• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
meni: taky jsem si myslela, ale ani to mi nepomohlo, bylo to moc krásný jsem ráda, že jsem to ještě stihla.
knuff:jo to bylo jen moje přání, že třeba...... ale když to asi vidí co se ve světě děje, tak se ji nechce prďolce.Ale co zatím jsou ozvy v pořádku, tak jsem v klidu. Nejhorší jsou ty noce už se nevyspím a to mi tu nikdo nebrečí, ale každé otočení jsou muka :confounded:
Jak vás tu tak čtu, tak si říkám zlatě, že je ještě v bříšku ty nemoce ....... já to taky vždycky špatně snášela a čeká mě to nanovo :unamused: ,
15. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mu varim,brambory,mrkev,ryzi,davam banany-ale driv to jedl a ted nic,ale moc dekuju!!!Hrozne me to uklidnilo :dizzy_face: jeste,ze te tady mame,sice jsou to rady na ukor tvych drivejsich problemu s klukama :frowning2: ,ale fakt me to hrozne uklidnuje!!!ja,ze jsme nikdy nestonaly,tak si ted nevim rady :frowning2:
15. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafna: tak on má křeče v bříšku,tak asi nemá ani chuť toho přejde a pak to dožene

no my pojedeme na potovost znova,teď mi tady řve,že nemůže spát,nemůže dýchat,fakt báječný
hlavně,že jsme tam byli odpoledne,já nechci chodit o víkendu k doktorovi,zlatá naše paní doktorka
15. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš holky to je hrůza, co tady píšete :confounded: :frowning2:
MM už je doma, no vypadá to na neschopenku, takže taky super... a já už mám pěknou rýmu a kašel...
hablenko, buď ráda, že je mimi pořád tam, kde je :wink:
15. bře 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš holky, co se tady děje? To je marodů :confounded: Chudáčci dětičky, to je nejhořší když jim člověk nemůže pomoct a nejradši by tu hnus nemoc vzal a sebe :unamused:

baf, jak psala Andrej, ta cola je fakt super. my sme jí dávaly dětemv nemocnici, když jim bylo špatně po narkoze a vždycky to zabralo :wink:

Jani a co si udělal manža??
16. bře 2008 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,colu uz mam napsanou na seznamu a az se manza vzbudi,hned posupajdi do Tesca :wink: Ty jsi zdravotni sestricka?
16. bře 2008 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, ty jsi koukám ranní ptáče :grinning:

tak MM byl hrát fotbal a už minulý týden ho nějakej ňouma nakopl do stehna... bolelo ho to, ale chodil v pohodě, normálně i do práce... no a včera si byl zahrát znova a tentokrát jinej ňouma kopl do stejného místa :confounded: Jenže tohle už nerozchodil, švára s ním odjel na chíru, chtěli si ho tam dokonce nechat na kapačkách, ale MM je palice dubová a to né... takže spal v obýváku a na střídačku mi o svoje stehno rozmražoval zeleninu a špenát :grinning: za chvíli jede na kontrolu, chodí o berlích, ale tvrdí, že už je to lepší, tak snad nekecá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jinak já mám virózu jako trám, MM už má taky rýmu a při cestě na chíru sjedeme i s Páťou na pohotovost, pže kašel se nelepší, ba naopak, v noci vůbec nespal, pořád kašlal až ho natahovalo na zvracení a několikrát to i vyklopil, zrovna dneska ráno už to zvládnul 2x... a navíc začal sípat, takže radši vypláznu 90 Kč než čekat do zítra k dr... kdo ví, abysme to pak nezanedbali, to bych si neodpustila :angry:
16. bře 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, jj, jsem :wink:

jani, já nejsem ranní ptáče, ale Anetka je ranní ptáče :sweat_smile: Na štěstí sme šli spát včera v 8, tak sem kráááásně vyspalá :dizzy_face:
No, jestli to má naražený, tak to kolikrát bolí mnohem víc než třeba zlomený :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak at dobře pořídíte na pohotovosti a není to s Páťou nic vážnýho :wink:
16. bře 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,je to tady faakt děs s těma broučkama :frowning2: ,chudinky malé :pensive:
Jaul:psala jsem IP a moc díky :wink:
Meni:Oni chodí různě,ona dělá ta kamarádka na socialce,ale zná ty kontrolory a já jednu taky ,bydlí u mamky poblíž baráku a má na starosti Polabiny.Vidím ji jak ráno jak jede do POlabek,tak odpolko až do večera.Já bych se na víkendy nespoléhala,oni moc dobře vědí,že lidi jezdí na chaty atd....,ale můžu se ti poptat. :wink:
Baf:to je mě prďolky líto,náš taky vůbec nejí maso atd....,ale jak píše Andrej může to být zčehokoliv :frowning2: ,hlavně,že mu na to přišli :astonished: a hlavně a´t se brzy uzdraví :confused:
Janav:chudák manža a celá rodina :frowning2:,hlavně ať pořídíte na pohotovosti JInak to víš,že peru já si nedám pokoj a vypadá to,že bude lejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci:ahoojjjjjjjjjjj,my jsme taky ranní ptáčata a to Páťa nebaští v noci :grinning: :grinning: Spí tak do 06ráno ,chjooooooooooo já bych tak chrupkala. POzdravuj Anetku :wink:
16. bře 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, já se těšila, že čím bude Anetka starší tím bude spát dýl. si mě trošku vyvedla z omylu :confused: :sweat_smile: My už v noci taky nebaštíme. Papá v 7 večer a pak v 7 ráno :wink:
16. bře 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:Anetka ti spí krásně,to my baštili do 1roku v noci,to máš zlaté :frowning2: :frowning2: :frowning2: A prospí ti celou noc jo???? :angry: :grinning:
Tak to já si to s druhým opět vychutnám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Páťa spal do dvou let šíleně a od 2let do 3 let nádherně i do 9ráno a te´d zase prd :frowning2: Luci jakej byl víkend???byli jste někde???
16. bře 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, jj, spí celou noc, jen k ránu občas podáme dudlík :wink: ale to většinou dělá Honza, já to kolikrát ani nevím :sweat_smile: Včera měl Honza pinec a mě hlídal dopolko brácha a byly sme se Siss na spinningu a odpoledne sem byla venku a v 8 sme šli spát. Anetka teda už v 7 :grinning: Dneska má Honza dopoledne pro změnu pinec a pak jedem k tchýni na oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže super víkend :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dasty :wink:
ty jo Luci,tak to je parada,ze ses sestricka,tak ja kdyz bude nakej problem,tak uz budu chodit jedine sem :grinning:
A teda ziram jak ti Anetka krasne spinka!!!To se nekdo ma :wink:
To me Deny spal taky hezky uz tak pul roku nevstal driv jak v osm-vetsinou tak o pul devaty,ale ted asi jak je venku svetlo tak vstava uz o pul sedmy.... :angry: ale aspon toho vic stihnu :wink:
Jani,vy si to koukam taky uzivate,tak snad to nebude mit Pata nic vaznyho... :unamused: a ty se brzo taky vylecics! :wink:
16. bře 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:to máš zlaté dítě,ty můžeš mít dětí 10 :grinning: :grinning: ,já jestli budu mít všechny nespavce tak skončím u Chocholouška :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jsi se do toho s tím cvičením obula,ale to je dobře. :wink: Já chci začít taky po porodu,jsem jak slon v porcelánu a Matr´tas taky pořád drží tu dietu jak jsem ti říkala a má už 6kg dole a to si to neváží a jí to od oka,ale nezhřešil :wink: dělá mě to te´d naschvál ať jsem vedle něj jak slonice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo k tchýni na jídlo,ale zase je lepší než ta moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím se nehlásí :grinning: :grinning: :grinning: Anetka je teda super hodný dítě :wink:
Baf: ahojky ,já si taky myslím,že je to tím denním světlem,sice má zatažené žaluzky i přes to závěs,ale stejně je nejdýl vzhůru tak v 6.30 a přitom když je školka tak ho v 7ráno budím a nemůžu ho vzbudit,je to malej naschválník,ale jak píše Baf zase toho víc stihnu
16. bře 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě tu vypaluju DVd,bratr mě zásobuje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty,jee taky mame doma jednoho naschvalnika :wink: a taky swm zvedava na to druhy jak to bude se spanim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dasty a kdyz te takhle hezky bracha zasobuje nemate nahodou Postaka Pata? :sweat_smile:
16. bře 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, že ten den je pak docela dlouhej a co sem dřív vůbec nestíhala, tak ted mám už dopoledne hotový a ještě stíhám sedět u PC :wink:

Veru zas at Anetku nepřechválíme :wink: aby nebyla moc namyšlená :sweat_smile:

Baf, já toho o dětech zas tak moc nevím, přes to je tady spíš Andrej :wink: Já u dětí nikdy nedělala, ale člověk si něco ze školy pamatuje :sweat_smile:
16. bře 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo stihne se toho o hodne vi...kdyz vstaval v devet,tak nez jsme se nasnidaly a vypravily z baraku tak bylo skoro jedenact a ve dvanact,abych uz byla doma abych rychle uvarila...a pak v jednu uz zase chodi spat a ja jdu pak do prace...,takze naky uklizeni uz nehrozi :grinning: takhle je to parada,sice se rano z pelisku nechce...ale to rychle prejde :wink:
16. bře 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf:toho teda opravdu nemám :frowning2: brácha mě sice zásobuje,ale má starší děti tak u nás najdeš Shreka 1,2,3.Spláchnutej atd...ale s těch menších Krtečka asi 5DVD ,nebo Bořka atd... :wink: Baf ty ještě chodíš do práce???Já jenom 1v týdnu ,ale už budu te´d koncem března končit už jsem kaput a začnu v září ,ale jen taky jeden den v týdnu. :wink:
Luci:musíme ji pochválit,je to sluníčko :wink: ,musím ji ještě na živo ukázat Marťovi a říct vidíš takhle se dělají hodný děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pOřád hučí,že chce 3 a nejlépe kluky,to bych byla chudák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tééééda 3 kluky jo? To bych asi taky nechtěla, aspon jednu princeznu to chce :wink: Sem ráda, že ji mám jako první a ted už to můžou klíďo být samý kluci :wink: Jak se dělaj hodný děti by Martinovi poradili spíš v Sanusu :wink: :grinning: Tak třeba ted bude taky mímo hodný :wink:
16. bře 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak báječný,mě už taky bolí v krku a mám rýmu a kašel.
Filípek ten smrká s jedný dírky úplně žlutou rýmu :angry: a kašle.
Danečk má 38,1 a kašel a rýmu.
Tak to jsem zvědavá,kdy se z toho vyhrabeme. :frowning2:
16. bře 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ještě ,že nechce těch kluků 11 :grinning: :grinning: :grinning: No taky jsme zvědaví co se rodí ze Sanusu????třeba budeme mile překvapeni :wink: Já zase četla,psala mě kamarádka,že její kamarádka první měli holčičku a chtěli hrozně klukaa až skončili na 5 holčičkách :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To raději 3kluky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem taky pro jednu princeznu :wink:
Musím se loučit,jdeme k mamce na oběd,ta´tku máme do zítra v práci :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Zatím papapapa
16. bře 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, jéééé, to je tady samej marod :unamused: ono je ted ideální počasí na tyhle blbý virozy :angry: už aby bylo teplejc. Tak se taky brzo uzdravte :wink:
16. bře 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty to neva,jen se ptam :wink: No ona to je prace-neprace-chodim tady do jedny firmy odpolko uklizet je to jen kancelar+jidelnicka+satna-jen tam setru,umeju hrnicky po kafcu setru prach a je to :wink:Za necelou hodku sem doma...uz tam chodim od 3.mesice,kdyz jsem cekala Denyho(akorat sem si dala tyden pauzu,kdyz sem byla v porodnici-to chodil MM),takze karieru na uklizecku mam slusne rozjetou :grinning: Ted,kdyz sem uz takova min pohybliva,tak se mi tam nechce,ale prachy potrebujem,tak to budu muset vydrzet... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja bych klido tri kluky brala,chodili by se mnou na fotbala na hasicak... :grinning:
16. bře 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak abych přidala čerstvé info k marodům, Páťa dostal antibiotika :angry:
a MM je pako, zase mu nabízeli, aby zůstal ve špitále, ale on né... strašili ho, že mu může dokonce odumřít sval a on je hrdina :angry: taky už vedeme tichou domácnost... ještě že tomuhle Páťa nerozumí!
16. bře 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to tady čtu? Samej marod tady, k tomu hnusnému počasí se to báječně hodí :pensive: . Hlavně se brzo uzdravte! Janav: jsem chtěla napsat, abys manžela kopla, ale on už nakopnutej je :frowning2: ... Achjo, snad to přejde!
16. bře 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuff, teda asi to bude tím, že mi je blbě, ale tak nějak mi to je fuk :sweat_smile:
ale mluvit s ním teda rozhodně nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych teda naštvaná byla a asi by to skončilo tichou domácností též... :sweat_smile:
16. bře 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda všem po dlouhé době se opět ozývám,u nás jsme zatím v pořádku akorát Honzik měl opět angínu,všem marodům přuju brzké uzdravení.Jani teda manža si docela zahrává hrdina jeden......Jinak Petruš je pěknej divoch válí sudy po celém pokoji a řehtá se u toho :grinning: ted zrovna spí ,ale s tím usínáním je to stále boj.Ale dnešní noc byla luxusní kojčo kolem jedné a pak půl pátá....... :sweat_smile:
16. bře 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
at se vam vsem prcci brzy uzdravi!
Nam se dnes doma taky dari, hlavne u plotny! :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded:
dasty: v albu neco pro tebe :wink:
zdenucha: chtelo by to nejaky aktualni fotky ty vasi ulicnice :grinning:
16. bře 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek