• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
siss: no jenze ja uz mam jen 12 dni do TP a cisare pry planuji tyden pred terminem tak nevim navic ona rekla no tak budete rodit zadeckem to je stejny jak hlavickou neprislo mi ze by to chtela resit
4. únor 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: u chlapečků je skoro vždycky KP císařem..protože by se jim mohl poškodit pohlavní orgán :confounded:
4. únor 2008 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan: jeee až v 10? ja tam chodím už v 8 sice tam skoro do 10 hod sedím, jsme mohli popovídat :slight_smile: ,
příjde mně , že to nechtěj řešit, že to nechávají na porodnici jak se kterej doktor rozhodne jestli rodit KP nebo císařem :angry:
4. únor 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: no..jestli ona netuší pohlaví náhodou :wink: :grinning:
4. únor 2008 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
...já s tím sama fakt zkušenost nemám,ale když má martan za chvilku termín,tak by to ta doktorka měla řešit.Já vím,že se můžou kdykoliv otočit i v den porodu,ale ohled na to brát musí.
4. únor 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych chtěla vědět, jestli tak rodila, když tohle tvrdí :confounded: , kamarádka tak rodila kluka!!!! :astonished: KP a teda říkala, že už by to vživotě nechtěla zažít co si s ním zkusila, byl prý chudinka celej modrej samá modřina :angry:
4. únor 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: no to jen ted sestra me tak objednala kvuli monitoru ale jinak chodim pred 9hod a sedim tam vzdycky 2hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pokecame jestli se setkame :slight_smile: no jenze kdybych mela jit na cisare tak bych to radeji vedela dopredu nez kdyz uz bude porod rozjetej
4. únor 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: to tezko ulz my delala jen tenhle jedinej a to jen prejela aby zjistila co tam je jinak mi dala utz na zacatku a to jeste nebylo videt
4. únor 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: no prave rikaj ze vetsinou tyhle deti musej krisit brr to bych teda zazit nechtela
4. únor 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
martan.... tak jo , když tam ještě budu a jestli tě poznám :grinning: :grinning:, no to Ti věřím, ale budu Ti držet pěsti a potom napiš jak Ti porod dopadl.
4. únor 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky..a vy některá chodíte do rizikovky do nem.? Tam to je strašný :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
4. únor 2008 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: jasne dam vedet
siss: ne v nemocnici jsem nastesti nebyla
4. únor 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: já tam chodila po termínu..a fakt strašný :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. únor 2008 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u Veselé se asi naštěstí do nemocnice nechodí
4. únor 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem tam radeji cinkla prej se to resi az kdyz se jde k porodu ma se to nahlasit zkontroluji jak tam je a ze 70% mam pocitat cisare :frowning2:
4. únor 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: jako ze jsou neprijemny nebo ze je tam desnejch lidi? ja pri me smule budu taky prenaset a vyzeru si to :grinning:
4. únor 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: čekááááš tam klidně i pět hodin..a dělá ji pouze Kokrdová...která je u mě baba jedovatá hnusná :rolling_eyes: ale jako hodně holek jí chválí..ale mám kámošku..a ta ji taky nesnáší :sunglasses:
4. únor 2008 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: tak to jsem taky slyšela v sobotu jsem byla v porodnici kouknout na miminko, ale co si před tím užili v nemocnici na monitorech :angry: jsem tomu nechtěla nejdřív věřit, ale jak je vidět ...... :confounded:
martan : to se dalo čekat, že císaře, nechtějí asi komplikace, ale myslím si, že císař je komplikace sama o sobě brrrrr,
4. únor 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hablenka: jako na Pce jako porodku si fakt nemůžu stěžovat..to bylo všechno skvělý..ale ta poradna..to je jak dobytčák :rolling_eyes:
4. únor 2008 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to cekani to je fakt opruz a doktori ze je jeden takovej nebo makovej jsem si zvykla na opravdu milyho doktora jsem jeste nenarazila a obvzlast v pce nemocnici kuchat bych se tem nikdy nenechala proto mam hruzu z cisare :frowning2:
4. únor 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: tak Brych nebo Farrag..ty jsou úžasný..a krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Henzel je taky moc hodnej..akorát už moc hezkej není :sweat_smile:
4. únor 2008 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslite ze kdyz tam pujdu s rozjetym porodem a budou chtit cisare daj mi jen to lokalni umrtveni? jsem slysela ze to se dava jen pri planovanem cisari ach jo :unamused:
4. únor 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: o epiduralu by ses měla rozhodnout sama..pokud nejsou nějaký velký komplikace :wink: ale co vím, tak zrovna rádi ho nedávaj..teda u normoš porodu :sweat_smile: u císaře nevim :wink:
4. únor 2008 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime ja tam videla jen doktorku docela mladounkou na predporodnim kurzu ta byla prijemna stejne mi na sale bude jedno kdo tam bude :grinning:
4. únor 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: no já měla zrovna štěstí na doktora..i na PA...jinak znám jen tyhle čtyři...ale na šestinedělí a na dětským jsou všichni moc hodný :wink:
4. únor 2008 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: ne epi to ja nechci jen myslim u cisare ze bych radeji tu castecnou anestezii chtela bych byt pri vedomi kdyz uz by to neslo prirozene
4. únor 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: však částečná je epi..to je furt to samý..jak u klasickýho..tak u CR :wink:
4. únor 2008 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: tak to je povzbudivy ja se na porod docela tesila jen tim KP se to trochu zkomplikovalo
4. únor 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: aha to jsem nevedela ja myslela ze epi je jen na utlumeni kontrakci pri klasickym porodu a ze pri CR ti to jako uplne umrtvi jako treba u zubu ze to bricho necejtis
4. únor 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martan: právě, že to břicho cejtíš..Lucka říkala, že jí to bolelo jak prase :confounded: takže já bych při CR šla do celkovýho radši :wink:
4. únor 2008 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek