Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
janav
11. bře 2008
andreeej, no no no, my tady nic nešíříme!!! 😃

siss, a fakt nepřemýšlíš o změně dr.? Nebo že by ho aspoň prohlídl jinej dr.?
andreeej
11. bře 2008
tenisovým to jsem neslyšela o míčkování jsem slyšela,to jsem dělali a to fakt pomáhá,to je takovej molitanovej,mají to ve zdrav.potřebách
no tak to pak nechápu,ale myslím,že kdyby jsi kojila,tak ti neřekne ani popel
sisstinautor
11. bře 2008
andreeej: no to nevim, mi nepřijde, že ona je nějakej fanatik do kojení..ale spíš mě zaráží, že se pokaždý ptá, jestli kojim nebo ne :-N no fakt to břicho měl už dobrý...a od včerejška, co jsem dala ten Nutroš 2..tak se v noci svíjel..ale od rána zas dobrý =-)

janav: prej je dobrá Lévová nebo tak nějak =-)
andreeej
11. bře 2008
siss: já bych změnila doktorku,tohle je fakt psycho
janav
11. bře 2008
siss, jj, ta je vyhlášená, andrej k ní chodí 😉
andreeej
11. bře 2008
no my chodíme k Lévový
je fakt dost dobrá
tak tu dvojku nedávej,myslím,že i se doporučuje dávat 1 do půl roku
třeba mu to stačí
janav
11. bře 2008
siss, no já nevim, ale když nemáš důvěru v doktora, tak bys ho fakt asi měla změnit... co na tom, že je hodná a tak, ale když se ti nelíbí její postupy a pořádně ti neporadí, tak já bych neváhala... však za konzultaci u jinýho doktora nic nedáš... vlastně dáš, třicet korun 😃
sisstinautor
11. bře 2008
andreej: no na tom comfortu zas píšou, že se ta dvojka má dát okamžitě po zavedení příkrmů a slouží pak až do 3 let =-) no uvidim, dneska vypadá v poho...ale jestli to bude zas nějak blbý..tak mu zkusim dát zas tu 1 🙂 ta Lévová je jen na konci ulice, kam chodim já :-p
janav
11. bře 2008
siss, no vidíš 😉
andreeej
11. bře 2008
siss mě fakt příjde dle fotek pěknej,já nevím,jak by mělo vypadat dobře živený dítě,vždyť má tváře naducaný
hlavně každý dítě je jiný,to je chtějí mít všechny stejný doktorky nebo co :-N
sisstinautor
11. bře 2008
hlavně ten dospal tu noc :-N :-N :-N :-N :-N chrní celý dopoledne :-N
janav
11. bře 2008
siss, kór když je s váhou zlatej střed, to taky nechápu, co se jí nezdá
sisstinautor
11. bře 2008
andreej: no tváře má po mně..a po MP :-N :-N ale hubenej fakt není..jen prostě nemá faldy =-)
janav
11. bře 2008
tak hlavně že spinká, to už je mu určitě líp
sisstinautor
11. bře 2008
janav: mně přijde, že je to tím, že ted chodí do poraden skoro samý děti, co maj 8kg..ted je to taková normální váha..a když někdo nemá 75 cm a 8 kg..tak se jim zdá podvýživenej =-) tygr bude mít 9 kg tak v roce :-N
sisstinautor
11. bře 2008
jo..už je vytlemenj a vraždí Světlušku :-N
janav
11. bře 2008
siss, jj, dneska jsou větší a tlustší děti, ale podle toho se to přeci posuzovat nedá... fakt to zkus třeba u tý Lévový, jen ať ti řekne svůj názor...
sisstinautor
11. bře 2008
janav: hele..Páta musel vážit tak nějak stejně ne..vždyt to je taky docela drobek =-)
janav
11. bře 2008
siss, tak pro porovnání:
nar. 50 cm a 3035 g
4. týden 53 cm a 4050 g
6. týden 56 cm a 4250 g
3. měsíc 61 cm a 5500 g
4. měsíc 64 cm a 6150 g
5. měsíc 67 cm a 6800 g
andreeej
11. bře 2008
a Daneček třeba 3 nutrilon nesnášel ani ve 2 letech,my jeli pořád na 2 a ten od 2 let,to taky nemohl
tak asi každý dítě to snáší jinak,oni tam doporučují,ale záleží na jedinci
sisstinautor
11. bře 2008
janav: tak to je skoro stejný 😉 my 4. měsíc 65 cm a 5710..to mi nepřijde jako nějak velkej rozdíl =-) on je spíš docela dlouhej na tu svoji váhu =-)
janav
11. bře 2008
siss, no asi né... nevím co ta tvoje dr. blázní =-)
andreeej
11. bře 2008
siss,tak vidíš,Peťa je prostě normální,normální není doktorka :-N
sisstinautor
11. bře 2008
janav: to je tím, že neví, kolik měl, když se narodil..atd...jen se jí zdá divný 4měsíc a necelejch 6 kg..je to fakt blbka..tam na nic není čas..včera jsem čekala 45 minut..a za dvě minuty jsem byla venku |-|
andreeej
11. bře 2008
jani: řekni Páťovi,že mu vzkazuju,ať už neblije 😉 🙂
janav
11. bře 2008
no vidíš, prostě být tebou, jdu jinam... nejsi spokojená, tak se není o čem bavit... já jsem taky dlouho váhala, než jsme změnili dr., ale teď toho nelituju
sisstinautor
11. bře 2008
jo..já mu to vzkazuju taky :-N :-N :-N
andreeej
11. bře 2008
siss: tak příště trošku přitlač na váhu,ať je Mudra. spokojená 😃
sisstinautor
11. bře 2008
andrerj:to nejde..sestra rozpaží okolo tý váhy ruce..aby tam nesedlo ani smítko, co by přitížilo asi :-N
janav
11. bře 2008
andreeej, jsem mu patřičně vyčinila, že to tu zeblil všecko, a on na mě chuděra tak koukal =-)

Začni psát odpověď...

Odešli