• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
meni: Jdu v 11.25! Nejaka genetika jde v tuhle chvili trochu stranou, ono lepsi, aspon se tam nebudu bat jit, protoze mam zamotanou hlavu z ni!
Ja jako fakt narocna nejsem, ale co je moc, to je moc a abych bulila po navsteve obvodaka, kterej mi ani nic nedelal, to uz je vopravdu trochu prilis.. :sweat_smile: :angry:
20. bře 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takova vtipna vsuvka: Asi 3x mi opakovala, ze neomezeny vychazky maj pacienti dusevne a onkologicky nemocni. (Ja po ni ale zadny neomezeny nechtela)! Tak kdybych tam stropila scenu a rozbulila se uz tam, mozna, ze bych to na nejakou tu dusevni nemoc ci pohnutku uhrala a pak by mi to treba i napsala.. Jenze ja jsem vzdycky chytra, az kdyz je po vsem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: mas takovou perlicku v IP (to uz tady holky vedi, tak abych se neopakovala)!
20. bře 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaul: nezcukneme se? :wink: Když tam jdeš :wink:
20. bře 2008 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i když nám asi nevyjde krmení :unamused:
20. bře 2008 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: Asi to nechame na ty moje krasny vychazky a na tu moji lepsi naladu, ju? :grinning:
20. bře 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,takovyho doktora jako mas ty doktorku mame tady v opatovicich.... :angry: nebud z toho smutna,ted budes brecet kvuli vsemu! :wink: jo a mimochodem,asi jsem dusevne chora,pze ja neomezeny vychazky pri Denuloj mela.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bafna: Bohuzel to nejsou rozhozeny hormony, to na me nefunguje, to je jen o pristupu doktora a o tom, ze uz jsem z toho byla kolikrat zhnusena a ted jsem se jen utvrdila v tom, ze uz nemam verit v nejaky zlepseni.. :sweat_smile: :pensive: :angry: No nebylo pro me lepsi jezdit 50 km k nasim za moji byvalou doktorkou? :sweat_smile:
20. bře 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsem stale tu celá :grinning: už jsem se tolik těšila do porodnice a přes noc se to krásně uklidnilo :confounded:
asi to ještě nemá být tak zkusím čekat, ale moc už mě to nebaví,
Jaul: ty máš chudáku s těma doktorama zkušenosti, ja teda k nim taky strašně nerada chodím, ale oni se někdy chovaj jako by si to lidi vymysleli sami, nemoce a nebo trapný zákony. Kdyby to nechali páni poslanci jako dřív v těhu neomezený vycházky, nikdo by slavny doktory "neotravoval" stejně netuším co si kdo s tím pomohl :sweat_smile:
siss: no ta mamina si taky nedá pokoj, už jsi jí to taky řekla kolikrát a ona stále preferuje nějaké Vrchlabí, kdo by tam letěl tolik km, ani si to dost dobře nedovedu představit, sice čekám 3 dítě, ale odhadnout jestli už začíná porod nebo ještě počkat to opravdu nedokážu :confounded: :sweat_smile:
20. bře 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky...mi ráno zapadla tužka na obočí za skřín :angry: tak jsem jela busem do města do drogerky.samozřejmě žádnej nízkopodlažní zpátky nejel..takže jsem od Hypru až k nám skoro běžela...páč tygr začal řvát hlady..no super rozcvička :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. bře 2008 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
no to jsou hrozný kydy na tý porodnici.
siss: tak máš dnešní trénink aspoň za sebou :sweat_smile:

Dneska jsem viděla živou Mercedes u doktorky :grinning: :grinning: :grinning:
To jsou super jména,asi pod vlivem agentinské telenovely :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus....Siss, nic proti, ale prostě jsem se u toho řezala :grinning: :grinning: , znáš to, cizí neštěstí. Já to aplikuju totiž na sebe, mně to přijde totiž strašně absurdní, to se mi stát nemůže, soráč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Andrej, Mercedes, jo? A rodiče jsou normální, Škoda a Renault, ne?
20. bře 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreeej:áááááááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. bře 2008 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaké telenovely?
20. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: všechny...Mercedes tam jede :grinning:
20. bře 2008 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: rodiče barva kofola :wink:
20. bře 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreej: to tema je docela drsný..je mi z toho úplně blbě :unamused:
20. bře 2008 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: Jaký téma? Teď jsem mírně mimoň.
20. bře 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nevím, vždycky se najde někdo, kdo nebude spokojenej...
Mercedes je fakt za trest.
20. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi téma porodnice Pardubice....
20. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpatky i s cestou pesky, radsi, pac cestu tam busem - ty 3 zastavky - to zas byl zazitek! Duchodci ole! Jen mi pan doktor delal UTZ - konecne vnejsi a trochu jsem videla, jak se to tam mlelo :grinning: Jinak priste na krev!
Akorat jsem asi tupec, zrejme vubec neumim pocitat tt, pac minule me mudra prekvapila a rekla mi vic, nez jsem si myslela a dneska pocitam s 13+0 a on mi rekl 12+3! :fearful: :sweat_smile:
20. bře 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím,že asi národostní poblémy
To jsou gumy,to neřeším,když tohle někdo napíše,tak má iq tykve
přeci můžeme být rádi,že je v Evropě národ kam můžeš jet na dovolenou a nemusíš umět cizí řeč
jééééé a co je smíšených manželství česko-slovenských
a vůbec naše generace má dost přímých příbuzných Slováků

jj ten příspěvek je nebezpečnej,hnusnej,rasisistickej a hloupej
tohle by měli admini mazat,nějaká kachnička s páchnoucími otvory je sranda
milostivá je asi velice inteligentní
20. bře 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul, to máš jedno, to miminko se tam přece mele a různě natahuje, takže záleží na tom, jaký moment doktor vystihne, když ho měří :wink: .
20. bře 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: tak jsem taky napsala
:wink:
20. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha :astonished: , tam to jede... By mě to nenapadlo řešit, čeština jako slovenština, domluvím se furt stejně.
20. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreeej: tak akorát smazali tebe..já už tam nelezu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. bře 2008 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mě to teprve začínalo bavit :grinning: :grinning:
20. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zamyky zamyky...
20. bře 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jsem si všimla,no ale nechápu proč
že jsem srovnala nějakou puberťačku,která zakládá nesmyslná témata
jsem nikoho osobně neurazila
hele já myslím,že na mě jsou zasedlý,všimni si a že vím odkud vítr fouká :wink:
jsem přeci vyštvala jednu velmi oblíbenou koníkovku
hlavně to nebyla ani diskuse
a mě je to fuk,je to spíš trapný