• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Holky přeju pěkné svátky a předávám otěže domácnosti tatínkovi a jdu se konečně vyležet. :wink: :slight_smile:
Tak ahoooooooj
21. bře 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hurá, jdeš odpočívat konečně!! :dizzy_face:
21. bře 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady dneska vsichni spi :pensive:
Jsme byli u tchanu na obede a tchyne je jak jata. Chce kupovat kocar v Polsku, taky oblecky a pliny a uz ma vlnu na pleteni! Taky brecela, ze ji nechcem dovolit nic kupovat! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aspon, ze se to pocasi trochu umodrilo! :wink:
22. bře 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, kočárek z Polska :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to je nejlepší, když se všichni angažují a chtějí nakupovat, u nás všichni řekli, že to všechno nechaj na nás. Tchánovci teda kočárek chtějí taky koupit, ale že si máme říct, jakej jsme si vybrali, ještě že nám nikdo nekecá do toho, co, kde a jaký máme nakupovat :slight_smile:
22. bře 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Ona uz nam ho i vybrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, chtěla jsem se zeptat, jestli byste někdo nechtěl odkoupit plíny pampers Jumbo pack jsou to 2 za 250 Kč a ubrousky 4x72 ks za 150 Kč my už to neupotřebíme, zavezu to
22. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul: To mě napadlo, že tchýně rovnou vybrala i kočárek :grinning: Promiň, k smíchu to rozhodně není, ale fakt mě to pobavilo :grinning: , ježíši, tohle se stát mě, tak fakt nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: A jeste, kdyz jsem rekla, ze fusak si nekde pujcim, tak se urazila, ze na jeji vnouce si nic pujcovat nebudu, ze to se koupi, ze si to chce konecne poprvy v zivote uzit (kdyz u prvnich dvou vnoucat nemohla). Ona sice je sva a furt mele jedno a to samy, ale jinak nam do niceho nezvani, vzdycky byli spokojeni s tim, jak jsme si to udelali my, takze ona se zas uklidni, kocar vyberem my a bude. Ale uz planovala, jak a kdy pojedou k nasim, aby se domluvili co kdo bude kupovat. U nasich by asi zatim nepochodila, ti to zatim berou, jakoze se nic nedeje a zacnou to brat na vedomi asi az v srpnu :grinning: Navic vnoucat uz maj kupu a myslim, ze nikdy nic nekupovali a neplanovali, to pro ne ted asi bude novinka :grinning: :grinning: :grinning:
Jeste ke mne byla tak ohleduplna, ze nekourila v mistnosti, ale lezela s cigarem mezi dverma :grinning: :sweat_smile:
23. bře 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi sme si včera užili první večer a noc bez Anetky. Bylo to najednou takový divný jí doma nemít. Hlídali naši a my sme byli na véče a pak sme ještě zašli na míchanej nápoj do Martinisu :dizzy_face: Ráno sme brzo vstávali a jeli hned za ní, ale jí sme byli úplně ukradený, ani si nás nevšimla :cry:

jaul, kočár z Polska jo?? :confused: :sweat_smile:

mkr, nám by 2 už byly malý :wink:
23. bře 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Omlouvám se,že se vtírám :wink: ,ale jdu Vám jenom sdělit,že mi v 5:30 přišla SMSka od Hablenky:
"Tak Natálka je na světě v 3:47 hod 3,95 kg 52cm krása,krása..........."
24. bře 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,
tak koukam, ze hlavni zpravu dne uz vite, tak napisu jeste neco jinyho..
luuci: Tak on takovej Roan je taky polskej kocar a spatnej asi neni ale v Polsku bych si kocar fakt nekupovala, uz z duvodu toho, ze to tam pak nebudu jezdit pripadne reklamovat, ze...
Jinak vcera jsme meli navstevni den, u brachy hlidali malou skoro 2-leto Saru, co se ji narodil bracha Stepan. Sara byla kouzelna, jak zvatlala a delala blbiny, i jsme se spolu muchlaly :grinning:
A pak jsme jeste jeli k tete a tam maj cerstvou 6-nedleni Marusku :grinning:
24. bře 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hablence a Natálce velká gratulace :slight_smile:
24. bře 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooo, kde ste kdo?? :confused: :confused:

Andrej, tak jak, už ste zdraví??
Jani a jak vy?

Veru, jak s kočárkem? Pojedem do HK znova?
25. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooooooooo jsem tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nešel nám od pátku net :frowning2: ,ale na něco to bylo dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci:pojedeme,s Opatovic volala paní,že nemá bohužel :frowning2: a ještě čekám na jednu a to se dozvím příští týden,ale nedávám si žádné šance :frowning2: Luci je to divný když není Anetka doma vi´d???Pá´tovi jsou 4roky a když jde spát jednou za uherák k mamce,tak je tu prázdno :unamused: Hlavně,že jste si to užili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hablence veliká gratulace k Natálce a posíláme velkou pusu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2008 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Veru, tak se domluvíme a pojedem :wink: já si tam aspoň koupím ten nánožník :wink:
Jedna noc bez Anetky se dala přežít, ale stejně sem se v noci budila. ale víc nocí si nedovedu představit. :unamused: to nevím, jak pojedem na týden na dovču bez ní :cry: :cry:
Dneska mám krásný den, jdu na nehty a k ke kadeřnici. :dizzy_face: ale zítra to ude horší, to jdu k zubákovi,auauau :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyžtak zubařku kousnu :sweat_smile: jako už jednou, když mě neupozornila, že mi jde trhat zub :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2008 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.stastnezeny.cz/index.asp?menu=2541&record=&pgf0=&tot0=

Ahoj,založila jsem uzamčenou diskusi,tak kdo má zájem,může mi poslat vzkaz.
26. bře 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sebrle se trochu zahloubal a nasel ohledne vychazek toto:
Je to z poradny svazu pacientu a podepsany doktorem a advokatem:

Zastáváme názor, že léčebný režim je předmětem dohody mezi pacientem a lékařem, a že lékař nemůže léčbu pacientovi vnucovat. Opíráme se především o znění čl. 5 Úmluvy o lidských právech a biomedicíně, jež je na základě Čl. 10 Ústavy České republiky součástí našeho právního řádu, podle nějž jakýkoli zákrok v oblasti péče o zdraví je možno provést pouze za podmínky, že k němu dotčená osoba poskytla svobodný a informovaný souhlas.

Pokud jde specielně o vycházky, podle ustanovení čl. 5 Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod, jež je na základě Čl. 10 Ústavy České republiky rovněž součástí našeho právního řádu, nesmí být nikdo zbaven svobody, s výjimkou v čl. 5 Úmluvy vyjmenovaných případů. Mezi tyto čl. 5 Úmluvy vyjmenované případy držení osob v bytě nebo na určité adrese na základě rozhodnutí lékaře nepatří (s výjimkou "zákonného držení osob, aby se zabránilo šíření nakažlivé nemoci, nebo osob duševně nemocných, alkoholiků, narkomanů nebo tuláků").

Navíc i podle § 4 odst. 4 vyhlášky č. 31/1993 Sb. Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky o posuzování dočasné pracovní neschopnosti pro účely sociálního zabezpečení platí, že lékař v legitimaci a hlášení příslušné okresní správě sociálního zabezpečení (pouze) vyznačuje den příštího lékařského ošetření a rozsah a dobu vycházek práce neschopného občana.

Rozhodnutí o rozsahu a době vycházek i místě pobytu (až na uvedené výjimky), je tedy na pacientovi, lékař rozsah a dobu vycházek v legitimaci pouze vyznačuje, omezit pacientovu svobodu (až na uvedené výjimky) oprávněn není.

Doporučujeme proto pacientům zaslat lékaři doporučený dopis s žádostí o vyznačení doby vycházek dle jejich volby s tím, že jelikož netrpí ani nakažlivou nemocí, ani nejsou duševně nemocní, alkoholici, narkomani, či tuláci, postrádá její faktické držení v bytě či na určité adrese právní základ. Pokud jim přesto lékař navzdory jejich jasně a prokazatelně projevené vůli nevyhoví, nejsou jeho nezákonným jednáním vázáni, měli by být za své jednání nepostižitelní, a zatím jsme také nezaznamenali jediný případ, kdy by byl některý pacient užívající svých Ústavou zaručených práv ze strany ČSSZ nějak sankcionován. V případě potřeby se můžete na nás obrátit.
26. bře 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci... :wink:
Tak paráda vyrazíme :wink: Luci neboj to zvládnete dovču,nejhorší je ten první den a hlavně Anetka je v dobrých rukou :wink: Když jsem viděla tvoji mamču s Anetkou,ta to zvládne na 1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj :dizzy_face:
Luci tak te´d už jsi určo krásná a zítra zubaře nezávidím,já jdu za 14dní,mám ulomenej zub a určitě si holka zavrtá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale je strašně hodná a dá mě injekci tak nic člověk necítí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jsi teda číslo kousat zubařku :grinning: :grinning:
Baf:až se tu objevíš,tak jsem byla kvůli tomu rodičáku na chlapa a koukám,že na socialce mají v tom chaos.Tvrdila nám,že chlap by musel nastoupit mateřskou po porodua být půl roku doma.Tak jsem hledala přes net a není to pravda,tak jsem si to dneska vytiskla a jdu hned zítra na ní,ale je dost nepříjemná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Napsala jsem si body na co se chci zeptat protože dneska na mě spustila a než jsem ji něco řekla napadla mě spusta věcí venku.Až budu vědět něco víc písnu ti do IP.V aperio poradně bylo psáno,že manžel může čerpat rodičák dnem porodu prcka ,jen musí mít potvrzení,že mu vznikl nárok na PPM,ale neznamená to povinnost,že musí na PPm nastoupit.Je toho víc co mě řekla a není to pravda,přinejhorším si nechám zavolat vedoucí kde je zakopaný pes.Fakt člověk musí bejt sečtělej než tam půjde. :frowning2:
26. bře 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli jste chodily na nějaký plavání a jestli ano, tak kam? děkuji
26. bře 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky,tak kde jste,už na vás čekáme. :wink:
26. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je něco pro mě zase... :sweat_smile:
26. bře 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink: Je tu nějak mrtvo :unamused:
Luci:tak jak zubák??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nekousla jsi doktora??? :grinning: :grinning: Mě ten humor za 14dní přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaul:já bych to zkusila obvoďákovi poslat,ale nezaručuje se výsledek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to tak jak si myslím,co doktor jiný názo :frowning2: r.U nás v práci třeba měla holčina neomezené vycházky na těhu,já jako ty od 11-13 a od 15-17,ale povolila mě socialka si je spojit,prostě Kocourkov :sunglasses: .Proto to nechápu :frowning2:
Já dneska byla na tom magistátě skrz ten rodičák a samozřejmě,že ta slepice nám to tvrdila blbě/jak jsem si myslela/na žádnou mateřskou chlap nemusí a byla tam dneska jiná úřednice a polopatě jsme si to vysvětlily jak to je a jak jsem si myslela,že to má být :wink: .Byla jsem řádně nasraná když jsem tam šla a s touhle paní jsme se i nasmály :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,holt záleží na koho člověk narazí :frowning2:
Baf:když budeš chtít písnu ti to ju????
Kde se všechny touláte???
Já tu budu večer,jdeme s kámoškou a dětma posedět na něco zdravého :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pizzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zdravím všechny :wink:
27. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, přijd za náma na Štastný ženy, tam se to skvěle rozjelo :wink: zubáka sem přežila s jedním kazem :wink: a bez kousání :grinning:
27. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dasty,kdyz budes tak hodna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dekujuuuuuuuuuuuu
27. bře 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasta: už máš IP :wink:
Jau: Kde jsi? To nám dáš košem?
Tak nám pujč Šebrleho,třeba se mu na štastných ženách zalíbí :grinning:
27. bře 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz ja nejak nejsem schopna si k pc doma ani sednout, ale snad se k tomu nekdy dokopu. A sebrloj to vyridim, akorat jsem nestastna zena, pac on me furt jen otravuje, kdyz spim, nenecha me odpocivat, se mu to nelibi! A furt vyhrozuje, ze vam napise, ale k nicemu se nema, ze.. :confused:
27. bře 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: žádný výmluvy,už tam jsou skoro všechny,tak sednout a registrovat,holky bez tebe nemůžou žít :wink:
27. bře 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreeej: A jsou uz nejaky obeti na zivotech?? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul: no skoro :wink:
27. bře 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek