• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
autor
knuffel: já jsem děsně háklivá na spánek :unamused: jak se nevyspim, tak je celej den v čudu a mám černý myšlenky :unamused:
11. bře 2008 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: já nevim jak to řešit..řešim to už asi 6 let :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. bře 2008 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, na řešení musíte být především dva....
Spánek, občas ho oželím, když musím, ale někdy dokážu být tak strašlivě protivná :angry: :angry: :angry: .
11. bře 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: to je začarovanej kruh..já nepůjdu bydlet s tchyní..on dva byty platit nebude..a pracovat tady taky ne..páč tam si vydělává dost slušně...a má velký výdaje..takže makat musí... :angry:
11. bře 2008 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zvláštní, máma by se především měla postarat sama, ne :confounded: ? Pak by platil jen byt pro vás...
11. bře 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale mohlo by to být zajímavé soužití s tchyní, kdo by koho zakudlil dřív?
11. bře 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: ona se ke mně nechová hnusně..ale já ji prostě nemůžu vystát :confused:
11. bře 2008 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to je úplně normální, já mám tchyni fajn, ale samozřejmě je to jiné, když se jen navštěvujete (nebo vidíte jednou za rok). Bydlení je o něčem jiném...
11. bře 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: mně dělá problém bejt s ní i jeden den sama..prostě nevim, co si s ní mám říct.. :confounded:
11. bře 2008 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak když se nevídáte, konverzace vázne :sweat_smile: ...
11. bře 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: by vázla i tak..prostě úplně jiná než moje máma..a to jí je teprve 51..páč ho měla v 17 :sweat_smile:
11. bře 2008 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si pospíšila, ale tehdy se to bralo jinak. Ono obecně to soužití s rodiči partnera bývá složité, ne-li nemožné....
11. bře 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: kdyby jezdil každej den domů..tak bych to ještě vydržela..ale co bych tam třeba dělala tejden sama s ní :confounded: a on má volno tak jednou za 14 dní :unamused:
11. bře 2008 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ještě nejsi zralá na mašli? :unamused:
11. bře 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: mi strašně pomáhaj rodiče..kdybych měla bydlet sama..tak už na tý mašli asi jsem :sweat_smile:
11. bře 2008 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
siss teda to je hrůza se nevyspat :unamused:
A co nepřemýšlela si o tom nutroši low lactoz,jsme včera koukala na stránky nutricie,že ho tam mají
chudinka bocorka malinká :confounded: takový trápení skrz jídlo
A co nechceš zkusit tu poradnu v nem.,myslím,že žádný střeva by mu nevyšetřovali,možná spíš krev,jestli snáží to kravský mlíko
11. bře 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreeej: no já jsem na to čuměla..ale prej alergie na mlíko se neprojevujou prdama a tak..ale virážkou a blitím :confused:
11. bře 2008 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no siss právě,že někdy nee,ono to nemusí být úplně alergie,spíš nesnášenlivost,ale ta třeba může vymizet
možná mrkni na diskusi na rodiny alergii,začíná to být i dost častý,bohužel
říkám ten náš mladší s tím opravdu ukruný potíže,on třeba vypil 20 a pak se začal kroutit a řvát
byla jsem s ním 2 x dokonce na v nem.,jednou na pohotovosti,tam mu tenkrát vysadili železo,protože si mysleli ,že to souvisí s tím,ale to nepomohlo a pak jsem byla na ambulanci,jsem fakt byla zoufalá a tam mu udělali vyšetření a vlastně nic nezjistili,ale tím ,že měl průjem jsem mu nasadila ten sunar alidiar a světe div se,ono mu to sedělo,začal normálně jíst,tak jsem to pak konzultovala s více Mudrama no a všechni se shodli,že když mu to sedí,tak proč mu to nenechat
a pak jsem v 10.měsící přešli na Nutrák a už problém nebyl
11. bře 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreej: přečtu si to..doted to bylo po tom Lefaxu dobrý..ale dneska v noci teda děs :confounded:
11. bře 2008 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreeej: já si furt myslim, že má prostě citlivý zažívání..páč MP brečel bolesti i v 6 letech..a trpí na to doted :angry:
11. bře 2008 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj siss,nevěš hlavu,tak myslím,že nejjednošší by bylo asi zajít do tý poradny nebo to ještě s konzultovat v klidu s tou tvoji doktorkou a krev zase není taková tragédie,to by jste přežili
11. bře 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreej: já furt nevim proč...páč jsem ted koukala do tabulky..a tygr na svůj věk v délce max, v obvodu hlavy taky..a ve váze na středu..tak nevim, proč bych to měla řešit :confused:
11. bře 2008 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám nepomáhla lefax ani ten sabb,fakt jsem museli dávat to bez laktózy
11. bře 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreeej: no ten Lefax byl úplně zázračnej mi přišlo..z hodiny na hodinu klid..akorát ta dnešní noc..ale ted je zas v poho :confused:
11. bře 2008 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vzhledem k váze bych to asi neřešila,spíš kvůli tomu,že ho bolí břicho
ale jestli si myslíš,že je to únosný a že ho až tak netrápí,tak to neřeš
11. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: a co nešíří se tady netová nákaza od Janav: nerostou mu třeba zuby :slight_smile:
11. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreeej: tak to bolení mě doktorka utřela, že je to prej normální...a břicha je prostě bolej, že až bude lízt..tak to bude lepší..jí jde jenom o váhu..bolení má na háku :angry: mi poradila masírovat tenisovým míčkem :confused:
11. bře 2008 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, chůdě bocorka, ten má ale trápení :frowning2: možná by stálo za to ho nechat vyšetřit... myslím si to samé, co Andrej... víš radši jednou odebrat krev a podstoupit třeba UZ bříška, než zanedbat nějakej problém... tím neříkám, že ho Peťulka má! Však víš, jak to myslím, jen pro klid duše...

s Páťou jsem to asi zakřikla... právě mi zeblil celej gauč, sebe, mě, koberec... uf uf uf, akorát jsem to poklidila a dala ho ležet, tak snad mu jen nesedlo jídlo... doufám, že se v tom zase nebudeme plácat :confounded:
11. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přitom min. váha na jeho věk je 4900..takže 5710 je střed..a 7800 je prej max, tak fakt nevim, o co jí jde :confounded:
11. bře 2008 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek