Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
sisstinautor
14. bře 2008
holky huráááá...dneska konečně dobrá noc..vstával až v 6...a spali jsme skoro do devíti x-)

nevíte, kde je Lůca? =-) Na icq nejni =-)
andreeej
14. bře 2008
ahoj siss.
vidím ji na icq přihlášenou 😉
luucia
14. bře 2008
já sem tuuuu 😃 musela sem ulidit, byl tady děsnej bordel :-p
janav
14. bře 2008
čau ženy 🙂

siss, můžu jen závidět klidnou noc :-S my měli veselo ]-( o půlnoci, ve dvě ráno, ve čtyři... vždycky měl Páťa záchvat pláče, že jsem myslela, že ho neuklidním... a taky jsme sráželi teplotu 😢

Ale jsme to ostudy, normálně jsme zaspali a vstávali až ve třičtvrtě na deset! :-N To se mi ještě nestalo 😃
knuffel
14. bře 2008
Ahoj, Janav: jaké ostudy? Po takové noci se nemůžeš divit 😞 . Už aby ty nemoci někam zmizly 8-( .
janav
14. bře 2008
knuff, no to mi povídej ]-( už aby bylo pořádně jaro a bylo hezky a né tohle pitomý počasí ]-(
knuffel
14. bře 2008
Andrej, já nevím, zda to nebude moc troufalé, ale potřebovala bych poradit 😃 . Dělala jsi včera něco tvarohového nakonec? Já bych si taky něco dala, nehodila bys do placu receptík? Ale jestli mě pošleš někam, budu si to pamatovat a už nikdy s Tebou nepromluvím, tak si to rozmysli. 😃
knuffel
14. bře 2008
Jano, nějaká náročná, včera jsi to nechtěla jít vymést, tak si nestěžuj :-p
knuffel
14. bře 2008
Už radši přestanu rejpat, už budu fakt hodná a milá.... 😉
janav
14. bře 2008
knuff, no to bych ti teda doporučovala :-p
knuffel
14. bře 2008
:-x
janav
14. bře 2008
Páťa začal říkat "mami" x-)
knuffel
14. bře 2008
Tak to počasí teda nevypadá vůbec dobře, vypadá to, že se k nám něco ze západu žene :-| , ale třeba se to rozpustí, než to sem dorazí, fuj.
knuffel
14. bře 2008
A komu? :-o
knuffel
14. bře 2008
Ježiš, já slíbila, že už budu hodná... Ale vážně, to si teď užiješ, bude pořád mami, mami, mami, mami.... Nauč ho říkat ještě tati, ať máš chvilku klidu 😉 .
knuffel
14. bře 2008
A co ještě říká, ať mám představu 😉 ....
janav
14. bře 2008
jé ten toho povídá... jsme to nedávno s MM počítali, a říká asi 70 slov 😃
knuffel
14. bře 2008
No tak to jó, si budeš muset pořídit brzo špunty do uší 😃 . Jsem koukala na fotky, úplně nejvíc božanská je ta, jak čučí do toho kanálu, jsem se řezala 😃 😃 😃 😃
janav
14. bře 2008
😃 😃 😃 to jo, on čučí do každýho kanálu a kouká, jestli je tam voda 😃 😃 😃 a když tjavascript:addEmoticon(😅','vBody')
javascript:addEmoticon(😅','vBody')am je voda, tak tam házíme kamínky... a cestou k babičce máme asi 8 kanálů, takže jak ho zpozoruje, zvolá "kaál" a letí k němu, takže cesta trvá min. 20 min 😃 jinak babi bydlí 5 min. od nás
janav
14. bře 2008
tyjo co to je???? ]-(
janav
14. bře 2008
no lušti 😃
knuffel
14. bře 2008
dobrý, morseovkou to napsat nechceš?
náhodou by to bavilo i mě, takže chápu, až bude větší, bude házet žabky.... 🙂
janav
14. bře 2008
tak morseovku náhodou umím, tak jestli chceš, není problém :-N
sisstinautor
14. bře 2008
tak mi přišlo oblečení z Litexu na cvíčo..supeer 🙂 už se těšim, jak to odpoledne provětrám 🙂
🙂
knuffel
14. bře 2008
Fajn, já taky umím, tak jó 🙂
janav
14. bře 2008
-.-/-./..-/..-.//.-/-.-/---/.-./.-/-//---/-..././-../...-/.-/--/.//

teda než jsem to vyplodila 😃 snad to není blbě
akorát si nemůžu na nějaký písmenka vzpomenout... třeba J?
knuffel
14. bře 2008
.---
knuffel
14. bře 2008
--/-.--//..-/--..//.---/.../--/.//.--./---//---/-..././-.././/

chvilku to teda zabere
knuffel
14. bře 2008
vlastně já ještě ne...
janav
14. bře 2008
tyjo napsat to ještě jde, ale vyluštit 😃
Patrik mi teď dodal sil, fakt 8-( jsem mu pracně udělala rajskou a on to dojedl a poblil se 8-( a přitom mě tak vytočil, že spadla židlička na zem a rozbila se ]-(
To nám byl čert dlužnej tady tu chorobu fakt 8-(
Já jsem taky ještě nejedla a po tom jeho výstupu mě i přešla chuť
Když už jsme u tý morseovky, tak help:

.- akát, -... blýskavice, -.-. cílovníci, -.. dálava, . erb, ..-. filipíny, --. grónská zem, .... hrachovina, .. ibis, .--- jasmín bílý, -.- krákorá, .-.. lupíneček, -- mává, -. nástup, --- ó náš pán, P?, .-. rarášek, ... sekera, - trám, ..- uličník, ...- vyučený, W?, X?, Y?, Z?

mám mezery :-N

Začni psát odpověď...

Odešli