• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
andreeej, to víš, tak on je celkem v pohodě, ale já se za celej den nezastavím, furt jenom převlíkám, přebaluju, peru... a do toho všeho mi zase vyskočil hnusnej opar :angry:
pevaryl doma máme, už jsem zahájila léčbu :wink: a taky ho nechávám běhat bez plíny, i s rizikem, že tady všecko počůrá :grinning: tuhle stál u stolu v obýváku a načůral do něj :sweat_smile:
9. bře 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej, dík :slight_smile: tak zkusíme ten Pevaryl, co to udělá... ale prdelka ho bolí, ani šáhnout si na to nenechá, natož utřít ubrouskem :confounded:

baf, je fakt, že to ale víc zamává se mnou než s ním :wink:
9. bře 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky.... :wink: hezké ráno :dizzy_face:
Tak na mě dneska myslete,před 4rokama v 9ráno nám přišel na svět náš Patriček :wink: ,strašně to letí :wink:
Přeju všem maminkám i těhulkám i snažilkám tak krásný den,jako je ten dnešní pro nás :wink: :dizzy_face:
10. bře 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, jůůůů, veliká gratulace Patričkovi k narozeninám :dizzy_face: Posíláme s Anetkou velikánskou pusu :slight_smile:
10. bře 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty..............všech nej Patrikovi k narozeninám.Hódně zdraví a splněných přání. :dizzy_face:
V 9:00 budeme mít sváču,tak si určitě vzpomenu. :wink:
Já mám zatím v plánu,že 23.4.(to taky jdeme s Ádou k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes: )vydržím až do půlnoci a v 0:13 h. bouchnu šampus. :grinning:
10. bře 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: připojuji se ke gratulaci Patričkovi hodně zdravíčka :dizzy_face:
10. bře 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau holky..žiju..ale nějak mě ten celej MK vůbec nebaví...je to furt dokola..ale jsem ráda, že Pce jedou..

martan: Natálka je fakt úžasná..a já tě podle fotek asi znám :confused:
10. bře 2008 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
karotky, mohla by si sem napsat, kdo teda píše ty anonymy? Když nás tady vlastně všechny obviňuješ, tím, že píšeš Holky styďte se!! Beru si to docela osobně a uráží mě to.
10. bře 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,Karot,Hablenko-moc díky :wink: :wink: :wink:
Už na mě jdou bolesti,jako před 4rokama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Habli:doufám,že už budeš mít Natálku co nejdřív u sebe :dizzy_face: :dizzy_face:
Karot:máte to taky za pár viď???já až nebudu těhule tak se opiju nadvakrát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: /nejdřív narozky a pak porod/ :grinning: :grinning:
Luci:od vás holky bude sladká pusina :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
dasty, my s Páťou samozřejmě taky gratulírujeme!!! Hezky to s Páťou oslavte :dizzy_face:
10. bře 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:díky,oslava bude až o víkend,jelikož nám zase odjel taťka na týden pryč :frowning2:
jani:jak je Páťovi???a co ty,co čelist už dobrý??? :confused:
10. bře 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak... ťuk ťuk ťuk, ráno jsme bez teploty :dizzy_face: uvidíme, co provede pohyb :rolling_eyes:
10. bře 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:to je dobře,chudák to už jsou velký teploty :frowning2: Já bych to vždycky nejraději vzala na sebe tu nemoc a zuby,tak ťuk,ťuk,ťuk ať nevyletí nahoru :fearful: a vy můžete jít někam na malou procházku :dizzy_face:
Já jdu prát,dokud je krásně zatím papapapa hezký den všem :wink:
10. bře 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, nó čelist přestala bolet sama od sebe, stejně jako začala :grinning: a až na mega opar na dolním rtu jsem celkem v pohodě :grinning: akorát vypadám, jak kdybych dostala přes tlamu :sweat_smile:
10. bře 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:jsem taky super kočka,já mám zase opar pod nosem,vypadám stejně :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :dizzy_face:
ahoj siss tebe jsem dlooooouho nevidela :wink:
Dasty tomu vasemu drobeckovi taky prejeme vsechno nejlepsi!!!-to ti k dnesku konci materska,vid?
Jani tak snad uz to bez horecky zvladnete,my ji mame porad a celou noc jsem skoro nespala....holky co davate na horecku?
10. bře 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty........no právě. :sweat_smile: Až se mi z toho chce brečet. :cry: :grinning:
Zrovna včera večer jsem si vzpomněla na ty naše(skoro)rodinné siesty ve 21:00,.............mazalo se bříško apd. :dizzy_face:
Fakt bych to chtěla zažít ještě jednou,.............bylo to moc hezké období. :dizzy_face:
10. bře 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
karotky, asi si přehlídla mojí otázku. mohla bys mi odpovědět?
10. bře 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, koukám, držíš krok :grinning:

baf, chuděra Deni, tak ať to zvládnete, já se jen modlím, aby to nevylítlo znova, páč z těch šesti zubů vylezl zatím jen jeden... jinak na horečku, když je fakt vysoká, střídáme Panadol čípky s Brufenem sirupem nebo čípkama, po 4 hod... když to není tak hrozný, tak dáváme jen Panadol čípky po 6 hod...
10. bře 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já snad neodejdu :grinning: :grinning:
Baf:taky moooooooooooc díky :wink: Jo jo dneškem mě končí rodičák,ale už jsem byla minulý týden na pracáku/poprvé v životě/ :grinning: :grinning: :grinning: Jdu zase ve středu,ještě doladit detaily,tak ještě v dubnu budu mít rodičák 3800se rozšoupneme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Baf:nám zabírá Nurofen,Pá´tovi se po něm uleví,dostal ho i od doktorky na zuby,na vysoké horečky,já si ho nemůžu vynachválit,do půl hodiny se mu po něm uleví :confused:
Karot:neboj se určitě zažiješ,teď si Adámka užívej,strašně to letí a už ti tohle krásný období nikdo nevrátí :fearful:
10. bře 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, to budete hotoví pracháči :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf:jak píše Janav-pokud bys měll dlouhodobě taky střídáme čípky,pak by tělo na to nereagovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani:nemůžu tě v tom nechat :grinning: Já snad to prádlo nedám ani do pračky :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, taky tady mám kopec prádla, ale copak se člověku chce, když se pokec rozjede :sweat_smile:

akorát musím dneska zavolat dětské dr., jak pokračovat dál, když budou pořád horečky, pže u Nurofenu píšou - nepodávat dlouhodobě - tak nevím, co to je dlouhodobě, už mu to dáváme od minulé neděle, tak aby nebyl průůůůšvih
10. bře 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav:no to jo a to ještě perlička,jelikož jsem se poslední 4rok neválela jen na rodičáku,ale chodila jsem do práce tak 8dní v měsíci ,tak za odměnu se mě budou korunky počítat s tohodle zaměstnání,tak dostanu asi 1500kč :sweat_smile: .Kdybych se válela na rodičákua nedělala,dostala bych asi 6000kč s bývalé práce,jsem blbec co??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až jsme se s paní na úřadu práce zasmály,že dneska se prostě nevyplatí dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ba ne byla moc hodná,ještě mě litovala :confused:
10. bře 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, no tak to je masáž :confused:
10. bře 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:pokud to střídáš s čípkama,tak se nemusíš bát :wink: Ale raději brnkni, je to přece jen prďolka malej ať mu člověk spíš neublíží :frowning2:
10. bře 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda na pracáku jsem nikdy nebyla, to jsem zvědavá, kdy k tomu dojde :sweat_smile: jsem hned po škole začla dělat, u prvního zaměstnavatele a do roka jsem otěhotněla :sweat_smile:
10. bře 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:já doufám,že už nikdy nebudu po porodu na ten úřad práce jít,fakt si tam připadám jak nemakačenko :frowning2: ,já za to nemůžu :rolling_eyes: Ale bylo tam spíš hodně romských spoluobčanů :unamused: těm to asi nevadí :confused:
10. bře 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, si taky říkám, že když mu nedávám jen ten Nurofen, že to snad nebude tak horký... ale tak stejně tam musím volat, kvůli výsledkům výtěru, jestli tam něco měl nebo né... ale moč byla v pořádku a krev v neděli na pohotovosti taky, tak ani nečekám, že by ve stolici něco bylo... ale byl to rachot, na tý pohotovosti, jsme museli sestřičce pomáhat držet Páťu... seděl mi na klíně, držela jsem mu nohy mezi kolenama, Ondra mu držel ruku za rameno a sestřička za zápěstí a brala mu krev... bojoval šíleně a praskla mu u toho žíla, tak má chudák ještě modřinu přes půl ruky... ale sestřička byla moc hodná, snažila se, jak nejlíp mohla, ještě se nám omlouvala, že nechtěla, když on je ten náš brouk hroznej strašpitel a bojovník :sweat_smile:
10. bře 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já tam byla 3x...dva měsíce po škole..pak půl roku po Kaufu, když jsem měla slušný prachy...a pak 1,5měsíce v těhu...cikány jsem tam neviděla...spíš hodně VS..podle mě na tom není nic k ostudě :sunglasses:
10. bře 2008 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek