Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
luucia
11. bře 2008
baf, my sme byli loni ke konci dubna na Kanárech, bylo to fajn, ale velký teplo tam teda nebylo. Na koupání v moři byla kosa, ve vyhřívaným bazénu se to dalo :-N lítat můžeš do 30.tt a pak jen s papírem od dr, že jsi v pořádku. Mě teda bylo v letadle dost blbě a to mi normálně lítání nevadí, nevím jestli to bylo těhotenstvím :-|
My dost často jezdíme do Jižních čech, tam je krásně. a ke svatbě sme dostali svatbním darem pobyt na Hluboký, to byla nádhera x-) romantika x-)
bafna
11. bře 2008
ja prave,taky premejslim nad kanarama,ale zase se mi nechtej vyhazovat prasule,kdyz tam bude kosa,kdyz uz k mori,tak s koupanim...egypt jsem radsi zamitla,kdyby nahodou neco... do recka pojedeme asi na velikonoce,tak tam uz pak taky nechci,tak asi koupime misto prachu na dovcu bazen... 😃
jee v jiznich cechach jsme byli na dovce minulej rok...tam je toho tolik,ze jsme ani vsechno nestihli a to jsme davali dva hrady nebo zamky denne...Bydleli jsme kousek od Hluboky,ta je krasna,ale nejvic me ucaroval Ceskej Krumlov a Hostice x-) x-) x-)
janav
11. bře 2008
Ahoj holky 🙂

Luci, dík za optání, Páťa spinkal celou noc, teda párkrát zaplakal, ale to bylo asi ze sna... jinak ťuk ťuk ťuk, máme 36,9°C 🙂 takže konečně vyrazíme ven x-)

baf, hele když nebudeš moct, tak na tu dovču klíďo pojedu za tebe 😃 😃 😃
janav
11. bře 2008
Jo Luci, mám ti vyřídit od MM, že při rychlým jednání je ochotný slevit o 50% a že jako budoucí příbuzný je ochotnej jít na 150,- za hodinu 😃 😃 😃 tak neváhej 😃 😃 😃
meni
11. bře 2008
Na Kanárech bylo nádherně, jen nevím, jestli bych tam teď přežila tu 5-ti hodinovou cestu, spíš bych brala něco, kam se neletí tak dlouho. V Turecku by nebylo hezky? Tam je taky hezky, ne? 🙂
bafna
11. bře 2008
janav,tak jo 😉
kdyz my by jsme chteli uz ted v breznu-max zacatkem dubna a to je v Turecku taky jeste kosa-teda myslim na koupani v mori.Ja bych mozna ten egypt riskla,byla jsme tam pul roku a ani jednou sem srajdu nemela,ale ted se docela bojim a zase MM tam jede v cervnu,tak se mu tam dvakrat moc nechce 😞
ach jo,asi pojedeme na Moravu,nebo do pr.... 😉
bafna
11. bře 2008
No nic,loucim se musim zehlit,uz nemame co nosit... 😃
janav
11. bře 2008
baf, tak do prd... jezdím docela často, tak jestli chceš, můžu ti doporučit nejosvědčenější místa 😃 😃 😃
luucia
11. bře 2008
baf, to jo vyhodit prašule a klepat kosu je na nic. To je lepší ten bazen na zahradu, ten máš na celý léto 😃

My taky řešíme dovču, ale chcem počkat asi na Last minute, ale vůbec nemám představu kam

Jani, to je dobře, že už je Páťa v pořádku 🙂 Tak za stopáďo na hodinu to je dobrý. 😃 Tak já jdu svklíknout všechny peřiny, .... zeptám se i sousedky, jestli nepotřebuje něco vyžehlit, aby nejel jen kvůli pár kouskům, at už to teda stojí za to 😃
dasty
11. bře 2008
ahoj kočandy.... 😉
Luci včera jsme neslavili,máme ta´tku pryč,babinu nachcípanou a druhá si ani nevzdechla 😞 Plánujeme oslavu na víkend,ale až příští,protože Martin přijede a jde rovnou na 24hodin druhý den do práce.Dneska jedu za chvilku objednat dort,maj tam otevřeno od 10hodin.Dárky už mám nakoupený pro Paťouška 😉 😉 😉
Baf😛ych se taky bála letět přece jenom jsi pokročilá těhulka,já jsem na tohle srágora 😞 Ale bazén to je super nápad 😃 :-p ten bych brala hned :-N
Janav:to je dobře,že Pá´tovi už je líp ťuk,ťuk,ťuk,já ještě dneska peru 😃 😃 😃 Potřebuju taky někoho na žehlení :-p
Meni:ahojda,už ti přišly prašule za tu vrácenku od Litexu???
bafna
11. bře 2008
Janav ani ne, mam rada prekvapeni,naky hezky mistecko si tam najdu 😃
luucia
11. bře 2008
Baf, já bych se teda Turecka i Egypta v těhu bála, nejen kvůli srágorám, ale je tam děsný vedro, to si myslím, že pro těhuli není to nejlepší

Veru, copak si Páťovi koupila?
bafna
11. bře 2008
holky nevite do kdy se toci u mountfilda?s tim bazenem jste me nakraply 😃
dasty
11. bře 2008
Luci:u nás je vděčné lego-mám pro něj koupený letadlo od lega takový velký je v tom i panáček a tankér,puzzle Asterixe,domeček pro panáky dřevěnej/moc ho chtěl/ a línej tenis.Autíček má tři pr....,No neboj nafotím uvidíš,to zas Mar´tas bude brblat co toho má :-p
bafna
11. bře 2008
luuci to ja se taky bojim,nedokazu si predstavit,kdyby se mi neco stalo,ze bych lezela nekde v egypte v nemocnici,brrr 😃 Me tyhle zeme lakaj,jenom kvuly neomezenymu zradlu a skoro zadarmo-no a samo potapko-i kdyz to ted neni aktualni,musela bych si koupit vetsi neopren :-p
dasty
11. bře 2008
Baf:viď????bazémn a čachtáníčko,to máš lepší než moře :-p :-p Já jezdím v létě ke kámošce,sice maj takovej obyčejnej ale kluci i my se tak vyřádíme 😃 😃 😃 Když pak vidím to narvaný koupálko,zlatej bazén :-N :-N :-N
meni
11. bře 2008
dasty, penízky od Litexu přišly do cca dvou týdnů, docela rychle 🙂

Egypt je teď podle mě nejvíc v pohodě, byli jsme tam v září, to bylo dost vedro, v únoru tam bylo naopak chladněji, ale jsme zas byli v Tabě na blbém místě, kdyby jsme byli v Sharmu, tak by tam bylo výborně, tak akorát... ale v moři jsem se koupala...
dasty
11. bře 2008
baf:Egypt bych taky brala,ale my budeme mít dovolenou v kočárku 😃 😃 😃 😃 Myslíš ,že bychom se potopily???
bafna
11. bře 2008
teda dasty,to bude mit Pata radost,takovejch darecku!!!A jakej si objednal dortik?
dasty
11. bře 2008
meni:já nebyla ještě na účtě,budu se muset juknout???Holky přišel nám poprvé přeplatek za elektřinu skoro 7.000kč jinak pořád doplácíme asi jsem to zvedla hodně 😃 :-p :-p ,ale te´d se to hodí 😃 😃
janav
11. bře 2008
Luci, no moment, zase tak zadarmo ho nerozdám 😃 těch 150 je jen v rámci budoucích rodinných vztahů 😃 sousedka to má za plnou taxu 😃 to víš, nějak se živit musíme 😃

Dasty, no problémo, pokud potřebuješ, MM je k dispozici, ale včera si řekl 600 na hodinu, nevim nevim jestli s tou parádou od Úřadu práce bys tohle utáhla 😃

Baf, tak ale kdybys chtěla aspoň tip, tak jsem ti k dispozici 😃 A bych asi taky radši šla do toho bazénku :-N
janav
11. bře 2008
Dasty, u nás se právě dělají odečty, jsem zvědavá, jak na tom letos budem... v loni nám vraceli 2 a půl tis., tak doufám, že máme zálohy dostatečně vysoký :-|
dasty
11. bře 2008
Baf:on je hodný a taky mu kromě pastelek a knížek v průběhu roku nic nekupuju :-p aby to nebylo jak v hračkárně.Já musím koupit dorty dva,jeliož budou dvě oslavy-tak na jedný bude krteček toho měl ,ale ne v týhle sestavě příbuzných a byl fakt výbornýýýýýýýýýýý :-p A zítra přijede kamarádka cukrářka,tak jí poprosím na tu druhou oslavu ať mě upeče buď Shreka nebo policejní auto,nebo mašinku.Je hrozně šikovná,ale te´d taky těhu tak snad upeče 😃 😃
bafna
11. bře 2008
meni,my jezdime do Sharmu,uz tam mame znamy,takze potapko skoro zadara-ale ted bych si to asi neuzila :-p
My mame taky bazen,takovej ten nadzemni ,akorat,ze jsme ho zapustily ale je v zemi uz 6 let,tak nam letos doslouzil-trosku zreznul 😃 Ale v lete na osvezeni je to parada a deti v nem byly cely leto a tak byl od nich klid :-pJa na koupalko nejezdim,ale mame skoro za barakem Opatak,ale tam je lidi jako sra...
dasty
11. bře 2008
Jani:řekni mu,že nám přišel přeplatek tak se rozšoupneme a zaplatíme si tvýho MM,ale ať se připraví u nás je to tak na 4hodiny práce 😃 :-p :-p :-p Jani my měli zálohu 700kč a loni jsme dopláceli 1600kč,protože oni si te´d účtují jen 11 plateb a ten měsíc kdy se dělá vyučto tak ne a já to zvedla na 1300kč,přece jen peru,počítač atd... myslela jsem si,že něco vrátí,ale mile mě to překvapilo :-p :-p
janav
11. bře 2008
Dasty, no my platíme 800 a v loni nám dopláceli, jak jsem psala, tak snad nebudem doplácet my
dasty
11. bře 2008
Baf:taky jezdíme mimo než koupálko,Stéblová,Hrádek,ale pro Páťu je to tam na prd,hned je hloubka 😞
bafna
11. bře 2008
Dasty a vy mate barak,nebo byt?Ani me nestraste,ze uz bude chodit elektrina,to my budeme zase urco doplacet ]-(
janav
11. bře 2008
Dasty, tak 600 na hod., no to si slušně vydělá 😃 a jen co přijde domů, tak udělá stojku :-N
bafna
11. bře 2008
jani taky bych manzu brala,ale to bych se nedoplatila,je toho tady tak na 3 hodky 😎

Začni psát odpověď...

Odešli