• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
siss, to si nemyslím, že by to byla ostuda... jen bych si asi připadala jak Alenka v říši divů :sweat_smile:
10. bře 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:já taky nebyla od 18dělám,ale to víš těhotenství je zázrak a nevybírá si kdy,???Já v říjnu otěhotněla a od ledna jsem se měla vrátit do bývalé práce,musela jsem dát výpověď protože mě prcka nevzali do školky až od září.A v bývalé práci chtěli ať nastoupím v lednu,že po mě nebudou chtít /taky po 11letech/ani zkušební dobu.Ale v lednu jsem byla skoro ve 3 měsíci těhu a udělat na ně podraz s těhotenstvím jsem nechtěla,tak se tam prý mám vrátit až po druhým těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: celkem o hovně..úřednice nic neví..nic ti nehledaj..všechno musíš sama...jsem se jich ptala, jestli jako nemaj místo tam, že to, co dělaj ony..bych uměla taky..narozdíl od nich umím psát všema 10..a čuměly jak puk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. bře 2008 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, tak máš aspoň fajn, že se máš kam vrátit... doufám, že na mě zaměstnavatel neudělá boudu a že se tam vrátím... i když ono všechno závisí na tom, jak bude Páťa spolupracovat se školkou... chci s ním od příští zimy začít chodit do školky, jako na chvíli, aby si zvykal na děti... tak snad to půjde :pensive:
10. bře 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:to nebylo na tebe,já to beru jako svůj pocit,ale já si prostě připadám jak nemakačenko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a třeba moje švagrová chodila alespoň na brigádu a taky byla po škole :wink: práce je ,ale každý má jiný nároky :confused:
Jani:to mě je líto ,chudák Páťa,ale je to statečńák
10. bře 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss :grinning: , je pravda, že tam sehnat místo by bylo dost dobré :grinning:
Jsem na pracáku teď potřetí, ale vždycky jsem to měla, že jsem měla sehnanou práci a čekala jsem na nástup... a teď mě stejně místo pracáku platí bývalá práce :slight_smile:
10. bře 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty: já když jsem měla brigádu, tak jsem se z pracáku odhlásila :sunglasses:
10. bře 2008 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana:mám to taky slíbený na půl pusy,ale mám ještě v záloze raději i něco jinýho,jenže státní je holt státní :wink:
Pá´tovi byl ze školky hotovej,moc tam chtěl,ale bylo hrozně dětí a to jsem žádala o školku mezi prvníma když mu byli 2roky :wink: prý se nám bát a lup v červnu mě přišlo,že ho neberou pro velký zájem dětí :frowning2:
10. bře 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty baby jsou tam fakt blbky...jak jsem tam byla ty necelý dva měsíce v těhu..tak vůbec nevěděly, co se mnou..neuměly mi poradit v ničem..jak je to s MD a tak..všechno jsem si musela zjistit sama :angry:
10. bře 2008 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně,protože jsi chtěla makat,já mluvím o lidech co ani nejdou na blbou brigádu,já bych prostě na dávkách být zavislá nechtěla,ale plně chápu lidi kteří tam jsou když je majitel vyhodí je jim třeba 50let nebo když jsi tam na chvilku jako mladice,ale ne když je tam třeba 25letá holka která prostě makat nechce a znám takový případy. :frowning2:
Je spokojená,že se za ní vše zaplatí a je doma. :frowning2: To je na dlouho,já to brala jako svůj pocit,že prostě pracák mě nahání husí kůži a doufám,že už tam nebudu muset jít :sunglasses:
10. bře 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, tak to ještě že ses tady o tom zmínila, tak to já zažádám o školku brzo... abych pak taky nekoukala :rolling_eyes:

No nic, holky, jdu něco dělat, jinak tady zase ztvrdnu a pak nebudu mít hotovo nic... tak se zatím mějte...

Jo a měřili jsme teď znova a jsme na 37°C, tak snad to vydrží...
10. bře 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty: ty pidi dávky jsou jen půl roku :sweat_smile: a chtěj je zrušit, což beru..ale prej chtěj i zrušit, že budou platit zdravotní..tak to už je drsný docela :confounded:
10. bře 2008 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:to já zase chytla super úřednici,která mě všechno vysvětlila i polopatě,vidíš je to o lidech,ale stejně je dobrý když je člověk když tam jde sečtělej,jinak si nedokážu představit,že s břichem se budu vláčet od socialky k magistrátu atd...... :sunglasses:
10. bře 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav:no to určo zažádej a to se dušovali,že se nemusím bát,jenže se nejdřív berou děti kterým budou 3roky třeba v září,potom musí zařadit předškoláky a pak příjdou na řadu prťata,já koukala v červnu jak puk.I když jsem měla přihlášku podannou jako druhou,už někdy v únoru měla jsem prostě smůlu :frowning2:
Já jdu taky už konečnmě něco dělat :confounded:
siss:mě se třeba líbí,že tě chtějí donutit se vzdělávat,třeba počítačové kurzy atd....máš prostě chuť něco pro sebe udělat a máš pravdu majlant to teda není,ale jsem ráda hlavně za to zdravotní i socialní :wink: Ale tohle se mě taky nelíbí ono to zase příští rok bude ono,uvidíme co pan Nečas zase navrhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky loučím se ,faaaaaaaaaaaaaaakt páček
10. bře 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si před pracákem byla nejdřív zjistit na sociálce co a jak, a pak až na pracáku, je pravda, že toho pak nejvíc věděla paní na dávkách, ale ta, u které jsem byla poprvé, toho moc nevěděla :sunglasses:
10. bře 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: mě nechali si blbě zažádat o MD, když jsi na pracáku..tak musíš jít 6týdnů..a nesmíš jít 8..např. :unamused:
10. bře 2008 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Páťa už je minutu na světě :dizzy_face:
10. bře 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: :sweat_smile: :confused: Hmm, to si pak radši ještě zjistím na sociáloce, potřebuju jít těch 8 týdnů, bylo by to tak akorát, z bývalé práce mě můžouplatit jen půl rok na neschopence... Ach jo, samý komplikace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: on ti stát těch 14 dní doplatí :wink:
10. bře 2008 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi i jo, ale bude mi pak platit práce ten půlrok mateřské, když nepřejdu z nemocenské rovnou na mateřskou?
10. bře 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: no to nebude..takže si jedině musíš u Dr. vyžádat, aby ti posunula termín porodu..jinak máš smůlu :unamused:
10. bře 2008 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Paťovi vše nejlepší k narozeninám. :slight_smile:
10. bře 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, help :astonished: ! Nevíte o nějakém životabudiči? Jsem úplně mrtvá, doma bordel, já neschopná ho uklidit, dítě se v noci budí, já na nervy :angry: . Víc jak dvě kafe denně nechci....
10. bře 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuffel: tak máš doma bordel a co :grinning: ,tak si jdi lehnout třeba dopoledne,když malá spí nebo ať jí někdo veme na procházku a jdi si lehnout,důležitý je se z toho nepo*** :sweat_smile:
10. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A něco vám prozradím,letos si nechám umýt okna,nebudu se dřít,stejně žádné ocenění nedostanu za nejlíp uklizenou domácnost,tak co :sweat_smile:
10. bře 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Knuff................a co panáka nebo sex? :grinning:
10. bře 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, dobrý :sweat_smile: , panáka bych zkusit mohla, když malá přežije to kafe, přežije i alkohol :grinning: .
Andrej, asi to odložím na zítřek, dneska je venku tak nádherně, že se přemůžu a půjdu ven, ten bordel přežiju :dizzy_face: . S těma oknama je to dobrý nápad, to je super :wink: .
10. bře 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se sexem to bude horší, bude nás tu víc až večer, to ale nejspíš odpadnu :sweat_smile: .
10. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na okna ale prdím zvysoka, brzo se budeme stěhovat, tak mě to může mít rádo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek