• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
hele karot mohla by si nám osvětlit včerejší větu Styďte se....
mě to teda docela vadí
10. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele karot jestli nás chceš ignorovat a urážet,tak proč sem píšeš.
Počkám,jak se vyjádří holky,ale klíďo si založíme pardubice III. bez karotek
10. bře 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo vůbec nejlepší bude nevěnovat tomu tady ani vteřinu :grinning:
10. bře 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A víte,co si myslím,že toho anonyma si karotka vymyslela a napsala sama,jen chce někoho z diskuse vyštvat nebo vyvolat konflikt,tak ať si tady zůstane sama a píše si z několika nicků,když jí to ba.
10. bře 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak čus bus.
10. bře 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře...................už jsem chodit nebudu. :wink:
Ale chtěla bych všechny,které jsem tímto(tzv.)urazila,aby se přihlásily.
Děkuji předem. :dizzy_face:
10. bře 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andreeej................nezlob se,ale tím,co si sem teď napsala,si se totálně odhalila.Je mi Tě upřímně líto. :pensive:
Mějte se tu hezky a kdo chce,ať si se mnou píše raději do IP. :wink:
Pa
10. bře 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot: :grinning: :grinning: :grinning: ty si fakt dobrá,měli by se tě najmout jako poradce na ministerstvo vnitra
ty tvoje názory na lidi,jsou strašný
holka ještě se máš hodně co učit,jak se chovat k lidem,ale ono když myslíš,jen na plození to jde těžko,ale život není jen dětská prdýlka
a přestaň mě urážet laskavě
10. bře 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych nenapsala adminovi z jakýho IP ten anonym byl,to bychom se všechny asi podivily,že
10. bře 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau stebetalky,
no, tady to zase jede, jesteze tomu vubec ve svy tehotensky demenci nerozumim :sweat_smile: :confounded:
Ja teda nevim, jak budu resit ty kaslicky, prujmicky a teplotky, uz ted je mi z toho nanic! Chudaci deti maly!
janav: Chudak Pata, ten to teda proziva :frowning2:
Jinak zadny NT v prukazce nemam ani predepsany, natoz vyplneny, protoze mi ji vystavovala jen sestra a ty jsem se ptala, jestli mam fakt volat na tu genetiku uz ted, kdyz nemam ten UTZ aspon z toho 12tt! A ona me rekla, at si tam zavolam hned. Ja tomu fakt nerozumim! Tak jsem zvedava na toho 20.3. co mi tam reknou.
Dneska jsem videla v praci malyho prcka, co se narodil v rijnu , zrovna spinkal :sunglasses:
10. bře 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
přihlašuju se k tomu, že se mě to taky dotklo!! :wink:

Založily sme si Pardubice 2 po tom minulým konfliktu s Karotkou a ona sem zas vleze a se*e se do toho. Bez ní tady je klid, pohoda a sranda. a jen sem vleze už tady někoho obviňuje, že píše anonymy. Myslím si to samý jako Andrej, že si to píšeš sama. Nechápu kdo by ti měl psát nějaký anonymy, mě teda nestojíš ani za to. Usvědčuje tě i to, že sem se tě už 2x ptala, at mi napíšeš kdo to psal a ty nic. Takže honem nevíš koho si asi vymyslet
10. bře 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: třeba já :grinning: já taky nemám nic jinýho na práci..než psát karotě anonymy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: páč když jsem jí to napsala veřejně, tak mě utřela podle ní...hahahhaha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

též zastával názor, že si to píše sama...i ty kecy o Dr, i o těch rodičích..bůh ví, jak to všechno je..když ted vim, jak všechno otáčí a manipuluje :sweat_smile:
10. bře 2008 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata,chodím na koníka už dlouho ,máme svoji diskuzi a opravdu moc super diskuzi ,KDO BUDE CHTÍT PÍSNU MU NÁZEV DO IP,občas takhle jukám co kdo kde probírá ,jaký máte starosti i radosti a to nejen vy ,ale i maminy na ostatních diskuzích,pocházím do Hk a v Prdubkách mám hodně příbuzných a kamarádu.Proč vlastně píšu,přála bych vám takovou pohodu a supr partu jakou máme na diskuzi my,my totiž nemáme fakt ani jednoho človíčka rozvraceče a chytrolínka jako bohužel vy tady,myslím ,že vy ostatní takzvané dobré jádro jste v pohodě a nedáte se,mám tři děti a jsem starší asi než vy ,ale rozhodně bych si ani ve svém věku netroufla rozdávat takové rozumy jako tady někdo činí ,no takže pevné nervy a mějte se vy i vaši mimískové moc fajn a nezlobte se za názor,držím pěstičky at se obtížného hmyzu zbavíte. :wink:
10. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvaldo,díky :wink: taky bysme si přály klidnější diskuzi :wink:
10. bře 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia,to bych vám fakt přála :wink: ,když jsou lidičky ,kteří se v hádkách a pomlouvání a já nevím v čem ještě vyžívají,ale je to spíš o tom ,že to jsou v jádru neštastní lidé a nemají svuj život v pohodě a takhle si to ventilují,mě je 38 a mám 16 letou dceru ,13 letého syna a 7 měsíční PRINCEZNU A UŽ JSEM OHO TROŠKU ZAŽILA A ,KDEJAKÉ ŽABOMYŠÍ PROBLÉMY MĚ FAKT NEROZHODÍ ,ALE SEBĚVĚDOMÍ,některých jedincu je fakt obdivuhodné,my míváme s holkama i srazíky a jsme supr parta ,protože jsme všichni z okolí bydliště,tak bych vám tu pohodu fakt přála. :wink:
10. bře 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, k tomu, co tu bylo řečeno od Andrej, siss i Lucky, se přidávám :wink: vlastně jste řekly všechno, nemám k tomu co dodat :wink:
10. bře 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvaldo, koukám, ty jsi zasloužilá mamča :sweat_smile: holčička je krásná, takovej cvalíček :wink:
To víš, že bysme chtěly, aby tu byla pohoda :dizzy_face: jako asi konflikty bývají skoro všude, ale všecko se dá rozumně vyřešit
10. bře 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,to je cvalík devíti kilovej,já teda musím říct,že u nás neproběhl konflikt ještě žádnej ,jsme v pohodě,ale tak to víš ,že na určité věci nemáme stejný názor,ale poradíme si ,pokecáme o tom a vše o.k,ale myslím ,že u nás se nikdo nějak nenadřazuje nad ostatní ,ale vy to zvládnete a vyřešíte :wink:
10. bře 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, čus Janav :wink: . Už se na to vyserme, často diskuzi spíše čtu (možná déle, než si myslíte), tudíž mě to výrazně neba... Karot se teď odstěhuje....
10. bře 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky..neprovokuje s cvaldama :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už jsem psala Luce a Janě, že my prej málo vážíme..a mám tygra přežírat..jsem z toho na nerva..asi změnim Dr. :angry:

cvalda: fakt pěkný ftotečky :grinning:
10. bře 2008 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím jít poklízet ,velká šla s prtavou na procházku ,mají ted prázdniny ,tak šla vozit s kamarádkama mějte se a honě síly a trpělivosti :slight_smile:
10. bře 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, neprovokujte s cvaldama nebo budu zláááááá :grinning: že jo Jani :grinning:
10. bře 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvaldo, no na sedm měsíců je to teda kus ženský :grinning:
tak třeba se tady pročistí vzduch, myslím, že na tom mají všichni zájem :wink: mě akorát mrzí, že pak po takovým hloupým konfliktu, který už tu jednou byl, jak píše luucia, kvůli tomu se zakládaly Pardubice II., tak že potom odchází fajn holky... viz. andreeej :frowning2:
10. bře 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: no nebylo to kvůli tomu..ale proto, že jednička měla skoro 10.tis příspěvků..a to už je čas založit nový téma :wink: páč jinak to pak brzdí :wink:
10. bře 2008 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooo, Luci, však jsme se domluvily, že ti helpnu :wink: :grinning:

siss, no nevim, mně to taky přijde ujetý, že bys ho měla přežírat... tak ale snad dr. ví, co po tobě vlastně chce...
10. bře 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, tak to jo :wink: ale vidíš, já to pochopila zrovna tak
10. bře 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuff, nazdárek :wink: tak co, nálada už lepší?
10. bře 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, já sem to pochopila teda že se nový téma zakládalo kvůli tomu minulýmu konflitku :wink:
10. bře 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, nejsem sama :grinning:
10. bře 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, nechci rejpat, ale dítě ví, kdy má dost, když nechce, netuším, jak bych do ní dostala víc jídla, kdyby bylo potřeba :astonished: ....
10. bře 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek