• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
autor
no ani nééééé :pensive: :confused:
4. únor 2008 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by mě prudilo :angry: , ale víc bych byla smutná... :cry:
4. únor 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už to ani nějak neřešim..on nepůjde do Čech, protože má skvělo práci, kterou nenechá..a já nepůjdu na Slovensko kvůli tchyni..to je furt dokola :wink:
4. únor 2008 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tchýni bych taky nešla, ale vůbec ne proto, že by byla špatná, to nedělá dobrotu, co takhle kompromis? Ne u tchýně, někde sami, to nejde?
4. únor 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on dva byty platit nebude :confounded:
4. únor 2008 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, my spíme, já mažu do sprchy!! :wink:
4. únor 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dva byty?? Copak by tchyni musel platit byt??
4. únor 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je jeho byt...ona nemá prachy a nemá, kam jít :wink:
4. únor 2008 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To není moc veselá vyhlídka :unamused: . Co dělala, že nemá ani kde bydlet? To je divný....
4. únor 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knufel: to není na veřejnou diskuzi :wink:
4. únor 2008 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tě puch, to musí být... :confounded:
4. únor 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda nestačím zírat jak jste se rozjeli, moc gratuluji Jaul k těhu a tu Dr by jsi měla vyměnit, když s Veselou nejsi spokojená jinak tě to bude štvát celé těhulkování.
Já k ní jdu zas ve středu no jsem zvědavá co mi řekne, že jsme napříč, ale asi to řešit nebude jak ji znám. :unamused:

Siss ..... ja jsem s tchyní žila v prvním manželství a bylo to děsny :angry: se Ti ani nedivím.
knuffel..... máš krásnou holčičku
4. únor 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hablenk: moje Dr. to taky moc neřešila...a otočil se až v tom 36..ale to už jsem ti psala asi že jo :sweat_smile:
4. únor 2008 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss.... říkala jsi, že mám ještě čas já vím, ale to víš ty nervy, si říkám, že Míša se otáčel taky celkem dlouho, ale po 10 letech si vážně nepamatuju kdy :sweat_smile:
4. únor 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
habli: já z toho taky ale měla pěknej vítr :wink:
4. únor 2008 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čím víc se to blíží .....a císaře opravdu chci jen v krajním případě :angry: , nikdy jsem nebyla moc odvážná a tohle mě deptá, když cítím tu kulatou hlavičku v pravém boku :grinning:
4. únor 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslite ze ji mam neco rict aby to resila? my jsme stale KP a to uz jsem 39tyden ji to ale nevzrusuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky chodíš k veselé?
4. únor 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj chodim
4. únor 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve stredu jdu k ni na kontrolu a na monitor ale co me vadi je ze vubec nekontroluje ulz by mi jinak tvrdila ze tam ma hlavicku vubec nevim vahu nic premyslim jestli nezavolat do nemocnice jak se postupuje pri porodu kp co myslis? nechci byt hysterka ale kdyz ani nevim vahu rodit nejakyho cvalika a opacne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je teda super :unamused: , tak jsem koukla na fotky jestli jsme se tam někdy nepotkali, ale asi ne,
4. únor 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve středu k ní jdu taky :slight_smile:
4. únor 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan:já chodím na monitor do nemocnice.A musela jsem zkrz špatné ozvy na sál a tam byla paní(mimi taky koncem pánevím)a domlouvala si tam s mudrou.císaře.Chodí k Peršínovi a termín má nějak jako my.Ale měla by to nějak řešit,každej konec pánevní se musí řešit předem. :angry:
4. únor 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě posledně tvrdila, že má hlavičku dole, ale jsem ji opravila, že se plete, že je to určo zadeček, předtím v pátek jsem byla na velkém UTZ tak jsem to věděla..... říkala ať ji připomenu aby to zkontrolovala při další prohlídce tak jí to určitě připomenu :confused:
4. únor 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
...já bych jí to holky normálně řekla natvrdo.Přece musí vzít v potaz váhu miminka,pánev maminky apod.,ne?Já tomu teda prd rozumím,ale pár kamarádek už KP mělo a vždy měly zvýšenou sledovanost.
4. únor 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak já mám ještě čas, ale Martan mě docela děsí
4. únor 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja vim 100pro ze se neotocilo od posledne hlavicku mam u pupiku ta se vlni a dole me kopou nozicky vsichni rikaj klid ze se otoci ale neprijde mi ze ma moc casu a sanci kdyby mi rekni mimi je maly to v poho porodite tak to nedesim ale takhle navic se panicky bojim cisare tak pokud by to mel byt on tak at uz to mam z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hablenka: taky jsem koukala jestli te nepoznam ale nic jdu tam ve stredu v 10hod
tak co myslite mam cinknout do nemocnice a nejak to resit nebo to nechat byt?
luci: uz je ti lip? ted ke konci to musi byt neprijemny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: tak to mame stajny ja se ji furt ptala pak rikala at ji to priste pripomenu a taky jo a udala mi ho nic neresila jen v prukazce prepsala asi tri zaznamy zpet na KP protoze tam mela samo hlavicku grrr :angry:
4. únor 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
právě, že někdo to řeší až těsně před porodem..že je furt čas na otočení...mně se Dr. pak UZV podívala..a bylo to ok..ale asi by to pak taky řešila..ale až tak měsíc před porodem :wink:
4. únor 2008 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych na ni uhodila a pak bych to kdyžtak řešila.V porodnici byli na tu paní moc příjemný a vše ji vysvětlili,ale nevím proč volili císaře.Byla teda dost hubeňoučká.
martan:je to lepší,snad už jsme z toho venku.
4. únor 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek