• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
autor
pa-pír-nict-ví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2008 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt?
14. bře 2008 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
wa-gón-klád
xé-no-kra-tés
ý-se-ztrá-cí ??bez záruky, ale tečky čárky jsou správně
zná-má-že-na
14. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
aha a to P, nebudou to spíš papírníci?
14. bře 2008 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě pa-pír-ní-ci, aby to vycházelo na ty tečky a čárky :wink:
14. bře 2008 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
to papírnictví mi vychází na písmeno bž: bža-vý-la-vá :grinning: :grinning:
14. bře 2008 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
aha :slight_smile:
no tak díky za oživení paměti :grinning:

.---/-../..-//.../..//..-/...-/.-/.-./../-//-.-/.-/..-././/.-//-../.-/-//.../..//.../..-/..././-./..-//
14. bře 2008 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Se máš....
14. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
to luštění jde trochu hůř
14. bře 2008 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo, líp jde plodit :wink:
Patrik už je zase vzhůru ach jo :angry:
14. bře 2008 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak hlavně pevné nervy, ono taky to nevyspání funguje... :frowning2:
14. bře 2008 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
No čekám na MM jako na smilování a jedu do města, abych odsud aspoń na chvíli vypadla, jinak asi někomu rozbiju brzo hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2008 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Chápu, to je normální, taky mi někdy leze všechno na nervy, že bych do všeho kopla! No a někdy i ty dětičky dokážou vytočit... :zipper_mouth:
14. bře 2008 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
No moc to tady neříkej, abys nebyla odsouzená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Už abysme byli zdraví a bylo venku hezky, člověk má pak hned lepší náladu :wink:
14. bře 2008 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky..tak to moooooooooooooc dobře znám :sweat_smile:
14. bře 2008 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss :grinning:
14. bře 2008 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
janav: ještě, že jdu cvičit dneska..si vyčistim hlavu :slight_smile:
14. bře 2008 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
To děláš dobře, aspoň nezcvokneš :wink: .
14. bře 2008 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
siss, bych taky šla někam pryč... chci jet do toho města, ale nevim nevim, když tam prší :confounded:
14. bře 2008 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
janav: jo..MP opětuje tvůj pozdrav :sweat_smile:
14. bře 2008 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Janav: na radaru to vypadá všelijak, ale snad se to trošku čistí... :wink:
14. bře 2008 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky, no to čumím, tady letěla morzeovka! :grinning: :grinning: Jsem najednou zas byla pionýrkou!! :grinning:
Nějak teď vůbec nestíhám net, Lili už se rozutíkala na plný plyn. Sháním pro ni pevné kotníkové botičky. Pravá nožka se jí totiž vytáčí špičkou dovnitř, tak si o ni tou druhou zakopává :sweat_smile:
Ha, manža je tu z práce, končím, jdu mu servírovat. Zatím papa :wink:
14. bře 2008 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, morseovka, co bude příště :grinning: ?
14. bře 2008 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaul: takže jsi dostala jakoby nařízeno odejítod dubna na kontrolku??? Mě dneska přišly peníze z práce, a dost jsem koukala, protože mám peníze jako bych chodila normálně do práce... Jsem zapomněla, že se do toho započítávaly i prmie, ke konci roku jsme dostali čtvrtletní a pak hned vánoční prémie, takže jsem maximálně spokojená. Od pracáku bych brala skoro o pět tisíc míň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2008 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
meni: Ahojky, jeste nevim, ale vypada to tak. Jelikoz prijmou za me nekoho jinyho, tak aby byl furt stejny pocet asistentu, tak hlavne proto :frowning2: :confounded: No, jsem zvedava, kolik to pak hodi mne za prachy, jestli bude stat za to byt na tech vychazkach, ale kazdopadne na UP by bylo hur :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, dneska mi bylo celkem fajn, zadny celodenni tezkosti :wink: A bezva jsem se napucla obidku, ten mi taky udelal dobre. A hlavne, ze uz je patek!!
meni: Jak je tobe, jeste litas na wc?
14. bře 2008 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
furt ti vyjde líp nemocenská než UP, na UP máš polovičku z platu po dobu tří měsíců, pak 45%. Na nemocenské máš nějakých těch cca 70%? Teď to nevím přesně... To ti moc nezávidím, myslela jsem si, že tě nechají na té kancelářské práci...
14. bře 2008 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
meni: Taky jsem si myslela, ze to bude na dyl. Kdyby byla prizniva konstelace hvezd a jeden pan dovalil program, abych mohla udelat databazi vsech adres lidi, kterym kdy co posilame (a ze jich je asi milion), tak bych tam jeste aspon treba mesic mohla byt, ale pochybuju, ze on to stihne do konce brezna! To by me totiz zachranilo!
14. bře 2008 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem dnes byla na kontrole a k ničemu se to nemá. tak zas jdu ve středu. Nedověděla jsem se absolutně nic, což mi začíná vadit ani odhad váhy, asi si o to budu muset říct .
S dřívějším porodem jsem ani nepočítala, protože obě děti jsem měla spíš po termínu. Ale co kdyby :unamused: takže o velikonocích asi ještě budu doma a to jsem se jim chtěla ulejt :sweat_smile:
jaul: určitě máš lepší být na neschopence, ty vycházky se dají přežít i když je to opravdu děs.
Ale buďte rádi, vy už třeba zas nebudete muset platit za miminka pobyt v nemocnici, což já už nestihnu :angry: :frowning2:
14. bře 2008 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
habli, jsem si říkala, jestli ti ty Lordi včera nepomohli, jací byli? My jsme byli v divadle na Hegerové :slight_smile:

Jaul, a ty vycházky by ti v kuse nespojila? Myslím tím, že když dává dvě a dvě hodiny, že by dala čtyři hodiny rovnou? Jako dopoledne ty vycházky dodržuji, to se boím a docela už čekám, že budu doma už třetí měsíc pomalu, tak že by už někdo mohl přijít, ale víkendy vůbec... Když jedem na chatu a tak, spoléhám, že o víkendu nikdo nepřijde, aspoň jsem o tom ještě neslyšela :sweat_smile:
14. bře 2008 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek