Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
dasty
10. bře 2008
Luci :posílala jsem IP x-)
sisstinautor
10. bře 2008
dasty: Sunar jedí, páč je sladkej...a pro ty roční je asi v pohodě 🙂 ale malýmu dítěti bych ho nedala..teda pokud by jedl jen Sunar..tak jo..ale jinak je docela na prd..taky krabice stojí 80Kč..a krabice Nutroše 240 😉
janav
10. bře 2008
dasty, jistěěěěě, už mám i usušeno a večer žehlení ]-( co ty, taky hotovo? 😃
dasty
10. bře 2008
siss:on zase tak špatný není 😉 je vylepšenej a po nutrilonu mě tenkrát hodil takovou kačenu,že jsem vollala doktorce a ta mě říkala už nedávat,nesedí 😉 Siss:já na něm taky vyrostla a jsem velká :-p :-p :-p
sisstinautor
10. bře 2008
dasty: no já na něm vyrostla taky :-N třeba je vyzkoušet i jiný druhy Nutroše..ale ty asi moc nebyly, když byl Páta mimino....ale je jasný, že když ho nechce..tak ho nechce...ale Sunar bych měla jako poslední možnost..kdyby nechtěl nic jinýho 😉
janav
10. bře 2008
siss, u nás neuspěl ani Sunar 😃
sisstinautor
10. bře 2008
janav: no kdybys neměla mlíko..tak by mu nic jinýho nezbylo :-N ale prej v půl roce už nemusí mlíko vůbec..jako je dobrý ho dávat..ale když ho nechtěj..tak to není tak strašný 🙂
sisstinautor
10. bře 2008
stejně v půl roce jedí už zeleninu, ovoce a kaši..takže maj mlíko tak max. 2x denně =-)
dasty
10. bře 2008
siss:přesně,tenkrát to nebylo ještě jak za vás 😉 ´Já si od doktorky zase vezmu do zásoby pár vzorků a snad to nebudu potřebovat 😞 Ale taky měl sunar jen do 1,5roku pak už nechtěl,ale jak píše Janav,dávala jsem hodně jogurtů,tvarohů prostě to člověk nahradí.JInak jak jsem četla ,tak si s váhou u tygra nelam hlavu.Mám kamarádku měla podobný problémy jako ty a chtěli ji poslat na pozorování,že malej měl v roce jen 7,5kg,ale nakonec v nemocnici byli soudní a zjistili,že dítěti nic neschází,jen je drobné.Teď mu byli 2roky má jen 9,5kg a je malej,´ale šikula,ale on nemá být po kom habán kamarádka je taky pr´dousek,myslím si,že tygr je prostě po tobě 😉
sisstinautor
10. bře 2008
dasty:jj..já bych to neřešila..nepřijde mi hubenej nebo nemocnej..mě děsí, že nás chtěj poslat na jakýsi vyšetření střev a nevim co ještě 8-(
dasty
10. bře 2008
Hele Páťa měl v půl roce 9,5kg a 75 cm a naráz jak začal se to změnilo a je dlouhej jak tejden a hubenej.Máme 110cm a 16,5kg,už spíš roste jen do vejšky-tak opravdu váha nic neznamená 😃 😃 😃 U každýho je to jiný :-p
dasty
10. bře 2008
siss:úplně tě chápu :-o nás tenkrát nechtěli zase pustit s porodnice protože se jim nezdála barva Páti,byl hrozně bledej,dělali mu vyšetření srdce,mozku atd.....a nakonec doktor řekl,že bude bleďounkej :-o Mě tenkrát tak vystrašil doktor,chudák malej tygr /myslím teď tvýho/ :-o
sisstinautor
10. bře 2008
dasty: já s tim na žádný vyšetření nepůjdu..to je asi jak minule, kdy mě zas chtěli posílat na ušní, že má něco s ušima, když řve..a on tam řve prostě kdykoliv tam vlezem, páč ho tam vždycky mučej..a on si to pamatuje ]-(
andreeej
10. bře 2008
Holky nevíte,jak se dělá ta štáva z cibule na kašel?
Fíďa má trochme chrapot a párkrát zakašlal,tak ho asi zítra nechám doma,aby se to nerozjelo.
janav
10. bře 2008
siss, tak třeba UZ bříška zas taková hrůza pro dítko není, ale jinýho vyšetření bych se taky bála 😞
sisstinautor
10. bře 2008
andreeeeeeej: blééééééééééé..to jsem vždycky nenáviděla..to jenom naložíš cibuli do cukru..a počkáš, až pustí štávu...fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :-x :-x :-x :-x :-x
andreeej
10. bře 2008
siss: já myslím,že jsem to sem už psala
Daneček byl od 3 měsíce asi do 10 na mlíce bez laktózy,ale žádnou nesnášenlivost kravskýho nikdo nezkoumal,jen jsme náhodou nasadili alidiar v době,kdy mu začal průjem a bylo to jejiný mlíko,který mu vyhovovalo,tak po poradě s doktorkou jsem ho na něm nechali
potom najel na nutrák a v něm pokračoval až do teď
janav
10. bře 2008
Andreeej, nakrájíš cibuli na kostičky nebo na kolečka, dáš vrstvu cibule, na to lžíci cukru, zas vrstvu cibule, zas lžíci cukru, záleží kolik toho chceš mít... a pak to otočíš, nejlépe do mačkátka na citrón a počkáš, až to pustí šťávu
andreeej
10. bře 2008
siss: to je tak hnusný,tak to mu radši nedám
jsem mu koupila leros čaj na kašel a udělala zábal na krk,když on tu hubu nezavře a ve školce tam ječí jak blázen,to si zase uhnal tím svým vyřváváním
sisstinautor
10. bře 2008
janav: cibule s cukrem byl mučící nástroj :-x :-x :-x :-x :-x :-x
andreeej
10. bře 2008
holky díky,když tak to zkusím a ochutnám sama,abych ještě nemusela převlíkat :-N
janav
10. bře 2008
siss, tj, ale zabíralo to, teda aspoň mně jo 😉
sisstinautor
10. bře 2008
andreeej: třeba mu to bude chutnat..kámošce to chutná 😉
janav
10. bře 2008
andreeej, je to dost sladký a trochu to smrdí, ale co ty víš, třeba mu to pojede
janav
10. bře 2008
Nikde nikdo? =-)
mám radost, po týdnu první večer bez teploty x-) 37,1 po koupání (po odečtu)... jéééééé, kéž by to už bylo za námi!!!
luucia
10. bře 2008
jani, to vypadá slibně 😉
sisstinautor
10. bře 2008
tak tygr už asi spí..je tam nějaký ticho =-)
janav
10. bře 2008
luuci, ať to nezakřiknem 😉
luucia
10. bře 2008
jani, ťuk, ťuk 😉

Aneták taky chrní, to máme ale hodný dětičky x-) x-)
sisstinautor
10. bře 2008
já půjdu taky pomalu..bude v osm Ošklivka Katka :-p