• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
baf, no to si musíš rozmyslet, jestli bazén, dovolená nebo můj drahouš :grinning: :sweat_smile: nic není zadarmo :grinning:
11. bře 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni co rozmejslet,chci auto :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:vidíš to budete v majlantu,tolik ženských chce žehlit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale víš jak je to přece jen práce mezi ženskýma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baf:máme 3plus1,ale já nestačím ty svoje kluky honit aby zhasínali :grinning:
Holky jdu se upravit a pověsit další várku zatím papapapappaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz teda zehlim,abych aspon neco usetrila :zipper_mouth:
Tak papa
11. bře 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem uklidila, když mi prcek usnul :wink:

Jani, teda vy máte kšeftů :grinning:

Baf, koukám, že seš celkem nenáročná :grinning: tak to má být

Veru, Páťa teda dostane dárků, ale on je tak hodnej, že si to určitě zaslouží :slight_smile: to je takový zlatíčko :slight_smile:
11. bře 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,nejsem to se ti jen zda :grinning:
ne ja si delam prdel,vzdyt ja tady chodim do schranky 3*denne jestli uz mi prisla slozenka s rodicakem :grinning: ,ale snit si muzu,ne? :grinning:
11. bře 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, haha, to sme na tom stejně, taky už čekám na mateřskou jak na smilování :grinning: MM má nejoblíbenější téma, co by udělal s penězma, kdyby vyhrál ve Sportce :grinning: takhle sní každou neděli při losování
11. bře 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tak to jsme na tom stejne,ja si vzdycky rikam co bych vsechno koupila,jakej barak postavila....,ale jeste jsem si nevsadila :grinning: ,ale penize stejne kazej lidi,hlavne ze jsme zdravy,ne? :sunglasses:
11. bře 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, tak tak :grinning: My už sme teda dvakrát vyhráli. Jednou 400 a jednou 800 :sweat_smile:
11. bře 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,tak to je,ale super,ne?Aspon se vam trosku vratily ty korunky.To ja nevyhrala nikdy nic :angry: ,asi ma stesti v lasce :dizzy_face:
11. bře 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi MAM,ne ma :wink:
11. bře 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus bus ženský..tak už jsem trošku ready..zas jsem vstávala celou noc..pže jsme měli ukrutný bolení břicha :angry: ale aspon, že ted snědl 120mlíka..modlim se za každej ml :pensive:
11. bře 2008 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, to je v životě taky mooooc důležitý :wink: Já mám ale štěstí v lásce taky :dizzy_face: ikdyž je MM dost často pryč, tak bych jinýho nechtěla ani za nic. Aspon se na sebe víc těšíme a sme si vzácnější
11. bře 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě MP nasral teda :angry: tak jsem ho nasrala taky :sweat_smile:
11. bře 2008 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja ho mam taky rada,ale uz se docela tesim az odjede do toho Egypta,nebudu muset varit a uklizet :grinning:
Ahoj siss,teda Peta se s tim briskem natrapi,vid? :frowning2: A to mu na to nic nepomaha?Tak snad to brzo prejde....
11. bře 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bafna: nj..vždycky to trošku odezní..a pak se to vrátí..asi je to kvůli tomu, že jsem začla dávat Nutroš 2...nebo nevim :confused:
11. bře 2008 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, tak on jak je často pryč, tak vařit nemusím a uklízení mě docela baví :slight_smile:
11. bře 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: no častějc pryč jak MP nejni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. bře 2008 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss to my na bricho trpeli taky,ale uz si to ani nepamatuju,nam vzdycky hnedka zabral sab simplex,ale na ten uz asi budete imuni,co?
Luci to me vareni a ulkizeni taky nevadi,jenom ted co sem tehu,tak sem lina.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss to mas blby,ze jste takhle od sebe a jeste jste to bydleni nevyresili?
11. bře 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bafna: dávala jsem Lefax..to bylo najednou skvělý...ale od dnešní noci zas blbý..tak nevim :confused:
11. bře 2008 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bafna: ne..ani nevyřešíme :sweat_smile:
11. bře 2008 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, to ne, ale to není žádnej
11. bře 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska mi napsal, že se snaží, volá mi..a já pro něj nemám jediný dobrý slovo...tak jsem mu odepsala, že fakt nemám náladu mu 100x za den psát, jak ho miluju..když mám náladu na pytel :angry:
11. bře 2008 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, no jo, ale to někdy nesnaží. Kor když ty seš po blbý noci vyřízená, tak by ti nejvíc pomohlo, kdyby ti ho pohlídal a ty sis odpočla než hezká sms
11. bře 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: von do mě furt hustí, že on nespí vůbec atd., ale copak je to moje vina..prostě furt čekáme, že jeden budeme litovat druhýho..nebo nevim :confused: :sweat_smile:
11. bře 2008 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, nojo, je to blbý. My se občas taky chytnem, že má ted Honza hodně práce a já se hned urážím, že já asi ležím celej den a tak furt dokola :confused:
11. bře 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: kdybych aspon z tý jeho práce něco měla jak ty..ale já mám kulový :angry: to je fuk..to je pořád dokola :pensive:
11. bře 2008 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, tak to asi už musíte ale nějak řešit ne :confused: takhle to přece dál nejde :confounded:
11. bře 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že má Siss špatnou náladu, to chce vydržet, s tím TP je to dost blbý, protože hádat se na dálku je to nejhorší, co znám :confounded: .
Jinak Nutrilon jsem dle rad zakoupila, ale zatím nepoužila, večer byla kašička, toška čajíku a spánek, v noci proběhlo kojení bez problémů. Ráno ale řev, tak jsem se na to vykašlala, namíchala koktejl, párkrát si cucla a pak vyplivla. Nakonec si milostivě to prso teda vzala a usnula u něj :pensive: . Já nevím, tak to aspoň přimíchám k zelenině, když to nechce samotné. K tomu kojení, ráda bych kolem roku přestala, prostě už by mě to dost otravovalo, dítě už je taky velké...a že by mi chodící dítě lozilo pod triko, se mi moc nelíbí. U cizích je mi to putna, ale já to tak nechci.
11. bře 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek