• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
v pardubické nemocnici je taky cvičení, kontakt na něj byl na stránkách nemocnice :wink:
5. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
e.kt.,............tak Dobrkovský a Peršín odešli kvůli horším platovým podmínkám,co vím. :sweat_smile:
Těch je opravdu škoda. :pensive:
Ale z těch dobrých tam zůstala Kokrdová,Tichý,....................
Já zatím těhu neplánuju,takže je to pro mě pasé.Ale kdyžbych byla na místě nynějších těhulek,zeptala bych se dr.,ke kterému chodí do poradny:"Která porodnice je lepší?"
5. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kokrdová je fakt třída, Tichý je taky dobrý, však je to zástupce primáře, jinak je dobrý Mindžák, Brych, Henssel, Vosmíkova a Lísová, jinak jsou taky v pohodě. Tomašuľová taky odešla pro peníze, no to se nedá nic dělat, ale nejhorší byl dědek Navrátil a tuším že i díky mé stížnosti na fatální pochybení, které mě málem stálo život, ten už tam teda není :wink:
5. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli dnes zcela nepochopitelně usnula už v 18.30 :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuju.Už se bojím míň :grinning: a to že zmizel i Navrátil mi udělalo veeeeelkou radost!Dědek jeden protivnej.S tím měla řešení moje máma když mně čekala a já osobně sice pouze jednu vizitu ale stálo to za to :grinning:
6. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a mě ohrozil na životě a zachraňovali mne za dva dny po jeho nenálezu chirurgové, div že ne hrobníkovi z lopaty :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže Dr Farrag poslal se mnou stížnoust na ČLK s červenou poznámkou ohrožení života a řekl že takové kolegy mezi sebou trpět nebudou a bylo
6. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
e.k.t-no vida jak to šlo,škoda že ne dřív :frowning2: no ještě že je všechno zlé už doufejme za námi a bude jen a jen líp :grinning:
6. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když jsem chodila 1/4 roku s rozřízlým břichem na převazy, tak najednou se tam objevovaly maminy dřív než byl problém, prostě už věděli že se nevyplácí moc čekat, takže aspoň to pomohlo dalším maminám a taky to že dr šel do důchodu je pozitiovní :grinning: :grinning: :grinning: já mám holt 8mi centimetrovou ošklivou díru u pupíku a když stojím tak to vypadá jako dva pupíky, ale žiju a to je hlavní :wink:
6. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na rizikovce tu byly maminy z poličky, žamberka ústí nad orlicí i kolína, takže opravdu je to tu dobré :wink:

jo a umí tu vypiplat i hodně malinká mimča :wink:
6. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
E.k.t.,...............hm,tak to si to teda měla veselé,viď? :pensive:
Tak hlavně,že jste to obě přežily a jste zdravé.Ale i tak bych měla asi trochu osypky,při pomyšlení na 2.prod. :sweat_smile:
Navrátila jsem nikdy neviděla,takže nevím o koho jde,..................naštěstí. :grinning:
Je u Vás taky tak hnesně jako tady? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je tam šeredně a Joli je protivná, páč do toho mokra se mi fakt nechce, aby ještě nenastydla, v pátek jedeme až do neděle na sraz maminek termín porodu červen 2008 na Zderaz :wink:

představ si že mi otrnulo a na podzim začneme snažilkovat, jestli se třeba povede ještě jednou :wink:
6. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ono je to asi tím,že se člověk snaží na to ošklivé zapomenou a nechá si ve vzpomínkách jen ty příjemnější věci.Já se 2.porodu taky nebojím,ale až se jednou bude blížit TP,tak už si nebudu tak jistá v kranflecích,jako poprvé. :grinning:
My jsme dopolko vařili,prali,pouštěli si TV a četli knížky.Teď se ten déšť trochu ustálil,tak asi odpolko půjdeme ven.
Zderaz je kde/co? :confused:
My měli z dubna 2007 sraz v pražské ZOO.Bylo to velké plánování,ale nakonec jsme se tam sešli jen ve 4.maminkách a 5.dětech.Ty co to měly nejblíž,se na to nakonec vykvákly. :rolling_eyes: :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.renospond.cz/index.php

to bude tady, mělo by nás původně být 11 rodin, ale jedné rodině si řidič zranil nohu, jedné zajeli pejska a tak si pořídili hned malé štěně, tak přijede jen na sobotu a jedné prokazatelně marodí dítě, tím asi bude problém se slevou a tudíž odpadne ještě jedna rodina, no ale zbývá 7-8 rodin, tak to by bylo v pohodě, už se moc těšíme, bude to vlastně naše dovolená.
6. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že to odtud není moc daleko,když je to kousek od Nových Hradů,co? :confused:
Tam je moc hezky,...................Toulovcovy Maštale,Toulovcova rozhledna u Jarošova,Hospoda u Toulovce :grinning:
Hlavně,aby se Vám vylepšilo počasí. :confounded:
6. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prý by v sobotu mohlo být už pěkně :wink:
6. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý už zítra se to má lepšit,tak jsem na to zvědavá. :sweat_smile:
Dneska jsme teda nevytáhli paty z domu a už mi to fakt lezlo na mozek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady taky hodinový řev a neustává :wink:
6. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi 40 minut chování a zdá se že už bude klid :wink:
6. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak Joli po uchování před 9 usnula a vzbudila mne před 6, to by šlo, jenže já nemohla usnout do 2 do rána, tak jsem jak praštěná pytlem, a to mne čeká náročný den. na 9 jedeme do Pardubic na nehty a odpoledne mám jít zazvonit na dva kontakty a domluvit si s něma schůzku a to hrozí že mne pozvou dál hned, a já je vůbec neznám a navíc jsem dlouho s cizími analýzu nedělala, bojim bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fafetko na těch kurzech jsme teď byli. Jestli k něčemu budou ti teď říct nemůžu, ale já jsem typ člověka co hrozně nerad jde do něčeho neznámého. Když mám jet někam kde to neznám tak si zjistím všechny spoje, i alternativy, vytisknu si mapy no trošku pošuk takže pro mě bylo důležité už jen to že jmse si to tam prohlídly a víme kam máme jet, kdezazvonit, co tam s námi budou dělat atd. atd. První lekce bylo kdy jet do porodnice a co s sebou - pro mě nic moc nového v době internetu, druhá proglídka porodnice + novorozeneckého + koupání mimča a třetí jdem v pondělí to by mělo být snad péče o mimčo pořádně ani nevím. Je pravda, že tam všude lítali mladý doktoři a měli tam i nástěnku s PA a doktorama a tam byli taky samí mladý :grinning: a na cvíču ta PA říkala že si myslí, že se to tam teď taky dost zlepšilo.

A zrovna když jsem byla na minulé kontrole tak se bavila se sestrou jedna pacientka, že Dobrkovský už rodit nechodí - říkala že to byl děsnej časovej záhul, být pořád na telefonu, ve dne v noci, o víkendu člověk nemohl nikam odjet a že zase když to slíbil tak to chtěl dodržet. No bylo by to fajn ho tam mít, ale co se dá dělat :grinning:
7. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panusko,díky za info:slight_smile:taky o těch kurzech uvažuju ať víme do čeho jdem:slight_smile:ono je to nějak na objednání předem viď?Já mám teda zatím ještě čas,plánuju to tak cca na září :grinning: jinak chodím k Dr.Kučerovi(taky to byl důvod proč na mně byli před 9ti lety tak zlý)a jsem ráda,že už je to v porodnici jiné.Nejdřív jsem měla fakt velikej strach že se tam budu muset ještě jednou vrátit,ale teď už se nebojím :grinning:
7. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak klidnou dobrou noc všem, klidný sváteční víkend a ke dni matek vše nej nej nej a třeba i nějakou kytičku :wink:
7. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
E.k.t.,................kdypak jedete na ten Zderaz,když tu ještě takhle večer strašíš? :sweat_smile:
My máme dnes odpo v plánu tento výlet:
http://www.obecvelichovky.cz/file.php?nid=1479&oid=1329393
abysme uspokojili občasné touhy našeho tatínka. :grinning:
Ráno jsme byli na nákupu a na zítřek budeme muset taky něco vymyslet.Nechce se mi sedět doma,když je venku takhle krásně. :dizzy_face:
Tak Vám všem přeju hezký prodlužený víkend. :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
omlouvám se. že vám sem lezu :wink: , ale potřebovala bych poradit.
Už delší dobu koukáme po sourozenecké kočárku Phil and Teds, jenže jsme ho ještě nebyli schopní objevit nikde na živo. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli je v Pardubicích nějaká šikovná větší prodejna (prodejny) s kočárky a kde, popřípadě, jestli jste na tento kočárek někde nenarazili? Do Pu sem tam jezdíme.
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=135298

Předem moc děkuju!!! :slight_smile:
8. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karotky jsme už tady, ale funguje tu wi fi tak mám v albíku pár momentek mamin, dnes teda chci fotit foťákem a ne mobilem, to pak přidám až doma, nevzala jsem kabel. Je to tu pohodový pškný v krásné přírodě. :wink:
9. kvě 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
E.k.t.,.....................mě to pak došlo,jak jsem Ti koukla do albíka. :sweat_smile:
Manža mi před hoďkou vypadl na sraz ze ZŠ,dítě mi usnulo před půlhoďkou,takže si teď užívám zaslouženého klídečku,cpu se kompotem třešní a koukám na Goťáka. :grinning:
Zisa,................co vím,tak v Pcích je docela výběr v Babycentru,pak v Opatovicích n/L. v areálu Vesny,........
Ale já si kočárek vyhlídla na netu a objednala ho v kameném krámě.Jenže ten před půlrokem zrušili. :sweat_smile:
Takže víc poradit nemůžu. :pensive:
9. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot bylo to tam fakt super super super :wink: ubytování s plnou penzí na 2 noci 2100 a fakt pohoda, nápoje teda byly zvloášť a snídaně švédský stůl, teda překvapení že bez zeleniny, ale jinak pohoda :wink:
10. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, Joli tu už hodinku výská, ale jinak pohoda :wink: peru peru ..... :grinning:
11. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že jsme tu zůstaly na ocet,viď? :sweat_smile:
My byli dopolko s Ádou na ORL kvůli nosní mandli,ale naštěstí na operaci nemusíme.Cestou domů jsme si všimli této informace:
http://www.holickamasinka.cz/mdd.html
a určitě se tam zajdeme podívat.Adam je poslední dobou na vláčky nějak ujetej. :grinning:
11. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mašinky jsou super :wink:
11. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek