• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Dasty, mě je pan doktor napsal takhle sám od sebe, že je takhle dává všem těhulím, původně mě ani nenapadalo ptát se na prodloužení vycházek, spíš pro mě bylo prioritou dostat nemocenskou a nějakýma vycházkama jsem se v tu chvíli vůbec nezabývala. Ani mě nenapadlo, že bych mohla dostat ty klasický na 2+2hodiny :grinning:
20. bře 2008 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dasty: nee nejsme,ještě jsme vyfásli další balení antibiotik pro malýho a velkej už je v poho,malej ještě do úterka a jako bonus sirup na hleny - Erdomed.
A měl ve výtěru toho heamofila.
No kašle pěkně,v noci ani nemohl spát,tak mám ještě napsanej fenistil na noc.
Ani to nemá na průduškách,ale je hrozně zahleněnej a on neumí pořádně smrkat,nemá takovou sílu.

Lucci: zuby jo,tak ať se prořežou bez bolístek,ale Anetka je borka,ta to zvládne :wink:
20. bře 2008 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej, ted už 2 hodiny spí, tak snad už bude líp :wink:
20. bře 2008 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jj to je fajn,tak já tyhle stavy řešila brufenem
20. bře 2008 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej, dneska sem koupila Panadol sirup, tak ho kdyžtak dám a ještě sem koupila gel na znecitlivění dásní :wink:
20. bře 2008 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
za nás byl jen babydent ,ale teď je toho víc
kámoška si strašně chválí ten Mundisal
20. bře 2008 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mlade pani :wink:
Musim vyuzit toho,ze vas tu mam obe pohromade,aby jste mi poradily co na vysoky tlak a na bolest hlavy :sweat_smile: Dekujuuuuu
20. bře 2008 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tenhle se jmenuje myslím Cal gel, ale nevím to stopro, pže ho mám v pokoji, kde Anetka ted chrní, tak tam nejdu :wink:
20. bře 2008 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
bafna: tý jo,tak to bych si neriskla radit
Myslím,že asi hodně odpočívat,ale to chce asi k doktorovi přeměřit a ten by měl poradit,nasadit léky
vysoký tlak v těhotenství je prý nebezpečný i jsem četla že s tou solí to nemá co dělat,to by si asi musela hodně přehánět
Hele to bych mazala k doktorům
20. bře 2008 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ale prosím tě nechci tě strašit,já už se bojím něco napsat :confused:
20. bře 2008 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
lucci: já myslím,že to bude stejně podobný,tak když spinká,tak jí nic nechybí
20. bře 2008 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no ona mi dr.rikala,ze kdyz ho budu mit vysoky i priste takze nasadi leky,ale az zase za mesic....a do ty doby asi nevydrzim,pze me porad boli hlava jak cert a piju jako blazen,takze s toho to neni...,ale potrebuju k obvodakoj pro razitko,tak by mohl on?,i kdyz jemu se bojim neco rict-naposledy kdyz me registroval,tak si neco psal a povidal pro sebe,pak se me podival na nohy(mela sem rifle)a povida,"krecovy zily nemas"....,pak se me ptal jestli kourim,piju alkohol a tak sem rekla,ze ne a on na me "nekecej" :confounded:
20. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
bafna: ježíš,to je nějakej srandista
no já myslím,že nemusíš čekat přeci měsíc,tak si zavolej svý,že ti není dobře nebo můžeš na pohotovost do porodky v Pcích mají normálka gynekologickou pohotovost
tam by ti určo poradili
20. bře 2008 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Andreej dikes,asi tam zitra zavolam,ted sem o tom neco cetla a asi to neni fakt zadna prdel...to je hrozny,kdyz jsem cekala denulu,tak jsem o tom ani nevedela a ted se nejak hlidam,asi uz mi z toho tehu hrabe :angry:
20. bře 2008 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
bafna: za to nic nedáš,lepší mít klídek
:wink:
20. bře 2008 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci: zejtra je Verča R. od pěti..hurááá..se těšim :wink: jinak dneska to bylo drsně taneční, ale zas lehký na udejchání...očuměla jsem tam i ten step..je dobrý přijít dřív jak my, aby sis mohla zabrat reebokovej stepper :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2008 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
baf, rozhodně bych zítra mazala k dr :wink: Hlava tě asi bolí právě z vysokýho tlaku. Já ho měla ke konci těhu, nasadili mi prášky, ale nelezlo to dolů, tak mi museli udělat CR :unamused: S vysokým tlakem bych si nezahrávala, to je svinstvo a v těhu fakt nebezpečný

siss, tak na 5. určitě nestíhám
20. bře 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem, Andrej, vy se v těch nemocech nějak vyžíváte :frowning2: ....
Dasty, já nevím, jestli budu něco tvořit, formu na berana nemám, tak to spraví nějaká obyč. buchta, rychle umíchat, vylít do formy a parády habakuk :sweat_smile: .
21. bře 2008 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
no knuff: ono to vždycky skočí z jednoho na druhýho a tím se to strášně prodlouží
je to peklo a tentokrát jsem to schytala i já,jenže potíž je v tom,že já si nelehnu,někdo se o ně starat musí
ale dnešní noc už byla v klidu,koupili jsem ultrazvukovou zvlhčovačku a je to hodně znát
tak dneska odkašláváme,doufám,že po víkednu už budeme o.k.,to bych už mohla taky viset :unamused: :sweat_smile:
21. bře 2008 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Máš pravdu, o kluky se postaráš, ale kdo se postará o Tebe :unamused: ?
21. bře 2008 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
njn s tím už nikdo nic nenadělá
tak hlavně,aby už jim bylo líp
NO a co bude dál,ta školky mě teda dost ničí,ani se mi ho tam nechce dávat
včera mi kámoška říkala,že prý řádí i nějakej spálovej bacil,to je pořád dokola
21. bře 2008 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
To je hrozný, ale v kolektivu to bude takhle vždycky, taky si pamatuju, jak jsem chodila do školky a měli jsme tam jednu izolovanou místnost, když někdo onemocněl, tak než si pro něj přišli rodiče, ale stejně už to mělo dávno dalších pár dětí chycený... :unamused: Ale zase třeba když přišel domů brácha s neštovicema, já to chytla hned taky, byli jsme jak dva indoši zároveň a pak byl klid.
21. bře 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky, tak se zas hlásím, ale nestíhám vás dočítat, jen posledních pár příspěvků. Koukám, že tady řešíte marodění. Je to děs. A s tou spálou má andreeej pravdu. Tento týden jsme byly s Lili na 10.měsíční prohlídce a zrovna před náma byla mamina se dvěma dětmi a obě se spálou. Jsem se úplně zhrozila! Pak jsem furt prohlížela Lili, jestli to náhodou od nich nechytla. Nevím teda, jak se to přenáší, ale použili jsme stejný přebalovák jako oni :confused: :confused:
Jinak už 14 dní se potýkám s knedlíkem v krku (ne a ne ho konečně sníst :grinning: ), ale naštěstí bez teplot. Lili je v poho.
Holky co to tu zas bylo za smršť? Andrej zas prudíš? :grinning: :grinning: Jsem to tehda zhruba pročetla, ale už nestačila zareagovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2008 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,no jasný,jsem největší prudič. :grinning:
Tý jo,skoro nikam nepíšu na koňovi a napsala jsem jeden příspěvek a hned jsem v nemilosti.
Já bych chtěla vidět ty cukřenky na jiných diskusích,to by asi plakaly do polštáře.
Ale tady mají své admini,tak to mají dobrý,jen že to není diskuse,ale víte co.....
Spála nevím,jak se přenáší
Hlavně ani nevím,jakej je rozdíl mezi spálou a spálovou angínou.
Víte to někdo?
Ale možná lepší nevěděti,ono toho teď je,ještě by člověk moc přemýšlel.
Já už chci jít ven.
21. bře 2008 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andrej: nevíme :sweat_smile:
21. bře 2008 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss: to si nechám pro sebe :wink:
21. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Veselé Velikonoce :grinning:
21. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Foto v albu....
21. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
knuff: to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: