• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
siss: jj už jsem koukala ,pěkný :slight_smile:
sluší ti to :dizzy_face:

aha,písnička pěkná :wink:
17. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky..12.4. je velká pařba v Bratislavě v baru..chci tam jít..a potřebuju vypadat dokonale :grinning: :sweat_smile:
17. bře 2008 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
andreej ja nevim co to bylo zac,ja je nevidela,jenom vim,ze to jsou naky takovy ty slupovaci s obrazkama...
siss:ja ten korzet nak nepochopila....ty ho nemas doplej?Ja mam blbou grafiku na Pc,ale slusi ti to :grinning:
17. bře 2008 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
siss ja jdu na velkou parbu 13.4.a dokonala bejt uz asi nestihnu...to by me musely odsat cely telo jak sem opuchla... :grinning:
17. bře 2008 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bafna..: je doplej..ale mám pod tím ještě tílko..nějak už nemám odvahu vystrkovat kozy :sweat_smile:
17. bře 2008 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj uz sem to dokoumala,myslela sem,ze je zapinani vepredu a takovy to cerny lesklejsi je jako rozeply...sem debil :grinning:
17. bře 2008 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bafna: to je takový zlatý zdobení s krakou :wink:
17. bře 2008 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
uz sem na to taky prisla,myslela sem,ze ta krajka jsou ty hacky... :grinning:
17. bře 2008 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci te´d jsem přijela s práce :wink: Luci odvezu ráno mamku v 7ráno k doktorce,je úplně hotová sotva leze a počkám na ni u doktorky,chodí do Sladkovského do zadu k Pavlovičové,pak na tebe počkám u mamky na tu 9hodinu ju ???Na Sukovce,já ti určo ještě pošlu zprávu,kdyby si to přece jen mamka rozmyslela a nechtěla k doktorce jít,nemůže ani chodit,chytla to od Páti:frowning2:
Jaul:to je škoda,že nejdeš a neboj kouknu se ti po nich,večer ještě písnu IP i Andrejce :wink:
Jinak zdravím všechny,,ale mám vlčí hlad kouknu sem večer páček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. bře 2008 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, super, takže se sejdem u tvojí mamky? Tak fajn, já totiž nevím, jeszlo bych k vám ještě terfila :wink: tak ještě písni :wink:
17. bře 2008 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojky,
mam dotaz. Je to takhle v zacatku normalni, ze mam takovy tezky bricho a ze kdyz treba delsi chvili jdu, ze me docela boli podbrisek pri kazdym kroku, ze si treba musim na chvili sednout a pak zas pokracovat?? Je to treba tim, jak se to tam rozpina? Je to docela neprijemny :confounded:
18. bře 2008 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
jaul napsala jsem ti do IP.
U nás nic nového,léčíme se.
Venku dobrá vánice,co? :sweat_smile:
18. bře 2008 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jaul, určitě tě může bolet bříško z toho, jak se děloha roztahuje. ale měla bys to říct na kontrole dr. Mě na to dala Magnesium. Než půjdeš na kontrolu, tak si zkus koupit Magnesii, měla by pomoct :wink: mě břicho bolelo až do třísel, ale teda ne tak, že bych se musela zastavit :unamused:
18. bře 2008 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky za info,
taky myslim, ze to nic neni.
Jinak treba kdyz jdu z busu nebo z kramu, tak to ujdu, to se zastavovat nemusim. Spis takovy to strachani se po Tescu v sobotu a projit ho cely bylo hrozny, pak uz jsem si chtela radsi odpocnout, protoze fakt asi cejtim pri pohybu vsechny ty svaly a slachy od trisel smerem vys.. no a dneska taky. Nekdy to pnuti citim i pri curani :confounded: Vetsinou si vzdycky lehnu a radsi odpocivam, kdyz prijdu dom. Jen dneska jsem dala prat a pecu babovku, ale za chvili uz jdu na gauc :wink:
18. bře 2008 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.... :wink:
Tak jsme byli s Luckou dneska na těch kočárkách a je to opravdu ráj kočárků :wink: Perfektní výběr a super ochotná prodavačka :wink: Luci mooooooooooc děkuju bylo to super dopoledne a favorit je opravdu Jane :wink: a za super společnost :wink:
Jaul:viděly jsme s Luckou těch kočárků tolik,že jsme ztratily orientaci které všechny chceš,ale myslím,že tam měli skoro všechny a určitě větší výběr než v Baby centru :wink: .Byli jsme i u Tesca na toho Quiňáka,ale ty korbičky jsou strašně malé ,ale barvy super,na víc si spoustu věcí k tomu musíš dokoupit a výjde tě to jako Jane skoro na 20.000kč a to nám s LUckou se zdál Jane s těch sporťáků největší i ta korbička.Zatím počkám zda se mě ozvou jestli ještě nemají Jane v té barvě kterou chci v jedné prodejně do konce měsíce a buď tenhle nebo maxim. X-lander ,ale to spíš ne :frowning2: Jaul je to hrozný,čím víc kočárků tím je to horší vybrat :unamused: Jaul já to měla s tím břichem jako ty a buď je to fakt jak píše Lucka ,že se ti roztahuje děloha nebo ti může tvrdnout bříško a dostaneš tabletky,já byla taky vyděšená a přešlo to nebooooooooooj :wink:
Holky loučím se,musím vykoupat Paťku a jsem utahaná jako kotě,dobrou noc :wink:
18. bře 2008 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, bylo to super. :dizzy_face: Hned bych nějakej kočárek zase kupovala :wink: Doufám, že až budete zdraví, tak půjdem na prochajdu :wink:
18. bře 2008 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dikes,
tak se tam asi vyjedem podivat, nic jinyho nezbyva.
Si predstavte, ze jsem teda odpol vyprala, udelala babovku a pak ze si teda odpocnu a v 18.30 jsem to zalomila u tv doted! Uplne me to vyridilo! :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded: :grinning:
18. bře 2008 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou vsem :sunglasses:
18. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kočandy,pěkné ráno :wink:
Luci:jasan přéští týden vyrážíme na procházku :wink: :wink: už se těším :wink: Luci jak Anetka dlouho spala???Jinak máš super mamku,hrozně hodná :wink:
Jaul:určitě to stojí za to a můžeme se domluvit já tam s Luckou nebo sama /kdyby nemohla pojedu během 3něděl pro kočárek,ale je to opravdu ráj :wink: :wink: Jinak od včera mě taky pěkně do teď bolel podbříšek,tak jsem hned nasadila magnesium :astonished: Jaul já jsem taky ochrápaná pořád a ze všeho brzy unavená,neboj jinej stav :wink:
Andrej,Janav,Baf:co dítka jste na tom líp???Janav:co manžílek??? :wink: My jdeme za chvilku na kontrolu k doktorce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2008 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
luci:Anetce vše nejlepší k těm 5 krásným měsícům :wink: a velikou pusinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2008 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky,
dasty a byly jste v tom John Nell teda, jo?
19. bře 2008 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne se zda, ze furt jen vstavam a furt je jen rano!! Sakris!! :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele, porodni baba mi psala, ze je mozny, aby mi PN napsala i obvodni :sweat_smile: Zitra se k ni chystam, tak ji akorat nastinim situaci a jsem zvedava, jestli mi napise nejaky doporuceni pro gyndu nebo se s ni domluvim jinak!
Haranti se maj, maj prazdninky az do pondeli! Zato my nekteri musime makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2008 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jaul:ahojky :wink:
To musíš tuto otázku směrovat na Lucku,ona byla řidič a navigátor v jedné osobě. :wink: Já bych tam určo netrefila ani te´d :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jaul tak si nech napsat kontrolku,netrap se-když ti je blbě stejně je člověk neschopnej něco dělat :wink: Kdy jdeš vůbec na tu genetiku???Mě příjde,že ty děcka jsou furt doma,to maj zase ode dneška jo???lotři :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2008 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dasty: Mne neni blbe, mne jde o to, az budu muset nechat prace, tak abych nemela jen ty 2 a 2h vychazek, jestli by mi s tim obvodni nejak pomohla, vis? Zatim jsem rada, ze se muzu hybat, i kdyz furt JEN rano vstavam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo, decka jsou doma furt a co hur - ucitele taky, ale furt maj maly platy!! :confounded:
19. bře 2008 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ta genetika zitra!
19. bře 2008 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face:
Tak mam za sebou kontrolu a placenta pomalu,ale jiste smeruje smerem hore! :dizzy_face: takze do porodu urco mrska vyleze :wink: Akorat mam vysokej tlak,tak nesmim solit :angry: Ale to preziju....
Jinak denula uz srajdu nema,ale od vcera ma rymu a kasel,ale to uz nejak vycajikujem,to je oproti tomu co mel prochazka ruzovym sadem....tak snad to nezakriknu :sweat_smile:
19. bře 2008 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
a jinak holky kuk do pasu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2008 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
tak u nás to vypadá,tak že Fíla už je lepší,už nekašle,ale Danečkovi se to pěkně rozjelo,ten kašle jak tuberák,ale on je menší,tak to hůř snáší a brečí.
NO větě dvou doktorů z pohotovosti se musím smát,prej na antibiotika to není.
Holky já už do nem. na pohotovost do Pardubic nejedu.To jsou takový paka,že jim není rovno.
Ještě ,že máme fakt tu naši doktorku.
Dasty: to Jane se mi tak líbí,to je dost dobrej kočár.
Jaul: držím pěsti ať je vše o.k.
Luci: Anentka je boží s tou kachničkou a kde má jako ty špeky,co to ty lidi plácají,oni snad závidí,že je tak pěkná.
19. bře 2008 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Bafna: no já si taky myslela,že to je jen rýma a lezlo to na něj postupně,až je z toho takovy prujem zase.
Já mám taky anbiotika,jsem taky jak tuberák.Ach jo.
19. bře 2008 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Bafna: tak gratulace k děvčátku :slight_smile:
19. bře 2008 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek