• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
jaul a co ti řekla vesela?? na tu genetiku
9. bře 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,................teď jsem projela albíka a jsem v depresi.Lamia(má roční Aničku)čeká další mimi.
Já chcí taky. :cry: :grinning:
9. bře 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: Rekla mi, ze to vypada pekne, ze UTZ odpovida a at si tam zavolam. To projasneni ti delala ona?
9. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot: Tak jsem se tam taky koukla, vzali to hopem :sweat_smile: Ja si zatim neumim predstavit ani jedno, natoz po roce druhy! :sweat_smile: Ale segra od svagrovy maj taky holku rok a 3/4 a za 14 dni cekaj druhy a to jim to par let nejak neslo..
9. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: ne na te genetice ve 12tt , Vesela mi brala jen krev na PAPP-A a potom jsem musela na genetiku v 16tt kde mi brali krev na triple test
9. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul..............víš,já jenm řvu u toho,když si vzpomenu,jak to bylo před rokem "hezký". :grinning:
Jinak holky,.................Vy co máte na svědomí ten anonym,...............STYĎTE SE! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Že Vás to baví!................Děláte si tu zbytečně ostudu. :confounded:
Dneska jsem dostala info,že to z porodnice nepsal. :wink:
9. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenko:tak ať je Natálka co nejdřív už u tebe,má být příští týden docela pár dnů hezky,tak by se jímohlo chtít na svět :wink:
Meni: na tý genetice v POlabkách nedělají triple testy,ale tzv.serum integrovaný test/když jsem se bavila se setřičkou s tý genetiky,když jsem čekala na Eliaše/měl by být přesnější než triple testy,ale tam je tolik faktorů,že pokud ti vyšlo dobře NT,taky už bych se po zkušenostech čím jsme si prošli dala na tenhle dobrý poznatek.Já třeba najedená nebyla,krev mě místo v 16tt,dělala sestřička v 15tt,zvracela jsem,byla jsem nachlazená a pak mě měla vyjít krev :frowning2:
Jaul:záleží s kým má doktorka smlouvu a kam tě pošle na to NT,nemusí to být pravidlem,že ti to udělají anebo na tebe zapoměla :astonished: .Určitě bych zavolala sestřičce anebo se koukni do těhu průkazky a tam bys měla zapsáno NT a číslo,zkus se podívat.Před 4rokama to ještě nedělali,je to novinka,ale nevím jak dlouho :astonished:
Karot:myslíte ten anonym jak psal jako pod nickem pomluvy????nebo zase něco novýho???Já to teda taky nesnáším,když má někdo něco horentního na srdci,tak buď to nepíše a podepíše se,nebo ať neotravuje :frowning2: :frowning2:
Já jsem tuším tomu dotyčnýmu psala,že už se asi neozve a taky neozval a pochybuju,že sestřičky nebo doktoři mají pročítat tyto diskuze :confounded: ,toť vše k anonymu :frowning2:
9. bře 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty.............jo,je to ten........spíš ta. :rolling_eyes:
Chci jí vzkázat,že se půjdu v nejbližžší době alespoň 2krát podívat do porodnice na miminko,vyfotím si ho do alba.Tak ať se tam radši nedívá,když jí to tak dráždí! :rolling_eyes:
Setřičky z novorozeneckýho chodí akorát do "Porodnice v Pardubicích". :wink:
9. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty : díky už bych to celkem brala, už se na ni tak těším, :sweat_smile:
9. bře 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot: tak ale víš o koho šlo,kdo ten anonym psal,tak proč píšeš holky styďte se
mě to třeba docela zase nesedí,co si o tom mám myslet,já jsem chodím vyloženě relaxovat a né řešit nějaký bejkárny
Dasty: dík za info ohledně toho očního,někam se musíme objednat
9. bře 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej: ono sem chodí asi spousta chlapu a píšou anonimy co??? a když to není nikdo z porodky asi to bude nějaká holka z MK to dá rozum
9. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si nemyslím, že to byl někdo z tohohle pokojíku. Myslím, že tady se řeší problémy z "očí do očí" :grinning:
9. bře 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak si myslím, že by jste to měli nechat být, nemá cenu se přeci dohadovat o kravinách
9. bře 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia: no jak kdo :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bylo jasný od začátku,že je to někdo kdo si tady buď čte nebo píše.
Protože jsem já osobně jsem nikde nečetla,že by si karotky stěžovala na pardu.porodnici ba právě naopak.
Ale já myslela to množný číslo.Karotky asi ví o koho jde,když zná i motiv,že někoho dráždí fotkami v albu.
Proto se ptám,abych věděla,co koho tady tak mrzí a jestli jsem má smysl psát.
9. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hab, my sme tady měly několik nedorozumění a vždycky sme si je vyřešily tady a v pohodě
9. bře 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
teda vůbec nic nestíhám, co je Páťovi blbě :unamused: kdyby se to už aspoň lepšilo, ale to né :confounded:
Koukám, že řešíte konflikty... ty byly, jsou a budou vždy a všude... ale tak všecko se dá přeci vyřešit :wink:
9. bře 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, chudák Páťa, už aby ty zoubky brzo vylezly :wink:
9. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia: :wink: jo vim měla jsem čest některé si přečíst, ale nechci se do toho motat, myslím, že jsou příjemnější věci na pokec
9. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: já nic neřeším,jen mě zarazil ten příspěvek karot,jak píše holky styďte se :sweat_smile: a že někdo nemůže přežít fotky v jejím albu
Ale já to fakt asi nechápu.
Jsem dožehlila,tak jsem si sem hrcla a nic,tak já jdu radši uklidit prádlo. :grinning:

a co Páťa?
Kolik teplota?
a co ten Mundisal,jsem ho našla dokonce doma.
9. bře 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, tak on nevypadá, že by nějak hodně trpěl, ale ty horečky :confounded:
hab, právě proto si myslím, že to není nikdo od nás, pže tady se ty porblémy řeší a ne že se někdo schovává za jinej nick :wink:
andreeej, to já řekla jen obrazně :wink:
Páťa měl večer 39,4 :angry: a před chvílí byl zase vzhůru, tak jsem ho ještě přebalovala... chudák má od tý srajdy opruzenej zadek :frowning2:
Mundisal nemám, v Globusu ho neměli a jinam jsme se nedostali :rolling_eyes:
9. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by bylo si myslím jen dobře, ale že by z jiných diskuzí někomu vadila Karotky ?? zvláštní :zipper_mouth:
9. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani,tak to jsme na tom koukam stejne,ten nas marudek mel 39 a o pul 7 usnul na zemi.... :confounded: je to takovej nezvyk,nejsem na to zvykla,teplotu ma teprv podruhy,naposledy v sesti mesicich a to byl jeste mimino...skoro ani nevim co mam delat :sweat_smile:
9. bře 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, to je taková bezmoc, když nevíš, jak dítku pomoct, viď :rolling_eyes:
9. bře 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: chudinka,ale jak vidět,nejhůř to fakt snášíš ty,což není úplně dobře,ale hlavně,že to Páťovi nevadí
ten Mundisal určo kupte,ta kámoška si to nemůže vynachválit
ty opruzeniny Znáš imazzol?ještě se přesně mrknu,jak se to jmenuje
nebo pevaryl,ale ten je tuším na předpis,to by ti asi musela napsat doktorka,ale ten je taky super
9. bře 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hab, spíš je to tak, že vadí někomu, kdo si nás jen čte a nepřispívá. Tak sem to myslela :wink:
9. bře 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nejak,kdyz jsem zvykla,ze za celej den nezavre pusu a porad lita a ted jen polehava,neji a rika ze ho bolej ocicka.... :cry: ,to ty jsi na tom jeste hur,tomu nasemu uz to aspon nejak vysvetlim a utesim ho slovama,ale u malejch to musi byt horsi... :frowning2:
9. bře 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek