• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
no tam maj vsechny,jen to nerikaj :unamused:
6. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ale kočár není až tak důležitej,důležitej je obsah
mě by se tam líbila nějaká taková Anetka baculatá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo andrej to mas pravdu :dizzy_face:
6. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, anetku nedáááááááááám :sweat_smile: Udělej si svoji joooo :grinning:
6. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale mě se líbí ta vaše,tak já si jí někdy půjčím :grinning: :grinning: :grinning:
Teď bych si to neriskla,není síla fyzická ani psychická

Zítra jdeme na 3.prohlídku,to jsem zvědavá,jestli bude spolupracovat,jsem se ptala,co řekne za básničku,tak říkal,že ááááááááá od Petra Koláře :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
barvy se mu teda někdy pletou,E jsem trénovali na oči
6. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej: Kolare... dobryy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: to je jediný,co nám dovolí pustit v autě :angry: :grinning:
6. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak,že kdyby jste viděli dvě děti v modrý fábce házet hlavama,tak to není epilepsie,to je zpěv a tanec v rytmu :grinning:
6. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeeej: Ty deti jsou proste kouzelny!!! Jen at jim to tam pekne poda! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mejte se a dobrou :sunglasses:
6. bře 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se loučím
Dobru noc! :slight_smile:
6. bře 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že pěkná debata na kočárky :grinning:
Jaul:já taky koukala na ten X-lander na trojku i na tu co se líbí tobě,ve skutečnosti je moc pěknej,ale ta korba je fakt malá a pokud to nejde až do lehu jak píše Baf,tak je to na prd-Páťa do dvou let vždycky po cestě někde usnul a v pololehu by mě ho bylo líto,ale byl to taky můj favorit-i maj pěkný barvy :wink:
Baf:já mám dva kusy od prince olivery,ale až tak velikost 86 a fakt stojej za to,jsou pevný,neopíraj se a držej,Baf kde jsi tam v HK kupovala???Jinak v Ca jsem byla taky,ale body s dlouhým rukávem 150kč a hadr,ve výprodeji měli ,ale s krátkým a těch mám hafo s Tesca.Baf my už to víme co to bude,proto nakupuju jak vzteklá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ba ne,jen dokupuju,hřebínky,kolotoč na postýlku,povlečení a spíš takovýhle věci,ale je toho taky celkem dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baf a co chceš ty???kluk nebo holka??,
Andrej:ten kočárek jak se ti líbí je fain,ale nedokážu si ho přestavit v zimě na sněhu.Letos žádná třeba nebyla,ale když bude padat sníh tak dítě poneseš v ruce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:My jsme měli co dělat s protáčivýma kolečkama když se ti do nich dostal sníh :unamused:
Luci:už se těším písneme si ještě předtím ju ???
7. bře 2008 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano maminy :wink:
Dasty kupovala sem je tady:
http://www.finesa-hk.cz/nase-prodejny/index.htm
jsou tam adresy-ja nakupuju na benesovce tam ve meste sem jeste nebyla,ale bude to to sami....
ja ty body z CA kupovala v carfuru-byly tam tri asi za 180,-uz to nevim jiste,ale jsou to uz dva roky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska mozna skaknem do Pce,sem zvedava na ten kocarek,ale mam podle fotek taky pocit,ze nejde uplne do lehu :frowning2:
7. bře 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a co to je nevim,nebylo to videt :frowning2: me je jedno co to bude,chtela sem porad kluka a ted zacinam zase tihnout k holcicce...,ale to bych nemohla Deniskovi udelat on chce Dominicka :dizzy_face:
7. bře 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf:už jsem si ten odkaz dala do oblíbených a až přijede tchýňka asi tam s ní skáknu,bydlí te´d u přítele v Hk,tak bude vědět kde to tam je :wink: Baf:já viděla jen korbičku přidělanou toho tvýho kočárku,uvidíš maj tam docela dost kočárků,ale raději si moc nevšímat prodavaček pokud jedeš do Pce :frowning2:
U nás mě bylo jedno co to bude,chtěli jsme se začátku moc druhýho kluka,pak holku,pak kluka a když jsem viděla u Lucky tak zase holku a kluci chtějí kluka,tak uvidíme co jim porodnice nadělí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně ať jsme zdraví viď???příští návštěvu jdu 29tt to mě ještě nebude dělat ultrazvuk,ale pak ano -tak jsem zvědavá zda mě potvrdí co mě řekl Eliáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maminy musím se loučit,jdeme na nákup,přijede nám po týdnu tatínek ze školení a v lednici je jeden grep a okurka,to by asi koukal/správná dietka/ :grinning: :grinning: :grinning:
Luci:na tu koprajdu jsem se vyprdla a dala jsem si k večeři ještě jeden grep,jsem lenoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz ja jsem dneska taaaak straaasne ospinkana a chci domuuuuu :confounded:
dasty: Taky si myslim, ze ten x-lander je malej, me se libi jeste mutsy www.babytime.cz/kocarky-mutsy ale to je na dite tak na 3 mesice a jeste v lete :confounded: skoda! Budu muset asi v albu dat ty kocary za sebou podle priority!
Jo a kopracku budu mit v sobotu u maminky, uz ji mam asi mesic objednanou a tesim se - s knedlem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. bře 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.babytime.cz/kocarky-mutsy/ - ten prvni odkaz asi nefunguje ci co, co tenhle?! :wink:
7. bře 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, tak když jen půjčit, tak to joo. Klíďo ti ji někdy zapůjčím. Co třeba dneska? :sweat_smile: něco na mě leze, snad to nechytne :unamused: a to mi ještě za hodinu přijede kamarádka z práce s malou holčičkou :confused:

Veru, písnem si ještě časík, ale viděla bych to nějak kolem 9,10 :wink: Jinak vím, kde je v HK Finesa, tak tam můžem taky skáknout. Rozmysly si, co ještě potřebuješ, at to objedem :wink:

jaul, koprajda je mňam jen s bramborem :slight_smile: s knedlem neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jsem zpatky z Pardubek a konecne mam ridicak a muzu jezdit s cistym svedomim :grinning:
Stavovali jsme se v tom baby centru-manza je uchvacenej z Jane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ten abc sem zkoukla a mam obavy z ty bily barvy a hlavne se mi nelibil sportak,taky nejde do lehu :frowning2:
Takze mam dalsiho favorita a to je opet zpatky bbcar :grinning:
Manza by chtel Jane,to ja samo taky,ale ty penize do toho nedam,pze nemam :grinning:
7. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:ten mutsy je pěknej,ale to samé malá korba :frowning2: byla jsem z něj taky unešená,ale ta korbička mě odradila achjoooooooo :frowning2: JInak já knedle nemám ráda v ničem,já i svíčkovou jím s bramborem/jsem čuně/malej to má po mě,za to tatínek si dá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten si myslí,že to máme kvůli dietam,ale já to mám od malička-když knedlíky jedině bramborové :grinning: :grinning: :grinning:
Luci:taky se mě líbí Halina jak píše ,ale nějak nestíhám číst :frowning2: .Minulý měsíc jsem sčítla 3 detektivky,ale te´d absolutně nic :frowning2: Luci já tě nechci zdržovat aby Anetka nebyla bez tebe dlouho,už to jen ,že jedeš se mnou pro ten kočár je velká oběť :wink: Holky jaký používáte ubrousky vlhčený???V Globusu měli akci na Pemprs 4po 72ks za 189kč,ale nevím zda jsou dobré,jednou jsem si koupila od Pemprsek s heřmánkem a nic moc,ale vím,že jedny byli jako napuštěný i mlíkem a ty byli super jen nevím který to byli :frowning2: Luci jsi můj člověk s tím knedlíkem i masem,ale to vlastně i Jaul ta maso taky nemusí :wink: Já holky te´d ani kuřecí,to dítě bude snad jen na ovoci a zelenině,to jediný mě šmakuje,te´d zrovna mám k obědu kukuřici a Páťa stávkuje nechce nic jíst :frowning2:
Baf:hezký další řidič :grinning: ,potkáme se na silnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vidíš konečně chlap kterej pozná kvalitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:,mě se ta bílí líbila,ale bude to každou chvilku asi špinavé :frowning2: jdu se juknout jak vypadá ten bbcar :wink:
7. bře 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf:taky není špatný,jen ho vidět na živo :wink: a který Jane se manželovi líbil???myslím barva????musím vyložit nákup,poklidit přijede nám v 16 hodin taťka a tady je brodel jak v tanku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
libil se mu takovej modro-modrej-byl na nem listecek,ze je to zakazka,ja ho totiz jeste nikde nevidela...
to ja uz sem ridic davno,ale kvuli jinymu jmenu sem si delala novej....
ja maso taky nejim-smrdi mi,ale treba svickovou si s masem dam a kureci rizek,jinak nee a rybicky ty ja rad,ale jsou tak hrooooozne drahy :angry:
ten bebecar je velikej a ja sem docela vysoka,tak mi vyhovuje,sice neni moc lehkej,ale to mi zas tak neva,ale jeste uvidim,casu dost :grinning:
7. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty jaky ubrousky sem pouzivala si uz nepamatuju :sweat_smile: abych rekla pravdu tak ja je moc nepouzivala,pze malej kadil jednou za 14 dni a to pak bylo na sprchu :grinning: ....jen vim,ze Hugies se drolily...a ty pampersky myslim byly dobry,takovy mekky
7. bře 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf:jsem se začetla a už faaaaaaaaakt jdu :wink: jo to je i nová kolkce jestli byl hodně modrý :wink: tak to u nás ubrousky frčí pořád,jelikož někdy Páťa má prdelku jak řešeto od bobků/dělá mě to občas naschvál/ :grinning: :sweat_smile:
Baf:zatím ahojda ty paní řidičko s novým řidičákem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak to já jsem řidič teprve od roku 2006 říjen,ale jezdím každej den/už si ty nákupy kort s bříškem nedokážu představit bez auta/zatím papapapapa
Baf:kdy jdeš vůbec na ultrazvuk????
7. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty ja uz na utz byla v 18tt...a ted uz jdu az nejak skoro za 2 mesice :frowning2:
ja taky odbiham od plotny :grinning:
ja ubrousky taky porad pouzivam,ale kupuju ty fialovi tesco je to raz dva,toaletakem to neni ono :grinning:
7. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daty..............já používám z Hyperky ty Euroschopper.Příjemně voní,jsou pevné a poberou toho víc. :dizzy_face:
7. bře 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafna: Jako musela sis udelat novej nebo ti dali jen novou karticku?? - to jsem jako opet nepochopila. Ja mam furt starej na stary jmeno jeste a nejak jsem si to od zari 2006 nestihla vymenit, pac stejne nejezdim uz asi 10 let, tak aby pak po mne nechteli nejaky psi kusy!
Vite, co je nejhorsi? Mne je totiz uplne jedno, co je k jidlu, ja snim vsechno. Ta koprajda bude taky bez masa :wink:
7. bře 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul udelali mi uplne novej,jako jen karticku nemusela sem delat nejaky prezkouseni(jestli teda myslis tohle)-ja jezdim porad,tak sem to nechtela riskovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz sem ho tam mela od zari,nejak nebyl cas tam pro nej skaknout....
7. bře 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem doklidila :wink:tak trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baf:taky je občas beru v Tescu s krabičkou,dneska jsem brala nějaký v Globusu s krabičkou za 31kč,jsou taky dobrý a máš pravdu toaleťákem to není ono :grinning: :grinning: :grinning:
Karot:až půjdu do Hypošky juknu tam na ně a zkusím to,zásoba pro začátek je zásoba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jaul:ti závidím,že sníš všechno ,já skoro všechno,ale pořád mě vadí příprava jídla a nejsou lidi kteří by mě ho uvařili :frowning2: Tak sice chuť na koprovku mám,ale když to dovařím tak už zase ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takhle jsem si dělala těstoviny k omáčce předchozího dne/kuře na paprice/ a během vaření se mě zvedl žaludek,tak jsem si ty těstoviny dala s mákem. :wink: a navíc jsem ještě musela přes ceďák pasírovat kousky toho kuřete a top už se mě kort zvedl žaludek :frowning2: Te´d jsem si po tý kukuřici dala půlku jablečný přesnídávky/to jsou chutě co???holky já jsem jak jatá po těch přesnídávkách,ale ty jemný od Hami mńammmmmmm,ale ty jsou teda mastný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Těhule máte taky takový bláznivý chutě nebo jsem jen praštěná???na grep si klío dám zelí s pytlíku,to jsem u Páti vůbec neměla :sweat_smile: :dizzy_face:
7. bře 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty tak to jsme na tom stejne,taky me vadi vareni :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim varit kazdej den,pze manza jezdi na obedy domu, ale ono lepsi,ja bych se jinak odbyla a Denyho taky...vsechno mi smrdi-hlavne to maso :angry:
chute ani nejaky extra nemam,akorat ze jim vic jogurtu a jablek,coz sem predtim moc nejedla-asi to telo potrebuje tak si o to rekne :wink:
za chvilku padim do prace,mela sem od pondelka dovcu,ale uz se mi docela styska :sweat_smile:
7. bře 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek