• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
no jo, u nás je taky už půl hodiny klídek :dizzy_face:

musim žehlit, blééééé :angry:
10. bře 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já žehlila odpoledne, jak Anetka usla. Já to taaaak nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: to radši 100X umeju koupelnu než žehlit
10. bře 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky to není zrovna můj koníček :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teď mě vystřídal MM :sweat_smile:
10. bře 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mam chvilku tak nakukuju mala opet nespi manzel chova nevite jak uspat kdyz ji polozim do postylky rve kdyz ji zvednu je spokojena a to ji v postylce necham vzdycky vycukat nechci abychom ji museli furt chovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dela to nastesti tak jednou denne ale zrovna vecer kdyz nam se chce spat :frowning2:
siss:dik za pochvalu kdepak ses toulala dlouho si tu nebyla a odkud me znas ja te teda nepoznavam :sweat_smile:
10. bře 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, my sme do konce šestinedělí uspávali na velkým míči skákáním :wink: myslím, že na vyřvání je ještě čas, s tím sme začli po šestinedělí

Jani, manža tě vystřídal u žehlení???? já chci takyyyyy
10. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia:no vyrvavat vylozene ne jen proste neletim hned kdyz zaknoura a hlavne to ani nejde kdyz ji vidim brecet brecela bych taky :pensive: balon jsem zkousela ten nepomaha huraaa ted ji manza prines vytuhla mu na ruce u telky
10. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, u nás jsme ze začátku taky uspávali v náručí... ale nás trápila kolika :angry:

luuci, tak já ti ho tam pošlu, řekni kdy a v kolik... ale jen na žehlení!!! :sweat_smile:
10. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste dotazek nemate nekdo mimivak chtela jsem tam malou dat ale nejak mi to nejde prijde mi ze se v nem ztraci je na ni velikej pritom pisou od narozeni a ona je v nem zkroucena ma v nem moc ohnutou hlavicku :frowning2: nemate nekdo zkusenost?
10. bře 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, na nic jinýho to je jasnýýýý :grinning: vlastně..... ještě skládání ponožek bych ocenila :grinning:

marti, tak to děláš dobře, že hned neletíš, at si dítka nezvykaj :grinning: já sem si ji taky učila samostatnosti a ted to oceňuju, pže aspon něco udělám doma :wink: ale ono se nám to ještě může 3x otočit :sweat_smile:
10. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky takze myslite ze si na to nezvykne nasi me varujou at nechovam ze ji rozmazlim atd :frowning2: oni maj furt takovy rady a ja nemam to srdce nechat ji brecet:(
10. bře 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, jsem mu teď řekla, že jsem mu domluvila melouch a moc se mu to nezdálo :sweat_smile: :grinning:
jinak otočí se to ještě tolikrát, že už to pak ani nepřijde... teď koukáme jako blázni, že Páťa usíná v pokojíčku sám, zavřený dveře, zhasnuto, chvilku si tam povídá, ale sám usne a spinká sám v pokojíku až do rána :slight_smile: a to jsem dřív musela spát na posteli vedle něj, pak jsem ho ale začala v noci rušit a když se náhodou probudil a viděl mě, tak dělal blbiny, ale teď nikoho nevidí a tak za chvilku usne a spí dál :dizzy_face: jéééé, kdyby mu to tak chtělo vydržet :wink:
10. bře 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, prej že MM bere 600 na hodinu... ale neboj, ho zkrotím :sweat_smile:
10. bře 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, jj, to se říká, ale taky si myslím, že je na to ještě maličká... vždyť byla celých 9 měsíců neustále u tebe a teď najednou není, tak jí to chybí... si teda myslím...
10. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, s mimivakem zkušenosti nemám :unamused: ted je určitě brzy na to, aby si zvykla. Chování je v týhle době určitě důležitý, ona ještě Natálka moc nevidí a má strach když tě nebo tatínka necítí. určitě ted chovej :wink:
10. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee holky dik moc to mam radost tak budu chovat a prdim na rady nasich... :grinning: aspon si berusku uziju
10. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, 600??? :confused: :confused: já myslela, že zadáčo, přece budem rodina neee :grinning:

marti, užívej, děsně to letí, už si anu nepamatuju jak byla Anetka takhle malinká :cry:
10. bře 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci, prej že ještě není ruka v rukávě :grinning: ale tak já ho přesvědčím, že přeci budoucím příbuznejm nemůže účtovat a kór plnou taxu :grinning: :grinning: :grinning:

marti, tak tak, užívej jak můžeš, buď ráda dokud se chová, až chtít nebude, tak se ti bude stýskat :fearful:
10. bře 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem koupila to debilní nádobíčko Medvídek Pú,teda hrnek,ten ještě netestovali :angry:
no,ale talířek a lžička jsou jedovatý,tak hrnek bude určitě taky
:unamused:
10. bře 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, tak teda spoň nějakou slevičku byste mohli dát :sweat_smile: já si ponožky složím sama, tak jen žehlení :sweat_smile:

marti, ty začátky jsou tak krásný :dizzy_face: závidím :dizzy_face: já chtěla jít od dubna na malej úvazek do práce, ale kašlu na to, tohle už se nikdy nevrátí a nechci to promrhat v práci :angry:
10. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej, zrovna mi psala kámoška, že to taky koupila :unamused: to snad ani není možný, že to vůbec dají na trh :rolling_eyes:

luuci, OK, vyřídím mu to a zatím si rozmysli kdy a v kolik :grinning:
jinak taky jsem přemýšlela o tom, že bych šla aspoň brigádně, už loni v létě, ale nedokázala jsem prďolku jen tak nechat doma s tátou a přicházet tak o ty chvilky, který tak rychle utekly...

no nic, jsem ostuda, ale jdu spát :grinning: za chvíli budu chodit do postele se slepicema :sweat_smile:

Tak dobrou všem :slight_smile:
10. bře 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snazim se po prvni dny doma jsem si pripadala hrozna matka nic nam neslo a ja mela pocit ze ji nemam tak rada jak jsem cekala nevim proste to u me nenaskocilo nevim jestli tim cisarem az ted kdyz uz mame svuj rezim tak si ji uzivam je k sezrani a kazdy den ji mam radeji vic a vic a bez ni uz si to nedokazu predstavit ale ten zacatek fakt des :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem taky kaput, to vstávání v 5:30 se projevilo, takže padám na klávesnici :rolling_eyes: tak jdu taky spát. dobrou všem :wink:
10. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc. :slight_smile:
10. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej: Nebo mi to takhle delali doma s cernou redkvi a to se dalo! Nakrajet na kolecka, prosypat cukrem a stahnout do puvodniho tvaru gumickou a ono to pusti stavu, ktera zas neni tak hnusna, fakt!
10. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej: zrovna tohle nádobíčko kupovala kámoška pro synka, a já jí akorát dneska o formaldehydu povídala, pže manžel na to má alergii, sranda je, že formaldehyd je snad úplně ve všem a každou chvilku je osypanej a všude ho to svědí. Docela se bojím, aby to dítě nezdědilo po něm, a pak co máš těm dětem kupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :sweat_smile:

Jani, tak co Páťa? jaká byla noc?
Veru, oslavili ste malinko Páťovi narozky?
Já budu muset dát dneska k obědu jinou zeleninu než květák. po včerejší brokolce Anetka v noci málem ulítla :grinning: už ve vaně si dělala bublinkovou koupel :grinning:
11. bře 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile:
Ahoh Marti,tak to je super,ze uz jste se doma takhle zabydleli,zacatky jsou tezky,ale pak to stoji za to :wink:
andreej ja tu cibuli davam normalne do odstavnovace a pak ji osladim medem,aby to nebylo tak hnusny a jeste nekdy dam citron-a da se to :wink:
siss:ja mela taky hubenoura,ale nastesti mi dr.nic nerikala-kdyz ti hezky spi tak bych to neresiala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kam planujete dovolenou?My porad nevime :frowning2:
11. bře 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, vy pojedete ještě když budeš těhu nebo už s miminkem??
11. bře 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,ja prave nevim :sweat_smile:jela bych nekam v dubnu,kvetnu nejpozdejc,ale nevim jak je to s litanim,jestli by me pustily :confused: Nebo bych jela klido nekam i do cech,ale nevim kam....nemas naky typ?
11. bře 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek