Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
andreeej
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janav
13. bře 2008
hele knuff, nevyháněj mě jo? Jinak víš co, ty ty ty :-N :-N :-N
janav
13. bře 2008
Páťa je na Benedikta, to máš prašť jako uhoď... a náhodou, moje babi byla Růžena 😃
andreeej
13. bře 2008
no jasný dobrá rada nad zlato 😃 😃 😃 😃
no tak to ven dneska nepůjdeme ani omylem,asi musím něco upíct
knuffel
13. bře 2008
By se to mělo zařadit teda oficiálně do mluvnic 🙂 . Ještě dyletant, dylema, dyvan....
andreeej
13. bře 2008
nic proti Růženám 😃 😃 😃 😃
janav
13. bře 2008
bych si taky něco dala, nechceš upéct a stavit se? :-N
janav
13. bře 2008
😃 😃 😃
knuffel
13. bře 2008
Já Tě jako nevyháním, ani psa bys nevyhnala, ale mohla bys s tím něco udělat...
janav
13. bře 2008
Teda a MM teď akorát jede z práce :-S na kole 😃 :-N
janav
13. bře 2008
hele nerej nebo běž jinam jó 😃 😃 😃 :-N
janav
13. bře 2008
knuff, jsem ti to ještě napsala slušně 😃 :-N
knuffel
13. bře 2008
Janav: no toto? Sama nos nevystrčí a bude takhle sockovat.... Andrej, nenech se zlákat, upečeš, přijedeš, oberou Tě, snědí sami, kafe nedají, vystrčí před barák, rozmysli si to!!!
janav
13. bře 2008
knuff, ty taky všecko vykecáš, fakt seš děsná!!! 😃
andreeej
13. bře 2008
My tady máme zbytek dortu,ale tam je ten máslovej krém,to mě moc nechutná
dala bych si něco tvarohovýho
knuffel
13. bře 2008
Já mám dnes prudící, to nevíš? Se zeptej v jiném tématu 😉 ..........
janav
13. bře 2008
nedělej chutě 8-(
janav
13. bře 2008
Náhodou, vim 😃 😃 😃
janav
13. bře 2008
přijel zmoklej MM, tak se opatrujte, jdu ho usušit :-N :-N :-N
andreeej
13. bře 2008
tak já myslím,že tam je prudič každý,kdo není těhotný nebo krátce pře porodem nebo případně snažilka 😎
knuffel
13. bře 2008
Andrej, přestaneš nám už konečně dělat chutě 🙂 ? Janav: to bylo jen malé varování pro Andrej, ta realita by byla samozřejmě horší, že? :-p 😃
knuffel
13. bře 2008
Stačí si změnit pas, že jsem na to nepřišla dřív, já palice dubová 😃 .
andreeej
13. bře 2008
tak já jdu cosi tvořit,zatím ahoj
hablenka
13. bře 2008
ja si teda klidně nechám poradit :-N a dneska rodit rozhodně nechci večer jdeme s manžou na Lordy tak že by tam?? :-S

nedělejte chutě, ]-( dělat se mi nic nechce , ale nějakou mňamkovou buchtu bych si dala =-)
to se dělá těhuli těsně před porodem???? :-p
dasty
13. bře 2008
Holky tak su tuuuuuuuuuu 😃
No jak jsem si myslela antibiotika máme po 8hodinách a připravila mě papír kdyby se opět dusil jako minule tak musíme hned do nemocnice.Laryngitídu máme od malička poprvé ve 2 měsících a já holky sama doma 😞 Teď už vím co a jak,spíš jsem opět sama doma,tak nakopnu auto a P 😞 áťa si půjde zafoukat do fajfky v nemocnici achjoooooooooo.
Andrej jak píšeš, v pondělí šel Páťa fit do školky,ale přišel tam hošíček který hnípal/tatínek povídá,jen chrčí,ale nic mu není/nakonec museli volat babičce,že kluk má 39 a je na omdlení.No a my ve středu padli za vlast.Pak je úplně jedno jestli ty tam nedáš do školky dítě s rýmou ,protože stačí jedno takhle nachrmlaný a jste zpět na začátku jak my. 😞
Habli:ty naše kindrvajíčko,jen a´t si Natálka ještě počká 😃 ,je hnusný počasí :-|
Holky se mnou ty hormony cloumaj,u doktorky bylo miminko a brali mu krev z hlavičky a brečelo,holky já zadržovala slzy,mě ho bylo tak hrozně líto.Normálně máčo 😃 😃
Baf:jestli neseženu Jane,tak ti hned mezi prvníma napíšu jakej mám vybranej jinej,ale zatím je to tajemství :-p :-p :-p
luucia
13. bře 2008
Člověk tady chvilku není a nestíhám dočítat. jen, co sem si všimla, tak Andrej Danečkovi přejem taky vše nej x-) a posíláme jednu špekatou pusu od Anetky 😃

Knuff, sem se hned po ránu pobavila, ale na jiným tématu :-N ty jedna prudičko 😃 😃

My sme v tom největším lijáku byly s Anetkou venku. Já v jarní bundičce a Anetka sice v kočárku, ale bez pláštěnky... dovedete si představit, jak sme dopadly :-S :-p

Veru, můžem v pondělí, úterý, pátek 😉 tak snad jeden den dáme dohromady 😉
janav
13. bře 2008
Luci ahoj 🙂
koukám knuff začíná být populární 😃
teda to jste to s Anetkou schytaly! Jestli jste vypadaly tak jako MM, když dorazil domů, tak teda potěš! :-S
luucia
13. bře 2008
jani, určitě sem vypadala ještě líp, teda jestli se TM nemaluje :-N celej ksicht černej, vlasy mokrý, přilepený na ksichtě... nááááádhera 😃
janav
13. bře 2008
😃 😃 😃 tak namalovanej nechodí, ale byl naházenej od kola a od aut :-N ale tobě to určitě muselo moooooooc slušet 😃 :-N
luucia
13. bře 2008
jani, tak to sme asi vypadali podobně 😉 😃