• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Ahoj Vrkocka,
my chodíme k mudr.Klobučarové a jsem s ní spokojená :dizzy_face: .Ale můžeš mrknout sem,třeba Ti to trochu pomůže :wink: :
http://www.znamylekar.cz/lekari-czech-vsichni.php?q=pediatr+pardubice
16. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak s doktorem neporadím, taky sháním pro prcka. Jen jsem slyšela a na webu co posílala karotka píšou že mudr. co mám tady nejblíž není nic moc :confounded: tak nevím, zkusím vybrat jinou. Ale zase se mi nechce s prckem jezdit až bůh ví kam :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potřebovala bych doktorku blizko Dukly?A kamarádku třeba taky :slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrkocka,...............tak s Duklou Ti asi neporadím. :confounded:
Já jsem taky mohla chodit k nejbližžší mudře,ale nakonec jsem začala chodit za divadlo(od nás cca 2,5 km) a teď chodím na Dubinu,která je od nás o něco blíž.Já se výběrem řídila podle dostupnosti(MHD apd.),podle toho,jak je to tam s úschovou kočárků a podle doporučení známých. :wink:
18. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:30 • jirik.k
Vrkocko tak na dukle bydlím já a pokud vím tak je tu jedna doktorka (MUDr. Haltuchová) přím na dukle http://www.znamylekar.cz/lekar-12393-mudr-haltuchova-milena-pediatr-pardubice.php ale tu mi známá moc nedoporučovala, ale neřekla konkrétně proč jen že slyšela že není nic moc (sama jezdí někam do centra) jiná známá mi zase říkala ať k ní chodím, takže jsem z toho jelen. No a nejbližší další je tahle MUDr. Válová http://www.znamylekar.cz/lekar-12403-mudr-valova-irena-pediatr-pardubice.php tu já už mám kousek dál, ale ještě se to dá a na netu na ní jsou lepší ohlasy. Ale ani u jedné jsem se ještě nebyla mrknout. Asi to oběhnu příští týden tak ti pak dám vědět. Chci to taky omrknout jak to tam vypadá, přístupnost apod.

A kdy se do Pardubic stěhujete?
18. dub 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata!
Tak jak bylo o víkendu?
My měli mít v sobotu grilovačku se známými a v pátek jsem se od pána :grinning: dozvěděla,že jejich Anička má od čtvrtka průjem a zvrací a tím pádem se to ruší.Málem bych je podezřívala z toho,že to byla výmluva,ale v sobotu jsem z toho vystřízlivěla. :sweat_smile: Žaludek jsem měla jak na vodě celý den a noc (ze soboty na neděli) jsem prolítala na WC. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V neděli už to bylo lepší. :grinning:
To jsem Ádovi udělala ovocný dort,ogrilovali jsme masíčko,které jsem dokonce pozřela bez následků. :grinning:
Dnes dopolko jsme byli na očkování proti žloutence (Ádaovi bylo ráno dobře,tak jsem to riskla :wink: ) a odpolko se půjdeme placatit na zahradu. :dizzy_face:
20. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karotko tak to jsi dobrá že jsi po takové noci zvládla ještě dort a grilovačku. Asi toho teď lítá ve vzduchu víc. Mě moje prďole v bříšku včera odmítlo večerní porci ovoce, kterou si dávám už pěkně dlouho. Za celou dobu těhotenství jsem zvracela jen dvakrát a včera potřetí :angry: :unamused: dnes jsem muslela ráno vyrazit na krev a byla jsem jak mrtvola, ale jinak už jsem v pohodě. Jen jsem ráno musela vytáhnout zimní bundu, nic jarního nezapnu a tudíž jsem byla v buse odsouzena ke stání :grinning: no a u dr. to bylo podobné, po 14 dovolené tam bylo mraky lidí a všichni se tlačili jak praštěný :unamused: Tím, že mi ještě nebylo úplně dobře tak jsem neměla sílu se s nimi hádat.

Jinak my víkend strávili doma, vylezli jsme jen na prochajdu a jinak odpočívali a chrupali. Manža měl nějaký spánkový deficit v sobotu si po obědě schrupnul na 3 hoďky :grinning: :grinning: což u něj teda jinak není normální :grinning:
20. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
K jakému dr. chodíš?
20. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím k Dobrkovskýmu, normálně to tam je v pohodě, nebo když je člověk objednanej, ale měli teď 14 dní dovču a mě před dovčou sestra už nevzala krev (byla jsem tam odpolko) takže jsem měla přijít dnes ráno a to byl teda masakr. :grinning: :grinning: ale zmákla jsem to. :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeee ty myslíš gyndu Dobrkovskyho?Tam jsem chodila pred 5 lety,pochazim od Pardubic a ted se k nemu vracim je suprovej,ale ja myslela s malou vis?Stehujem se do 3 tydnu na Jirankovu ul.mam toho ted hodne manzel je pres tyden pryc a ja litam mezi Šumperkem a Pardubicemi,ale těším se na nové maminky s dětmi :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panusko,................tak to potomu,jo. :wink:
Já chodím k Peršínovi a to je to samé v bledě modrém. :grinning:
Jelikož nemám hlídání a jsem ráda,když jsem(ikdyž jsem objednaná)do 2.hodiny odbavená,chodím tam na 17tou.To už tam takový nával není a dr. má i docela dobrou náladu.Naštěstí na krev tam chodit nemusím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako těhule jsem to měla horší (kolikrát trvalo 3 hodiny,než jsem se dostala na řadu :rolling_eyes:) a čím víc jsem narůstala,tím byli Peršínovi shovívavější a objednávali mě na 13:45,když měl odpolední od 14:00.šla jsem hned na řadu a nemusela jsem čekat. :sunglasses:
Vrkocka,...............ještě je nějaký pediatr u nadjezdu po nemocnicí.Ale to je pro Tebe asi z ruky,co? :frowning2:
20. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Vrkocko tak už se pomalu blížíš k mému baráku, taky bydlím v Jiránkově ul. :grinning: :grinning: :grinning: Ohledně dětských jsem psala něco výš. S těma doktorama fakt nevím. Včera jsem byla mrknout odpolko na tu co je tady kousek a u vchodu je dvakrát asi 8 schodů :confounded: což představa s kočárem nic moc. Dovnitř jsem se nedostala protože už bylo odpolko. Když se dnes vykopu tak tam zajdu dopolko ještě před vycházkama.

Holky včera jsme byli na předporodním kurzu - péče o mimčo + porodní sály. Sestřička přivezla malinké nedonošené dvojčátko - tak jsem si říkala tak nám ho jen veze ukázat - jo prdlajs normálka ho tam vykoupala. To bylo boží, mělo tak kolem 2 kil dle mého odhadu - no když si představím, že něco takového mám skoro v bříšku. Pak jsme prošli oddělení a na porodní sály - nejdřív že můžem, že se sice rodí, ale že už to bude každou chvíli takže když budem potichu tak nám jeden ukážou - no a než jsme prošli přípravu a chodbu tak z porodu byl akutní císař a všichni tam lítali jak splašení :fearful: no musím říct, že nám z toho s manžou běhal mráz po zádech. :slight_smile: Nějak to na mě pomalu přichází, že už to nebude trvat tak dlouho a to prtě bude muset ven.

Karotko o Peršínovi jsem taky slyšela samé chvály, myslím, že k němu chodí kámoška.
21. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panusko,................teď jak jsem si přečetla o té porodnici (předpokládám,že je to pardubická :wink: ) a můžu být ráda,že jsem rodila o půlnoci.No nevím,jak bych se na to tvářila,kdyžby se tam na mě přišli podívat neznámí nastávající rodičové z předporodního kurzu. :grinning: To Vám fakt řekli,že se můžete jít podívat na porod?! :confused: :sweat_smile:
To jste se jim tam nepletli,když to měli tak koplikovaný? :confused:
21. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis Panusko,tak to budem skoro sousedky ja na predporodni kurzy chodila v Šumperku a pak jsem se trochu bala porodu,ale jsem rada,ze jsem to absolvovala.Taky jsme byly na salech a taky se tam rodila tam nas sam,ozrejme nepustily.Tak to se pak musime setkat.papa holky my jsme marodi a mala tu furt fnuka chuderka :frowning2:
21. dub 2009 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karotko neeeeeee měli jsme se jít jen podívat na ty prázdné porodní sály, právě abychom tu paní neokukovali :grinning: ale jelikož se to pak takhle zvrtlo tak nás pak dál nepustili, jen na tu přípravnu. Taky by se mi nelíbilo kdyby mě někdo okukoval a na druhou stranu bych ani nechtěla okukovat. Stačilo když jsme prošli tím novorozeneckým oddělením :grinning: :grinning:

Vrkocko tak ať je malé co nejdřív líp.

Dnes jsem byla u jedné dětské dr. a s přístupem je to tam stejně debilní, možná ještě horší, dole prostor tak na 2 kočáry a ordinace v 1. patře. :unamused: ale doktorka moc příjemná, zapsala si mě jen do nějakého bločku a má poradnu až do 18 hod což je taky super. Působilo to tam na mě dobře. Navíc nabízí mobil na konzultaci mimo ordinační hodiny. Tu druhou dr. jsem neviděla, ještě v 10 hodin tam bylo asi 6 lidí a za 10 minut nikdo nevylezl a jelikož tam bylo vydejcháno tak jsem to otočila. Tak to nechám asi takhle a pak se uvidí, změnit to můžu vždycky. :slight_smile:
21. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panusko,..................koukám,že jsem to zase blbě pochopila. :sweat_smile: Promiň. :pensive:
Tak necheš se poohlídnout po nějaké pediatričce ve městě?
Tuším,že můžeš doktora změnit 2krát do roka.Alespoň to tak bylo,když jsem ho měnila já. :wink:
Vrkocka,.........copak trápí Elišku?
21. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karotko asi to už takhle nechám a kdyby mi pak nevyhovovala tak jí můžu změnit vždycky. Však ono to nějak dopadne, doktorka vypadala sympaticky i když sestra moc ne, ale už to neřeším.

Dneska je zas krásně, ale už se to má kazit. Hodila jsem ven ještě jednu pračku a na žehlení už mám zase ooooobrovskou kopu :unamused: Ale to počká až bude hnusně. Vyrážím do města za kámoškou, už se domlouváme asi 2 měsíce, tak snad to dnes klapne.

Vrkocko co malá? už je to lepší?
22. dub 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panusko,...................tak dneska se to počasí fakt pokazilo. :rolling_eyes:
Dopolko jsem byla dokoupit nejaké dárky,mezi tím se mi vyprala várka prádla,ale odpolko nevím co mám mít v plánu,protože tu máme ve stínu (vlastně ono sluníčko nesvítí vůbec :sweat_smile: ) 15 C a to na sezení na zahradě moc není. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi zůstaneme doma a budemu si s Ádou "číst". :wink:
Tak,co............sešly jste se s tou kamarádkou?
23. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ještě jsem unašich, ale možná už zítra jedeme domůůů :grinning:

Vrkočko, pokud nechceš přímo na Dukle, ještě je dobrá ve Svítkově tj. 14kou na Svítkov Kostnická a u pošty po pravé straně bílá vila :wink: chodí tam švagrová s oběma dcerama a pohoda, MUDra se jmenuje Sýkorová
26. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,
jak jste se měli o víkendu?
Áda měl ze čtvrtka na pátek blindící noc,tak jsem to s ním pak v poledne zalomila a večer taky.V sobotu jsme měli oslavu s našima a včera jsme se jen tak poflakovali na zahrádce. :dizzy_face:
V 15:00 máme být u zubařky,tak nám držte palce.Áda má zuby v poho,ale mě se z nich stávají trosky. :sweat_smile:
E.k.t.,...........o té dr. ze Svítkova jem taky slyšela samou chválu(chodí tam všechny kolegyně z práce se svými dětmi :wink: ).
27. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to MUDra v pohodě, švagrová je ráda že ji má blízko. MM totiž ze Svítkova pochází :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a už se hlásím z domova :wink:
27. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK PERU PŘEDPOSLEDNÍ DÁVKU, jsem vyvaněná :wink:
taky jdu hajat, dobrou noc :wink:
27. dub 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak Joli ještě spinká, prádlo mám pověšené a čekám na příchod MM z práce :wink:
28. dub 2009 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.aukro.cz/item614413698_nove_kvalitni_nositko_krosna_na_noseni_deti.html

toto jsme objednali Joli k ročku abych mohla jezdit po návštěvách i bez auta :wink:
28. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj E.k.t.!
Koukám,že si včera trpěla samomluvou,co? :sweat_smile:
Jinak včera jsme u zubáka dopadli dobře.Adam má zoubky jak perličky a já,ikdyž jsem tam měla od minula otazníky u 3.zubů,byla bez vrtání.Ráno jsem byla totiž tak "šikovná" :grinning: ,když jsem vykošťovala maso,že jsem si skoro uřízla vršek nad kloubem u ukazováčku.Celý den mi to přes náplast pořád prosakovalo,takže jsem si to musela zaškrtit proužkem plátna.Samo,že když jsme měli jít do ordinace,tak se to tam hnulo a dr. asi dostala strach,abych nevykrvácela a řekla,že ty kazy vyřešíme příště. :sweat_smile:
Koukám,že si po ránu nějak ační. :sunglasses:
My vstávali v 6:00,uvařila jsem akorát polívku,vyprala várku prádla a byli jsme na chvilku venku. :dizzy_face:
To budete chodit na návštěvy pěšky?
My jsme taky o krosně uvažovali,ale nakonec jsme si koupili kočárek určený do terénu a jezdíme s ním teď.Já si totiž nedokážu představit,že bych našeho 14.kiláčka tahala na zádech. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli je zatím 9-10 kilo, no když pojedeme busem tak do všech kočár nevemou hajdaláci zlobiví a ve vlaku se mi nelíbí zbytečné tahání se s kočárem při přestupování :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak raději šup na záda a už to frčííí :grinning: doufám :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to pak chápu. :slight_smile:
My jezdili s kočárem i vlakem,................asi jsme měli štěstí na ochotné průvodčí. :wink:
Akorát Vy musíte asi přestupovat v Moravanech,když někam jedete,co?
28. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě a v Moravanech většinou nefunguje výtah a musíme po schodech :stuck_out_tongue_closed_eyes: na hlavním než výtah přijede a vyjede .... to jsme desetkrát po schodech rychlejší :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek