• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
tak hlavně abyste z toho nebyly nemocný :confounded: teď to všude chrchlá a když ještě prochladneš, tak to je hned :angry: my už se v tom taky pěkně plácáme, Páťa kašel jak hrom a teče mu z nosu, mě už škrábe v krku :unamused: to bude fajn víkend :rolling_eyes:
13. bře 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, já sem byla nastydlá minulej víkend, MM to přinesl domů, měl to týden před tím, ale samo že mnohem horší než já :grinning: Zkus si hned vzít Paralen, jak cítíš, že na tebe něco leze, kolikrát se to s ním ještě zachrání :wink:
13. bře 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: tak držím pěsti ať v noci neštěkáte,ve 2 měsících,tak to je nářez,ale už z toho měl pomalu vyrůst ne?
A co nosní mandle? Tu máte?
My už teda nee.Právě tomu dělalo hroznej bordel.
JInáč dneska na kontrole nadejchal nejvíc za celou dobu co tam chodí.Tak dobrý,že se to lepší.

lucii:díky Danečkovi vyřídím,on je teď hrozně stydlivej :slight_smile: ,to se asi bude červenat

A co myslíte,naše čubka,jak se setmělo a fukalo,tak se tady strachy pochcala. :unamused:

Jani,tak to ber z tý lepší stránky,můžete strávit víkend v posteli :wink: :sweat_smile:
13. bře 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, ted když sedíme doma, tak bude venku svítit sluníčko :angry: :angry:
13. bře 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Luci.... :wink: kde jsi se toulala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já můžu oba dva dny ,napiš který se hodí spíš tobě????Co princeznaAnetka???
Andrej´:on to měl Páťa poprvé ve dvou měsících a do těď tak 6krát,jaro,podzim/klasika/naposledy v prosinci a já ho táhla celou cestu od Polabek polikliniky až domů v ruce/těhotná a on nabalenej měl tak 20kg/normálně chudák mimi.Kolaboval mě po cestě a já volala bráchovi,že nemám auto a´t mě hned odveze do nemocnice a hned šel inhalovat:Te´d máme proti tomu procházku Růžovou zahradou :astonished: ,ale auto mám před barákem kdyby něco a ta´tka přijede na 14dní domů zítrampak zase odjíždí na 14dní :frowning2:
13. bře 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej nosní mandle máme,ale on tohle zdědil po svým tatínkovi,ten to měl ještě častěji a můj brácha dokonce ležel půl roku v nemocnici s průduškama.Mamka s toho tenkrát byla paf vzali jí ho do nemocnice v 1/2roce a mohla ho vidět jen o víkendu na chvilku a domů se vrátil v roce a pomalu nikoho nepoznal:mamka říkala,že hrozně brečela.Zlatý holky,že se může dneska bejt s dětma v nemocnici,bych se zbáznila bejt takhle dlouho bez dítěte :frowning2:
13. bře 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:doktorka ta byla dneska na skolabování a sestřička mě říkala,že jsou hotové-posledních 14dní to tady řádí ani si neuprdnou.Je fakt,že jsme čekali skoro 2hodiny,narvaná čekárna :frowning2: ,chudák dětičky :frowning2:
13. bře 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, my sme byly u našich :wink: tak je ti to úplně jedno, kdy pojedem? Já už tam taky potřebuju, musím se zaptat, jestli k mýmu sporťáku prodávaj nánožník, potřebuju ho koupit na příští zimu :wink:
13. bře 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,dobře tak pojedeme v pátek??? :wink: ju???už se těším ,nemůžu se dočkat až bude kočárek koupený a večer pojedu Páťovi pro doŕt ke kamaráce do Chrudimy.Mě nasr...tchýně,ví,že jsem těhotná-Martin tady není,mamka je to samý nachcípaná,myslíš,že alespoń zavolá zda nepotřebuju nakoupit???Tak jsem musela od doktorky,dojet s Pá´tou k mamce,která teda leží a sotva mluví,nakoupit a teprve před chvilkou jsem dojela domů.Pá´tu viděla někdy v lednu a že měl svátek i narozky,prostě ani nepošle sms. :frowning2:
13. bře 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :pensive: Dasty nám bohužel tchyně taky popřála po telefonu,tak jí Filip řekl,že to Danečkovi vyřídí,určitě na to 3.dítě čeká.
Tchýně: blé,není takdy zvracecí smajlík :sweat_smile: škoda
ale dobře jí tak,ona nevidí,ty jeho očička rozzářený nad dortem,ona má smůlu :sunglasses:
13. bře 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, super, tak počítám s pátkem, doufám, že se zas něco nepose*e :confused: ale snad neee, jely bysme hned nějak ráno, kolem 9, 10, jo?
A na tchýni se vykašly, jak píše Andrej, její chyba! :dizzy_face: Ale aspon zavolat by mohla :angry: :angry: :angry:
13. bře 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeeeeeeeeej:nejhorší je,že když pak jde někde s náma,tak hned to je můj vnuk,že je krásnej je to můj miláček.No bléééééééééééééééé je mě s toho na zvracení,škoda,že těch negativních smajlíků není víc,tady by se to jen blejskalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Andrej chcete 3díte????
Luci platí:no to už musíme jet :grinning: :grinning: :grinning: ono se jít o vrátí,už mě nadhazovala,že pokud výjde zákon,že se musíš postarat o rodiče tak ,že bude u nás.Tak jsem jí řekla,že o svoji mamku se klidně postarám i bez zákona a stejně jí to nedocvaklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: určitě ať se starají její amanti. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Luci čas nechám na tobě s Anetkou,lMartin bude doma Pá´tu pohlídá,bude rád,že nemusí kočár vybírat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky věřítě,že když tchýně dělala v Pcích sestřičku tak prý ať jí zavolám až budu rodit,že chce bejt u toho.Andrej dovedeš si to představit,nebo ty Luci???Naštěstí je te´d v HK ,dělá tam taky sestru :sweat_smile: :sweat_smile:
13. bře 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tak to si teda představit nedokážu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mít tchýni u porodu??!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ted pojedeš rodit do HK jo?? aby mohla bát tvýho druhýho porodu?? :grinning: :grinning: a na jakým oddělení v HK dělá?
13. bře 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,jasan pojedu do Hk,ale určitě jí to neřeknu :grinning: :grinning: :grinning: Jinak ti to řeknu až se uvidíme na kterým oddělení dělá,znáš to,nikdy nevíš kdo to čte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, jasan, chápu :wink:
13. bře 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme zase teplotu, jaká to novina :angry:
13. bře 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je hrozný, chudák Páťa, ten se z těch nemocí nedostane :confounded: Takhle to má můj bratránek, ale asi ještě horší. Zdravej je pár dní a hned má zas něco. Furt má zápal plic, několikrát byl už v nemocnici, ted mu brali mandle, že se to zlepší, ale má to furt stejný. Asi maj v rodině nějakýho bacilonosiče a vždycky když se vyléčí tak to hned zas chytne. Na to, že mu jsou 3, tak má antibiotika furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty: já nevím,asi teď nééé,to by mě švihlo :sweat_smile:
Tchýni u porodu,tak moje tchyně se kácí i když mluvíš o odběru krve,je to takový divný.
Ale věř,že tady jsou lidi přímo tady na koníku,co nás sledují,že by za to položili život jí k někomu k porodu :grinning:
Jani: Fakt? A hodně?
13. bře 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak Páťa byl nemocnej loni v září, to měl taky horečky a průjem, ale nedařilo se nám ho zavodnit, tak skončil v nemocnici na kapačkách. Od tý doby měl jednou rýmu a až minulý týden zase ty horečky. Tentokrát jsme mu dávali rehydratační roztok Kulíšek a průjem se nám podařilo zastavit dietou, v úterý byl už naprosto v pohodě. Ale za ten minulý týden jsme byli 2x na pohotovosti a 2x u dětské dr., tak si spíš myslím, že jsme ještě něco chytli v čekárně, pže i mě škrábe v krku. Jinak zatím nijak moc nemocnej nebyl.

Andreeej, no měl 38,2 po odečtu :confounded:
13. bře 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: kurna..nejde mi icq..dneska cvičit nejdu..budu si ještě užívat Mp :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak s tím mlíkem je to čím dál tím horší :unamused: dneska snědl kuře se zeleninou a první lžičku jablko..jen se zaprášilo..ale mlíka zatím od půlnoci asi 240 ml :unamused: :unamused: :unamused:

ta papa :slight_smile:
13. bře 2008 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, aha, tak to se mi to nějak popletlo :wink: Je to hrozný když jsou děti nemocný
13. bře 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, v poho, tak tady se dozvíš takových věcí, že už to pak splývá, co kdo má jaký trable s dětma :wink:
Radši bych byla 100x nemocná já než vidět broučka, jak mu není dobře :confounded: . Na to, jak byl minulý týden čilý i při tý horečce, tak teď pořád jenom polehává a pokašlává :frowning2:
13. bře 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, pozdravuj TP :wink: :grinning:
13. bře 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janav: rozkaz :grinning: holky..prožíváme líbánkové období po tý hádce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2008 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: čus,se mu nedivím,já bych nevypila ani 240 za 48 hodin :wink:
13. bře 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreeej: no já se taky nedivim, ale bohužel je to kojenec a aspon trochu mlíka musí :confounded: normálně si asi začnu dělat tabulky, kolik vypije..nebo nevim :angry:
13. bře 2008 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss a co sem říkala??? :sweat_smile: že to zase bude dobrý :wink: no vidíš :dizzy_face: užívejte si to!!!
13. bře 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: já vím,jsem to chtěla zlehčit
tak třeba cití ten tlak,tak se šprajcnul :frowning2: :wink: :slight_smile:
A co to jiný mlíko? Třeba mu už nechutná,když ochutnal i jiný jídlo.
13. bře 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočandy... :wink:
Tak jsme s Pá´tou včera zalehli v 18.00hodin a vzbudilo nás až zvonění budíku na antib.v 03ráno. :wink: Jsem to potřebovala jako prase drbání se vyspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci:už se na pátek těším :wink:
Janav:koukám Páťa tvůj se v těch nemocech taky pěkně motá viď??? :frowning2:Tak se držte,už aby bylo hezky a ne tohle poblázněné počasí :frowning2: Jinak vyřiď manželovi,že jdu žehlit tak 4hodiny,tak jestli chce pořád tu brigádu,ráda přenechám :grinning: :grinning: :grinning:
Andrej:moje tchýně by mě i u porodu hecovala,že to nic není :stuck_out_tongue_closed_eyes:,Já myslela,že teď chceš 3dítka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2008 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dasty,
napsala jsem ti IP. :wink:
tak u nás se taky docela spalo,v noci už teplota nebyla,rýma se spouští,čím dál víc.

Jani: Tak co Páťa? Jak mu je?
14. bře 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek