• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
baf, my sme byli loni ke konci dubna na Kanárech, bylo to fajn, ale velký teplo tam teda nebylo. Na koupání v moři byla kosa, ve vyhřívaným bazénu se to dalo :sweat_smile: lítat můžeš do 30.tt a pak jen s papírem od dr, že jsi v pořádku. Mě teda bylo v letadle dost blbě a to mi normálně lítání nevadí, nevím jestli to bylo těhotenstvím :unamused:
My dost často jezdíme do Jižních čech, tam je krásně. a ke svatbě sme dostali svatbním darem pobyt na Hluboký, to byla nádhera :dizzy_face: romantika :dizzy_face:
11. bře 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave,taky premejslim nad kanarama,ale zase se mi nechtej vyhazovat prasule,kdyz tam bude kosa,kdyz uz k mori,tak s koupanim...egypt jsem radsi zamitla,kdyby nahodou neco... do recka pojedeme asi na velikonoce,tak tam uz pak taky nechci,tak asi koupime misto prachu na dovcu bazen... :grinning:
jee v jiznich cechach jsme byli na dovce minulej rok...tam je toho tolik,ze jsme ani vsechno nestihli a to jsme davali dva hrady nebo zamky denne...Bydleli jsme kousek od Hluboky,ta je krasna,ale nejvic me ucaroval Ceskej Krumlov a Hostice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Luci, dík za optání, Páťa spinkal celou noc, teda párkrát zaplakal, ale to bylo asi ze sna... jinak ťuk ťuk ťuk, máme 36,9°C :slight_smile: takže konečně vyrazíme ven :dizzy_face:

baf, hele když nebudeš moct, tak na tu dovču klíďo pojedu za tebe :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Luci, mám ti vyřídit od MM, že při rychlým jednání je ochotný slevit o 50% a že jako budoucí příbuzný je ochotnej jít na 150,- za hodinu :grinning: :grinning: :grinning: tak neváhej :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Kanárech bylo nádherně, jen nevím, jestli bych tam teď přežila tu 5-ti hodinovou cestu, spíš bych brala něco, kam se neletí tak dlouho. V Turecku by nebylo hezky? Tam je taky hezky, ne? :slight_smile:
11. bře 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav,tak jo :wink:
kdyz my by jsme chteli uz ted v breznu-max zacatkem dubna a to je v Turecku taky jeste kosa-teda myslim na koupani v mori.Ja bych mozna ten egypt riskla,byla jsme tam pul roku a ani jednou sem srajdu nemela,ale ted se docela bojim a zase MM tam jede v cervnu,tak se mu tam dvakrat moc nechce :frowning2:
ach jo,asi pojedeme na Moravu,nebo do pr.... :wink:
11. bře 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic,loucim se musim zehlit,uz nemame co nosit... :grinning:
11. bře 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, tak do prd... jezdím docela často, tak jestli chceš, můžu ti doporučit nejosvědčenější místa :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, to jo vyhodit prašule a klepat kosu je na nic. To je lepší ten bazen na zahradu, ten máš na celý léto :grinning:

My taky řešíme dovču, ale chcem počkat asi na Last minute, ale vůbec nemám představu kam

Jani, to je dobře, že už je Páťa v pořádku :slight_smile: Tak za stopáďo na hodinu to je dobrý. :grinning: Tak já jdu svklíknout všechny peřiny, .... zeptám se i sousedky, jestli nepotřebuje něco vyžehlit, aby nejel jen kvůli pár kouskům, at už to teda stojí za to :grinning:
11. bře 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočandy.... :wink:
Luci včera jsme neslavili,máme ta´tku pryč,babinu nachcípanou a druhá si ani nevzdechla :frowning2: Plánujeme oslavu na víkend,ale až příští,protože Martin přijede a jde rovnou na 24hodin druhý den do práce.Dneska jedu za chvilku objednat dort,maj tam otevřeno od 10hodin.Dárky už mám nakoupený pro Paťouška :wink: :wink: :wink:
Baf:bych se taky bála letět přece jenom jsi pokročilá těhulka,já jsem na tohle srágora :frowning2: Ale bazén to je super nápad :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten bych brala hned :sweat_smile:
Janav:to je dobře,že Pá´tovi už je líp ťuk,ťuk,ťuk,já ještě dneska peru :grinning: :grinning: :grinning: Potřebuju taky někoho na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Meni:ahojda,už ti přišly prašule za tu vrácenku od Litexu???
11. bře 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janav ani ne, mam rada prekvapeni,naky hezky mistecko si tam najdu :grinning:
11. bře 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf, já bych se teda Turecka i Egypta v těhu bála, nejen kvůli srágorám, ale je tam děsný vedro, to si myslím, že pro těhuli není to nejlepší

Veru, copak si Páťovi koupila?
11. bře 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite do kdy se toci u mountfilda?s tim bazenem jste me nakraply :grinning:
11. bře 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:u nás je vděčné lego-mám pro něj koupený letadlo od lega takový velký je v tom i panáček a tankér,puzzle Asterixe,domeček pro panáky dřevěnej/moc ho chtěl/ a línej tenis.Autíček má tři pr....,No neboj nafotím uvidíš,to zas Mar´tas bude brblat co toho má :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuci to ja se taky bojim,nedokazu si predstavit,kdyby se mi neco stalo,ze bych lezela nekde v egypte v nemocnici,brrr :grinning: Me tyhle zeme lakaj,jenom kvuly neomezenymu zradlu a skoro zadarmo-no a samo potapko-i kdyz to ted neni aktualni,musela bych si koupit vetsi neopren :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf:viď????bazémn a čachtáníčko,to máš lepší než moře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jezdím v létě ke kámošce,sice maj takovej obyčejnej ale kluci i my se tak vyřádíme :grinning: :grinning: :grinning: Když pak vidím to narvaný koupálko,zlatej bazén :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. bře 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, penízky od Litexu přišly do cca dvou týdnů, docela rychle :slight_smile:

Egypt je teď podle mě nejvíc v pohodě, byli jsme tam v září, to bylo dost vedro, v únoru tam bylo naopak chladněji, ale jsme zas byli v Tabě na blbém místě, kdyby jsme byli v Sharmu, tak by tam bylo výborně, tak akorát... ale v moři jsem se koupala...
11. bře 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf:Egypt bych taky brala,ale my budeme mít dovolenou v kočárku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Myslíš ,že bychom se potopily???
teda dasty,to bude mit Pata radost,takovejch darecku!!!A jakej si objednal dortik?
meni:já nebyla ještě na účtě,budu se muset juknout???Holky přišel nám poprvé přeplatek za elektřinu skoro 7.000kč jinak pořád doplácíme asi jsem to zvedla hodně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale te´d se to hodí :grinning: :grinning:
11. bře 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no moment, zase tak zadarmo ho nerozdám :grinning: těch 150 je jen v rámci budoucích rodinných vztahů :grinning: sousedka to má za plnou taxu :grinning: to víš, nějak se živit musíme :grinning:

Dasty, no problémo, pokud potřebuješ, MM je k dispozici, ale včera si řekl 600 na hodinu, nevim nevim jestli s tou parádou od Úřadu práce bys tohle utáhla :grinning:

Baf, tak ale kdybys chtěla aspoň tip, tak jsem ti k dispozici :grinning: A bych asi taky radši šla do toho bazénku :sweat_smile:
11. bře 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty, u nás se právě dělají odečty, jsem zvědavá, jak na tom letos budem... v loni nám vraceli 2 a půl tis., tak doufám, že máme zálohy dostatečně vysoký :unamused:
11. bře 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf:on je hodný a taky mu kromě pastelek a knížek v průběhu roku nic nekupuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby to nebylo jak v hračkárně.Já musím koupit dorty dva,jeliož budou dvě oslavy-tak na jedný bude krteček toho měl ,ale ne v týhle sestavě příbuzných a byl fakt výbornýýýýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zítra přijede kamarádka cukrářka,tak jí poprosím na tu druhou oslavu ať mě upeče buď Shreka nebo policejní auto,nebo mašinku.Je hrozně šikovná,ale te´d taky těhu tak snad upeče :grinning: :grinning:
11. bře 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni,my jezdime do Sharmu,uz tam mame znamy,takze potapko skoro zadara-ale ted bych si to asi neuzila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My mame taky bazen,takovej ten nadzemni ,akorat,ze jsme ho zapustily ale je v zemi uz 6 let,tak nam letos doslouzil-trosku zreznul :grinning: Ale v lete na osvezeni je to parada a deti v nem byly cely leto a tak byl od nich klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:Ja na koupalko nejezdim,ale mame skoro za barakem Opatak,ale tam je lidi jako sra...
11. bře 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:řekni mu,že nám přišel přeplatek tak se rozšoupneme a zaplatíme si tvýho MM,ale ať se připraví u nás je to tak na 4hodiny práce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jani my měli zálohu 700kč a loni jsme dopláceli 1600kč,protože oni si te´d účtují jen 11 plateb a ten měsíc kdy se dělá vyučto tak ne a já to zvedla na 1300kč,přece jen peru,počítač atd... myslela jsem si,že něco vrátí,ale mile mě to překvapilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty, no my platíme 800 a v loni nám dopláceli, jak jsem psala, tak snad nebudem doplácet my
11. bře 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf:taky jezdíme mimo než koupálko,Stéblová,Hrádek,ale pro Páťu je to tam na prd,hned je hloubka :frowning2:
Dasty a vy mate barak,nebo byt?Ani me nestraste,ze uz bude chodit elektrina,to my budeme zase urco doplacet :angry:
Dasty, tak 600 na hod., no to si slušně vydělá :grinning: a jen co přijde domů, tak udělá stojku :sweat_smile:
jani taky bych manzu brala,ale to bych se nedoplatila,je toho tady tak na 3 hodky :sunglasses:
11. bře 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek