• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Luci :posílala jsem IP :dizzy_face:
10. bře 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty: Sunar jedí, páč je sladkej...a pro ty roční je asi v pohodě :slight_smile: ale malýmu dítěti bych ho nedala..teda pokud by jedl jen Sunar..tak jo..ale jinak je docela na prd..taky krabice stojí 80Kč..a krabice Nutroše 240 :wink:
10. bře 2008 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, jistěěěěě, už mám i usušeno a večer žehlení :angry: co ty, taky hotovo? :grinning:
10. bře 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:on zase tak špatný není :wink: je vylepšenej a po nutrilonu mě tenkrát hodil takovou kačenu,že jsem vollala doktorce a ta mě říkala už nedávat,nesedí :wink: Siss:já na něm taky vyrostla a jsem velká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty: no já na něm vyrostla taky :sweat_smile: třeba je vyzkoušet i jiný druhy Nutroše..ale ty asi moc nebyly, když byl Páta mimino....ale je jasný, že když ho nechce..tak ho nechce...ale Sunar bych měla jako poslední možnost..kdyby nechtěl nic jinýho :wink:
10. bře 2008 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, u nás neuspěl ani Sunar :grinning:
10. bře 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: no kdybys neměla mlíko..tak by mu nic jinýho nezbylo :sweat_smile: ale prej v půl roce už nemusí mlíko vůbec..jako je dobrý ho dávat..ale když ho nechtěj..tak to není tak strašný :slight_smile:
10. bře 2008 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stejně v půl roce jedí už zeleninu, ovoce a kaši..takže maj mlíko tak max. 2x denně :confused:
10. bře 2008 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:přesně,tenkrát to nebylo ještě jak za vás :wink: ´Já si od doktorky zase vezmu do zásoby pár vzorků a snad to nebudu potřebovat :frowning2: Ale taky měl sunar jen do 1,5roku pak už nechtěl,ale jak píše Janav,dávala jsem hodně jogurtů,tvarohů prostě to člověk nahradí.JInak jak jsem četla ,tak si s váhou u tygra nelam hlavu.Mám kamarádku měla podobný problémy jako ty a chtěli ji poslat na pozorování,že malej měl v roce jen 7,5kg,ale nakonec v nemocnici byli soudní a zjistili,že dítěti nic neschází,jen je drobné.Teď mu byli 2roky má jen 9,5kg a je malej,´ale šikula,ale on nemá být po kom habán kamarádka je taky pr´dousek,myslím si,že tygr je prostě po tobě :wink:
10. bře 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty:jj..já bych to neřešila..nepřijde mi hubenej nebo nemocnej..mě děsí, že nás chtěj poslat na jakýsi vyšetření střev a nevim co ještě :rolling_eyes:
10. bře 2008 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Páťa měl v půl roce 9,5kg a 75 cm a naráz jak začal se to změnilo a je dlouhej jak tejden a hubenej.Máme 110cm a 16,5kg,už spíš roste jen do vejšky-tak opravdu váha nic neznamená :grinning: :grinning: :grinning: U každýho je to jiný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:úplně tě chápu :astonished: nás tenkrát nechtěli zase pustit s porodnice protože se jim nezdála barva Páti,byl hrozně bledej,dělali mu vyšetření srdce,mozku atd.....a nakonec doktor řekl,že bude bleďounkej :astonished: Mě tenkrát tak vystrašil doktor,chudák malej tygr /myslím teď tvýho/ :astonished:
10. bře 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty: já s tim na žádný vyšetření nepůjdu..to je asi jak minule, kdy mě zas chtěli posílat na ušní, že má něco s ušima, když řve..a on tam řve prostě kdykoliv tam vlezem, páč ho tam vždycky mučej..a on si to pamatuje :angry:
10. bře 2008 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte,jak se dělá ta štáva z cibule na kašel?
Fíďa má trochme chrapot a párkrát zakašlal,tak ho asi zítra nechám doma,aby se to nerozjelo.
10. bře 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, tak třeba UZ bříška zas taková hrůza pro dítko není, ale jinýho vyšetření bych se taky bála :frowning2:
10. bře 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreeeeeeej: blééééééééééé..to jsem vždycky nenáviděla..to jenom naložíš cibuli do cukru..a počkáš, až pustí štávu...fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. bře 2008 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: já myslím,že jsem to sem už psala
Daneček byl od 3 měsíce asi do 10 na mlíce bez laktózy,ale žádnou nesnášenlivost kravskýho nikdo nezkoumal,jen jsme náhodou nasadili alidiar v době,kdy mu začal průjem a bylo to jejiný mlíko,který mu vyhovovalo,tak po poradě s doktorkou jsem ho na něm nechali
potom najel na nutrák a v něm pokračoval až do teď
10. bře 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andreeej, nakrájíš cibuli na kostičky nebo na kolečka, dáš vrstvu cibule, na to lžíci cukru, zas vrstvu cibule, zas lžíci cukru, záleží kolik toho chceš mít... a pak to otočíš, nejlépe do mačkátka na citrón a počkáš, až to pustí šťávu
10. bře 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: to je tak hnusný,tak to mu radši nedám
jsem mu koupila leros čaj na kašel a udělala zábal na krk,když on tu hubu nezavře a ve školce tam ječí jak blázen,to si zase uhnal tím svým vyřváváním
10. bře 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: cibule s cukrem byl mučící nástroj :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. bře 2008 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky,když tak to zkusím a ochutnám sama,abych ještě nemusela převlíkat :sweat_smile:
10. bře 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, tj, ale zabíralo to, teda aspoň mně jo :wink:
10. bře 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreeej: třeba mu to bude chutnat..kámošce to chutná :wink:
10. bře 2008 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej, je to dost sladký a trochu to smrdí, ale co ty víš, třeba mu to pojede
10. bře 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikdo? :confused:
mám radost, po týdnu první večer bez teploty :dizzy_face: 37,1 po koupání (po odečtu)... jéééééé, kéž by to už bylo za námi!!!
10. bře 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, to vypadá slibně :wink:
10. bře 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tygr už asi spí..je tam nějaký ticho :confused:
10. bře 2008 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, ať to nezakřiknem :wink:
10. bře 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, ťuk, ťuk :wink:

Aneták taky chrní, to máme ale hodný dětičky :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor