Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
jaul
20. bře 2008
meni: Jdu v 11.25! Nejaka genetika jde v tuhle chvili trochu stranou, ono lepsi, aspon se tam nebudu bat jit, protoze mam zamotanou hlavu z ni!
Ja jako fakt narocna nejsem, ale co je moc, to je moc a abych bulila po navsteve obvodaka, kterej mi ani nic nedelal, to uz je vopravdu trochu prilis.. :-N ]-(
jaul
20. bře 2008
Takova vtipna vsuvka: Asi 3x mi opakovala, ze neomezeny vychazky maj pacienti dusevne a onkologicky nemocni. (Ja po ni ale zadny neomezeny nechtela)! Tak kdybych tam stropila scenu a rozbulila se uz tam, mozna, ze bych to na nejakou tu dusevni nemoc ci pohnutku uhrala a pak by mi to treba i napsala.. Jenze ja jsem vzdycky chytra, az kdyz je po vsem :-N :-p
jaul
20. bře 2008
meni: mas takovou perlicku v IP (to uz tady holky vedi, tak abych se neopakovala)!
sisstinautor
20. bře 2008
jaul: nezcukneme se? 😉 Když tam jdeš 😉
sisstinautor
20. bře 2008
i když nám asi nevyjde krmení :-|
jaul
20. bře 2008
siss: Asi to nechame na ty moje krasny vychazky a na tu moji lepsi naladu, ju? 😃
bafna
20. bře 2008
ahoj holky,takovyho doktora jako mas ty doktorku mame tady v opatovicich.... ]-( nebud z toho smutna,ted budes brecet kvuli vsemu! 😉 jo a mimochodem,asi jsem dusevne chora,pze ja neomezeny vychazky pri Denuloj mela.... :-p
jaul
20. bře 2008
bafna: Bohuzel to nejsou rozhozeny hormony, to na me nefunguje, to je jen o pristupu doktora a o tom, ze uz jsem z toho byla kolikrat zhnusena a ted jsem se jen utvrdila v tom, ze uz nemam verit v nejaky zlepseni.. :-N |-| ]-( No nebylo pro me lepsi jezdit 50 km k nasim za moji byvalou doktorkou? :-N
hablenka
20. bře 2008
ahojky holky tak jsem stale tu celá 😃 už jsem se tolik těšila do porodnice a přes noc se to krásně uklidnilo :-S
asi to ještě nemá být tak zkusím čekat, ale moc už mě to nebaví,
Jaul: ty máš chudáku s těma doktorama zkušenosti, ja teda k nim taky strašně nerada chodím, ale oni se někdy chovaj jako by si to lidi vymysleli sami, nemoce a nebo trapný zákony. Kdyby to nechali páni poslanci jako dřív v těhu neomezený vycházky, nikdo by slavny doktory "neotravoval" stejně netuším co si kdo s tím pomohl :-N
siss: no ta mamina si taky nedá pokoj, už jsi jí to taky řekla kolikrát a ona stále preferuje nějaké Vrchlabí, kdo by tam letěl tolik km, ani si to dost dobře nedovedu představit, sice čekám 3 dítě, ale odhadnout jestli už začíná porod nebo ještě počkat to opravdu nedokážu :-S :-N
sisstinautor
20. bře 2008
holky...mi ráno zapadla tužka na obočí za skřín ]-( tak jsem jela busem do města do drogerky.samozřejmě žádnej nízkopodlažní zpátky nejel..takže jsem od Hypru až k nám skoro běžela...páč tygr začal řvát hlady..no super rozcvička :-S :-N :-N :-N :-N :-N
andreeej
20. bře 2008
Ahoj,
no to jsou hrozný kydy na tý porodnici.
siss: tak máš dnešní trénink aspoň za sebou :-N

Dneska jsem viděla živou Mercedes u doktorky 😃 😃 😃
To jsou super jména,asi pod vlivem agentinské telenovely 😃 😃 😃
knuffel
20. bře 2008
Čus....Siss, nic proti, ale prostě jsem se u toho řezala 😃 😃 , znáš to, cizí neštěstí. Já to aplikuju totiž na sebe, mně to přijde totiž strašně absurdní, to se mi stát nemůže, soráč 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Andrej, Mercedes, jo? A rodiče jsou normální, Škoda a Renault, ne?
sisstinautor
20. bře 2008
andreeej:áááááááá :-N :-N :-N :-N :-N :-N
knuffel
20. bře 2008
Jaké telenovely?
sisstinautor
20. bře 2008
knuffel: všechny...Mercedes tam jede 😃
andreeej
20. bře 2008
😃 😃 😃 rodiče barva kofola 😉
sisstinautor
20. bře 2008
andreej: to tema je docela drsný..je mi z toho úplně blbě :-|
andreeej
20. bře 2008
siss: Jaký téma? Teď jsem mírně mimoň.
knuffel
20. bře 2008
Tak já nevím, vždycky se najde někdo, kdo nebude spokojenej...
Mercedes je fakt za trest.
knuffel
20. bře 2008
Asi téma porodnice Pardubice....
jaul
20. bře 2008
Tak jsem zpatky i s cestou pesky, radsi, pac cestu tam busem - ty 3 zastavky - to zas byl zazitek! Duchodci ole! Jen mi pan doktor delal UTZ - konecne vnejsi a trochu jsem videla, jak se to tam mlelo 😃 Jinak priste na krev!
Akorat jsem asi tupec, zrejme vubec neumim pocitat tt, pac minule me mudra prekvapila a rekla mi vic, nez jsem si myslela a dneska pocitam s 13+0 a on mi rekl 12+3! 😕 :-N
andreeej
20. bře 2008
myslím,že asi národostní poblémy
To jsou gumy,to neřeším,když tohle někdo napíše,tak má iq tykve
přeci můžeme být rádi,že je v Evropě národ kam můžeš jet na dovolenou a nemusíš umět cizí řeč
jééééé a co je smíšených manželství česko-slovenských
a vůbec naše generace má dost přímých příbuzných Slováků

jj ten příspěvek je nebezpečnej,hnusnej,rasisistickej a hloupej
tohle by měli admini mazat,nějaká kachnička s páchnoucími otvory je sranda
milostivá je asi velice inteligentní
knuffel
20. bře 2008
Jaul, to máš jedno, to miminko se tam přece mele a různě natahuje, takže záleží na tom, jaký moment doktor vystihne, když ho měří 😉 .
andreeej
20. bře 2008
siss: tak jsem taky napsala
😉
knuffel
20. bře 2008
Aha :-o , tam to jede... By mě to nenapadlo řešit, čeština jako slovenština, domluvím se furt stejně.
sisstinautor
20. bře 2008
andreeej: tak akorát smazali tebe..já už tam nelezu :-N :-N :-N :-N
knuffel
20. bře 2008
A mě to teprve začínalo bavit 😃 😃
knuffel
20. bře 2008
Zamyky zamyky...
andreeej
20. bře 2008
jj jsem si všimla,no ale nechápu proč