• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
andrej Danečkovi vše nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :dizzy_face:
12. bře 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty,to budes hodna,kdyz das info,ja se do Pce nedostanu :frowning2: a volat tam nechci,lepsi je to osobne....
Tak to jsou dobry zpravy,ja rodicak na Denulu samo mam.Ja bych dva roky nebyla i kdybych mohla,zda se mi to hrozne brzo a ja si chci ty deti max.uzit,pze to tak rychle vsechno utece a uz se to nebude dat vzit zpatky :frowning2: Penize sice hezky,ale to neni to nejdulezitejsi :wink: Treti fakt zatim neplanuju,sem zvedava jak budu zvladat dve :grinning: Ale je mi 23 tak si myslim,ze mam relativne cas a tak za destet let bych do toho sla znovu :grinning:
12. bře 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreej taky preju pidovi vsechno nejlepsi!!! :dizzy_face:
12. bře 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :dizzy_face:
12. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andreeej, taky přeju Danečkovi vše nej nej nej!!! :dizzy_face:

Tak jsem si myslela, že jsme z toho venku, horečky v pondělí večer ustaly, včera už byl úplně bez teploty, no ale v noci začal kašlat a teď má teda chrchel až ho natahuje na blití... takže zítra nanovo k dr., to mám teda radost :rolling_eyes:
12. bře 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf:tak to jsi mlaďule,mě bylo 32,takto poslední dítko pokud se nám ještě bude chtít tak v 38letech,ale nevím nevím. :frowning2: :frowning2: :wink: ještě jsem si nezkusila dvě :grinning: :grinning: Já ti když tak až budu něco vědět písnu IP a ty dva roky strašně rychle utečou,jsem taky pro 3roky :wink:
Janav:tak my ro samé,kašel už blinkal hleny a ještě k tomu ho trápí ty zuby. :frowning2: Chudák oba Páťové :cry: ,já jdu raději chrupkat,dneska jsem naspala 2hodiny páčekkkkkkkkkkkkkk,klidnou noc :pensive:
12. bře 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty tak ju,to budes hodna :wink:
s tim marodenim,jsme na tom podobne,nas zase trapi porad ta srajda,uz sem se dneska vyprdla na samolecitelstvi a sla sem k dr.-no rekla mi,ze v tom co sem davala a delala mam pokracovat....,ale aspon mu udelaly vyter a v patek se uvidi.Chudak od nedele sned az dneska 2 piskoty :cry:
12. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty, to je hrůza, viď

baf, no chudák Deni, jestli má to samý, co měl Páťa, tak to ho fakt lituju!

jinak tu nikdo není? v bedně nic nedávají :angry:
12. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf a Jani:ještě jsem tu chvilku,koukám na kočárky :grinning: :grinning: :grinning:
Baf:to je reda Deník taky chudák a na mě už to taky leze :frowning2: ,zrovna jsem objímala před chvilkou záchod brrrrrrrrrrrrrrrrr :unamused: Jinak platí až to budu vědět písnu IP
Jani:držte se ať je Patik taky zdravejmu nás asi bude zase noc hrůzy :frowning2: ,zatím má v sobe Nurofen,ale počítám,že to tak do půl noci začne :unamused:
Holky jdu už opravdu chrupkat páááááááááááááááááááááááá :zipper_mouth:
12. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem tu jen na skok,nez me zacnou volat z vany,ze uz jsou :grinning:
fakt,nevim co je horsi,jestli ryma a kasel,anebo to co mame ted :frowning2: Uz to ma pres 14 dni a ted uz neji vubec nic a sice pije,ale driv pil vic :frowning2: Taky to porad svadim na ty zoubky.
jani jakou mate nosni odsavacku,nemate nahodou tu do vysavace?Ja o ni na druhy zacinam uvazovat,ale nejak si to neumim predstavit...
12. bře 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dastíku dobrou :dizzy_face:
12. bře 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty dobrou! :sunglasses: :pensive:
12. bře 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, jj, máme tu odsávačku na vysavač a je to fakt skvělá věc, můžu jen a jen doporučit... na to, že se Páťa nejdřív bál vysavače, tak teď stačí říct "Jdem odsávat nos" a on už běží ke skříni a vytahuje vysavač... a teď už to máme tak propracovaný, že si tu odsávačku sám skouší držet u nosu

http://www.babyvac.cz/

tady je o tom skoro vše...
Ale hlavně pokud bys ji chtěla kupovat, tak se mrkni na prodejní místa, né všude ji totiž mají. Ale fakt doporučuju, máme s ní jen ty nejlepší zkušenosti. A hlavně je odsáno během pár vteřin.
12. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super,tak to ja ji pak objednam-pamatuju na ty muka s denym,kdyz sem odsavala-udrzet ho a jeste sat jak debil :grinning:
to nas denula se vysavace boji porad a hlavne,kdyz neuklizi hracky,staci rict,ze jdu pro vysavac a vysaju je a uz to lita... :grinning:
12. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Páťa se taky bál, vždycky když jsem začla vysávat, tak řval jak tur... ale jak jsme začli odsávat nos, tak to taky byly nejdřív muka, MM ho musel držet v náručí, je totiž lepší to odsávat v sedě, když to jde, ono to samo stéká z nosu dolů než když dítko leží na zádech... to řval šíleně, ale po pár takových výstupech asi pochopil, že se mu potom uleví a nechal se pak odsát dobrovolně... tak jsem mu tu odsávačku i půjčovala do ruky, aby viděl, že mu to neublíží... no a s vysavačem si teď kolikrát i hraje, napodobuje jeho zvuk a když vysávám skutečně, tak mi tahá za trubku a vysává taky :grinning: tu odsávačku jinak mají v Pcích v Centrální lékárně na Třídě míru, to máš kousek :wink:
12. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja do Pce vubec nejezdim,jsem spis Hradecak-do Pce jezdim jenom na urady :wink: Ale kdyz ji nikde nesezenu,tak budu muset :slight_smile:
12. bře 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jako kdybys měla jet do PCE jen kvůli tomu, tak ti ji můžu koupit a poslat :wink: a nebo jezdim do HK do špitálu, vychází to každou středu a jezdím vlakem, tak kdybys přišla k vlaku, mohla bych ti ji předat :wink: ale nic ti nevnucuju, to jen návrh, kdybys chtěla :sweat_smile:
12. bře 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale koukám na prodejní místa a v HK jich je několik, tak to určo seženeš tam :wink:
12. bře 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja bych jela s manzou sluzebim-a jak se tak znam,tak bych urco neskoncila jenom u nakupu odsavacky... :grinning: Ja mam kamaradku ve velkoobchode leciv,takze vzdycky kdyz neco takovyhleho potrebuju tak mi to tam koupi,ale nevim jestli ji tam maj,ale snad jo :wink:
12. bře 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom podobně, taky jedu pro jednu věc cíleně a pak přivezu tašku dalších krámů :grinning: .
12. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu vec nakonec nekoupis,co? :grinning:
12. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kolikrát ani ne :sweat_smile: :grinning:
12. bře 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani,kolikatyho se Pata narodil,koukam,ze jsou kluci stejne stary-teda az na ten rok :grinning:
12. bře 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. listopadu a Deni?
12. bře 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten je patyho :wink:
12. bře 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :slight_smile: ale byla by to dobrá náhoda :grinning:
a jak jsi psala o nějakých problémech, že si kvůli tomu zatím těhotenství moc nepřipouštíš, to už je v pořádku? Doufám, že jo :wink:
12. bře 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam porad problemy jen s tim,ze mam nizko placentu a pri narazech je riziko odloupnuti a potratu,tak bych mela lezet,19.jdu na kontrolu,tak se modlim,aby uz se presunula tam kam ma,pze bricho uz mi teda mega vyrostlo,tak by mohla.Ja z toho byla ze zacatku docela spatna,tak to tady mozna divne vyznelo,ale ted uz si to nepripoustim a verim,ze vsechno dobre dopadne :wink:
12. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no tak to ti držím pěsti, ať se na kontrole dozvíš jen dobré zprávy :wink: a necháte si říct pohlaví?
12. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to jeste na prvnim utz nebylo videt a ten druhej se dela,az nekdy ke konci a tak vaham,jestli uz to treba nevydrzet do konce...,ale pokud me budou delat utz toho 19.a bude to videt tak si to rict necham :dizzy_face:
12. bře 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych asi umřela zvědavostí a určitě bych to nevydržela do konce :dizzy_face:
12. bře 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek