• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
bafna: Ne, ten Quinny je tam jen pro DASTY, protoze jsme byli v sobotu v HK a kdyz jsem videla tu barvu a slevu, tak jsem si na ni vzpomnela, jestli by ho nechtela :grinning:
17. bře 2008 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jo aha :slight_smile:
ted sem tady mela hygienu :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslela sem,ze zavolaj-jeste,ze jsem rano uklidila... :grinning:
17. bře 2008 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kdy muzu jit na tu prohlidku k obvodni, aby mi to zapsala do prukazky, klidne uz ted? Docela rada bych s ni mluvila..
17. bře 2008 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
cus mala chrni a snad jeste bude tak jsem tu?
barco:hygienu? to chodi? :fearful:
17. bře 2008 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jaul:muzes kdy chces je jedno kdy ti da razitko :wink:
17. bře 2008 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
dotaz na zkusenejsi maminy mala od vcera kaka tu smazenicu takovou trochu do zelena mamina rikala ze je to znamka hladu ale ona se cpe nekdy i 120 a to sestra rikala ze by mela mit tak tu 100ku je to normalni? a taky toho ma mnohem vic po prebaleni je zrala pod sprchu
17. bře 2008 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Martan: u nás byla občas kaku taky zelená, ale doktorka říkala, že pokud přibírá, neřve hlady, je to ok. Prý to může být taky tím, že to chvíli v té plíně zůstane a změní to barvu. Nebo je to tím, co jíš, pokud kojíš.
17. bře 2008 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
knuffel:dekuju ja se trochu lekla protoze toho byla naloz a jeste takova divna barva a i hutnejsi predtim to mela klasickou smazu :grinning: nekojim ma ode me jen jedno jidlo co odstrikam tak snad to bude ok
17. bře 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
martan: na UM je zelená stolice právě ok :wink:
17. bře 2008 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Případně zavolej doktorce, tím nic nezkazíš... :wink:
17. bře 2008 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vidíš, zelená neznamená nutně hladová... :grinning:
17. bře 2008 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
siss: jee tak to jsem rada diky :wink:
17. bře 2008 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
taky to může bejt železem,co je v umělým mlíce zastoupený docela dost,že to co se nevstřebá vyloučí stolící
17. bře 2008 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
sem si rikala pac mala je zrout kojit ji tak mi ty kozy urve :slight_smile:
17. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
bafna: A co říkali?
Andrej, Ty jsi taková naše encyklopedie :wink: . Jak to vypadá se zdravím??
autor
holky..zázraky se dějí..tygr začal pít 120mlíka..a po kuřeti s jablkama si daj ještě 50ml :wink: takže to asi dělaly prdy, že nejedl..ted už máme zase lepší období a jí konečně :slight_smile:
17. bře 2008 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Siss, to je fajn, u nás zase probíhají boje, nechce se nám baštit zeleninka ani ovoce :angry: .
17. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,no jasný encynklopedie,to jsou roky potu a krve a odříkání :grinning: :grinning: :grinning:
hele a věř,kdyby to měla další dítě,tak bude na tom úplně stejně a budu pátrat,co a jak :grinning:

No my máme asi chřipajznu,ve výtěru nic,ale prej se některý viry na přechodu bakterii ani neukážou a vzhledem k tomu,že toho ve školce mají požehnaně,tak asi to bude z tý školky
no mají antibiotika oba,ještě pořád teplotu,ale prý to zabírá až po 48 hodinách
Fíďá ma bonus,ventilátor s kortikoidy,to je na dlouho,ale prý léčba,na posílení horních cest dýchacích
a řeknu vám,že jsem těžce v pr....,nevím,už nevím co komu dávám,tak si to píšu,jak magor :grinning: :grinning: :grinning:

tak že na konci týdne jsem v Havl.Brodu
17. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Siss: tak to gratuluji k prolomení ledů s jídlem

knuff: jsem slyšela ,že to často dělají kojený děti,že nechtějí tyhle příkrmy bez chuti
ale fakt nevím,neb mi s tímto naštěstí problém neměli
zkus se zeptat janav,ta má bohaté zkušenosti s jídlem :wink:
17. bře 2008 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
co vidím, u nás v tématu..tak právě kojený děti ty příkrmy nechtěj..uměláci většinou v pohodě :confused:
17. bře 2008 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
V Havlbrodě mi teda drž postel, jo? Já se tam beztak dopracuju, až nastoupím zpátky do práce :grinning: .
Já bych si to asi taky napsala, ale ještě bych si musela dát budíka, abych neprošvihla hodinu podávání :sweat_smile: .
My jsme měli chvíli klid, to jedla docela dobře, dost a bez přemlouvání, ale posledních pár dní to stojí za psí štěk, tak začneme zase víc ředit, aby to nebylo tak husté, to do ní leze trochu líp.
17. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Občas trochu přisladím, se přiznám, jsou to ale i tak děsný blafy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no knuff,asi to budeš mít pořešit s jídlem jinak,víc to přízpůsobit lidské chutí,prý jeMM chuťově nesrovnatelné
hele a co jí tam dát to nevím
já jsem třeba přidávala i tavený sýr,hodně druhů zeleniny jsem vařila,maso kuřecí,králík byl taky oblíbenej
17. bře 2008 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
17. bře 2008 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostě zkoušíme, teď to nejde, ale třeba to je přechodné....
17. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face:
martan,hyg.nechodi,to jen k nam,ze mel malej tu srajdu :wink:
andreej jenom se me ptali jestli nemel gril.maso anebo naky jiny spatne zpracovany...tak sem ji rikala,ze maso do nej nedostanu a ze mel akorat v patek parek-a ona "a nebyl to detsky"?ze prej jsem uz dneska osma,kdo ho mely,tak se me ptala,kde jsme ho koupily a ze to proveri... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sem ji rikala,ze ji syry a jogurty a na to mi rekla,ze to je bakterie z masa...,tak nevim....ale od soboty uz nekadil....tak to snad vypada,ze to bude dobry :dizzy_face:
siss-gratuluju k otesankovi! :dizzy_face:
17. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
siss: co je? :confused:
jak žádný city?
17. bře 2008 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
bafna: tak super.
A co to bylo za párky?
Ať víme,co nemáme kupovat :sweat_smile: :angry:
17. bře 2008 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky..kuk na můj novej korzet :grinning:

andreeej: to je mega krásná písnička :dizzy_face: