• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávej".
13. bře 2008 ve 13:00 • andreeej
hele knuff, nevyháněj mě jo? Jinak víš co, ty ty ty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páťa je na Benedikta, to máš prašť jako uhoď... a náhodou, moje babi byla Růžena :grinning:
13. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasný dobrá rada nad zlato :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no tak to ven dneska nepůjdeme ani omylem,asi musím něco upíct
13. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
By se to mělo zařadit teda oficiálně do mluvnic :slight_smile: . Ještě dyletant, dylema, dyvan....
nic proti Růženám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bych si taky něco dala, nechceš upéct a stavit se? :sweat_smile:
13. bře 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Tě jako nevyháním, ani psa bys nevyhnala, ale mohla bys s tím něco udělat...
13. bře 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda a MM teď akorát jede z práce :confounded: na kole :grinning: :sweat_smile:
13. bře 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele nerej nebo běž jinam jó :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
knuff, jsem ti to ještě napsala slušně :grinning: :sweat_smile:
Janav: no toto? Sama nos nevystrčí a bude takhle sockovat.... Andrej, nenech se zlákat, upečeš, přijedeš, oberou Tě, snědí sami, kafe nedají, vystrčí před barák, rozmysli si to!!!
13. bře 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuff, ty taky všecko vykecáš, fakt seš děsná!!! :grinning:
13. bře 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tady máme zbytek dortu,ale tam je ten máslovej krém,to mě moc nechutná
dala bych si něco tvarohovýho
13. bře 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dnes prudící, to nevíš? Se zeptej v jiném tématu :wink: ..........
13. bře 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedělej chutě :rolling_eyes:
Náhodou, vim :grinning: :grinning: :grinning:
přijel zmoklej MM, tak se opatrujte, jdu ho usušit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. bře 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já myslím,že tam je prudič každý,kdo není těhotný nebo krátce pře porodem nebo případně snažilka :sunglasses:
13. bře 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, přestaneš nám už konečně dělat chutě :slight_smile: ? Janav: to bylo jen malé varování pro Andrej, ta realita by byla samozřejmě horší, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. bře 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stačí si změnit pas, že jsem na to nepřišla dřív, já palice dubová :grinning: .
13. bře 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu cosi tvořit,zatím ahoj
13. bře 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si teda klidně nechám poradit :sweat_smile: a dneska rodit rozhodně nechci večer jdeme s manžou na Lordy tak že by tam?? :confounded:

nedělejte chutě, :angry: dělat se mi nic nechce , ale nějakou mňamkovou buchtu bych si dala :confused:
to se dělá těhuli těsně před porodem???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak su tuuuuuuuuuu :grinning:
No jak jsem si myslela antibiotika máme po 8hodinách a připravila mě papír kdyby se opět dusil jako minule tak musíme hned do nemocnice.Laryngitídu máme od malička poprvé ve 2 měsících a já holky sama doma :frowning2: Teď už vím co a jak,spíš jsem opět sama doma,tak nakopnu auto a P :frowning2: áťa si půjde zafoukat do fajfky v nemocnici achjoooooooooo.
Andrej jak píšeš, v pondělí šel Páťa fit do školky,ale přišel tam hošíček který hnípal/tatínek povídá,jen chrčí,ale nic mu není/nakonec museli volat babičce,že kluk má 39 a je na omdlení.No a my ve středu padli za vlast.Pak je úplně jedno jestli ty tam nedáš do školky dítě s rýmou ,protože stačí jedno takhle nachrmlaný a jste zpět na začátku jak my. :frowning2:
Habli:ty naše kindrvajíčko,jen a´t si Natálka ještě počká :grinning: ,je hnusný počasí :unamused:
Holky se mnou ty hormony cloumaj,u doktorky bylo miminko a brali mu krev z hlavičky a brečelo,holky já zadržovala slzy,mě ho bylo tak hrozně líto.Normálně máčo :grinning: :grinning:
Baf:jestli neseženu Jane,tak ti hned mezi prvníma napíšu jakej mám vybranej jinej,ale zatím je to tajemství :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Člověk tady chvilku není a nestíhám dočítat. jen, co sem si všimla, tak Andrej Danečkovi přejem taky vše nej :dizzy_face: a posíláme jednu špekatou pusu od Anetky :grinning:

Knuff, sem se hned po ránu pobavila, ale na jiným tématu :sweat_smile: ty jedna prudičko :grinning: :grinning:

My sme v tom největším lijáku byly s Anetkou venku. Já v jarní bundičce a Anetka sice v kočárku, ale bez pláštěnky... dovedete si představit, jak sme dopadly :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru, můžem v pondělí, úterý, pátek :wink: tak snad jeden den dáme dohromady :wink:
13. bře 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ahoj :slight_smile:
koukám knuff začíná být populární :grinning:
teda to jste to s Anetkou schytaly! Jestli jste vypadaly tak jako MM, když dorazil domů, tak teda potěš! :confounded:
13. bře 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, určitě sem vypadala ještě líp, teda jestli se TM nemaluje :sweat_smile: celej ksicht černej, vlasy mokrý, přilepený na ksichtě... nááááádhera :grinning:
13. bře 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak namalovanej nechodí, ale byl naházenej od kola a od aut :sweat_smile: ale tobě to určitě muselo moooooooc slušet :grinning: :sweat_smile:
13. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, tak to sme asi vypadali podobně :wink: :grinning:
13. bře 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek