• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Ahaaaa Karotko teď už je mi to jasné, ale je to tedy mazec :unamused: člověk aby se do školky zapsal pomalu když se to malé narodí co? Ale tak aspoň, že ti ho vzali, určitě se mu tam bude líbit a ty to v práci zmákneš taky :wink:

Ze mě se teď stává totální nespavec a to normálně jsem jak medvěd :grinning: snad to malé nebude takové ranní ptáče a nebude moc ponocovat :confounded: Manžel dnes ráno pronesl - už aby se to narodilo co? aspoň se nám zase bude chtít spát :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panusko,.................docela Ti teď závidím Tvůj pas-30tt. :sweat_smile:
Nějak se mi do té práce nechce.Sice to bude až za rok,ale mám obavy,že ten poslední rok strašně rychle uteče. :grinning:
Já byla ke konci těhu taky nespavec(po ránu),ale doháněla jsem to přes poledne. :wink:
Jinak Adámek byl na spaní v noci vzorňák.Budil se jen 2krát za noc na kojení a jinak spal jako dřevo. :dizzy_face:
Akorát teda do 3.měsíců chodil spát kolem 22té a budil se kolem 8mé.Docela fajn,akorát jsem mívala útrum s TV programem. :grinning:
7. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukám že probíráte školky.Kampak chodíte nebo se chystáte??
7. dub 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Karotko tak já to mám teď trošku opačně, tím že jsem z práce odešla nečekaně ze dne na den tak na mě padla trošku depka. Do té doby jsem se na to ale těšila, měla jsem šéfa který už mi lezl na nervy :grinning: Včera jsem si byla sbalit poslední věci a předat jen to nejdůležitější a sklidit stůl. Tak to na mě nějak padlo. Jsem člověk, který vše předá v pořádku kompletní atd. což teď nešlo. Navíc s některými lidmi jsem se ani nestihla rozloučit, tak mě to včera nějak vzalo :confounded: Vím že si zvyknu a za pár dní už budu v pohodě, ale včera to byl děs. Naštěstí mě manža vytáhl na zahrádku na čínu - vycházky nevycházky potřebovala jsem to jako sůl a pomohlo to.

Je mi jasné, že ta mateřská je pak děsnej frkot a ten rok fakt uteče strašně rychle, ale zase to bude změna, přijdeš mezi lidi, Adámek mezi děti do školky. A vracíš se na své původní místo? co jsi dělala jestli se můžu ptát? moje firma se vloni v září přestěhovala z Pardubic do Hradce a ještě do skladištní oblasti takže dojíždění bez auta šílené a tak nějak tuším, že už se tam asi po mateřské nevrátím :cry: i když ten blbý šéf už tam není, ale kdo ví co bude za 3 nebo za víc let. :grinning: :grinning: tak a konec fňukání, venku krásně svítí sluníčko - co máte v plánu?
8. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my půjdeme procházkovat po Holicích, nakoupit a tak nějak normálně, jako na nejluxusnější dovolené :grinning:
8. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
asanaa,.................my jsme přihlášení do Gabaurovky,kterou máme přes barák vedle. :wink:
Panusko,já do práce chodila celkem ráda(Lambert St.Čívice-FreeZone),ale pořád se tam těhotnilo,odcházelo na kontrolky,rodilo se apd. a na mě ty starší dámy(některé z nich byly už i babičkami)začaly koukat přes prsty,jako že nejsem plnohodnotná ženská/manželka,když nemám děti a s manžou máme zatím jiné zájmy. :sweat_smile:
Tak co má člověk dělat,kdy mimčo chce a pořád se nedaří(na Ádu jsme čekali 3 roky),že?
Poslední půlrok jsem tam zůstala jako jediná mladice a začali tam se mnou docela vytírat.Už jsme byla rozhodnutá,že si najdu jiné místo,ale pak to naštěstí rozhodl těh.test. :grinning:
A jelikož jsem otěhotněla(skoro)jako poslední,tak si myslím,že to nebude tak tragické,až se tam vrátím. :wink:
Ale je to spíš tím,že jsem si doma zvykla na "pohodičku" a nechce se mi to moc měnit. :grinning:
Jinak dneska je opět letně,takže jsem si ráno nachystala vaření a byli jsme celé dopolko na zahradě.Pekla jsem lososa,tak stačilo občas kouknout do trouby a nemuseli jsme kvli tomu trčet doma. :sunglasses:
Odpolko nic jiného asi dělat nebudeme. :grinning:
8. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
e.k.t.,...............ta fotka s tou svačnkou nemá chybu. :sunglasses:
8. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda že se líbí :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo................je taková originální-Jolanka tam má supr výraz. :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
takový čertík, Bertík :wink:
8. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když to říkáš?! :grinning:
Ale řeknu Ti,že v tomto věku jsou ty děti nejlepší.Už se zabaví víc sami,začínají Tě víc vnímat a nenadělají takového nepořádku,jak náš Adámek. :grinning:
8. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi hi tak nepořádek, na to se fakt těším, stačí když nechám usušené prádlo na kanapi a za chvíli se prádlo nachází po celým obýváku. takže říkáš bude hůř jo? :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi jak a v čem.Sice toho stihne víc(větší rychlostí :grinning: ),ale zase už docela chápe co říkám,takže se mu dá domluvit.Dokonce nedávno začal hlásit,že se schyluje k lumpárně,hláškou(opičí se po mě):"Ájéééjej.........!" :sweat_smile:
Snaží se mi se vším pomáhat a teď dokonce začal napodobovat sousedovic psa,který nám přes den kropí plot.
Jak je teplo,tak ho na zahradě nechávám jen v triku a čepici.Když to na něj přijde,rozkročí se a vyčůrá.Pak mě přizve,abych to zhodnotila a chodí na to místo pak celé odpoledne čůrat. :grinning:
8. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to musí být kouzelné :grinning: :grinning: :grinning: , tak Joli to bude mít složitější, ale taky něco vymyslí :grinning:
8. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už zkoušíte nočníček?
8. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když ji dám po probuzení na lachtánka tak jí zahraje pravidelně a jednou dokonce vytlačila bobana a taky zahrál :wink:
a prý je děsná psina plácat lachtánkovi po hlavě a happy birthday nebo jak se to píše se jí taky líbí, to si začne spokojeně pokopávat nožkou :wink:
8. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,................tak Vy máte nočník s více melodiemi,jo? :grinning:
Tak my obyč s (původně,teď už jsou vybité baterky) jednou melodíí.Praktikovala jsem to stejně jako Vy,aby si zvyknul na co nočník je.Teš jsme na tom tak,že jsme doma bez plen a dávám mu je jen na spaní nebo dlouhou cestu. :wink:
Sice se nesvleče a ani si sám nesedne,ale když ho třeba přeslechnu,chytne mě za ruku a dovede k nočníku. :grinning:
8. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne jednu melodii, no Joli si teda neřekne :wink: , ale ono to časem taky přijde :grinning:
8. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, chvilku jsem tu nebyla a koukám, že to tu pěkně ožilo, to je paráda :sunglasses: Copak plánujete na dnešek? Venku je zase nádherně, škoda sedět doma, asi vyrazíme do ulic, nebo do přírody.
9. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ránko,

já dnes zmákla zubaře a úspěšně bez úhony, tak mám radost. Za chvilku vyrazím někam na obídek, mám ještě z práce stravenky a nechce se mi vařit ani vymýšlet co vařit :grinning: tak toho musím ještě chvilku využít. Zpátky procházkou dom a myslím, že to dnes bude moje maximum. Nějak toho pěšky už moc neujdu :unamused:

Koukám, že hrátky s nočníkem vám jdou. Karotko pejsek mě pobavil, ale tak zase to má teď o to jednodušší že je teplo, v zimě by to šlo asi hůř :grinning:
9. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
My byli dopolko v parku na prolejzačkách,po obědě se vyřádíme na zahradě a pak pojedeme s taťkou koupit nové botky.Adam botasky z loňska tak dorasoval,že se s ním stydím jezdit do města. :grinning:
Jen doufám,že něco seženeme,protože má abnornální velikost bot.Před rokem nás "trápil" vysoký nárt a teď máme pro změnu širší chodidlo,takže ikdyž máme velikost cca 22-23,dokážu mu narvat na nohu tak 28ku. :sweat_smile:
A v tom vážně nemůže chodit. :rolling_eyes:
V Hyperce jsme neuspěli,tak dneska zkusíme Deichmanna,Takko,Reno a když nebude zbytí,zajedeme ještě do Glóbusu. :wink:
Panusko,..................no já doufám,že v zimě bude už na 100% bez plínek a bude se svlékat sám. :sweat_smile:
Kampak razíš na obídek?
9. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my courali 9-12 po Holicích, skončili jsme na meníčku a pak domů. MM ladí formu na noční :wink:
9. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na obídku jsem byla jen tady kousek od nás v Šenku, dala jsem si rajskou za 57 Kč :grinning: a pak šla šnečím tempem zpět. Jsem teda hotová, ale bylo to fajn. Pak jsem se natáhla, nějak mě to unavilo :grinning: a za hodinku musím na domovní schůzi, to zas bude řečí od důchodců :confounded:
9. dub 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím,že jsme byli úspěšní.Máme jak plné boty(Humanic),tak i sandály(Reno)na léto. :sunglasses:
Holky,................docela jste mě naladily s tím menníčkem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi skákneme o víkendu ke Kohoutkovi,když už mají otevřenou zahrádku. :dizzy_face:
Panusko,...........užívej si klídku dokud to jde.Tyhle okamžiky se Ti už nevrátí. :grinning:
9. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zahrádky budou super, my v Pardubicích chodili do Velvetu, nebo do Signálu :wink:
9. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk, jen pozdravím a honem s Joli ven, aby se tatin prospal po noční :wink:
10. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem zpět :wink: , zatím oba spí :sweat_smile:
10. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
E.k.t,.............Signál není špatný,ale je to přímo u silnice,takže bych měla vítr z toho,že mi tam dítě vběhne. :confounded:
A Velvet je kde?
Já dopolko vařila a odpolko se vyvalíme na zahrádku. :dizzy_face:
Zítra asi sjedeme někam na výlet. :wink:
10. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velvet je na třídě míru, projde se pasáží a pak je tam zahrádka velvet a restaurace U dvou zmijí :wink:
Přes léto tam měli i dětský koutek
10. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vedle jsou klenoty a bývala tam prodejna Daneli, ale ta už tam není
10. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek