• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
martan:já mám syna po částečné anestezi a už bych to nikdy nechtěla.Popisovala jsem to lLucce a měla skoro to samé,pokud to bude podruhý tak jedině v celkové narkoze. :wink: jInak kamarádka měla mimi taky otočené a chtěla si domluvit císaře a doktoři jí řekli,že se čeká do poslední chvíle zda se mimi neotočí.Přenášela ještě týden,čekala chlapečka a po7hodinách rozjetého porodu ji udělal doktor císaře v plné narkoze.Jsou to 4roky třeba už je to jinak :frowning2:
siss:koukám,že je s tebe zasloužilá mamina,co tatínek je řádně unešený ze syna?? :wink:
4. únor 2008 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dasty: čau těhulko :slight_smile: no to je..ale nějak jsme se pohádali :unamused:
4. únor 2008 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss:my včera kvůli kočárku :frowning2: :grinning: a to odjel taky pryč na týden.Docela ti závidím,že to máš za sebou myslím těhu,já snad do konce porodu umřu :grinning: :sweat_smile:
4. únor 2008 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jak malej kojíš,??je pěknej celá mamí :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu mít prosbu?! Chtěla bych změnit gynekologa, chodím do Partusu, můžete mi někoho poradit?! Děkuji :wink:
4. únor 2008 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
čau Veru :wink: tak jakej bude kočár??
4. únor 2008 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
linda: já už jsem psala..dr.Lucká :wink:

dasty: já nekojila nikdy :wink:
4. únor 2008 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
lindo hlavně než ho změníš zjisti si zda ten nový přibírá.Já byla teď na gyndě a přišel tam tatínek s dcerou ,že by ji chtěl přihlásit jako novou a sestřička říkala,že nové tady ve městě už neberou a bere jen v Havlíčkovce,ale nevím jak se jmenuje je to ze zadu za Vysk.školou chemickou/náměstí legií/Třeba ti tu poradí ještě někdo jiný :confused:
4. únor 2008 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
čau Luci:no včera než Mar´tas odjel debata na téma kočár.Tak trojkolku ani náhodou,líbil se mě Mutsy ještě ani jsem ho nemusela ukazovat ,zavrhl kvůli ceně/mám bejt rozumná/Tak jsem říkala,že jsem byla a ,že jsme vlastně ušetřilli20.000kč ,kvůli tomu ,že jsem dobrá slípka a podařilo se na poslední IUI,jinak by nás čekalo IVF ,ale prý si mám koupit levnější kočár a k tomu raději plazmovou televizi.Chápeš to???já televizi nechci :frowning2: :frowning2:
Tak jsem byla nepříjemná a řekla ,že se těším,že jede a dneska jsem se omlouvala,ale televize skutečně nebude :grinning: :grinning: :grinning:
siss:ty jo jak to ,nechtělo se ????Ba ne kamarádka taky nemohla hned od začátku a já jen do 6neděl :pensive: Přitom prsa jsem měla na trojčata :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci jak je Adě po porodu???podle zprávičky asi nebyl porod nic moc,ale myslela jsem si,že bude holčička :wink: Hlavně,že to má za sebou :confused: mě se už o porodu dopředu zdá. :frowning2:
4. únor 2008 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dasty: no neměla jsem od začátku skoro žádný mlíko..ale možná bych to rozkojila..kdybych přikládala každou hodinu..ale mně se nechtělo :wink:
4. únor 2008 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jasan chápu,hlavně,že je malej o.k. a čím malýho tygra krmíš???já si totiž myslím,žwe budu mít zase prd a prsa mě budou k ničemu,hlavně,že už te´d je mám jak Doly Bastr a pak nic :grinning: :grinning: :grinning:
Jakéj byl víkend vášně???
4. únor 2008 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, tak na kočáru sme se na štěstí shodli. hele, včera sme si byli sednout se známejma a maj Gesslein a kluka o 5 týdnů mladšího než Anetka, mrnouska a v kočáře musel ležet na boku, pže na zádech se tam nevešel a to nebyl ani ve fusaku. :confused:
4. únor 2008 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dasty: já mám Nutroš comfort..kvůli prdům..jinak bych dávala obyč Nutroš :wink:
4. únor 2008 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, nic víc zatím nepsala, tak nevím :wink:
4. únor 2008 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec,
asi to tady cely nedoctu, pac to driv usnu! Taky tady musite tak vehementne zvanit??
Tak vecer a rano mi nebylo nic moc a vite, co mi ty decka udelaly ve skole? Jeden se po obede posral skoro do kalhot (a to uz byl poctvrty) a druhej se zeblil uplne durch! Mela jsem co delat, abych se nezeblila taky a navic sem to musela cely uklidit, hodila jsem ty hadry do vany a co chvili litala na vzduch, pac jsem mela namale! Zrovna dneska prasata, jakoby to tusily! HNUS! :confounded:
4. únor 2008 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jaul: ty vole..pojd k tý mý dr...a budeš doma :wink:
4. únor 2008 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jaul, ty vogo, tak na to bych teda neměla žaludek ani bez těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci tak Geslein teda ne,ale taky patřil mezi favority,ty se máš ,že HOnza je rozumnej-Marťas mě s tím prdí,protože stejně není doma a s tím kočárem budu lítat já.No mám na to ještě 2 měsíce,v dubnu chci pro něj jet.Luci nevíš zda je nějalý velký obchodní centrum třeba i v HK kočárků-hlavně ne Dětský ráj v Jamallu u nás v Pcích,tam jsou takový blbky,nic ti nevysvětlí fakt je otravuješ.Ve čtvrtek po návštěve doktorce ti písnu kdy můžeme příští týden a jak se to bude hodit vám ju????
4. únor 2008 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, já kupovala kočár v HK, maj tam super výběr!! Všechny možný značky! :wink: Veru, napiš, už se těším až uvidím jak ti narostl pupík :slight_smile:
4. únor 2008 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no za mě to byl sunar,ale ten už nechci byl sladkej jak cecek asi kdyžtak půjdu do Nutrilonu :wink: :wink: :wink:
jaul:promiň,ale napsala jsi to tak,že jsem se nejdřív chechtala a vzpoměla jsem si na svoje začátky těhu a teda se divím,že jsi mu to poblití nevrátila :astonished: ,to ´fakt šupky k nové doktorce rěhulko,to nemůžeš vydržet snad jen s plynovou maskou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2008 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dasty: my se taky furt hádali kvůli kočáru..Mp se taky zdálo všechno zbytečně drahý :sunglasses: tak ted mám dva...páč sporták jsem si koupila jinej..u chlapů to nevyhádáš :unamused:
4. únor 2008 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, Honza by se taky dohadoval, ale platili ho naši s jeho rodičema, tak cenu neřešil :grinning:
4. únor 2008 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dasty:jj..Sunar je sladkej..a veškerý imunitní složky žádný :rolling_eyes:
4. únor 2008 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci tak vyzvím ty kočáry až se uvidíme,bydlí tam te´d tchýńka v Hk,tak až se budeme nudit vyjedeme za ní do HK na kočárky,ale ona je to samé co Martin.Tudíž nepředpokládám,že by se chtěla na kočárku podílet :grinning: :grinning: :grinning:
Luci a pupík ,to je slabé slovo už te´d mám přezdívku :břuchačik :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, no někde to mimi mít musíš! :wink: Snad si na něj nechtěla koupit batoh?? :grinning:
4. únor 2008 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
siss:přesně,ale za mě před 4rokama při mateřský 3600 byl ten nutrilon hrozně drahej a moc k nesehnání až tak když bylo Páťovi kolem 1,5roku tak se dal celkem dobře sehnat a za rozumnou cenu a to už páťa snar nechtěl.Holky nemáte někdo lahvičku tu první od Aventu pro miminka???Sem si jí objednala a nevím zda jsem udělala dobře :unamused:
4. únor 2008 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dasty: já ji mám..ale k prdu..tygr pije jen z Tomee Tipee..z těch nových..takže ostatní mi tu ležej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci ,ale když kouknu na tvůj pupík tak si připadám jak s dvojčatama :grinning: :grinning: :grinning: Te´d jsem koukala na Anetku na fotkách je to fakt kočka,je moc hezká Luci a s s tygrem jí to sluší,ale už nám zahýbáte a to je Pá´ta starší asi bude o Anetku bitka :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dasty: ale ten Nutroš je teda drahej furt..ten comfort stojí 400g 223-240Kč :unamused:
4. únor 2008 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek