• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
NO taky si říkám, jak to tu postupně odpadává, tak ať jste všici brzy zdraví, nejen vaši prcci, ale i vy :slight_smile:

Jaul: tak jsme si dneska udělali výlet na genetiku, abych věděla, kam jít, neprojít si to, bych tam v úterý pěkně bloudila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Ja jak jezdim nekdy jeste s detma busem, tak jsem zahlidla tu zelenou budovu a pak kdyz jsme se tam sli podivat, tak jsem sla najisto, akorat zepredu a vchod je zezadu, ale tipla jsem to dobre. Jdu tam ve CT, tak jsem zvedava!
16. bře 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky..kam jdete? Za polikliniku? To je lehký najít :wink:
16. bře 2008 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, jsem si to našla na mapě, koukali jsme na to s manžou, a buď jsme to zadali blbě nebo nevím, ale šli jsme úplně jinam. Mi zas řekli, že je to za poliklinikou, a už ne, že je to zelená budova, tak jsme tam trochu tápali :grinning:
Jaul: Ti v úterý řeknu, jak pochodím a co a jak :slight_smile:
16. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: Jo, za Polabinskou poliklinikou :wink:
meni: No vidis, vesela mi aspon rekla, ze ten barak je zelenej!! :grinning: :grinning:
16. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poznala by mudra hned podle vnitrniho UTZ vcestnou placentu??
16. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
když jsem tam byla já minulej rok, tak je to přímo za poliklinikou a ještě je to na tý budově napsaný :confused:
16. bře 2008 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, no my sme šli od sparu, ulici sme našli v poho, a když jsme došli k těm zelenejm barákům, tak na začátku jsme si řekli, že tam už to nebude, tak jsme se vrátili a pak znova, a ona je tam cedule, ale hned zkraje jsme jí neviděli. Taky jsem čekala asi trochu jiný ukazatele, ale našli jsme to a to je hlavní, nebudu tam pak bloudit :slight_smile: Právě jsme se hlavně řídili podle mapky, jak jsme si to včera našli, a to ukazovalo na úplně jinej barák, no prostě komedie :grinning:
16. bře 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, napis tam je z obou stran, ale ta tam trefila :sweat_smile: :grinning: :grinning:
16. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul: Co je vvcestná placenta? :sweat_smile: :confused:
16. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Tzn, ze neni na strane delohy, ale uplne dole, prekryva a znemoznuje mimcu prirozenej porod. Ze zacatku to tak nekdy byva, pak se posune vetsinou vys, ale taky to muze byt pricina krvaceni, tak me napadlo, jestli jak jsem mela ten problem minule, jestli by to mudra poznala, kdyz rikala, ze tam nic zavadnyho nevidi.. Myslim, ze to tu psala bafna, ze to mela..
16. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: Taky ze jo, vcera jsem vydrzela tak max. do zacatku ty JEHO komedie a pak jsem odpadla, takze z filmu jsem nemela nic a pochybuju, ze by me nejak zvlast pobavil.. :sweat_smile: Pak jsem se zvedla a sla spat :grinning: :grinning:
16. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jaul, myslím, že ted je ještě brzo, aby byla na UZ vidět placenta :wink:
16. bře 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia: Ja jen, ze v zarijovkach to jedna holcina popisovala, ze mela asi 5x spineni nejak kolem 10tt a ze to zapricinila vcestna placenta, tak jen proto me to napadlo..
16. bře 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, já si to jen myslím, nevím to 100% :wink: je to možný, ale idkyby byla placenta ted nízko, tak jak ti bude růst děloha, posune se ještě nahoru :wink: a při porodu vadit nebude :wink:
16. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia: jj, ja vim, ze se kdyztak posune, ja to jen myslela tak, ze muze zapricinit nekdy to krvaceni, kdyz je v ceste :wink:
16. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, když je v cestě, ta určitě krvácet můžeš :wink:
16. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=4023

holky mrkněte,to je celkem sranda

Jináč u nás na prd,máme antibiotika a Fíďa ještě nějaký foukadlo a kortikoidy
Výtěr bude zítra,tak jsem zvědavá,co to tam je za hnusa.
16. bře 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: prosím tě moc to nestuduj a užívej si svého stavu :wink:
16. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, sem se pobavila :sweat_smile: to je teda chytrá holčička, ví toho ve 2 letech víc jak já :sweat_smile:
17. bře 2008 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul díky moooooooooooooooc,napíšu si ty kočárky který chceš zkouknout ju????jinak mě při tom ultrazvuku na genetice napsal do zprávy,placenta dobře nasedá,tak si myslím,že by to mohl poznat kdyby bylo něco v nepořádku,tu zprávu dostaneš pro doktorku :wink:
andrej:písnu večer, za chcilku jedu směr práce a vezu maminu na nákup do Kaufu :wink:
Luci:koukám ranní ptáčata :wink: ,jakej byl obídek u tchýně???Já si dneska sebou beru těstovinovej salát se zeleninou a jogurtem mńaaaaaaaaaaam :wink:
Meni :budu držet pěsti a´t vše dobře dopadne i tobě jaul :wink:
17. bře 2008 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, jj :rolling_eyes: sem úplně kaput :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anetka už se začíná v postýlce mlít v 5 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi se řpipravuje na změnu času :confounded: Obídek na konec docela dobrý, tchánovi bylo blbě, tak se mo neprojevoval :wink: a už sme se s Honzou domluvili, jak to bude s hlídáním až pojedem na dovču :dizzy_face: Zítra bysme se pro tebe stavily v 9?? :slight_smile: Hodí se ti to?
17. bře 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej: Ja se v tom nechci babrat, ani si nemyslim, ze je to muj pripad, jen jsem se ptala, jestli o tom nekdo nevi neco vic a jestli by to mudra takhle brzo poznala.. jinak na to nemyslim.. :sweat_smile:
dasty: mas tam IP
17. bře 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul a nechceš jet na ty kočárky zítra s náma? že by ses mrkla? :wink:
17. bře 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia: Tak to nevidim realne, dopol musim smrdet v praci a odpol jsem rada, ze jsem doma a sednu si. Ted jsem stala asi 15 minut u kopirky a myslela jsem, ze sebou riznu, nejak nedokazu dlouho stat a hlavne chodit, to me pak zacina bolet bricho :unamused: Takze tam budem muset vyrazit nekdy v dohledny dobe se sebrlem, hlavne aby to taky videl! Jemu je to sice celkem jedno, pry je to na mne, co si vyberu, ale na vsechny kocary v HK v sobotu u Tesca v chiccu rek - DES BES a chytal se za hlavu :grinning: :grinning:
17. bře 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:
Jaul,tu placentu mam ja a dr rekla mi to rekla az pri tom velkym UTZ v tom cca 20tt a rekla mi to jeste driv,nez zacla prohlyzet mimo....a ja teda nekrvacela ani jednou,jen musim byt opatrna a nesmime sexovat...ted jdu ve stredu na kontrolu,tak doufam,ze uz mi vylezla....
jaul,taky uz pokukujes po kocarkach?Me se v chiccu,taky zadny nelibil,mozna tak quinny...
17. bře 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ja tam mam chyb... :sweat_smile: pardon!
17. bře 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafna: No, musim zacit uz ted, kdyz pak budu mit vychazky, tak se nikam nedostanu :confounded: :angry:
17. bře 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul,to je jasny...ono je i lepsi zacit driv a poradne je vsechny prohlidnout,ja chtela taky uplne jinej....a pak jsem jen chodila a koukala,kterej ma nejvetsi korbu...Ty uz tak velkou korbicku nepotrebujes,pze ti sedici mimo vyjde uz na jaro a to uz se ve sportaku da...tak to mas jednodussi :wink: Koukala sem k tobe do alba a mas tam Quinny ten se ti libi?
17. bře 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, škoda, mohly sme si udělat dámskou jízdu za kočárkama :grinning: v Chiccu nemaj kočárky nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek