Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
knuffel
13. bře 2008
No právě, snad by ses jim ozvala, kdyby něco, ne? x-)
andreeej
13. bře 2008
Tak prej to vypadá na virózu,že má nějaký puchýřky v krku,ale výtěr mu udělala,tak se uvidí,zatím sinupret

Holky to byla scéna jako prase,Danaček musel jet k doktorce taky,se z něj jednou picnu. :-N

Hablenko: mě se 40.týden nikdy nepodařil,tak že tiše závidím
a malý se nedivím,se narodit do vichřice,dneska koukám Růžena,asi čeká na lepší datum 😃 😃 😃
andreeej
13. bře 2008
zmz: tak já to vygooglila
tak se někdy přidej do diskuse,všichni jsou tady vítání 😉 🙂
knuffel
13. bře 2008
Andrej, fakt všichni? 😃
knuffel
13. bře 2008
Jinak máte veselo, tak ať je líp, nemoci jsou vždycky protivný :-|
andreeej
13. bře 2008
knuff: no jasný všichni,kdo v dobrém přicházejí s čistýmy úmysly 😉
hele mám to dobře ty i/y,když tak oprav 😃
knuffel
13. bře 2008
Na to už jsi stará, to už se nenaučíš....Mimochodem už zase někomu něco smrdí, měla bych s tím přestat, je to trapnéééééé. 😃
knuffel
13. bře 2008
S čystýmy úmisli přycházým: jsou tak křišťálově čisté, že snad ani křišťálově čistější být nemůžou (poznáváš Grosse o původu peněz?). 😃
janav
13. bře 2008
Holky vy jste komediantky 😃 😃 😃

andreeej, tak to je dobře, že jen viróza, tak jsem zvědavá, kdy už budeme konečně zdraví, jako všichni, abysme spáchali to kafe 😉

knuff, jsem z těch i a y taky paf 😃
andreeej
13. bře 2008
knuff: 😃 😃 😃 no Grosse a mnozí jiní by se v tom asi našli 😉
janav
13. bře 2008
knuff, hele když jsme u toho y/i
mám kamaráda, kterej mi do smsky napsal, ať mu přivezu DYSKETU 😃 😃 😃 jsem si normálně sedla na prdel :-N
janav
13. bře 2008
Tady asi něco spadne =-) šíleně se setmělo a jsou úplně olověný mraky ]-(
andreeej
13. bře 2008
Jani: no uvidíme ten výtěr,aby to nebyl náš starý známý heamofil 😞
ale nebudu malovat čerta na zeď
nebo spíš bakterii 😃
Hele prej prodávají plyšový bakrtérii jako hračky,no nevím,jestli by byl Fíďa ze svý nadšen 😃 😃 😃
andreeej
13. bře 2008
Tady máme taky černo,to asi bude tím,že bydlíme ve stejném městě,páč já tvoji oblast považují za město,přesto že jsem na MD již 6 let,tak mi to ještě myslí,už jsem na jedné nejmenované diskusi četla narážku od ředitelky
knuffel
13. bře 2008
Tady je fajn, zatím, chci jít ven, tak vem laskavě koště a jdi to vymést, ať ty mraky táhnou...
To já viděla na procházce, že se prodávají tablety do mičky, taky jsem si málem učůrla.
janav
13. bře 2008
jo jo, už mi to přišlo mailem, jsou to kouzelný potvůrky, ale asi by to dětem nic neřikalo, myslím 😃
hablenka
13. bře 2008
no oni si asi všichni myslej, že na ně právě jsem zapoměla a musej se připomenout sami 😃 ,
když se měl narodit Míša tak zrovna byla ta povodeň v Troubkách a taky se mu nechtělo a to už jsem byla otevřená a doktor, hlavně opatrně ať neporodím dřív a stejně mu museli pomoct :-S po termínu :-N ,
janav
13. bře 2008
Tak teda držím pěsti, ať to není to, co maluješ na zeď 😉

Tak tablety do mičky, to musí bejt fajn věc, ta mička 😃 😃 😃
Jó čeština je prevít 8-(

A tady už pršíííííííííííííí. Teda leje jak z konve ]-(
knuffel
13. bře 2008
Ale že bych vzala červenou křídu a opravila jim to, to ne (neměla jsem tu křídu, ale cukání bylo).
janav
13. bře 2008
hablenko, tak tvoje dětičky vědí, že u tebe je líp než venku 😉
janav
13. bře 2008
jó to my tu dysketu zařadili do vyjmenovaných slov po D 😃
andreeej
13. bře 2008
no tady to vypadá na konec světa,černo,fouká mi tady meluzína 😞 a prší zatím málo
janav
13. bře 2008
tak to k vám asi dojde, tady se teď čerti žení
andreeej
13. bře 2008
hablenko: dneska na to prď ,dneska je hnusně :-N :-N :-N
knuffel
13. bře 2008
Jako Slováci mají vyjmenovaná po r (např. ryba, rak), my budeme mít po d (např. dysketa, debil).
knuffel
13. bře 2008
Andrej, co šiješ do Hablenky? Snad sama ví, kdy má porodit, přestaň radit (já už se tady fakt řežu) 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
janav
13. bře 2008
no no, ty jako neznáš vyjmenovaný slova po D???

dyk, dylina, dygitálky, dygestoř, dysketa 😃 😃 😃 :-N
janav
13. bře 2008
no no, Andrej rozdává vždycky dobrý rady 😃 teda aspoň nám jo 😃 to ona spíš jen aby na to hablenka nezapoměla :-N
knuffel
13. bře 2008
Tady začíná foukat 😮 Jana: koště a vymetat, šup šup!!! Takhle by to teda nešlo....
knuffel
13. bře 2008
Ona ví, jak to bylo myšleno s těma radama 😃 .