• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
dasty: No, ale abych se pak unesla, vis... Ja i pred tehu jedla vsechno, jako snad nemam neoblibeny jidlo, nic mi neva, jen to maso nemusim, ale to je takova nemoc uz! No a ted je to stejny jako pred tehu, snim taky vsechno a i predtim jsem placala paty pres devaty. Kdyz jsem mela tu zacpu, tak to bys koukala, co jsem byla schopna nakombinovat!
baf: Doufam, ze mi taky jen vymeni karticku, jinak by byl se mnou amen, ja se strasne bojim jezdit, uz i na miste spolujezdce nekdy :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2008 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen si neumim predstavit, ze nekdo zvraci nekolikrat denne, to je lituju! Ja teda ne, ale divne mi je furt a i tak jsem z toho celkem vyrizena! Horsi bych to fakt nechtela! Dnesek byl dost desnej, asi dneska zalehnu brzo a budu delat haji az do rana :grinning: abych mela silu na tu kopracku zitra. A taky uz to konecne oznamime, to bude asi slzavy udoli a udileni rad, ze musim trochu vic jist, ze jsem uplne hubenaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Uz to vidim!
7. bře 2008 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,tak zvracení je teda hodně nepříjemný :sweat_smile: .
Tak 3.prohlídka,dopadla tak,že Daneček měl takový nerva,že se zmohl akorát na to,že neustále opakoval,nebudou mě píkat - píchat.
A nakonec se musel vysvléct i Fíďa,aby se Daneček mohl svléknout :grinning: :grinning: :grinning: tak trochem komedie.
A máme 101 cm a 18,3 kg a 54 hlava a 54cm hrudní,tak má souměrnou postavičku :grinning:
oči něco viděl,ale vzledem k tomu,že mu Fíďa napovídal,tak nevím
ale stejně musíme na oční,máme v rodině tupozrakost
7. bře 2008 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej, Daneček je teda kus chlapáka :grinning: a pěkně souměrnej, tak je to správný :grinning:

Veru, já ze středy na čtvrtek budu spát u našich, takže pojedu od našich pro tebe bez Anetky a pak tě hodím domů a zas si pro ni pojedu, takže klíííííííííííííííííd :grinning:
7. bře 2008 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dasty.......................tak já taky do 3.měsíce u vaření trpěla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kafe jsem taky nemohla cítit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od 3. do 6.měsíce to byla pohodička.....................nedokážu si představit,že by mi bylo blbě celé těhu. :confounded: Kdo to tak má,tak ho lituju. :pensive:
Já si ty Euro ubrousky(mají je v tom 2.regále-naproti plínkám-v dětské drogerce)taky koupila do zásoby.Když mi došly,do Hyperky pro mě bylo pěšo daleko,tak jsem najela na ty Tesco...............ale to nebylo ono. :rolling_eyes:
Na naše(kadící)poměry byly dost malé a řídké. :grinning:
To mi připomíná hádanku:
"Víte,jaký je rozdíl mezi WC papírem a cirkulárkou(kotoučovou pilou)?"
"Žádný! :rolling_eyes: "
"Chvíle nepozornosti a prsty jsou v prd..li!"................... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, já používám bud Pampers, ale sensitiv a nebo Huggies PURE, je to na bázi vody, takže to nedráždí pokožku :wink:
7. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny po dlouhé době. :dizzy_face:
Koukám,že tu řešíte výbavičku pro mi.Hned jdu pro papír a budu si dělat zápisky. :slight_smile:
Až to budu potřebovat,tak Vy už budete půlroční miminka a budete mít v hlavě jiné věci. :grinning:
Jinak ten anonym mě taky trochu odradil,jak píše Adreeej. :rolling_eyes:
Zdá se mi,že si na tu na karot někdo zasedl a kazí tím celou diskusi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2008 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočandy.... :wink:
je tu od včera nějak mrtvo :frowning2: Nám přijel domů taťka,tak jsem ani nebyla už na Netu a teď jsem přijela s práce :frowning2:
Karot:jsi hodná,že jsi mě to názorně posala,vyzkouším je :wink: Jinak zvracela jsem do 20tt,ale te´d mám jenom to nakopávání a žaludeční šťávy na hoře :angry: což je taky eňo,ňuňo :unamused: A přitom u Páťi jsem zpráskla všechno,ale tohle druhý mě dává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci:jsi zlatá :wink: Jinak ještě i pro Jaul-tak včera jsem si šla tu koprajdu udělat se šátkem na nose na dnešek :grinning: ,holky a mě se po dlouhý době vůbec nepovedla,zdrcla se mě,přesladila jsem jí faaaaaaaaaakt hnussssssss :unamused: ,někdo mě jí nepřál :grinning:
Tak kluci si dali k obědu bramboračku večer upečeme sekáčku na zítra a já tu dlabu pozdní oběd/zeleninový salát,navážený v Interspáru mńaaaaaaaaaaaam a opět v něm je má oblíbená kukuřice :wink: Luci :grinning: když budeme mít čas zajdeme si na něco zeleninovýho ju????jsi zvaná :wink: ´ty jsi taky můj člověk přes tu zeleninu :wink:
Kukačko:nenech se odradit nějakým anonymem :unamused: jak jsem psala dotyčnýmu když se neumí podepsat,tak raději ať nepíše :confused: Holky se tu kolikrát pohádaly,ale vždycky si to napsaly na rovinu,tohle fakt nesnáším :wink:
A výbavičku už si piš,je toho faaaaaaaaaaaaaakt hodně :wink:
Andrej:koukám,že je jak ten můj strašpytlík,bojí se taky injekce /myslím Danečka/My máme v rodině taky tupozrakost a k očaři jsme šli ve 2 letech a samozřejmě má Páťa brejličky a chodí do oční školky. :wink: To je dobře,že jdete k očaři na prohlídku :wink: .My jsme ještě ke všemu habáni-v pondělí bude mít páťa 4roky a měříme 110cm a vážíme teď zrovna 16.5kg.Tak to jste teda taky pěkně veliký na 3roky :wink:
Musím končit ,jdeme na rodinnou vycházku asi tu budu až v neděli,taťka mám zase odjíždííííí páček ,hezký víkend přeje Dastík
8. bře 2008 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
Dasty a kam chodíte na oční?
S Fíďou jsme byli nejdřív na Labišti,ale tam se to zdálo takový divný,ani pořádnej přístroj tam neměli,tak jsme byli u Balingový,Fíďa vidí dobře.
Jsem zvědavá na Danečka,tak ty E už chápe,tak snad nebude řvát a soustředí se na to vyšetření.
No moje děti jsou u doktora teda mega hysterický,když byly mimina ,tak byly úplně v pohodě,ale teď to je zážitek.
Fíďovi ani před operaci vzít krev nemohli,museli jsme s ním na polikliniku do laborky.
Minule se na očkovala i doktorka a teda teď v lednu na očkování to bylo nepatrně lepší,ale stejně řval.
Danečka ještě přepereme,ale ....,no snad z toho vyrostou.
8. bře 2008 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím! :slight_smile:
Koukám,že probíráte doktory. :wink:
Já s klukama neměla nikdy problém,.................u doktorky se jim vždycky líbilo. :wink:
To mi připomnělo-ještě jsem si nesehnala pediatričku/pediatra. :frowning2:
Máte někdo tip?.................Potřebuju,aby byl/a v dosahu MHD.
8. bře 2008 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
My chodíme k MUDr.Levové a jsme spokojeni.Je v Polabinách I..
8. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno kočky,tak hlasim,ze jsme vcera jako blesk z cistyho nebe koupily kocarek.... :grinning: Mam ted zakaz na net,abych zas nevybrala jinej :grinning:
Sice jsem chtela uplne jinej,ale tenhle me nejak dostal....,ma velkou korbu,super sportak a jeste je lehouckej :dizzy_face:
9. bře 2008 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
čauvec kočandy :wink:
Andrej-chodíme na Labišti ,ale k paní primářce Voženílkové,je to kapacita,jezdí za ní lidi s HK,jinak se tam střídají asi 4 doktoři kromě ní.Ta nám rozpoznala astigmatismus hned a ze 4dioptrií máme běhěm dvou let 2dioptrie a na víc to umí perfektně s dětma,Páťa s ní vždycky diskutuje :wink:
Baletko:ahojda,my chodíme k doktorce Csukášové na Polikliniku v POlabkách a je taky super,nemáme s ní problém :wink: Jen malýmu berou od 2 let jednou za rok krev a pamatuje si to,proto se mu tam nechce-přitom má super žíly,má to nabraný během 10sekund,ale spíš dělá divadlo kolem :grinning: :grinning: :grinning: Dřív tam byla taková nepříjemná sestra ,ale te´d je tam jiná mlaďounká a super :wink:
Holky poraďťe,ozvala se mě paní přes Net,že mě může sehnat ten můj kočár,ale peníze předem-což se mě nelíbí,ale i to chápu kreje se abych si to pak nerozmyslela :astonished: .Prý mě pošle fakturu a balíkem kočár.Jenže je to skoro 21.000kč,tak jsem jí napsala,že bych když tak/když ho nebudou mít v HK,což ona neví/,že bych prostě za ní zajela do prodejny abych zboží viděla,ale myslím,že nebude chtít souhlasit.
Nemáte někdo zkušenost s prodejem kočárků přes Net????mě se ten kočár hrozně líbí,ale abych nebyla bez kočárku a bez peněz :frowning2:
9. bře 2008 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
čau Baf:tak jakej nakonec a kde jste trajdali???? :wink:
9. bře 2008 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Baletko.................my chodíme ke Klobučarový na Dubinu.............je to asi 200m od zastávky MHD(č.8).Byli jsme u ní jen jednou,ale jsem s ní spokojená.Všechno vysvětlí,na všechno mi odpoví,............je hodně vstřícná a hodná. :dizzy_face:
Baf...............hezkej.Tak barev.kombinace je pěkná. :dizzy_face:
Dasty...............z toho bych měla(při nejmenším :wink: )obavy.Já nákupu přes net moc nevěřím. :sweat_smile:
9. bře 2008 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
dasty ten bbcar-mam ho v albu
no byli jsme "jenom" v ikee a takhle to dopadlo.... :grinning:
9. bře 2008 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
dasty a jak prisla na to,ze ho shanis?Ja bych se nakupu pres net nebala,ale jen od normalni firmy s normalnima strankama,kde davas veci do kosiku-vetsinou,ale posilaji na dobirku....,tak nevim co to je za pani....a ty budes chtit i autosedacku,ze das za komplet 21tis.?
9. bře 2008 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Karot....já hodně věcí kupuju přes net ale maxim.do 2000kč,ještě se mě nestalo,že by bych narazila na nesolidní jednání,ale to hle je kupa peněz tak uvidím co paní odpoví,vždyť by jí to do finále mohlo být jedno,když bych tam jela a měla ho na skladě ne???? :wink:
Baf:pěknej moooooooooooooooc,takhle se to dělá :grinning: :grinning: :grinning: U nás bylo dlouhý přemlouvání na Jane a když jsem ho přemluvila tak ho zase nemaj :frowning2: ,jsem smolař :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A do Ikey jet je pro mě mor,vždycky plnej košík-te´d tam byla kamarádka a nechala jsem si jen přivézt bedny na hračky a pap.krabice,ale ještě bych chtěla koupit látku do kuchyně a to tam asi s ní pojedu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě,že není Ikea tady :sweat_smile:
9. bře 2008 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
dasty,no my nic moc nekoupili,pze prvni byla navsteva kocarku a uz nezbylo :grinning: Ale to neva,my tam jeste pojedeme.... :grinning:
9. bře 2008 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dasty..............,tak když máš dobré zlušenosti,neřeš to. :wink:
Syn manžolvýho kolegy z práce byl na brigádě v USA a vydělal si tam asi 50 000kč.Tak si řekl,že si koupí konečně pořádným mobil.Tak si objednal mobil cca za 15 000kč na dobírku.Když pošťačka zazvonila,zaplatil jí,podepsal papír a když doma rozbalil balíček,bylo v něm utržené sluchátko od telefonu(pevné linky). :grinning:
9. bře 2008 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Baf:tak to byl super nákup :grinning: :grinning: :grinning: ,co já bych za to dala v klidu spát,mě už se o kočárku i zdá :sweat_smile:
Karot:prdím na to,pokud je paní solidní napíše,že můžu jet za ní do prodejny a když ne,tak se poohlídnu po jiném,mám ještě ve dvouch´prodejnách rozhozený sítě,ale čekají co udělá dodavatel,jsou to kočárky ze Španělska a jeliož se jim ta nová kolekce2008 nepovedla,tak zatím stopli tu kolekci 2007 a neví zda se bude ještě dovážet/ i když se suprově prodávala ve všech barvách/ to je logika co???Dobře se prodávají stopneme je a tyhle nové barvy který jsou úděsný a nejdou si budou muset ostatní koupit :frowning2:
9. bře 2008 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo dasty jsem rada,ze uz je kld-nemam jeste ani jedinou vec na mimi,ale hlavne,ze uz je kocar :grinning:
dasty,ja myslim,ze ho sezenes,neboj,kdyz je tolik vytouzenej! :dizzy_face:
karot tak to je dobry s tim telefonem... :unamused: to bych asi vrazdila :angry:
9. bře 2008 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
baf:to neva ,tak jsme si to vyměnily :grinning: :grinning: já mám skoro všechno,te´d se budu zaměřovat na věci do porodnice,ale zase mě schází ten kočárek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karot:já jsem na poště dělala a na dobírku je vždycky problém protože nevidíš do zásilek/viz jak tenkrát chodilo poštou.rozčtvrcený mrtvoly :grinning: /proto se mě nechce jít do takový sumy,jen jsem chtěla vědět zda jste si někdo za takovouhle sumu nenakupoval.Já sem pak písnu co mě paní odpověděla na můj meilík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2008 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No dasty,asi bude lepsi ho koupit normalne v prodejne,uz kvuli servisu,abys to zase nemusela nekam posilat a platit za postu,ale treba na mmb kocary normalne kupujou,tak ja nevim.Ja si koupila pres ebay svatebni saty-platba predem a prisly :wink:
9. bře 2008 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja tak nejak porad doufam,ze me vezmou v HK a tam sem nepotrebovala vubec nic,jen kalhotky a backory+hyg.potreby samozrejme....ja nemam ani zadnou nocni kosily,tak kdybych jela do Pce,tak to abych si nakou poridila....
9. bře 2008 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
nemám čas vás dočítat, tak jenom v letu...

Páťa už má týden horečky, vždycky to na chvilku srazíme, ale za chvíli je to zpátky :frowning2:, měl i průjem, ale ten jsme zastavili dietou, dávali jsme rehydratační roztok Kulíšek a celkem to zabralo... dělali mu výtěr, odebírali moč, včera na pohotovosti ještě krev a všecko je OK, takže zuby... leze mu jich 6 najednou, všechny špičáky a 2 stoličky, tak si chuděrka užívá a my s ním :angry: pije jako duha, už teď má v sobě něco přes půl litru čaje, tak aspoň že tak, protože jídlu moc nedá :unamused: Už aby to bylo za ním...

Baf, hezkej kočárek, akorát bych tě tipovala na nějaký výraznější barvičky, ale tenhle vůbec nevypadá špatně, hlavně sporťáček se mi líbí :wink:

Dasty, to jsem zvědavá, jak pořídíš :wink: na kupování po internetu je profík siss :grinning: Kámoška si objednávala kočár přes MMB, ale byla totálně zklamaná, zaplatila předem, čekala skoro tři týdny, pořád toho prodejce uháněla, ten měl tisíc výmluv - že nemají vybranou barvu, že už nestihli zavážku a kdesi cosi, nakonec se vymluvili tím, že jim balík přišel poškozený zpátky a kámoška z nich pracně dolovala peníze zpátky :frowning2:

Baletko, my chodíme do Ohrazenic k dr. Šálkové, ale to je pro tebe asi trochu z ruky...

Tak se zase loučím, Páťa sice spinká, ale ještě nemáme uvařenej oběd... mějte se bájo :dizzy_face:
9. bře 2008 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě jedna věc...
chudák Šebrle... jaul, budeš o něj pečovat? :sweat_smile:

http://www.sport.cz/clanek/126350-sebrle-si-poranil-stehno-a-sedmiboj-pro-nej-konci.html
9. bře 2008 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dasty...............já(pokud to jde),nakupuju přes obchod a ještě před tím se ptám na servis.U Kostelíčka je tuším servis na všechny kočárky,co tam prodávají.Nebo alespoň byl,když jsem tam nakupovala(za měsíc to bude rok............hrůza jak to letí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
Baf...............co naděláš?......Nic. :confounded: Je to prostě risk.A nebo to příště udělat tak,že to pošťačce odmítnu s tím,že si musím dojít do bankomatu pro peníze a pak jít na poštu s tím oznámení.A pak to na poště rozbalit,..........pokud to jde. :wink:
V Pardubicích už nedávají noč.košile?................. :confused:
9. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Já mám zatím s nákupem přes net jen ty nejlepší zkušenosti, prakticky jsme si přes net koupili veškeré vybavení do kuchyně, ledničku, sporák, pračku, a za každý spotřebič jsme tak 15-20.000 dali, všechno bylo naprosto v poho, ty další drobnosti, jako vysavač, oblečení a tak nepočítám... Kočárek bych si přes net možná taky koupila, ale ne jen tak od někoho, přes nějakou paní, ale z normálních stránek, kde se zboží dává do košíku a platbu na dobírku, tak velké peníze bych teda předem nedala :sweat_smile:
9. bře 2008 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Meni..............a to Ti všechno poslali poštou na dobírku? :confused:
9. bře 2008 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek