• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
ssiss:hele proč je naprd nesaje s ní tygr???já měla za Páti flašku od NUku,siss nemáš odkaz na ty flašky asi na ně juknu dokopila bych si jí raději taky :wink:
4. únor 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste do konce tydne to vydrzim, pak jsou tyden prazdniny a zitra uz k ni jdu a zeptam se, jestli mi tu kontrolku pak napise. Ale sere me to jeji jednani cimdal vic, kdyz to tady ctu - ty KP atd.! K tomu bliti a srani - taky na to nemam silu, ale co mi zbejvalo! Doufam, ze to bylo naposled, jinak jim to fakt vratim! Furt to pred sebou vidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2008 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:ale těď to není tak hrozný vzhledem k tomu,že má člověk 7600kč,ale s těch 3600kč,plíny,nutrilon ,oblečení nerealné.Siss kolik potřebuje tygr těch nutrilonů měsíčně ať mám představu??? :sweat_smile: Včera jsem si byla kupovat plínky do zásoby má 6 balíků :wink:
4. únor 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty: já ti dám číslo..chceš :wink: já se taky furt nemohla rozhoupat k výměně..a ted si říkám, jak jsem byla blbá :wink:
4. únor 2008 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty: má ten Nutroš baj voko na tři dny..a to je malej jedlík :wink:
4. únor 2008 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:díky za ten odkaz,já je viděla na MMB a rozhodovala jsem se mezi ní a Avent.A blbec zvítězila známá značka chjoooooooooooo :wink: :wink: :wink:
jaul:nechceš se hodit marod???určitě by to doktorka pochopila.U nás to takhle řešila holka když jí nechtěla na Dubině dát doktorka kontrolku :astonished:
4. únor 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty: ta dr.na Dubině byla něco jako moje..ta taky nechtěla dát kontrolku ani za nic :angry:
4. únor 2008 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:dej číslo :grinning: ,ty brďo tak to je darda,to je taky palice no přece ty děti neutopíme :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:mě jí nabízela kontrolku hned po první návštěve až když jsem jí řekla,že jsem ještě na mateřský tak to neklaplo :grinning: :grinning: Ale o tý s Dubiny vím,že dvě holky od nás s práce nechtěla na kontrolku poslat,dělají na poště vozejk má někdy i 40kg a prý ať si ro rozloží a jdou na víckrát a ať nepočítají do 7 měsíce s kontrolkou,fakt trefená:Siss si pamatuju,že chodila ,motala se a tahala těžký věci a byla neustupná,jak kdyby to dávala ze svýho slepice :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty: to většinou dělaj ty starý doktorky :angry:
4. únor 2008 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme snad zákazníci doktorů a doktorek a když se nám něco nelíbí tak snad není problém změnit lokál (neplatím si zdravotní pojištění a návštěvy aby na nás ty marleny čučely jako dogy)...Jane to říkám pořád (a to mi stačí jen slyšet co tu čteo tý její MUDr.). Co na tom že je u nosu když stojí doktorka za velký H..toť můj názor a Vás děvčata prosím ať jí překecáte ať jde k nějaký lepší :wink:
4. únor 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, jooo, běž fakt jinam! dr je v těhu fakt důležitej! Já jezdila do HK, tak můžeš jít taky někam dál :wink:
4. únor 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
škoda,že tady není zvracecíí smajl,protože ten vystihl to co si právě myslím.
Kamarádka má nemocnýho kluka,od středy 39 a více a tak volala doktorce,prý viróza.
V sobotu byla na pohotovosti v nemocnici,protože ho začalo bolet břicho a tam jí řekli,že je na poslech je čistý a v krku nic nemá,tak pokračet v brufenu a paralenu a na chirurgii ultrazvuk v pořádku.
Tak dnes jí návštivila její praktická lékařka,protože už ho nechtěla tahat na obvod,dítě vysíleno horečkou,přidal se průjem a kašel.
A co myslíte oboustranný zápal plic a je v nemocnici a ještě podezření na zánět pohrudnice.

A zaplatila 2x 90 v sobotu.

Tolik k doktorům. :unamused:
Já už teda ze zkušenosti ani na pohotovost nechodím a natvrdo otravuju doktorku i o víkendu.
4. únor 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak že jaul,udělej prosím tě,co ti holky radí,protože opravdu je lepší prověřený doktor,než nějaký pako.
4. únor 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem se zase rozčílila chudinka malinka,teď si vytrpí na kapačkách :unamused:
4. únor 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreeej: já měla takhle 2xnepoznaný a dlouho neléčený zápal plic :wink:
4. únor 2008 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: no to je,ale nářez,ale tak mi řekni,že když ta její doktorka to poznala poslechem,tak ta v sobotu nic neslyšela.
to je nářez
musím říct,že jsem ráda za naši doktorku,že nás nikdy nenechala ve štychu a vždycky vše bylo o.k.
4. únor 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej: :confused: nemám slov
4. únor 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,no nechci,aby to vyznělo,jako poplašná zpráva,tak snad všichni nejsou takový jantaři,že nepoznají zápal plic,ale tohle je čerstvý,jsem s ní před chvíli mluvila,tak jsem nasraná.
4. únor 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, to by mě zajímalo, co tam bylo za dr. na pohotovosti :confounded: fakt ty jo, člověk za to platí a péče nulová :angry:
4. únor 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zápal plic nepozná v ranným stádiu hodně doktorů..já bych to tak nehrotila :wink:
4. únor 2008 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: nevím,ona si to nepamatovala,byla mírně zmatená
siss: njn v ranným stádiu,ale jeho bolelo po žebrem,tak že brečel a právě proto šel na ten ultrazvuk na chíru
a horečku měl dost vysokou,tak jsou způsoby jak rozpoznat infekci,třeba z prstu se dělá krev nebo sedemintace,podle mě je to neomluvitelný
4. únor 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreej: jeden doktor jak ten druhej..do těhu jsem nebyla u doktora deset let :wink:
4. únor 2008 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já když nemusím nejdu,ale u dětí bych čekala zvýšenou péči
4. únor 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andreeej: pro ně je to taky rutina a nuda..vopruz v práci :angry:
4. únor 2008 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: no teď jsi to vystihla,tak nějak to bude :wink:
Jdu na koupačku,tak zatím
4. únor 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste tu někdo?
4. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se hlásím v 6+6tt :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: