• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
jj 9.100g a 75cm je to kousek :grinning: ,ale starší dcera byla to samé ,pak začala v 9.měs.chodit a v roce měla 9200g,takže to vidím u cvalíka stejně :wink: jinak díky za pochvalu foteček ,jak bude čas juknu se zdovolením i na vaše štěstíčka :wink:
10. bře 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to nezakládala kvůli karotě...at si každej přečte, co jsem tam psala..si za tim stojim :sunglasses:
10. bře 2008 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je lépe, si přestanu stěžovat, nikdo nemarodí, takže OK :dizzy_face: .
10. bře 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím si to samý, co knuff, dítě se nedá přežírat, jí kolik potřebuje :wink:
10. bře 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem šmírák amatér, tak bacha na mě :grinning: :grinning: .
Když už jsem tady, malý dotázeček, asi vyrazím ven, malá mi bojkotuje prso, pořídila bych nějaké UM, dokázal by mi tu někdo poradit, jaké mám koupit? Kdo se v tom má orientovat :astonished: ?
10. bře 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuff, asi nejlepší je Nutrilon :wink:
10. bře 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je jich víc druhů? Myslím tím, jestli jsou pro různě staré děti atd.?
10. bře 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: však já taky ne..navíc mi jako fakt hubenej nepřijde :angry: mě to šíleně nasralo...a to jsem ještě psala, jak je ta Dr. dobrá, že váhu vůbec neřeší..a už je to tady :wink: Nutroše jsou mrtě..proti blití, proti prdům, pro nenažrance, pro alergiky a tak :sweat_smile:

k
10. bře 2008 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se zblázním, až to půjdu kupovat, budu vypadat jako idiot :grinning: . Ale to je fuk...
10. bře 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: dáváš už příkrmy? Jestli jo..tak kup Nutrilon 2..a jestli malá na nic netrpí...tak stačí obyč Nutroš :wink:
10. bře 2008 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti lékárnice poradí :wink: jsou i pro starší děti :wink: když dáváš příkrm tak je 2 :slight_smile:
10. bře 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:ty jsi si vzpoměla minutu po 9hodině,ty jsi hodná :grinning: čoceče nevím zda nebudu muset brát na ty kočárky Páťu sebou,odpadla mě mamka,myslíš,že by to vadilo????
10. bře 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jíme v poledne zeleninu, odpoledne ovoce, večer kaše :slight_smile: , jsem to vzala hopem, první týden zeleninu a pak hned plus ovoce, se s tím neroztahujeme... Díky moc, malá trpí akorát přemírou energie :grinning: , když máma padá na hubu, ale na to asi nic nekoupím, třeba Nutrilon s práškem na spaní :grinning: .
10. bře 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:to je chaos,uvidíš co ti řeknou na genetice,kam vůbec na genetiku jdeš???? :wink:
10. bře 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuff:jak dlouho vydržela ta dobrota,?/myslím ty úžasné koláče,??? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za tipy, v lékárně určitě poradí, pokud tam nebudou můry :dizzy_face: ... My razíme, tak pokojný pokec přeju!!!
10. bře 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty, my jeli k rodičům, v sobotu večer už zbyly jen dva, všichni jsme nenažranci :grinning: . Byli jsme na tu konzumaci čtyři :sweat_smile: .
10. bře 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už je čistej vzduch? :grinning: :grinning: :grinning:
Asi přestanu jíst i mrkev. :wink: :sweat_smile:
knuff: naše dítě milovalo nutrák tak,že to zapíchlo před týdnem a jen z toho důvodu,že měl střevní chřipku,tak si dal pár dní pauzu a zjistil,že bez toho může být.
Čekala bych i nějaký sponzorský dar od Nutricie. :sweat_smile:
Tak,že já doporučuji Nutrilon .
10. bře 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuff:normálně mám na ně chuť,nechceš se tím živit??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás bych musela jíst za 4 já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic vezmu si pomeranč.Tak ahojda,vyrážíme na procházku páček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreeej: bych taky potřebovala trošku tý lásky k Nutrouši :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. bře 2008 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tím živím jen svoji rodinu :grinning: , ale na kšeft bych to dělat nemohla, přece jen to moc zázračně nevypadá, navíc té práce.........
Tak uvidíme, jestli teda malá nezapíchne nakonec to kojení :sweat_smile: , až zjistí, že jsou i jiné dobroty....
10. bře 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: včera jsem mluvila po skype s Reninkou a říkala jsem jí o tom Eliášovi,tak aby jsi věděla odkud vítr fouká :wink:
10. bře 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuff, jestli budeš pořizovat UM, tak držím pěsti, abys ho nekupovala zbytečně... prďola měl taky bojkot období, ale UM nevypil ani kapku, nakonec to dopadlo tak, že jsme v roce dokojili úplně a stejně si UM nevezme, takže jedem jen na jogurtech a kaších a občas uděláme kakao z normálního mlíka... a UM jsme zkusili snad všechny dostupné druhy na trhu :unamused:
10. bře 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: podle mě je normoš, že se odstavil sám v roce..páč pak už to mlíko nepotřebujou :wink: tys kojila normálně na hlad..a ne, žes mu strkala kozu do pusy pokaždý, když zabrečel :angry: páč takovýhle se pak "kojej" ještě ve 3 letech..a není to o jídle..ale o cucání koz :angry: se zas do mě někdo pustí..ale podle mě je to tak :sunglasses:
10. bře 2008 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss :grinning: :grinning: :grinning: tak jako dr. mi říká, že by měl mlíko pít, ale kojení už nechtěl, navíc teď už beru léky, takže nesmim, ale kvůli tomu, že žádný UM nechce, se přeci nepostavím na hlavu, že :grinning:
10. bře 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: jj..je dobrý, když ho pijou..ale ty kojený do roka pak už UM moc nechtěj...to je spíš pro ty, co maj UM od začátku...bych se divila, že by mu UM chutnalo, když už je zvyklej na příkrmy..páč to UM je hnus :sweat_smile:
10. bře 2008 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, jj, to s tebou souhlasím, UM mi taky nepřijde nějak moc dobrý, ale znáš to, sto lidí sto chutí... my jsme UM zkoušeli dávat už v půl roce, ale stejně ho nechtěl...
10. bře 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: já bych nejradši to mlíko nedávala vůbec :angry: stejně ho moc nepije a bolí z něj břicho..ale prej 2x denně ho musí aspon...ho stejně víc jak 3x nepije...prostě nějakejm jede zelenina a ovoce(my) a někdo nechce zas nic jinýho, než UM..a příkrmy dlouho bojkotuje :sunglasses:
10. bře 2008 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, děti jsou vybíravý... a samy poznaj, co je dobrý a co né :wink:
10. bře 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej:v pohodě,byla jsem ráda,že se Reninka ozvala,hned jsem jí psala,ale nepsala nic o Eliašovi :frowning2:
Knuff:nejlepší je když si u doktorky vezmeš pár vzorčků UM a vyzkoušíš.ˇPáťa tenkrát ten nutrilon vyklopil hned ven zato Sunar zbaštil :wink:
Janav:co prala jsi,??? :wink: ´
10. bře 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek