• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
no to ja taky ne a zvlast kvuli obleceni :wink:
12. bře 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já spíš abych se nějak sžila s představou koho budu vychovávat :grinning:
12. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja sem taky zvedava,jestli se budu mucit za patnact let s pubertakem,nebo pubertackou :grinning:
12. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: a co bys radši?
12. bře 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav:co by radši,jsně,že kluka aby měl Denda parťáka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zdravím po ránu všechny brebentilky :wink:
Holky tak jaká byla u vás noc????U nás přesně jak jsem předpokládala :frowning2: ,za chvilku jdeme k doktorce a myslím si pokud se to nezlomí v laryngitídu/což bude zázrak/protože už začíná sípat,stejně se nevyhneme antib. :frowning2: Už se s toho dostáváme 14dní achjoooooooooo :frowning2:
Holky a jak vy s prďolkama :astonished: ???
Naštěstí mě už zítra přijede MCH že školení,sice jde hned v sobotu od rána na 24hod. směnu,ale pak má týden dovču- :wink:
S Luckou nás čeká výběr kočárku příští týden tak mě držte pěsti/ještě mám vybranýho projistotu dalšího favorita/ jo a dort mě kámoška upeče jako auto policejní :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano!
no u nas noc v pohode-ani se moc nekroutil bolestma,tak snad uz to bude lepsi....Dasty,chudak Pata,tohle je na zblazneni,vid? :frowning2:
a jakyho mas kocarka favorita number two? :grinning:
jani ja byla vcera vyhozena od Pc a uz sem pak sla spat :pensive: Je mi uplne jedno co to bude,ale mozna,ze bych radsi kluka :sweat_smile:
13. bře 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžete mi prosím Vás poradit, kde je v Pardubicích nějaké cvičení pro těhotné? Hledala jsem to na internetu, ale nic jsem nenašla. Chodila jste některá i na plavání? děkuju
13. bře 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zmz, o cvičení zatím žádném nevím, ale to plavání bych chtěla vyzkoušet, jen si počkám na teplejší počasí :slight_smile:
13. bře 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
u Filípka to zatím vypadá,jen na rýmu,kašel už ani né,v noci měl teplotu,dali jsem mu čípek,
Daneček ten zatím jen pčiká,tak to asi chytí taky.

Dasty: laringitidu jsme měli naštěstí jen jednou,ale to už byl Fíla větší,byli mu 4 roky,tak to nebylo až tak dramaticý a kamarádky kluk to míval často,tak jsem věděla co dělat.
Ale vykulený jsem teda tenkrát byli dost.

Ať se vám to vyhne.Ta školka na ty nemoci je fakt báječná,tak to má asi nějaký bacila.
No já jestli Fíďa bude mít ještě teplotu dneska,tak s ní zajdu na výtěr z krku.
Prej řádí i ten spálovej bacil či co.Jenže to bych ho do tý školky nemohla dávat nikdy. :angry:
Mě serou jen ty rodiče,co tam cpou nachcípaný děti,tuhle mi Fíďa vyprávěl,jak tam jeden chlapeček chtěl blít,ale že to vydržel a pak že ho bolelo břicho a kadil.
13. bře 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andrej, taky dobrý... rodiče se halt rozhodnou vydělávat za každou cenu místo toho, aby byli s dítětem doma. Asi to nakonec nedomýšlí, že se to v kolektivu roznese... :confounded:
13. bře 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmz: dala jsem do google civčení pro těhotné pce a vyskočilo na mě toto:

http://maminky.unas.cz/

tak se tam mrkni
13. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: když já znám i plno,co nechodí do práce,ale dítě dávají do školky za každou cenu,jen aby se nemuseli doma unavovat :frowning2:
njn,ale s tím nikdo nic neudělá,to bylo,je a bude
jen musím doufat,že nechytne nějaký opravdu svinstvo

Jdu dneska bude guláš.
13. bře 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou chuť, páni, gulášek........:slight_smile:
13. bře 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuff: koukám,že tě kukačka80 alias karotka zapudila,tý jo, to je drsný,asi máš smolíka nejsi těhule,nemáš co nabídnout :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale naše Ilain jde 28.3. na kastraci,to je taky výkon,tak pokud má někdo zájem,může jít s ní :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už opravdu odcházím,zatím páááááááá
13. bře 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý vole, nepruď, nebo si založím vlastní téma :grinning: .
13. bře 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k tomu nový nick a budu Tě chodit strašit... Ne, fakt, jsem napsala jen svůj názor, to je trestné :astonished: :grinning: .
13. bře 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmz: Moje doktorka ma v kabince napsano, prijdte si zacvicit na 17.listopadu, myslim, ze je to tady: www.firmy.cz/detail/393012-mudr-miriam-sykorova-pardubice-zelene-predmesti.html
andreeej: U nas to samy, deti chodej nachcipany a pak z toho omarodi cela trida a dal se to roznasi, ale rodicum, navic na POBcku je zatezko nechat si to dite doma chvili, takze tady soplej, kaslou.. a v tom mas delat a jeste podavat vykony! DESNY! V byvaly moji tride konecne ten nejvetsi soplak odpad, tak nechodi, ale druhej chodi furt a maminka rekla, ze to prej jen hraje! Sice to od nej par lidi chytlo, nic mu neni, ale hraje to dobre! :confounded:
13. bře 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

knuffel, se musím jen smát :grinning:

dasty, taky jsme měli noc nic moc, kašlal jako ďas, právě jsme se vrátili od dr., vytuhnul během chvilky na gauči, tak jsem ho akorát transportovala do postýlky... no prý to má katar horních dýchacích cest, tak budem doufat, že se to nepřehoupne v něco jinýho :unamused:

andreeej, tak stejně máme pokračovat v tom, co jsme začali... týjo já nemusím chodit k doktorce, mně stačíš ty :grinning:
13. bře 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: tak hlavně,že to není nic vážnýho
hele léta dřiny a odříkání a jsem poradna on-line :grinning: ,né já si dělám srandu

no já volala Mudře,tak jedem s Fíďou v 11,30 na výtěr,se mi ta teplota v noci nějak nezdá,hlavně ten malinovej jazyk

:unamused:

knuff: klíďo založ,ale né že mi smrdí .... :grinning: :grinning: :grinning:
a znova bych řekla ,že se někdo bere strášně vážně - že by ředitelka všech koňů a koníků :grinning:
13. bře 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej: :grinning:
13. bře 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, koukám, že to řádi uplně u všech u nás celá rodina kašle , ale jak :unamused: a do toho mám přivézt miminko, no jestli je to do té doby nepřejde, už se na to moc těším :frowning2:
13. bře 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenko, ty jsi stále 2 in 1??? :confused:

andreeej, abych tě nevzala za slovo, ty moje on-line poradno... no né, tak zatím když byl Páťa nemocnej, tak jsem zkoušela tvoje osvědčené tipy a dr. mi je pokaždý poradila taky :grinning:
Fíďa má malinovej jazyk??? :confused: Týjo tak to se pak ozvi, co vám řekla!
13. bře 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuju. Já jsem se přistěhovala z HK, tak to tady ještě moc neznám. Andreeej to cvičení se mi líbí, určitě to zkusím.
13. bře 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
janav.... jojo stále, ty Natálky se nějak nechtěj narodit :sweat_smile: termín mám až 20, takže má ještě chvilku čas, ale koukám, že už mi tam skočila 40 :sweat_smile: , kdyby bylo na mě už bych klidně jela dneska, ale třeba pojedu jdeme s manžou na Lordy a třeba ji z břicha vyklepou, projistotu si teda beru do auta tašku :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčička se musí naparádit...proto nespěchá.
13. bře 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jen aby to moc nepřeháněla, to bych vážně nerada
13. bře 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potom je člověk asi nesvůj, když to dlouho trvá, dokážu si to představit, 50x denně někdo volá: tak co? Už? Ještě ne? :sweat_smile:
13. bře 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee knuff ty mi mluvíš z duše, jsem si říkala "tak každej ví, že má být na velikonoce budu mít do té doby klid", a co myslíš.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dneska už snad 10 lidí :sweat_smile: :confounded:
13. bře 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek