• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
ne, tyhle velké věci se většinou vozí přes PPL, a platíš to na místě, všechny ty věci mi dovezli přímo až do bytu, přestože to nemaj v popisu práce, ale vždycky viděli samotnou ženskou, tak mi to hodili až domů. Doma jsem si to zkoukla, a až pak podepsala papíry a zaplatila. Fakt s tím mám jen ty nejlepší zkušenosti :slight_smile:
9. bře 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Jani držím pěsti,ať jsou zuby brzo venku,Páťa má štěstí,že má tak starostlivou maminku. :wink: :slight_smile:

No nám už se zuby vyklají :grinning:
9. bře 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vlastně dneska si už můžeš u většiny firem, co ti posílají věci domů, vybrat, jestli chceš, aby to přišlo normální poštou nebo PPL. Ti maj tvůj mobil a pokud náhodou nejsi doma, tak ti zavolaj a dohodnou se, kdy to přivezou nebo jestli na tebe počkaj... :slight_smile:
9. bře 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik,
tak se hlasim z5. V patek jsme udelali navstevu u kamosu, vcera u nasich a dneska s tchanama na obede, takze ani nevim, ze nejakej vikend byl. Moc se mi do prace nece :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted bych spala!
Kopracka byla i knedlo zelo vepro a domaci koblizky, takze energie hafo :sweat_smile:
janav: Cece, ani si nestezoval, ze by si neco natrh! :grinning: :grinning: Tak max. zaludek za tyhle 2 dny! :grinning: :grinning:
9. bře 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meni................tak to slyším poprvé. :confused:
Ještě,než si to napsala,tak mě napadlo,jestli to náhodou neposílají na krám a pak k Vám domů.My jsme si takhle objednali autosedačku a došli si pro ní do Babycentra. :wink:
9. bře 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, tak už jste doma oznámili přírůstek do rodiny? :wink:
9. bře 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: jj UZ! :grinning:
9. bře 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, a reakce? Naši mě dost překvapili, jsem si nikdy nemyslela, že by tak reagovali, že by byli tak rádi, a jak se náš táta rozplývá nad UTZ, to je fakt sranda :grinning:
9. bře 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Nas tata na to nerek nic, takze ani nevime, jestli to pochopil, ale snad jo. Presel to mlcenim. Maminka moje trosku zvlhla a tchyne uronila asi 4 slzy! No radost velika!! :grinning:
9. bře 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot, nee, my to objednávali přes stránky, které fungují jen jako nákup přes net a nemají žádný kamenný obchod, což mi jako vůbec nevadí, ti zaručují opraváře, kdyby něco, ale už budem mít všechny věci druhým rokem, a zatím vše funguje naprosto spolehlivě... :slight_smile:
9. bře 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, tak super :wink: , tchánovci z toho byli u nás taky na větvi... :grinning:
9. bře 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a uz jsem se byla podivat, kde je ta genetika. Jeste se chci zeptat, co tam delaji? UTZ vnejsi a odber krve nebo jeste neco??
meni: A proc ty tam jdes az tak pozde a me objednali uz na toho 20.3.? To nechapu!!
9. bře 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meni..............tak hlavní je,že je spokojenost. :wink:
9. bře 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, dík, snad to bude brzo za námi :unamused: jen když si představím, kolik těch zubů ještě má vyrůst :frowning2:

jaul, to jsi ženucha starostlivá??? Proboha, co jste dělali, když si natrhl stehno? :sweat_smile:
9. bře 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul, to fakt nevím... Jako mi snad budou brát jen krev, je to i na lístečku, že jdu jen na odběr krve, a v tom 16.tt, mám přijít najedená, nikdo nic o UTZ neříkal, ani sestřička u doktora, ani sestřička při objednání po telefonu. To datum, kdy tam jdu na odběr, mi vypořítali podle UTZ, když jsem jim hlásila, kdy jsem ho absolvovala a ty týdny (12+5), a z toho mi vypočetla sestřička, na kdy mě tam objednají. Ty když jsi na UTZ nebyla, tak ti to počítali podle MS (alespoň myslím, že jsi to tak psala), tak ti vyšlo asi jiné datum, moc tomu nerozumím, ale tohle vysvětlení se mi zdá docela logické :sweat_smile:
9. bře 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to vám nezávidím, hlavně chuděrovi malému, ale zas když mu jich roste víc najednou, tak to bude mít dřív za sebou, ne? :sweat_smile: , snad ho to brzy přejde :wink:
9. bře 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre odpoledne :wink:
janav ja jsem chtela puvodne uplne jinej kocar....sice ne barevnej,ale hrozne se mi libej svetly-takovy ty bezovy a bily,ale byl by furt jak prase :angry:
nas pida od rana se.. jak protrzenej a ted sem ho pred spanim merila a ma skoro 39...takze asi nejaka chripajzna,ach jo a to mame tenhle tyden zapis do skolky a karneval,tak snad se z toho brzo dostane :frowning2:
janav nam rostla minulej tyden stolicka a taky mel prujem,ale uz jen tri zuby a mame vsechny-to vy jste na tom hur,tak snad to Pata zvladne :wink:
9. bře 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Ja nevim, se mi zda, ze ani nic nepocitala, jen mi rekla, kdy mam prijit.. a kdy tam ma volno! Asi to taky bude jen o ty krvi.. :confused:
9. bře 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, mě to počítala, vyšla jí sobota, tak jsme se dohodly na úterý :grinning:
9. bře 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafno, no potěš, my měli minulý týden taky srajdu jak bič, furt se toho nemohl zbavit, chuděra zelenej jak sedma... ona asi i nějaká viróza k tomu byla a do toho ty zuby... no včera jsme mu nasadili fakt drastickou dietu a vypadá, že to je lepší, ale radši to zaťukám ťuk ťuk ťuk...

meni, jo jo, ono mu jich roste víc najednou, ale taky si dával pěkně na čas, v roce mu vylezlo 6 zubů a pak 4 měsíce vůbec nic a teď se s tím roztrhnul pytel, tak chudák trpí :unamused: ale až na tu teplotu mu skoro nic není, lítá po bytě jak splašenej, ani není nijak extra unavený, člověk by řekl, že je naprosto v pořádku, ale ten teploměr to vždycky pokazí :fearful:
9. bře 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Uz to vidim, ze v tom bude jeste nejakej hacek, poslou me pryc a abych prisla za dyl.. :confounded: :sweat_smile:
9. bře 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak domů tě asi nepošlou, spíš aby ti vyšly správné hodnoty, když se neodhadne nějak ta doba, kdy jít na tu krev, tak můžou být výsledky zkreslené, alespoň jsem to někde tady četla, snad to bylo k tomuhle, v těch vyšetřeních se teprve začínám orientovat, každej tomu říká jinak :sweat_smile: , pak se spíš bojím, aby mě nehnali na plodovku, kdyby vyšly blbý výsledky. Ale když už tam pak budu, chtěla bych se objednat k tomu profesoru Eliášovi, abych byla 100%klidná, jak tu holky psaly :slight_smile: . Ono na té genetice je to prý provázané vztahově, že jsou tam dost pokrevně i sňatkově spříznění s Eliášem, kamarádka mi ty vztahy vysvětlovala, ale už si to nepamatuju, prý by neměl být problém se tam se sestřičkami domluvit, a za tenhle UTZ si mileráda zaplatím :slight_smile:
9. bře 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav:to je mě líto,že Páťa ztakhle trpí,ale asi je to s každým Pá´tou stejný.my jsme měli první zub ve 13 měsíci a to mu rost asi 4 měsíce,jen popolezl a pak najednou třeba 4 zuby,ale budou mu 4roky a stejně mu ještě 2schází :frowning2: Tak ať je broučkovi líp :wink:
Karot:jsem si vzpoměla,že jsme měli přes net koupený skříně do pokojíčku a celou sestavu za 25.000kč a jak píše meni-ale jeden díl byl špatný a pak jsme je uháněli skoro 3 neděle aby nám ho vyměnili :frowning2:
Meni:můžeš být najedená ,já byla taky v POlabkách na to to nemá vlilv a u Eliáše jsme byli já i Lucka.Já v Pcích,Lucka v HK-je fakt dobrej :wink: Tak ať vám to dobře dopadne :wink:
Baf:kočár je pěknej a hlavně láska na první pohled viď :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ta paní má normálně internetové stránky,prodává zboží přes MMb amá tam všechny náležitosti,ale asi do toho nepůjdu.Jak píše Karto-pak je těžký když se s tím kočárkem něco stane,tak reklamace atd..... :frowning2:
9. bře 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, sestřička mi přímo nakazála, že mám být najedená, a k tomu Eliášovi fakt půjdu, potom budu úúúplně klidná :slight_smile:
9. bře 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

jaul: s tou genetikou, ja jsem byla ve 12 tt na UTZ to změří NT to by mělo být to šíjové projasnění tzv. "šíjový edém" (tloušťka měkké tkáně vzadu na krku - překračuje-li normu, je to podezřelé... ....do 3mm je to vpořádku a to by ti měli brát i u dr krev. ....a potom v 16 tt by ti měli brát ještě krev na genetice a měla by jsi být najededná a to je na........ ve vzorci používají výsledky 3 biochemických látek, říká se tomuto testu tzv. "triple test"... to jsem tak trochu povytahovala z netu, ale myslím, že když ti ve 12tt výjde vše v pořádku, že se nemáš čeho bát.Nechci být za chytroušku, ale chci tě trošku uklidnit, není to nic hrozného a určitě to bude vše ok
Ja jsem stale 2v1 a podle páteční kontroly to zatím k ničemu nespěje :unamused: takže kdo ví kdy se nám zachce vykouknout.
9. bře 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
habli, tohle jsem se taky dočetla, takže kyž jsi mi to potvrdila, tak to tak opravdu je, ale když jaul na tom UTZ ve 12tt nebyla? :sweat_smile:
9. bře 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni : a ona už je 12tt říkala, že jí to ukazuje trochu dopředu, ale teď jsem to nějak víc nepročítala tak nevím
9. bře 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, už je objednaná na tu krev na genetiku /jde tam dva dny po mně/, a diktovala tam jen datum poslední MS, proto jsem to moc nechápala, ale jinak jsem tu teď četla, že ne každý na ten NT screening jde :confused:
9. bře 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to taky nevím , chodí ke stejné Dr jak já, ale možná to je i na té genetice samotné , jen si myslím, že je škoda že nejde na to NT
9. bře 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: Ja mam od Vesely UTZ jen 10+4 a uz jsem si tam mela zavolat. A sestra me objednala na 20.3. a k Vesely jdu zase az 2.4. :confused: :sweat_smile:
9. bře 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek