• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
ahojky už jsem zpět,bylo to dobrý jen kluci nebyli ve své kůži :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baf:hned jak bude volno písnu dopodrobna ju ??? :wink: jdu ještě zítra do práce naposledy :wink:
andrej:psala jsem IP
Luci:už jsem se zaregistrovala ,ale jsem s toho máčo snad vás najdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaul:neboj ty to dokážeš :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děkuji všem za přáni, malá byla pořádnej macík tak mi dala trošku zabrat, ale snad už bude jen dobře. Tak vás všechny zdravím a snad už máte prcky vpořádku :slight_smile:
28. bře 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hablenko, malá je opravdu moc krásná, hned jsem zkoukla fotečky :slight_smile:

Jaul: A jak to vypadá s tou tvou prací? Duben se blíží... :confounded:
28. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, jde nam tak pomalu net, ze me to toci, tak na nej ani nelezu :frowning2: :angry:

hablenka: Jsem si rikala, jestli vas brzy pusti, kdyz jsem koukala v novinach, ze se tam v jednom dni narodilo asi 8 deti! Pak pisni, jak jsi byla spokojena! Aspon je Natalku za co vzit :grinning:

meni: Zatim to snad vypada, ze zacatek dubna jeste nee :slight_smile: Chtela bych to dovalcit aspon do konce. Ono to bude podle toho, jak se vysteni prace a jelikoz se ted ceka na 2 programy, v kterych bych mohla pracovat, tak jeste nejaky vyhlidky mam :wink:
30. bře 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Jaul trošku popíšu ten porod, i kyž se mi k němu moc nechce vracet, v neděli v 20,10 mi začala týct plodová voda, takže už se mi moc nechtělo čekat doma, vysprchovala jsem se vzala si čistou vložku a jela do porodnice, tam mě PA vyšetřila byla jsem na 2 prsty na vložce vodu nenašla :sweat_smile: a ani během vyšetření netekla, tak na mě koukali tak trochu divně na monitoru jedna silnější kontrakce jinak se vůbec nic nedělo, asi hodinu a půl jsem čekala na doktorku začínala mi tam být zima, ale vydržela jsem. Kontrakce nic moc občas nepravidelně mi ztuhlo břicho přemýšlela jsem jestli jsem si to opravdu nespletla s něčím jiným. Když přišla doktorka, tak jen do mě hmátla a už to teklo znova, takže jsem si moc oddechla, že jsem si to nevymyslela, myslela si, že to bude rychlé takže mě přesunuli na sál ani klistýr mi nedělali :fearful: kolem jedenácté hodiny mi začli pravidelné kontrakce nejdříve slabé a okolo jedné už jsem musela rozdýchávat celkem fest a to až do konce a to bylo 3:47 stále jsem se neotvírala, kekonci jsem byla na 8 a to už se malá drala PA se snažila co mohla ji od tamtud trochu uvolnit, ale vůbec se ji nedařilo až přišla doktorka a já musela začít pořádně tlačit, ale lem kolem hlavičky to vůbec nedovolil pořád se ji snažili uvolnit. na druhém sále zatím rodila jiná mamča uplně stejný čas jak já doktorka to chtěla u mě vzdát a jít tam, ale manžel ji zadržel a musela odrodit nejdříve mě, ale nešlo to jinak, než že mi PA zatlačila na břicho sama bych ji prostě ven nedostala, jsem ji za to moc vděčná, při šití mi doktorka řekla, že Natálka šla nějak bradičkou nedokážu si to dost dobře představit.
Mám to asi trošku zmatené, ale jsem ráda, že všechno dobře dopadlo, musím přiznat, že i přes zákaz jsem si občas lokla vody a to mi taky hodně pomáhalo na jídlo jsem neměla sebemenší pomyšlení.
To je asi tak vše k mému porodu, nejhorší ze všech dětí, ale stálo to za to :slight_smile:
30. bře 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jedna věc, kdyby ji asi nevytlačili tak si myslím že by se udusila, protože už začala sama dýchat a pořád se vracela. Moc vděčím za vše manželovi, že tam byl se mnou a strašně mě podržel.
30. bře 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: Tak to bylo asi celkem drsny, ale hlavni je, ze jste to zvladly a jste obe OK :wink: Doufam, ze i jinak se tam k tobe chovali hezky :slight_smile:

My jsme ted byli shodit nejaky kilo a nasmajdali jsme nejakych 6-7 km, bricho dobry, nebolelo, ani jsem nemusela odpocivat, zato chodidla me pali :grinning: Na zpatecni ceste jsem videla luuci, nevim, jestli me poznala, ale meli jsme ty chlapy, tak jsem se nehlasila, ja byla rada, ze uz mazem dom.. :sweat_smile:
30. bře 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak se ke mě chovali strašně hezky jak na šestinedělí, tak i sestřičky z dětskýho, měla jsem hroznou depku z mlíka protože se mi začlo tvořit pořádně až třetí den a NAtálka už od porodu vyžadovala docela dost, museli jsme ji přikrmovat a mě to trošku víc rozhodilo, poslední noc už jsem brečela, že se mlíko snad ani nevytvoří naštěstí přišla jedna sestřička na noční, která mě supr uklidnila NAtálku si na noc odvezla a mě dala odsávačku, myslím, že mi tím strašně moc pomohla, ráno jsem měla prsa jak melouny a to mi ji v půlnoci dala na nakojení a potom spala až dorána do 5 hod. prostě si na porodnici nemůžu v ničem stěžovat.ani nijak neoddalovali naše propuštění, žloutenku jsme neměli a já na tom byla taky celkem ok takže ve čtvrtek už jsme byli doma.
30. bře 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hablenka: Tak aspon, ze ta pece byla takova, to je super!! :wink:
30. bře 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Habli:ty jo Natálka ti teda dala :astonished: ,ale už je to za tebou a jste hlavně zdraví :dizzy_face: to je nejdůležitější :wink:
jaul:jak je a jak to,že nejsi za náma na diskuzích jak ti psala Andrej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty: Je mi docela gut, vcera jsme si dali do tela a dneska jsem usla taky nejakych 5 km a ani bricho neboli. Nahanim, co pak nebudu moct a shazuju kila :grinning: :grinning:
Nebojte, ja tam dovalim.. :grinning:
31. bře 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:ty jsi číslo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se sotva valím a to mám jen 3,5kg na hoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se těším docela na porod :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak se doval ju??? :wink:
31. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte někdo, zda nemá MUDr. Lucká právě dovolenou. Zkouším se tam dovolat a číslo se jeví jako nefungující, ale je stroprocentně správné...
11. srp 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
potřebovala bych pomoc od holek z Pardubic. Píšu diplomku na téma architektura knihoven. Moc bych potřebovala fotku univerzitní knihovny-exteriéry, ale ne z netu! Nabízím vaše jméno pod fotkou v diplomce :wink: Prosím prosím, můžete-li některá pomoc, pište mi do IP! Eva
28. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aoj můžete mi poradit nákýho šikovnýho a milího gynekologa?v okolií pce?
27. pro 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
napište mi do ip adresy dikes mockyy
27. pro 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla bych poprosit o radu,kde v Pcích koupit autosedačku. Jde mi o to, kde je jaký příštup a kde to nemají zbytečně předražený a kde tomu rozumí a tak, prostě jaký máte zkušenosti. Díky :wink:
18. únor 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapka..zkus baby centrum, je v bývalé delvitě a mají i www stránky: www.baby-centrum.cz. Co funguje, ze pres web neco objednas a tam dojdes osobne vyzvednout. A nebo se mi i povedlo neco ukecat primo v obchode za internetovou cenu:wink: ale musis to mit predem nastudovany, sami od sebe ti to nenabidnou. Jinak je to celkem takovy standard. Jen si jestli tam pojedes autem, tak parkoviste je placeny. Pro navstevniky centra je zdarma, jen si musis rict u pokladny o razitko..
20. únor 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verčo!
Jsi tu? :confused:
11. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Karotky, jsem tady. Jak se máte?
12. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Jako každý den :grinning: .
Akorát na Ádu něco vlezlo,tak jsem se musela obrnit trpělivostí při jídle.Bolí ho v krku. :frowning2:
Celý den bylo krásně,ale venku jsme byli jen dopoledne.
12. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Vy?
Jaké je u Vás počásko?
Já byla dneska dopolko ve špitále a když jsem jela kolem 11té trolejbusem domů,tak jsem z nadjezdu zahlídla,že na kolejích rychlík něko smetl.Zrovna tam byli záchranáři a zakrývali kusy tělo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fakt se mi z toho udělalo zle a byla jsem ráda,že jsem dnešní pátek 13tého přežila a jsem doma.Nikam už odpolko radši nepůjdu. :rolling_eyes:
13. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo tak to je maso, vůbec mi nedošlo, že je pátek třináctýho, až když to tady čtu... My byli venku asi hodku a půl odpoledne, Peťula ještě spinká na dvoře, pohoda. Otevřela jsem ty stránky s tím vlakem, ale neměla jsem odvahu pustit si video :unamused: Tady je střídavě oblačno, teď je právě modro a zpívaj ptáci, ,manžel dorazil z práce a hledá kuličky na painball :slight_smile:
13. bře 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ten link poslal kamarád,který je tím posedlý (dělá v RescueInfu,tak to má jako pracovní deformaci):sweat_smile: ,ale sama jsem si to akorát přečetla. :wink:
Zítra mám být taky hezky,tak si s Ádou udělám ráno procházku...................půjdeme koupit dalšího Večerníčka. :wink:
Manža ho teď koupe,pak na mě houkne a půjdu ho nakrmit. :sunglasses:
Ve 20:00 zalehnu k Ranči.To je jediný pořad s Ordinačkou,na které koukám.Jinak mám pocit,že v té TV skoro nic nedávají. :sweat_smile:
13. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš techt, taky mám pocit, že tam nic nedávaj, sem tam kouknu na ordinaci a jinak když je nějakej českej film, nebo komedie, jinak to ani nezapínám. Samá vymejvárna mozku. Tady už krásně zpívaj ptáci, nádhera :slight_smile: Dneska pojedem na větší nákup do města. Už se mi nějak nechce spát, včera jsem se spíš poflakovala, tak se musím dneska nějak vybít :slight_smile:
14. bře 2009 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec jsem procházku vzdala a zajeli jsme na nákup.Samozřejmě jsme na Večerníčka zapomněli. :sweat_smile:
Ne,že by se Adam na to kdovíjak díval(vydrží u TV pouze v mé přítomnosti a musíme si pouštět DVDčka,kde je on sám :grinning: ),ale co kdyby ho to za 2 roky třeba chytlo. :wink:
Jinak já koukám max. na zprávy.Většinou TV zapneme v 18:00,za půlhodiny je koupání,takže shlídnu Ulici z rychlíku a když večer nedávají nic,jsem u PC nebo jdu spát. :sweat_smile:
Co máte v plánu na víkend?
My máme odpolko návštěvu a zítra se jede Áda podívat za (o měsíc starší) slečnou. :dizzy_face:
Kam jezdíte na nákupy?.................Do Pardubek?
14. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak gratuluju Péťovi ke 4.měsícům. :dizzy_face:
14. bře 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte pěkný víkend. My jezdíme nakupovat do Kolína, Pardubice jsou od nás dost daleko. Nedávno tam postavili nové nákupní centrum, ale tam jezdím spíš s kámoškama, to pro chlapy není :slight_smile: My jezdíme nakupovat akorát do Tesca, nebo Kauflandu, OBI a tak. To máte prima náplň s tou slečnou :slight_smile:
14. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé děkujeme za přáníčko k Péťovým 4 měsícům :slight_smile:
14. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek