• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Ilčo faaaaaaakt je to hrozně vidět,manžel si na tebe bude muset dát pozor :grinning: :pensive: No neboj ono mu to nastane,malá je velká kočka taky :sweat_smile: Ale nemáš proč se červenat,je to paráda jak jsi dokázala takhle schodit :wink:
Luci:tak to budeš hodná,já něco mám po Páťovi,to je spíš na lítačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci.. děkuju :sweat_smile:
Holky dneska jsem byla v Pardubkách na nákupech. Jsme Lili kupovali plíny, bo už jí docházejí. Při její pidiváze jsme brali 3 balíky Happy v akci od 5-9 kg! :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím se odmlčet,přečtu si vás večer :wink:
Zatím páček :dizzy_face:
6. bře 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo, ty používáme taky :grinning: kde si je kupovala?
6. bře 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdem taky koupat, zatím papa
6. bře 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Andrej, jsem si říkala, že jsi tu nějakou dobu nebyla. A ono zas marodění. Určo nic příjemného... :confused:
6. bře 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci v Albertu. Byly za 229
6. bře 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě taky trochu odradil ten anonym,co se tady objevil,ale zase na druhou stranu,co to je za chudáka,když musí psát jako anonym :sweat_smile:

jj Monyová super,mám všechny její knížky,můžu ti půjčit,jestli chceš
mám ráda i Hawlovskou,Viewegha,Hercikovou
i mám Deník šílené matky,to je taky super

Jinak je mi docela líp,ale žaludek mám smrštěnej,což u mě není na škodu :sweat_smile:
Chodila jsem taky na rehabilitaci,dneska jsem byla na posledy a od 18. 1x týdně masáž,to už si platím
a musím cvičit,doporučila mi Pilates,zatím protahuju podle Kynychový
6. bře 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se taky teď odmlčím, večer zase skáknu. :wink:
6. bře 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodila jsem do alba ty kocary, tak radte a mrknete mi na ne v HK prosiiiim!!
6. bře 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen dodam, ze s BB Car, Knorr a Roan moc nepocitam..
6. bře 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě osobně teď na ulici co jsem viděla jezdit zaujal takový ten kočár vypadá trochu jako retro
Jani,jak se jmenuje,jak jsem ti ukazovala tu fotku od Akíska?

Já osobně měla Peg-perego,ale ten byl docela malej,tak prakticky od 7. měsíců byl Fíďa v golfkách
a druhý jsem měla bebe-car- trojkolku
6. bře 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky,tak jsem se po prolezenym dnu vratila z Duranu a uz zase lezim-to sem zvedava jak budu na konci tehu vypadat...
Dasty ja kupovala body(na Denyho) v CA a v HK ty prince olivery-jsou sice drazsi,ale teda drzej barvu,patenty nereznou,ani se nevytrhavaj...
Ja jeste nic nenakupuju,ale az se dozvim co to bude,tak to bude mazec-mame v Opatkach supr sekac z detskym za supr ceny :grinning:
Jaul me se nejvic libi ten implast trojkolka a bbcar-ten bych chtela taky,ale ne stylo,ale racer-tam pak ten sportak vypada dobre :wink:X-lander je peknej,ale ma malinkou korbicku a sportak nejde az do lehu :unamused:
6. bře 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ani vás nebudu dočítat, nestíhám...

Andreeej, nevím, snad Knorr nebo Hartan? Fakt si to nepamatuju...

Tak já zase frčím... páček
6. bře 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul................mě se z nich nejvíc líbí ten Roan Marita.I ta sportovní verze nevypadá zle. :wink: (pro upřesnění..........jsem spíš pro praktické kočárky...........na image moc néé :grinning: )
Docela mě mrzí,že jsem si loni do toho Hradce nezajela. :frowning2: ................Když bych si teda nevybrala,alespoň bych pokochala oko. :dizzy_face:
6. bře 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, koukám, že máme na četbu stejnej vkus. Mám vššch ny knížky od Viewegha, některý sem četla i několikrát :sweat_smile: Pawlovská, Hercíková jsou taky super :dizzy_face:

Jaul, mě se hodně líbí ten Implast, X-lander, Bebecar stylo :wink: Záleží, co od kočárku očekáváš. Jestli budete jezdit autem, budeš ho hodně skládat, máte kočárkárnu nebo ho budeš tahat domů,..... Určitě doporučuju lehkej kočár :wink:
6. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.bugaboo.com/extra/colorchooser/dealers/cameleon_en.php
tak to je on,co se mi líbí

určo je dobrá větší korba,neb děti jsou teď celkem velké a později s fusakem je docela problém a aby se dobře skládal a taky aby byl lehkej i šel třeba vyprat potah,sundat,no prostě praktickej :sweat_smile:
6. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
karotky, kdo říká, že se nemůže spojit praktičnost s krásou? :confused:

andrej, těchhle kočáru jsou ted plný Pardubice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko a máš od Viewegha Báječný rok?
Jak si tam rozlepil prdel samolepící páskou,aby si vyléčil opruzeniny,vždycky když ho někde vidím,tak si to představím :grinning: :grinning:
6. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo?
Tak to už se mi tolik nelíbí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, Báječný rok??? to je nový?? To nemám :sweat_smile: :confused: :confused: mám Pohádky pro unavené rodiče :grinning:
6. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luuci...........nevím,asi nikdo.Jáá určitě ne. :wink: Jen jsem nechtěla,aby si někdo myslel,že jsem třeba staromódní,když jsem spíš na klasické kočárky. :dizzy_face:
6. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Néééééé nový,to je vlastně napsaný jako deník,jmenuje se to Báječný rok (deník2005)
a popisuje tam svůj celý roky,včetně sexu s manželkou,jeho různých dýchánků a nemoci otce,narození druhé dcery,fakt dobrý,vtipný,smutný,prostě jako život
6. bře 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
karotky: Ja to taky nemam nakou divocinu :grinning: :grinning: Taky spis klasika. To se proste musi videt a vyzkouset, zatim znam jen obrazky a to je malo!
6. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, už vím, to mám, ale o pásce si tam nic nepamatuju :confused: jo, vlastně jak chodit k tomu dr s prdelí a někde před nějakou holkou mu vypadla vizitka :grinning:
6. bře 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak divočina,je kočár z opatovic česká klasika,to má sousedka,nikde neprojede,pomalu nezvedne těžký jako kráva,kolo občas upadne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jéééé a co je klasika a co je super-hyper????
6. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, taky nechápu ten rozdíl :sweat_smile:
6. bře 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul..................ten Bebe Car Stylo City má Andulka.Není špatný,ale nesmí se moc přetěžovat nákupem(rozjely se jí kolečka :confounded: ).Tak korbička je dost malá,pokud máte v plánu dělší dítko. :wink:
Ale jinak jí docela závidím tu rotaci předních koleček................řídí ho vlastně jedním prstem i do zatáček. :dizzy_face:
Sportovní verzi ještě nezkoušela.
Ale vzhledově je elegantnější než ten můj. :wink:
6. bře 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreej,abych te opravila kočarky z Opatek nejsou ceska klasika,ale polska a tudiz jsou tezky jako krava :unamused:
bebecar je krasnej :dizzy_face:
6. bře 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo,to jsem netušila.Tak Polsko?
No já to vidím u sousedky a docela jí lituju.
6. bře 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek