• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Ahojda holky a jak se jezdí vlakem? Jezdíte taky někdy těma zelenýma s takovýma užšíma dveřma a pěkně blbýma schůdkama? Taky jsem si říkala, že bysme vyrazili vlakem někam dál, ale mám strach z těchto vlaků... Nebo se kočárky dávaj do těch úložnejch prostor se zavazadlama? :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no kočáry se berou právě do dveří, ale větzšina se jich tam vejde, no někdy ten nástup a výstup je složitější, ale dá se to :wink:
28. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ani ne za hodinu razíme s kočárem z Holic do Svítkova, takže přestup v Moravanech a pak ještě do MHD :grinning: :grinning: :grinning: a zpět nás snad vezme i do autobusu :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
My jezdili všemi vlaky kromě Pendolína,než jsme měli auto. :sweat_smile:
Většinou buď jen do Prahy (to se dá odstát i u dveří,když je rychlík našlapaný :wink: ) nebo do Dobříkova u Chocně(tam jezdí osobáček s těmi dvojdveřmi,tak to je v pohodě :sunglasses: ).Auto máme rok a půl a od té doby jsem si na vlak ani nevzpomněla.Ale určitě začneme s vláčkama,až Áda povyroste. :wink:
E.k.t.,...............no,jo někdy jsou z toho stresové situace,hlavmě pro tatínky. :grinning:
28. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no to mi povídej, dnes teda do Pardubic jedeme autem :wink:
29. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha,.............tak já myslela,že auto nemáte. :sweat_smile:
Zítra dopolko mi přifrčí vlakem kamarádka od Prahy s klukama a odpolko spolu zajdeme k foťákovi.Byla totiž unešena z cen místních služeb a když si to propočítala s tamními,tak jí vyšlo,že se jí sem vyplatí zajet. :grinning:
Už se na ně těším,ale manža má už žaludeční neurózu.Věčně si stěžuje,že k nám "nikdo" nechodí a když už sem někdo přijede,tak si stěžuje,že nemá svůj klid. :grinning:
Když bych ho pokaždé brala vážně,tak jsme už dávno rozvedení. :grinning:
Takže kdyžbych se tu pak nezjevila,přeju Vám všem hezký víkend.
Pa
29. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak si to focení pěkně užijte :wink: já si na příští týden domluvila něco s nehty tak jsem zvědavá, právě proběhl histerák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Histerák z čí strany? :confused: :sweat_smile:
Focení dopadlo nad očekávání dobře.Sice kluci (kromě toho 6.letého) začali krčit brady,jakmile přišla fotografka s aparátem,ale nakonec se nechali umluvit a v pondělí si jdu pro fotky. :dizzy_face:
Pak je dám do albíčka. :sunglasses:
Manžel oba dny přežil docela v pohodě a i klukům se odtud nechtělo dneska domů. :sweat_smile:
Přijeli pro ně její rodiče,se kterými jsme si došli na obídek.Fakt bylo i supr počasí,takže jsme si to užili. :dizzy_face: Akorát,jakmile odfrčeli domů,zavládlo tu hrobové ticho. :sweat_smile:
Je fakt rozdíl,když tu má člověk místo třech,jedno dítě.
Akorát nevím,co si počneme s tím naším rarachem,protože se podruhé za 10 min. na nás přišel podívat z postýlky.Už jí nemáme jak snížit,tak to bude dneska docela zajímavý večer. :grinning:
1. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Joli je při usínání mívá a dnes znova, ale trval asi 5 minut, tak pohoda :wink:
1. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No to bude, Joli naštěstí slízá jen z kanape a už jí to docela jde :wink:
1. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsem mladýmu vyhodila peřinu z postýlky a politicky mu vysvětlila,že když chce spát,tak že má zůstat v posteli. :sweat_smile: Než jsem si napustila vanu,byl tuhej.Naštěstí :grinning:
Před hodinkou jsme se vrátili z Holic.Bylo tam CB setkání a manža tam s kamarádem sháněli anténu.Potkala jsem tam spoustu známých lidí a trochu mi ukápla slzička,že už s nimi nemůžeme (zatím) nikam jezdit na vysílání . :sweat_smile:
Je tu krásně,tak se asi odpolko courneme do města. :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
No dnes je fakt nádherně, mám tu návštěvu a taky jsme byli celé odpoledne na dětským hřišti
2. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak návštěva šla už domů, tak dobrou noc i vám :wink:
2. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak hlavně,že jste si užili pěkné počasí.Podle manžy má dneska pršet,ale zatím to nevypadá. :sweat_smile:
My měli dopolko grilovačku,v mezičase jsem si protrhala mrkev a vyplela záhonky,abych na to nemusela delší dobu sáhnout. :grinning:
Před chvílí jsem byla vrátit dítě do postýlky.Já se z něho asi zblázním. :grinning:
Zajímavé je,že v polene mi to nedělá. :confused: :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,já hlásím,že mi jsme absolvovaly samy cestu ted ve středu samy vlakem do Pce a na to jaký jsem s toho měla strach v poho.Naložily nás do uložných prostor jak jsou ty větší dveře a měly jsme kupé pro sebe.Malá tam spala v jkočíku a pak nám paní průvodčí pomohla ven. :slight_smile: Tak za týden budem Pardubandy,to je nezvyk.Je mi už ted smutno,ale zvyknem si.Máme blízko babi+segru :slight_smile:
3. kvě 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my Vážíme 9400g a 75cm.Dole 2 zoubky a nahoře se nám derou asi dvojky a jsme ted posrajdenáý a nějak večer blbě spíme,tak snad se brzo doklubou :slight_smile:
3. kvě 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak se stavíme v postýlce a než usnem skáčem a je to strašná bžunda.Dnes se zapomněla a stála po 2krát sama bez opory
3. kvě 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrkocka,...............už se těším,ž se tu zahnízdíte. :slight_smile:
Schválně jsem koukla na naše míry v 10.měsících a měli jsme 8300g/69cm :sweat_smile: .
Kolik měla Eliška,když se narodila,jestli to není tajné? :confused:
No,nic.Mizím k TV a pouštím sem manžu.Mrknu na Vás zítra.
Mějte se.Pa
3. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli je šikulka a mírama podobně jako Joli :wink:
3. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli měla 3430g a 50cm taky se těším až se zahnízdím :slight_smile:
4. kvě 2009 v 07:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No Joli začínala s míň, tak to dohání :grinning: :grinning: :grinning: měla 2710 / 46
4. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
No,jo.................tak to bude asi tím.My jsme měli 4330g/54cm,ve 3. měsících 6kg a v roce něco málo přes 10kg.Je fakt,že co jsme najeli na příkrmy,není už tak říčnej po jídle,....................naštěstí. :grinning:
Koukám,že se to venku docela zakabonilo.Tak doufám,že nebude do večera pršet.Potřebuju jít do města a na 18tou frčím do nemocnice. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no tady taky fučí jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Nazdárek :wink: omlouvám se že jsem vám sem tak vpadla,ale snad byste tu měly být z Pardubic a okolí :slight_smile: chci se jen poptat jelikož nemůžu nic najít jestli je někde poblíž nějaké cvíčo pro těhulky a jestli byste doporučovali rodit v Pardubicích,Chrudimi nebo HK?Já rodila před 9ti lety v Pardubicích tak si teď po takové době připadám jak prvorodička :grinning: a bylo to strašné!!!Tak se trochu bojím,ale zase je to spousta let...
4. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda,gratuluji k druhemu mimi my se do Pce stěhujem,tak ti moc neporadim,ale holky to znaj určo.Ja jsem si jen všimla,že u nás na Dukle je snad nějaký cvičeníčko pro maminky s dětmi.Prý Pardubice a Chrudim jsou super,ale co mamina to názor.Ségra rodila v Pce a spokojená.Ted bude porod super uvidíš :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
fafeta,................u Peršína v čekárně mají letáček na těhu cvíčo u dr.Sýkorové.Tuším,že sídlí na 17.listopadu.
Jinak já si na pard.porodnici stěžovat nemůžu,co se porodu a poporodní péče týče.Akorát tam byla jedna nepříjemná dětská sestra,která měla pocit,že když se jí udělalo mlíko hned po porodu,tak že je nejlepší matka.Mě se udělalo až 4.den a do té doby mě tam pěkně dusila. :rolling_eyes: :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

Ahojky, tak koukám po delší pauze, minulý týden jsem byla na kontrole a doktor mě moc nepochválil, nejen že čípek je pořád zkrácený, ale navíc prcek cpe hlavu dolů. Takže mi přidal hořčík, přijde mi že už nedlabu nic jiného a mám ještě víc odpočívat. Takže teď už nedělám nic jiného než že se válím a manža kmitá :grinning: Ale prďole už má 2 kila tak už to není tak kritické, ale pár týdnů tam ještě zůstat může.

Co se týče cestování vlakem tak obdivuju, já co jsem skončila na vejšce tak jsem snad od té doby vlakem nejela a s prckem si to taky moc představit neumím, ale je to tím, že jsem už zpohodlněla díky autu.

Fafetko já jsem chodila na cvíčo na Dubinu do studia Sportlife a bylo to moc prýma http://www.sportlife-pce.cz/ cvíčo je pro všechna stádia těhotenství a cvičí to porodní asistentka z pardubické porodnice. Já už teď nechodím protože nemůžu, ale jinak to bylo fakt moc fajn - hodně protahování a cviků na uvolnění. Jinak pak dělají spoustu dalších kurzů jako jsou babymasáže apod. Ty jsem absolvovala a naprosto super, už se těším až to vyzkouším na svém prckovi.

Rodit se chystám v pardubicích, ale předchozí zkušenosti nemám tak neporadím. :grinning: Ale já sama jsem si řekla že to nebudu řešit, nadávat jsem slyšela většinou holky co v Pardubkách ani nakonec nerodili, jen to co se povídalo. Ty co tam rodily tak byly většinou spokojené, alespoň co já mám z doslechu :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc děkuju za rady,tu Dubinu určo zkusím.Nejsem sice přímá Pardubačka(acj jojo-manžel mně odtáhl před půl rokem z bydlení v centru na vísku pod Kuňku)ale jsem tam denně :wink: Ty porodnice pořád zvažuju,ale vypadá to že nakonec seberu veškerou svou odvahu a zůstanu v té pardubické.Podle doslechu mi ti co mi tam tenkrát nejvíc ublížili( PA Konvalinová a Dr.Cee)už nejsou a taky už jsem velká holka :grinning: a cítím se tu doma.Okouknu to ještě na těch předporodních kurzech co se v porodnici pořádají a tentokrát to bude určitě jiný :grinning: Holky byly jste některá na těch kurzech?Jaké to je?Je to nakonec k něčemu nebo je to jen tak že se aspoň koukneš do čeho jdeš jak ve Vesničce střediskový? :grinning:
5. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak četla jsem že tady minimálně dvě chodíte k Dr.Dobrkovskému.To je věčná škoda že už není v porodnici(myslím že pouze pro své pacientky a za poplatek že?)ten mi tenkrát na poslední chvíli zachránil život i Sašenku.Dodnes na něj myslím :slight_smile:
5. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
fafetko, já rodila před rokem v Pardubicích a shodly jsme se s holčinama co měly druhé že se to tu moc moc zlepšilo, jestli se podaří druhé tak bych asi rodila zase tady. Hodně se tu změnili dr, většinou odešli neschopní teda byli odejiti.
5. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek