• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Baf: super, holčička, budete to mít pěkně vyrovnaný, velká gratulace :dizzy_face:
19. bře 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreej,my nastesti na nemoci moc netrpime,tak si to ted uzivam.... :confounded: no ja doufam,ze se to v nic horsiho nerozroste,mame jet v sobotu na hory....
19. bře 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni diky :dizzy_face: ,ale trosku vic jsme si prali brasku :sweat_smile:
19. bře 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsem taky netrpěli,dokud jsme nevzlezli do školky :confounded:
Tak snad néééééé.
19. bře 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafna: Pises kouknete do pasu a ja cumim co alba - jsem tak trochu magor :sweat_smile: :grinning: Takze princezna, jo? Jak pise meni, bude to aspon vyrovnany :slight_smile: Kdyz bych mela kluka, tak uz bych chtela holku, me hrozne zajima ta podoba deti, po kom budou, jak budou vypadat a tak :wink:
19. bře 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul,jeste ze ses nepodivala do pasu k sobe :wink: Podoba me taky zajima,denisek je celej tatka a holcicka by mohla bejt vysoka po me a hubena po tatkovi a na obliceji nezalezi :grinning:
19. bře 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,ja se zacinam docela tesit... :grinning:
19. bře 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, přesně tak, chtěli jste kluka, a uvidíš, jak budete vděční za holčičku :grinning: Jasně, já taky kluka nechci, ale když by to byl kluk, budem rádi stejně, hlavně když dojdem do zdárného konce a mimi bude zdravé :dizzy_face:
19. bře 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj meni presne tak :wink:
19. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj berušky... :wink:
Jaul:aha tak uvidíš zda ti obvodní půjde vstříc,já měla u obou takhle blbé vycházky jen 2 a 2hodiny :frowning2: Drž´ím pěsti na tu genetiku :wink:
Meni:tobě jsme drželi taky pěstičky.kdy máš volat na výsledky??? :confused:
Baf:veliká gratulace k holčičce,není důležité pohlaví,ale že budete zdraví,ty i miminko. :wink: My se to jisto jistě dozvíme za 3 týdny co to bude,ale na 90%víme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andrej:ahojky :wink: o pohotovosti mě nemluv,raději to nějak přečkat do rána a jít za svojí mudr :frowning2: Tak ať se kluci drží a pěkně v pondělí našvihaj pomlázkou hlavně mamince :wink: :wink:
Luci:Anetka je akorát a příští rok ji příjdeme vyšlehat :wink: aby neuschla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme dneska absolvovali samé doktory :unamused: .Včera když jsem přijela s Luckou s těch kočárku,tak MCH zjistil,že se Pá´tovi netlačí týden zuby,ale máme kaz jak prase :frowning2: Tak jsem ráno volala zubařce,že sice máme jít 9.4. na prohlídku,ale Páťa,že skuhrá od bolesti a na pohotovost s ním nechci jít,.Dopadlo to dobře,prý a´t se zbalíme a příjdeme,šli jsme celá rodinka včetně taťky,že bude přinejhorším držet Paťku na klíně :frowning2: .Doktorka je super,posadila si Páťu do křesla aniž by jsme ho museli držet a zub odvrtala,byl moc statečnej a to vrtala fakt dlouho,neplakal vůbec a ještě jim mával když odcházel. :wink: ,po mě tzeda není,nemám ráda zubaře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsme jeli na kontrolu k pediatričce po nemoci a tam byl taky hodnej.Tak si mohl za odměnu vybrat dárek vojáka ,jsem ráda,že se vše obešlo bez křiku :wink: Tak se nemocninky držte těhulky odpočívejte,maminky pevné nervy a zatím papapapapap,jdu si na chvilku lehnout :wink:
19. bře 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dasty: No, asi za 20 minut si tam budu volat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mám docela strach, co mě řeknou, na zářijovkách holčině, která je stejná váhová skupina řekli, že vzhledem k váze má větší riziko na downa, ať jde na plodovku, tak jsem zvědavá, jak to moje váha ovlivní :grinning:
19. bře 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: držím palce..ale tipuju, že to bude ok :wink: :slight_smile:
19. bře 2008 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufff, tak je všechno v pořádku, tak jsem si dost oddychla, byla ve mně malá dušička, když jsem tam volala :grinning:
19. bře 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: Tak STEPANA Sebrlovyho mit nebudem, samoze to vyzrala segra svagrovy!!! Misto Simona dala Stepana, ma na to opravdu radary, na ta nase jmena! Ale nevyzrala jeste to TOP!!!
meni: Jupiii, gratuluju!! :slight_smile:
19. bře 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, a konečně i mě dneska doryzily ty Nyxy, jste je tak vychválily, že jsem je taky zkusila, jen mě o pět minut pošťačka nestihla doma, tak si pro ně po čtvrté musím dojít na poštu, zákon schválnosti, na co se nejvíc těšíš, se pěkně zdržuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meni: to tak bejvá..a gratulace

jaul: ten Roan je dobrej kočárek
19. bře 2008 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni:paráda tak to je dobře,že jste v pořádku :wink:
jaul:budu na tebe myslet :wink: bude to dobrý uvidíš :wink:
19. bře 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prijela sem pulrocni dvojcatka, tak s nima ted sdilim sborovnu, ted si zrovna davaj bastu :wink: Tak sleduju z povzdali :grinning: :sweat_smile:
siss: Aby to nakonec nevyhral :sunglasses:
19. bře 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaul: mně se moc líbí ta trojkolka implast..do tý doby, co mám tuhle krávu Dorjan..tak podobný kočárky nemůžu ani vidět :angry:
19. bře 2008 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaul: pokud si nemůžeš dovolit kombinaci nad 15is., tak doporučuju koupit jen hlubokej..a pak jen sportáček :wink: já mám naprosto zbytečnou trojkombinaci..kterou stejně prodám..a sporták mám jinej :wink:
19. bře 2008 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
jsem tu jen na skok, ještě pořád se v nemoci pěkně plácáme, Páťa i já máme antibiotika, MM je doma s tou nohou... nemám ani čas číst, co jste tady všechno řešily, jen tak zběžně jsem to prolítla...

baf, gratuluji k holčičce :slight_smile:

meni, super, že je všechno OK! Ještě si vzpomínám, jak mi tlouklo srdce, když jsem volala pro výsledky :wink:

jaul, držím pěsti na tu genetiku, ať dopadneš jako meni :wink:

siss, taky bych znovu nekupovala trojkombinaci, ale udělala bych to jako ty... stejně jsme brzo kočár prodali a koupili jen samotný sporťák

Tak se zase mějte, možná sem mrknu večer... ahojky :wink:
19. bře 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj ženy,

baf, moooc gratuluju k holčičce :dizzy_face: já taky chtěla kluka a takhle to dopadlo, ale sem moc šťastná a klidně bych chtěla i druhou holčičku :slight_smile:

meni, gratulace k dobrým výsledkům :slight_smile:

jaul, držím pěsti :wink:

jani a je vám aspon malinko líp?

Veru, teda Páťa je šikula. toho vojáka si určitě zasloužil :wink: Já sem se dneska objednala k zubaři, pže mě už asi týden bolí 3 zuby. Jeden mám už půl roku rozlomenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o jednom kazu vím stopro. Jdu příští čtvrtek a už ted mám bobky a nebudu spát strachy :frowning2: nesnáším zubaře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím se taky něčím odměnit, jako Páťa :grinning:

Andrej, děkuju za pochvalu fotečky. Taky nevím, kde furt tchán vidí toho tlusťocha :angry: naopak se ted Anetka vytáhla a už ani nemá takový tváře. Jeho věc, on přichází o nejhezčí období, pže já tam nechci jezdit :slight_smile:

Jinak my si užíváme u našich a až do pátku tady budem. Zítra jdu zařídit pas, abysme mohli jet v létě na dovču a do práce vyřídit daně :slight_smile:
19. bře 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau,
jsem vyrizena. Prave jsem se vratila od obvodni. Ta mi dala jen razitko (ted kdyz jsem prisla domu, tak jsem zjistila, ze navic do spatny kolonky - pro pediatra)! a vic se se mnou nebavila, jako vzdy. Zadny mereni, jak mi je, jen se zeptala, v kolikatym jsem a suse konstatovala, ze teda na zacatku.
S vychazkama mi nepomuze, to je muj boj a moje zacpa, tak at si s tim delam, co chci :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Sebrle si blahove myslel, ze mi vyjde vstric, ale tohle jsem fakt nezazila! To je pece za vsechny prachy! I kdybych mela chcipnout, tak k ni uz fakt nejdu, uz nemam silu ze sebe furt delat vola :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. bře 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaul: já tam pro jistotu ani nešla :sweat_smile:
20. bře 2008 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsem se zas nasrala v tý pardubický porodnici..ta mamina je fakt šílená.... :confounded: kde může..tak vleze, pomlouvá a poučuje :confounded:
20. bře 2008 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: Ja jsem kravka nepoucitelna, vis? Myslela jsem si, ze to aspon trochu pochopi, ale opet se predvedla! To bude dobry, dnesek si pobulim a pak se zase srovnam! Ale ted to nejak nedokazu ovladnout, je mi to strasne lito :frowning2: :frowning2:
20. bře 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaul: já měla stejný pocity jak ty...nikoho nic nezajímalo..taky mi to bylo líto...ale od tý doby, co mám tu novou Dr., tak dobrý..akorát obvodačka je taky na pytel :unamused:
20. bře 2008 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Jaul: co to máš za obvodní? :sweat_smile: To jsem ještě neviděla... Teď jdeš ještě na krev, viď? Tak ať to máš rychle za sebou :wink:
20. bře 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek