• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
siss: asi ví proč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: třeba nejsi jediná,koho tak mučí
11. bře 2008 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
:rolling_eyes: jdu uklízet,tak zatím čus
11. bře 2008 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andreej: jsem se tlemila, páč tygr není jedinej, kterej z ní má záchvat..tam seděl tak tříletej chlapeček a pokaždý, když vylezla..tak začal děsně řvát :sweat_smile: a do mě šila taky, páč jsem měla v 6 letech 15 kg...tak mě chtěla posílat do ozdravovny :sweat_smile:
11. bře 2008 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss, nj, tak asi má jiný představy :grinning:
11. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
janav: jéé..Páta je zas úplně jinej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo? a jak jako? :grinning:
11. bře 2008 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kkkjkkl, vv ggggg,,,,,

vzkaz pro Pátu od tygra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. bře 2008 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak tygr mi to popsal přesně :grinning: :sweat_smile:
11. bře 2008 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak rejže a mrkev měla uspěch :slight_smile:
11. bře 2008 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my s květákem byly taky úspěšný a večer to bude ve vaně zas bublifuk :grinning:
11. bře 2008 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, pokud bych vás mohla poprosit o vyplnění krátkého dotazníčku pro kamarádčinu bakalářku, mohly byste mi kdyžtak poslat váš e-mail do IP? Poslala bych vám ho, víc než minutku Vám nezabere, případným zájemkyním moc děkuji :slight_smile:
11. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
čau brebentilky :wink:
Tak jdu s úřadu práce-tak budu do porodu brát 2100kč/se rozšoupneme/ :grinning: :grinning: :grinning:
¨Janav:koukám,že nemáme jenom děti stejně pojmenovaný,ale co myslíš my dneska v noci/Páťa probrečel celou noc,rosotu mu dvě stoličky/spala jsem tak 2hodiny :frowning2: měl 38.8 teplotu :frowning2: Do toho se nám k tomu všemu vrátila chřipka,tak hnípe noooooooooo radost :frowning2:
Musím končit jdu nakoupit,zatím papapa lepší den než my :astonished: přeju všem :wink:
12. bře 2008 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Dasty,
tak já mám Fíďu taky doma,má trochme kašílek,včera měl jen mírně zvýšenou teplotu,dneska se zdá o.k.,ale už ho tento týden do školky nedám.
Tak se drž,ať je malej brzo zdravej.
12. bře 2008 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky andreeeej.... :wink:
To mě je Fíďy taky moc líto,ale je toho strašně hodně :frowning2: ,mě ho te´d hlídá mamina,ale je taky nastydlá.Stavila jsem se jen pro bundu doma a do školky ho taky nedám :frowning2: ,to už minulý týden byl doma,je to hrůza a hlavně se do školky těší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se taky držte a vydržte :wink: Nevíš jak Reninka,ještě neodepsala.KLidně písni IP. :wink: ,moc díky
12. bře 2008 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Běžím páček paaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
12. bře 2008 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ještě úspěšně už jsem tento týden v 3trimestru :grinning: :grinning: ,poslední meta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2008 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dasty: máš zprávu v IP :slight_smile:
dasty: to je super :slight_smile: to už ti uteče
andrej díky,už fakt letím odpovím odpolkoooooooooo,moc děkuju za IP páááááááááááááááááááá :dizzy_face:
12. bře 2008 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
pááááááááá
12. bře 2008 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Cus,
tak ja mela 2 dny zalehly levy ucho a odlehlo az vcera asi, jinak struhadlo v krku a obcas ryma - fakt jsem z toho byla nadsena! Z tohohle pocasi se neni co divit.
dasty: Takze je asi lepsi byt na kontrolce a blbejch vychazkach, nez na UP, co? Zrovna dneska mi zastupkyne oznamila, ze bych asi od dubna odesla :confounded: :frowning2: Tak mam vazne radost! :frowning2: :frowning2: Pul roku 2 a 2h vychazek, to se neda prezit! Nejhorsi na tom je, ze na tohle misto se po matersky fakt vracet nehodlam, tak mi pripada blby kvuli nemu sedet pul roku doma zavrena, ale na UP teda taky nechci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. bře 2008 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej posílala jsem IP :wink:
Je tu nějak mrtvo :unamused:
Jaul:čoveče když nemáš zácpu tak zase tohle,chudáčku :frowning2: jInak s tím UP máš pravdu a nejvíc mě na tom sere,že mě ještě chtěla s práce pomoc mzdovka a napsala mě s hlavního poměru 13.000kč /ty jsem viděla možná tak se 13,14platem/,ale bihužel počítá se mě jen dohoda o činnosti a to jsem měla 4200kč měsíčně :frowning2: Jaul ty vycházky se daj,te´d tu byla kámoška je v 17tt a dala si vycházky od 14-18hodin a to není ještě tak hrozný :astonished: ,ale taky se těší až to skončí :fearful:JInak jsem si dneska ověřila jak jsou na UP školeny,ptala jsem se tý paní jak to je,když chceme aby na rodičák šel chlap abych mohla pak bejt doma já ty 3roky a ona na to,že můžu bejt doma vždyť si můžu i jako nezaměstnaná vybrat???Tak jsem jí prdelila co jsem načetla a až si musela pozvat vedoucí a ta mě dala za pravdu :frowning2: No je to na dýl,ale jde to ,to jsem ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen akorát nutí člověka obcházet paragrafy,ale legálně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Siss:jinak na UP jsem teda dneska ráno napočítala 10romů s 20lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2008 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dasty :slight_smile:
tak to je dobra zprava s tim rodicakem :dizzy_face:
12. bře 2008 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Baf.... :wink:
Jsem taky ráda :slight_smile: jen nesmíš 6neděl po porodu pracovat nebo být vedená na UP,ale manža může hned zažádat o rodičák jak se prďolka narodí :wink:
ještě jdeme příští týden na magistrát se zeptat,zda musím jít po pordu s ním nebo stačí on s rodným listem dítětě :wink:
12. bře 2008 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
myslela jsem po porodu :grinning: :grinning:
12. bře 2008 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Baf a kde máš kočárek doma????
12. bře 2008 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kdyz nemuzu byt na UP,tak si normalne za tech 6 nedel zaplatim soc.+zdrav.a nemusim se nikde hlasit?To by bylo fajn.
A ty pujdes na dva nebo na tri roky?Kocik mame u babicky :wink:
12. bře 2008 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak manzel v praci,zmeni se u nej neco po tu dobu?
12. bře 2008 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Baf:tobě výjde rodičák do tý doby u prcka nebo ne????Já budu vedená na uP do porodu,pak zavolám,že jsem prodila a do 8dnů se dostavím ukončit UP.Pak tam je ,že 28-29dní jsi ještě ze zákona pojištěna od toho porodu a to do měsíce stihneš si převíst rodičák na sebe.V práci se mu nic nezmění,jen musí dostat potvrzení,že má na rodičák nárok.Baf-mohla bych jít na 2roky,ale pro mě nerealný,do jeslí prcka nechci dát a na víc půjde Páťa do 1třídy v tý době a třetí mimi,sice asi budeme možná chtít,ale já chci jít už do práce alespoň na 3roky.Nebo mě doma hrábne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já ti až půjdeme s magistrátu příští týden písńu,chci se ještě zeptat zda se mu s toho nebou počítat daně atd.....
12. bře 2008 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,díky za info.
My jsme dneska měli trochem šrumec,Daneček měl 3.roky.
Tak jsem nějaká znavená.
12. bře 2008 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek