• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Aha,.................no já se do města teď moc nedostanu,ale až tam budu,tak se mrknu,kde to je :wink:
Vím,že je ještě dětský koutek na lodi Otava,ale to je pro větší děti.Do nedávna byla kavárna s dětským kouktkem U Kostelíčka,ale včera jsem koukala,že je to vyklízené. :sweat_smile:
Babycafé zrušili před měsícem,tak nevím kam ty mamči s dětmi budou v zimě chodit. :confounded:
10. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No docela blééé, ale koukali jsme v afi paláci v 1 poschodí jsou kavárna, a je tam džuseterie s dětským koutkem, docela fajn, džusy tam dělají přímo čerstvé :wink: zatím jsme to jen okoukli zvenčí, ale příště i vyzkoušíme. Moc do Pardubic nejezdíme, spíš se plácáme po Holicích, ale občas dojde i na Pce, no a potom Hypernova, ale to je docela výčuch :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co konkrétně je blééé? :grinning:
Afi Palác nemám tak prošmějděný,.......možná na to dojde ,až se venku zhorší počasí.Zatím mi vyhovuje posezení na naší zahradě. :grinning:
10. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no blééé je to že vhodná místa nám zavírají a nová vznikají příliš pomalu a málo :wink:
10. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v Holicích něco podobného máte? :confused:
10. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že ne, ale jak budou zahrádky tak na náměstí je kavárna Na rynku, tam se dá s kočárem, potom U Mládků, tam se taky dá s kočárem, potom Penzion staroholická tam možná něco venku bude, ještě nevím, jinak U Skrblíka se nechá na menu a pěkně se vejde kočár mezi stoly a do 14 se tam nekouří :wink:
10. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zatím nevím, býval tu kiosek Pod břízkama a tam to bylo i s malým pískovištěm, ale byl to jen stánek
10. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak toho zase nemáte tak málo :sweat_smile: .
Jak trávíte víkend,holky?
Já jsem byla dopolko s Ádou pro rohlíky a Večerníčka,teď se vychrupe a pak si zajedeme na výlet.Večer pak naložím masíčko na zítřek.Budeme mít v poledne grilovačku se známými. :sunglasses:
Tak zatí Pa a užijte si hezkou sobotu. :dizzy_face:
11. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dopolko a odpolko prochajda a zatím jedna funkční zahrádka, teda dokud vydrží v kočáru, jinak nic. MM jde zítra na denní, tak budu doma sama s Joli, ale navečer přijede na návštěvu sestřenka s přítelem :wink:
11. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselé velikonoce :wink:
12. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přejeme všem Veselé Velikonoce,hochům bohatou pomlázku a děvčatům co nejméně zmalované pozadí.
My jsme dneska doma,ale všem jsme nakecali,že jedeme pryč,aby nikdo neotravoval. :grinning:
E.k.t.,.....................jak jste si užili návštěvu?
13. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo byla to paráda, pokecali jsme, Joli si je hned ochočila a řádili, kolem 13 vytuhla v sedě na kanapi a tak jsem ji dala do cestovní postýlky a to byl zázrak, chrupala bez mála hodinu :wink:
13. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak Ti Jolanka teď spí(přes den i v noci)?
Adam spí cca od 20:00 do 6-6:30 a po obědě od 11:00 do 13-14:00. :wink:
13. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Joli usíná jak kdy ale mezi 20-21 většinou zabere a vstává většinou 7-8 jak kdy. přes den v kočárku usne třeba po 2 hodinách procházkování i na 30 minut :grinning: okolo 10-11 a po obědě spí jen tehdy pokud neusne dopoledne tu 30ti minutovku, no a někdy ještě dá 20 minut odpoledne mezi 15-17 ale zase leda v kočárku :wink:
13. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doprovodily taťku na vlak do práce, pak ještě prochajda a Joli se za ty 3 hodiny pročůrala a já připálila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Ti spí docela slušně. :slight_smile:
My byli odpolko na zahradě,Adam tam řádil na motorce a já si vydepilovala nohy. :sweat_smile:
Zítra jdu na gyndu,tak nechci,aby se dr, popíchal. :grinning:
13. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi hi, no asi by to přežil :grinning: :grinning: :grinning:

No ještě nespí, takže čaj čaj a dudák a trpělivost :wink:
13. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Áda usnul před 10.minutami. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak uspáváte?
13. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pohladit, pustit hrací strojek, čajík dudlík :wink:
13. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečně je vedle ticho, tak dobrou noc :wink:
13. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopolko :wink:
14. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Promiň,...........já jsem to včera zalomila dřív,než jsem zvyklá. :sweat_smile:
Tak to my uspáváme podobně.Dostane do postele 2 psy,2 auta a jednoho čerta,pusu na dobrou noc(posledních 14dní odmítá klasický polibek :confused: :sweat_smile: ,takže si jí decentně posíláme vzduchem :grinning: ),zamávám mu a jdu pryč.Než usne,tak ho přijdu párkrát zkontrolovat,ale jinak se můžu v klidu dívat na TV.
Akorát pořád nevím,kdy mám začít se čtením pohádek.Zatím mi vydrží (neobracet stránky) jen u krátkých říkadel,která nemají víc,jak 4 sloky. :grinning:
Jinak přeju krásný den. :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to taky nevím, říkadla mi bere z ruky jen je uvidí, to mi připomělo,že je nesmím zapomenout zabalit :grinning: jedeme večer k našim asi na 2 týdny a tatin bude pendlovat 170 km hi hi do práce a za našima a domů nakrmit chlupici kočici :wink:
14. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to užijte. :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

přes velikonoce jsem byla mimo, bylo krásně tak jsem riskla vycházky a jeli jsme na chalupu k rodičům. Já se teda válela ale venku bylo tak nádherně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vymýšlela jsem dětský pokojík - tedy chceme tam pořídit skříně, ale bylo potřeba se nad tím zamyslet jak to jednou bude uspořádané pro dvě děti, aby se to pak nemuselo složitě měnit. Byla to fuška, ale jakžtakž už to mám po kupě. Teď jen zjistit kolik to bude stát :unamused:

Holky já už se taky těším až takhle to naše prďole budem uspávat - zatím se mi spíš snaží v noci prokopnout bříško - někdy to jsou už pořádný dloubance až to bolí tak jsem zvědavá kam to ještě zajde :grinning: Jo a jak je teplo a odložila jsem zimní bundu tak je sranda jak mě lidi pouští sednout, zastavují na přechodu :grinning: :grinning: někdy se mi chce až smát :grinning:

Copak plánujete dneska? já se chystám na kurz babymasáží, musela jsem narychlo sehnat nějakou panenku, protože doma žádnou kupodivu nemám, tak jsem zvědavá jaké to bude. :wink: Tak se zatím mějte, pak se ještě ozvu.
15. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panusko,...................s tím pouštěním na přechodu jsem jako těhulka problémy neměla,ale s kočárkem to bylo horší.Ale poslední dobou začínám být docela neomalená(od rána do pozdního odpoledne jsou Pardubky přes centrum zacpané,takže je to docela síla,někde přejít silnici :sweat_smile: )a když zleva nic nejede,najedu si na přechod a ten z druhé strany mě už pustit prostě musí. :grinning: Dřív jsem jak trubka čekávala na kraji chodníku a nikdo mi nezastavil. :rolling_eyes:
Včera navečer jsem byla na gyndě a seděla tam vedle mě těhulka,která byla na rozsypání a pěkně se to v ní mlelo. :grinning:
Tak jsem si na Tebe vzpomněla a v duchu uvažovala,jestli v těhle vedrech je lepší být s bříškem nebo bez. :wink:
Jak Ti vůbec je?
Dneska jsem upekla korpus na dort,zítra ho promažu a ozdobím.Adam teď chrní,tak pak půjdeme na záhrádku a až manža přijede z práce,sjedeme na nákup.Zítra musím ve školce vyzvednout rozhodnutí o tom,jestli nás přijmuli nebo ne,tak mi držte palce. :wink:
Před barákem nám zrovna čistí kanály,..............ten smrad je přímo uhrančivej. :grinning:
15. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu držet pěsti :wink:
15. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karotko tak držím palce ale podle toho co jsi psala by snad neměl být problém. Pak dej určitě vědět. Pardubky jsou zacpané až děs, když jsem měla ještě kancelář tady (přestěhovali nás před půl rokem do HK) tak jsem chodila domů odpolko pěšky přišlo mi to snad rychlejší než busem v těch zácpách. Jinak se cítím dobře, sluníčko si zatím užívám, ale je pravda, že větší tepla už bych asi nemusela, tohle mi vyhovuje - vlezu do žabek (žádné zavazování tkaniček :grinning: ) na sebe sukni a tričko a maximálně mikču - takže paráda. Potřebovala bych aby se ani neoteplilo ani neochladilo - teplého už nic nedopnu :grinning: :grinning:

Jinak zahrádku závidím, někdy jsem za dopoledne utahaná a už se mi odpolko nechce ven, kdybych měla zahrádku tak se aspoň vyvalím na lehátko. :wink:

Fuj tak ty kanály musí být humus. Já dnes seděla na zastávce vedle jedné babči a myslela jsem že vrhnu, naštěstí jel za chvilku bus a tam jsem si sedla vedle holčiny tak 20 let, načinčaná, ale nevoněla o moc líp než ta babča :unamused: :unamused:

Prďole se tam dnes nějak moc mele a ždouchá mě až to bolí :slight_smile: asi do něj taky žďouchnu :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panusko,................pro inspiraci Ti dám odkaz na Ádův děcák:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=309610
Zatím to není finální podoba,ale snažím se jak můžu,aby se mu tam líbilo. :grinning:
Pokud bude někdy na cestě sourozenec,vymněníme dětskou postýlku za patrovou a místo mé nynější postele dáme psací stůl se stolkem na PC.Ale to je ještě hudba budoucnosti. :sweat_smile:
Tak snad do června kdovíjaké vedro nebude.Mě (jakožto těhulce) už totiž bylo vedro už v březnu.........asi jak jsem měla teď 105kg a rozpohybovala jsem to,tak jsem byla až moc záhřevná. :grinning: Přes léto bych to fakt nedala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo,jo.............za zahrádku jsem ráda.Vypustím dítě a sednu si na pergolu,kterou máme uprostřed zahrady,takže pěkně vidím,co kde ten náš lump vyvádí. :grinning: Na procházce s ním bych určitě takhle relaxovat nemohla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
E.K.T.,............jak je u Vašich?
Kde to vůbec jste?
15. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoju holky potrebuji rad,stehujem se do Pardubic a potrebujem vedet dobreho detskeho doktora.A taky si hledam nove maminky s detmi.Ahoj Zuzka a Elinka :slight_smile:
16. dub 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek