• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
meni, na mě byli v těhotenství 2x, jednou to bylo ve středu dopoledne a podruhý v pátek odpoledne...
14. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, na mou kamarádku přišli za celé těhotenství jen jednou, a to na konci těhotenství, kdy asi za tři týdny nastupovala na mateřskou, ale je to fakt indivindi... Odpoledne jsem ten čas nedodržela snad ještě ani jednou, no možná dneska, jak bylo hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já z toho měla docela vítr, ale dr. mi nakonec vycházky spojila a měla jsem je od 14 do 18 hod. a to už celkem šlo... když to bylo jen po dvou hodinách, tak jsem pomalu nemohla zajet ani na nákup :angry:
14. bře 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasný, tomu věřím, za ty dvě a dvě se fakt nestihne nic, jsem byla nemocná těsně před svatbou, a měla právě tyhle vycházky, tak to poslední zařizování bylo docela síla. V jedenáct vyrazit, v jednu být zpátky, a pak až zas ve tři... Fakt jsem vděčná za tyhle vycházky, co mám teď :slight_smile:
A co nálada, už je lepší? Byla jsi nakonec ve městě? :wink:
14. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jó, nakonec jsem vyrazila, pže doma už to fakt nešlo... aspoň jsem koupila, co jsem sháněla :wink: ... a MM si taky užil... Páťa byl zralej, uřvanej, protivnej, furt kňoural... no chuděrka, asi mu fakt není nejlíp... už teda skoro 2 hoďky spí, ale stejně poplakává :unamused: tak snad už mu bude zítra trochu líp
14. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudinka, lituju vás... když to vidím u známých, ty jsou taky nemocný furt, Snad každejch 14 dní jsou děti nemocný, ale pak to chytne i jejich táta, maj tam pořád veselo. Teda nevim, ale myslim si, že já s bráchou jsme nikdy nebyli tak nemocný, alespoň co říkala mamka, ale manžel byl nemocnej každou chvíli, tak jsem zvědavá na našeho prcka :sweat_smile:
14. bře 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jó, je to děs, když jsou nemocný děti, ale teď je to ještě prd proti tomu, co nás čeká, když půjde do školky... někteří rodiče nemají soudnost a dávají děti nemocný do školky a pak je to hned... jinak my taky moc nemocní nebýváme a když už, tak spíš MM než já... a Páťa taky zatím moc ne... teda jednou jsme skončili ve špitále, protože měl týden vysoký horečky a nám se nedařilo ho zavodnit, takže dostával kapačky, ale byli jsme tam jen 4 dny... pak měl jednou rýmu, minulý týden opět ty horečky, ale tentokrát jsme to ukočírovali sami doma, no a teď zase rýma... a na to, že mu je 16 měsíců, tak to docela jde... zatím... radši ťuk ťuk ťuk
14. bře 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, k těm vycházkám, já měla v těhotenství spojené vycházky od 13 - 19, to fakt šlo, musím přiznat, že jsem se bála a fakt jsem to dodržovala, do toho jsme se stěhovali, takže jsem byla na sociálce, že jako o víkendu se budu pohybovat na dvou adresách. Paní mě poslala za posudkovou lékařkou, tak to jsem se zasmála, potřebuju povolení od lékařky, že se můžu přestěhovat :sweat_smile: . Ale byla to jen formalita... No a když už jsem to razítko měla, paní v kanceláři mi říká, která vy jste, já si vás najdu, dám to do počítače, aby to kontroloři věděli....Ale vy tady nemáte napsané žádné vycházky, ukažte neschopenku. Takže já jsem měla napsané vycházky na neschopence, ale na sociálce o tom vůbec nevěděli, ale to je fuk, na té neschopence jsem je měla. Za celou dobu u mě žádná kontrola nebyla, takže poslední dva víkendy před mateřskou jsem se na to už vykašlala a odjela jsem na celé pryč a v pohodě. Do té doby jsem byla dost pečlivá, ale takhle na koci už mě to žralo, navíc venku už bylo pěkně (červen)....
15. bře 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hablenko, já jsem si myslela, že první dítě na svět nespěchá a ty další už jsou rychlejší, že už se tak často nepřenáší... Ale nevím, kde jsem to vzala, asi to je blbost :wink: .
15. bře 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Knuffel, tak tohle jsem se před dvěma roky dozvěděla taky. Kontrolka mi končila v pondělí, my se v pátek stěhovali a zrovna v tom okamžiku přišli. Takže jsem v pondělí na sociálce byla vysvětlovat, že doktorce jsem novou adresu hlásila, a že když 3 měsíce nikdo nepřišel, tak jsem si nemyslela, že poslední možný den někdo přijde :grinning: Tak jsem se taky pobavila, že doktorka ti musí dát razítko, že se tvoje nemoc slučuje s tím, aby ses mohla přestěhovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijde mi to na palici, my nemáme svůj byt, prostě jsme se museli přestěhovat z garsonky 28 m, vždyť bychom se do toho jednoho pokoje nemohli naskládat. No a na to potřebuješ razítko? :rolling_eyes:
15. bře 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus bus..tak máme s Lucou za sebou hodinu spinningu... :grinning: jsme si daly do těla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2008 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :wink:

teda vy mě dojímáte, doktorka musí dát razítko, abyste se mohly přestěhovat :grinning: :grinning: :grinning: teda ty právní předpisy v tomhle státě mě nepřestávají překvapovat :grinning:

siss, tiše závidím :pensive: já si taky dala do těla, ale úklidem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dasty, doufám, že nepereš! :sweat_smile: jsem umyla okna, takže jestli začne pršet, tak ti přijdu vlastnoručně naplácat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky... :wink:
Moc tu nejsem,užívám si po týdnu líbánky a hlavně spánek,přijel nám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taťka na 14 dní domů. :sweat_smile:
Janav:neprala jsem,já si to vybrala v pátek když byla ta smršť :grinning: :grinning: :grinning: ,ale chystám se zítra dopírat,tak to bude zase liják :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A dokonce jsem v pátek vyžehlila,ale už mám zase plnej balkon :frowning2: ,chjooooooooooo já musela bejt v minulém životě pradlena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky taky koukám s těma razítkama :frowning2: ,na mě za celé těhu nikdo nebyl,prý je to většinou na udání :astonished: ,příjde mě to na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
na udání bych fakt nespoléhala, manžel má v práci dost volnej režim, a za 5 let byl nemocnej jen dvakrát, pokaždé na něj přišli, a určitě šéf kontrolu neposílal... :slight_smile:
15. bře 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mně se chce chrápat..ale už se těšim na zítřejší pclass :grinning:
15. bře 2008 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni:já neříkám spoléhat se na to,ale máme známou na socialce a potvrdila nám tože je to tak půl na půl,jak na udání tak namátková kontrola :frowning2: Já teda taky jak blb dodržovala vycházky do posledka,jsem na to posera :frowning2:
15. bře 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni:kdy jdeš na tu krev na ty triple testy??? :wink:
15. bře 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: Mam pro tebe zpravu, vydrz, napisu do IP!!
15. bře 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu v úterý na krev, tak snad se ráno nepobliju... ale od úterka je to zatím dobrý, ani mi není moc těžko, možná začíná to hezké období? :grinning:
taky nespoléhám, dopoledne ty časy fakt dodržuju, ale odpol... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dasty, a neříkala ti, jak choděj kontrolovat, jak často odpoledne, nebo o víkendu? :confused:
15. bře 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nějak se nám to všecko se.e :angry:
MM si byl zahrát fotbal a odvezli ho na chirurgii :angry:
15. bře 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
jani nese..se to jenom Vam...ja uz jsme od ctvrtka v depkach :cry: A do toho jsem byla v patek pro vysledky Denuly z toho vyteru...no a samo,ze tam neco mel,ale mela jsem volat jeste dneska,tak sem od vcerejska nespala,pze sem se bala,dr.me totiz napsala uz listek do nemocnice a ja sem hroznej posera,vsechno hrozne prozivam a vidim cerne :frowning2:
Tak sem tam dneska volala a ma tam nakou cantolobakterii,nebo jak se to jmenuje a je to neco jako salmonela a leci se to jedine dietou a prej je to z masa!Paradox,pze Deny zadny neji,ani sunku nic...tak jsme nad tim s manzou premejsleli a vzpomeli jsme si,ze mu tchyne koupily nejaky detsky parky a ty jedl v patek a od soboty mu vlastne zacly ty teploty a tekla z nej ta voda,tak nas napadlo,ze to je mozna z toho-a to jsem nemela delat,to bylo coro,tchyne vyvadela jako diva,ze to neni z tech parku,ze to ma od nasich psu!No asi sem ji nasrala,ale teda nechapu proc,pze me pani v nemocnici dneska rikala,ze jim tenhle tyden prislo hrozne moc detskych vyteru a vsichni maji to sami!!!Takze nejaky detsky parky s obrazkama jsou docela realnou nakazou-ja to nemyslela zle,jen jsem se ji chtela zeptat,kde to koupila,kdyby nahodou,pze me budou volat z hygieny...
Sorry,za ten prispevek,ale nemam se kde vypovidat.... :cry:
15. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted mam depku jeste vetsi,kdyz vidim ty hubeny kozy v TV :angry:
15. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
no já mám taky depku obrovskou
byli jsem na pohotovosti,tak Fíďa má zánět nosohltanu jako prase a Daneček to chytil taky,tak měl večer 38,1
no jsem zvědavá v pondělí bude výtěr z krku Fídi

Bafna: to bude campylobakter,to měl Fíďa taky před 2 rokama,ale skončil v nem.,byl dehydratovanej,akorát,že můj přítel pracuje v gastru,tak musel chodit na výtěry,byla u nás hygiena to oznámit
jj léči se to dietou a dobrej je i hylack nebo nutrolin - B
a může to bejt klíďo i z pribiňáku,nejčastěji prý z masa,ale to fakt nezjistíš zdroj,to je těžký to vypátrat
tím se netrap
to by vaši psi museli žrát syrový maso,aby to chytil od nich
15. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj na hygieně se mě ptali,co jedli,no jenže oni toho tenkrát jedli víc,co by mohlo bejt zdrojem
vím,že jsem měli chleba ve vajíčku,tak vajíčko to mohlo bejt
kuře na paprice,to zase tvrdili kuře
a priboš taky
no ale jídlo bylo dobře tepelně upravený,na to já si dávám pozor

A ještě má kámošku a její děti to měly,když jim byly 4.měsíce,tudíž pily jen mléko
a prej stačí sáhnout dítěti na ruku,když vaříš a nebo jsi bacilonosič a ono si jí strčí do pusy a jeto
no trošku krkolomný scénář přenosu,ale asi když tím onemocní kojenec,tak je všechno možný
15. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andreej,diky to je ono :wink: Hylac bereme uz od nedele...u nas ani dieta neni potreba,pze od nedele neji skoro nic,jestli sni par piskotu za den,tak to je hodne :frowning2: no pije jakz takz,ale moc ne-vypije caj a bezi na nocnik...koupila sem mu toho Kuliska,ale nevim jak to do nej dostat,hned to vyplivne :angry: Napadlo me,jestli bych mu do toho nemohla dat stavu?

andreej,koukam,ze si z tema nemocema taky uzivate co? :frowning2:
15. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: dneska je nějak blbej den,co? :wink: :frowning2: :frowning2: :slight_smile:
15. bře 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreej a to k vam hygiena prijela,nebo jen telefonicky?
15. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafna: super je coca-cola s mattoni neochucenou,tak půl na půl,to nám poradila MUDra.,když jsem měli ten střevní virózu,fakt dost dobrý a účinný a hlavně to dětem chutná
hele ty piškoty,nechci bejt trapná,ale oni obsahují žloutky,to máš lepší rýži suchou,mrkev,suchý brambory,housku z druhýho dne,ale náš Fíďa nejel asi 5 dní a pak pomalu začal,ale on byl ještě tenkrát těžká vysírka s jídlem,tak to bylo dost těžký,tak jsem začali bram.kaší z vody :sweat_smile: a houskou a pak jsem se nějak dopracovali k těstovinám
Ale neboj to ustoupí,to netrvá tak dlouho
15. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafna: my se tentkrát přestěhovali a oni přijeli na starou adresu osobně :grinning: naštěstí byla doma bývalá normální sousedka,tak nedošlo k šíření poplašné zprávy,tak jsem tam jen volala
15. bře 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek