Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
meni
19. bře 2008
Baf: super, holčička, budete to mít pěkně vyrovnaný, velká gratulace x-)
bafna
19. bře 2008
andreej,my nastesti na nemoci moc netrpime,tak si to ted uzivam.... :-S no ja doufam,ze se to v nic horsiho nerozroste,mame jet v sobotu na hory....
bafna
19. bře 2008
meni diky x-) ,ale trosku vic jsme si prali brasku :-N
andreeej
19. bře 2008
no my jsem taky netrpěli,dokud jsme nevzlezli do školky :-S
Tak snad néééééé.
jaul
19. bře 2008
bafna: Pises kouknete do pasu a ja cumim co alba - jsem tak trochu magor :-N 😃 Takze princezna, jo? Jak pise meni, bude to aspon vyrovnany 🙂 Kdyz bych mela kluka, tak uz bych chtela holku, me hrozne zajima ta podoba deti, po kom budou, jak budou vypadat a tak 😉
bafna
19. bře 2008
jaul,jeste ze ses nepodivala do pasu k sobe 😉 Podoba me taky zajima,denisek je celej tatka a holcicka by mohla bejt vysoka po me a hubena po tatkovi a na obliceji nezalezi 😃
bafna
19. bře 2008
ty jo,ja se zacinam docela tesit... 😃
meni
19. bře 2008
baf, přesně tak, chtěli jste kluka, a uvidíš, jak budete vděční za holčičku 😃 Jasně, já taky kluka nechci, ale když by to byl kluk, budem rádi stejně, hlavně když dojdem do zdárného konce a mimi bude zdravé x-)
bafna
19. bře 2008
jj meni presne tak 😉
dasty
19. bře 2008
ahoj berušky... 😉
Jaul:aha tak uvidíš zda ti obvodní půjde vstříc,já měla u obou takhle blbé vycházky jen 2 a 2hodiny 😞 Drž´ím pěsti na tu genetiku 😉
Meni:tobě jsme drželi taky pěstičky.kdy máš volat na výsledky??? =-)
Baf:veliká gratulace k holčičce,není důležité pohlaví,ale že budete zdraví,ty i miminko. 😉 My se to jisto jistě dozvíme za 3 týdny co to bude,ale na 90%víme :-p :-p :-p :-p
Andrej:ahojky 😉 o pohotovosti mě nemluv,raději to nějak přečkat do rána a jít za svojí mudr 😞 Tak ať se kluci drží a pěkně v pondělí našvihaj pomlázkou hlavně mamince 😉 😉
Luci:Anetka je akorát a příští rok ji příjdeme vyšlehat 😉 aby neuschla :-p :-p
dasty
19. bře 2008
Holky tak jsme dneska absolvovali samé doktory :-| .Včera když jsem přijela s Luckou s těch kočárku,tak MCH zjistil,že se Pá´tovi netlačí týden zuby,ale máme kaz jak prase 😞 Tak jsem ráno volala zubařce,že sice máme jít 9.4. na prohlídku,ale Páťa,že skuhrá od bolesti a na pohotovost s ním nechci jít,.Dopadlo to dobře,prý a´t se zbalíme a příjdeme,šli jsme celá rodinka včetně taťky,že bude přinejhorším držet Paťku na klíně 😞 .Doktorka je super,posadila si Páťu do křesla aniž by jsme ho museli držet a zub odvrtala,byl moc statečnej a to vrtala fakt dlouho,neplakal vůbec a ještě jim mával když odcházel. 😉 ,po mě tzeda není,nemám ráda zubaře :-p Pak jsme jeli na kontrolu k pediatričce po nemoci a tam byl taky hodnej.Tak si mohl za odměnu vybrat dárek vojáka ,jsem ráda,že se vše obešlo bez křiku 😉 Tak se nemocninky držte těhulky odpočívejte,maminky pevné nervy a zatím papapapapap,jdu si na chvilku lehnout 😉
meni
19. bře 2008
ahojky dasty: No, asi za 20 minut si tam budu volat :-p , mám docela strach, co mě řeknou, na zářijovkách holčině, která je stejná váhová skupina řekli, že vzhledem k váze má větší riziko na downa, ať jde na plodovku, tak jsem zvědavá, jak to moje váha ovlivní 😃
sisstinautor
19. bře 2008
meni: držím palce..ale tipuju, že to bude ok 😉 🙂
meni
19. bře 2008
Ufff, tak je všechno v pořádku, tak jsem si dost oddychla, byla ve mně malá dušička, když jsem tam volala 😃
jaul
19. bře 2008
siss: Tak STEPANA Sebrlovyho mit nebudem, samoze to vyzrala segra svagrovy!!! Misto Simona dala Stepana, ma na to opravdu radary, na ta nase jmena! Ale nevyzrala jeste to TOP!!!
meni: Jupiii, gratuluju!! 🙂
meni
19. bře 2008
Siss, a konečně i mě dneska doryzily ty Nyxy, jste je tak vychválily, že jsem je taky zkusila, jen mě o pět minut pošťačka nestihla doma, tak si pro ně po čtvrté musím dojít na poštu, zákon schválnosti, na co se nejvíc těšíš, se pěkně zdržuje :-p
sisstinautor
19. bře 2008
meni: to tak bejvá..a gratulace

jaul: ten Roan je dobrej kočárek
meni
19. bře 2008
dasty
19. bře 2008
meni:paráda tak to je dobře,že jste v pořádku 😉
jaul😛udu na tebe myslet 😉 bude to dobrý uvidíš 😉
jaul
19. bře 2008
Holky, prijela sem pulrocni dvojcatka, tak s nima ted sdilim sborovnu, ted si zrovna davaj bastu 😉 Tak sleduju z povzdali 😃 :-N
siss: Aby to nakonec nevyhral 😎
sisstinautor
19. bře 2008
jaul: mně se moc líbí ta trojkolka implast..do tý doby, co mám tuhle krávu Dorjan..tak podobný kočárky nemůžu ani vidět ]-(
sisstinautor
19. bře 2008
jaul: pokud si nemůžeš dovolit kombinaci nad 15is., tak doporučuju koupit jen hlubokej..a pak jen sportáček 😉 já mám naprosto zbytečnou trojkombinaci..kterou stejně prodám..a sporták mám jinej 😉
janav
19. bře 2008
Ahoj 🙂
jsem tu jen na skok, ještě pořád se v nemoci pěkně plácáme, Páťa i já máme antibiotika, MM je doma s tou nohou... nemám ani čas číst, co jste tady všechno řešily, jen tak zběžně jsem to prolítla...

baf, gratuluji k holčičce 🙂

meni, super, že je všechno OK! Ještě si vzpomínám, jak mi tlouklo srdce, když jsem volala pro výsledky 😉

jaul, držím pěsti na tu genetiku, ať dopadneš jako meni 😉

siss, taky bych znovu nekupovala trojkombinaci, ale udělala bych to jako ty... stejně jsme brzo kočár prodali a koupili jen samotný sporťák

Tak se zase mějte, možná sem mrknu večer... ahojky 😉
luucia
19. bře 2008
Ahoooooj ženy,

baf, moooc gratuluju k holčičce x-) já taky chtěla kluka a takhle to dopadlo, ale sem moc šťastná a klidně bych chtěla i druhou holčičku 🙂

meni, gratulace k dobrým výsledkům 🙂

jaul, držím pěsti 😉

jani a je vám aspon malinko líp?

Veru, teda Páťa je šikula. toho vojáka si určitě zasloužil 😉 Já sem se dneska objednala k zubaři, pže mě už asi týden bolí 3 zuby. Jeden mám už půl roku rozlomenej :-p a o jednom kazu vím stopro. Jdu příští čtvrtek a už ted mám bobky a nebudu spát strachy 😞 nesnáším zubaře :-p Musím se taky něčím odměnit, jako Páťa 😃

Andrej, děkuju za pochvalu fotečky. Taky nevím, kde furt tchán vidí toho tlusťocha ]-( naopak se ted Anetka vytáhla a už ani nemá takový tváře. Jeho věc, on přichází o nejhezčí období, pže já tam nechci jezdit 🙂

Jinak my si užíváme u našich a až do pátku tady budem. Zítra jdu zařídit pas, abysme mohli jet v létě na dovču a do práce vyřídit daně 🙂
jaul
20. bře 2008
Cau,
jsem vyrizena. Prave jsem se vratila od obvodni. Ta mi dala jen razitko (ted kdyz jsem prisla domu, tak jsem zjistila, ze navic do spatny kolonky - pro pediatra)! a vic se se mnou nebavila, jako vzdy. Zadny mereni, jak mi je, jen se zeptala, v kolikatym jsem a suse konstatovala, ze teda na zacatku.
S vychazkama mi nepomuze, to je muj boj a moje zacpa, tak at si s tim delam, co chci 😞 😞 😞
Sebrle si blahove myslel, ze mi vyjde vstric, ale tohle jsem fakt nezazila! To je pece za vsechny prachy! I kdybych mela chcipnout, tak k ni uz fakt nejdu, uz nemam silu ze sebe furt delat vola 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
sisstinautor
20. bře 2008
jaul: já tam pro jistotu ani nešla :-N
sisstinautor
20. bře 2008
to jsem se zas nasrala v tý pardubický porodnici..ta mamina je fakt šílená.... :-S kde může..tak vleze, pomlouvá a poučuje :-S
jaul
20. bře 2008
siss: Ja jsem kravka nepoucitelna, vis? Myslela jsem si, ze to aspon trochu pochopi, ale opet se predvedla! To bude dobry, dnesek si pobulim a pak se zase srovnam! Ale ted to nejak nedokazu ovladnout, je mi to strasne lito 😞 😞
sisstinautor
20. bře 2008
jaul: já měla stejný pocity jak ty...nikoho nic nezajímalo..taky mi to bylo líto...ale od tý doby, co mám tu novou Dr., tak dobrý..akorát obvodačka je taky na pytel :-|
meni
20. bře 2008
Ty jo, Jaul: co to máš za obvodní? :-N To jsem ještě neviděla... Teď jdeš ještě na krev, viď? Tak ať to máš rychle za sebou 😉

Začni psát odpověď...

Odešli