• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Akorát by mě zajímalo,proč se to nazývá Holická mašinka,když jí má chlápek na zahradě v Pardubicích. :sweat_smile: To je nějaký spolek či,co? :confused:
Jak se dneska máte děvčata?
My měli prací a vařící dopoledne a odpolko se půjdeme mrknout k Měst.lázním.Mám se tam objednat na rehabku,ale obvoďák mi řekl jenom,kde sídlí a tel.číslo mi jaksi pozapomněl napsat. :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím proč Holická mašinka, ale jesrtli to není ta co ji má ve Velinách jeden fanda na zahrádce a nyní ji třeba půjčil do Pardubic :wink:
14. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak už týden v Pce a zatím si zvykáme net jěště nemáme,píšem od babičky a scháníme maminky na procházky at nám není smutno.
EKT:jsem ráda,že jsme Vás mohly poznat a snad brzo ahoooooooooooj :slight_smile:
17. kvě 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrkocka,...........tak Tě vítám ve "velkoměstě". :grinning:
Jinak my chodíme na procházky denně,pokud dopoledne zrovna nevařím.Místo našeho výskytu bývá od Grandu až po Dubinu.Tak se třeba někdy potkáme. :wink:
18. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za týden je Dětský den v areálu sokolovny:
http://www.sokolpardubice.cz/cs/aktuality/
Nechystáte se tam někdo? :confused:
21. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je nechutně tak relaxujeme doma s domácím latté a vzpomínám na všechny na nichž mi záleží :wink:
30. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda je. :rolling_eyes:
Včera dopolko jsme byli na těch mašinkách a jinak tvrdneme doma. :sweat_smile:
Dneska máme v plánu odpolední grilovačku,tak jsem zvědavá,jak to spácháme. :sweat_smile:
Přeju hezkou neděli a zítřejší Den Dětí. :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak den dětí jsme si s Joli udělaly doma, navečer s dlouhou prochajdou, že bylo konečně pěkně :wink:
2. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je to s počasím čím dál horší.Ráno jsme ve městě málém zmrzli a to šel Áda pěšky,měl bodýčko s dl.rukávem,teplou mikinu a abundu s fleecem. :sweat_smile:
Odpolko to spíš vidím na nákup autem než na pobyt na zahrádce. :grinning:
Zítra se půjdeme juknout na letečák.Budeme ho sledovat z Dolíčku s ostatními spottery. :wink:
5. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, promiňte že vám sem takhle lezu, ale sháním nějakou dobrou gynekoložku v Pardubicích. Mohla byste mi některá někoho doporučit a kdyžtak písnout do IP? Předem děkuji a přeji krásný den a zdravá a krásná dítka :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, je mi 26 a snažíme se s přítelem o mimčo, ráda bych si s někým psala a sdílela novinky a poznatky, případně s dětmi na hřiště apod ;) je tu někdo? :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cocci, však se připoj, v rámci možností se tu vyskytuju, ale ne vždy je čas :wink:
10. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pardubandy chtěla jsem se zeptat kde jste rodily?jakou porodnici doporučujete a váš názor,už se mi to blíží pomalinku,tak začínám bláznit : )
26. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já rodila před rokem v Pardubicích a musím říct že fakt pohoda, sestřičky i ostatní personál chápavý a milý, já ji doporučuji, nedoporučuji přikládat váhu názorům starším 3 let, protože v této době došlo k velké obměně personálu a proto názory mladší jsou samo zřejmě hodnodtnější :wink:
26. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,rada bych se k vam pridala:wink:bydlim v Tremosnici. Termin mam v srpnu.rada bych nasla kamaradku-tehulku ci mamcu
28. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně se přidej, čím víc tím líp :wink:

už se ti to krátí :wink:
29. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vvvecna,.......................já rodila v Pardubicích a tady si můžeš přečíst,jak jsem tam byla spokojená :dizzy_face: :
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=21217&vGroupOffset=40&vOffset=270
Je to příspěvek psaná 29.dubny 2007 ve 22:03
30. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já se hlásím po delší době - termín sem sice měla 21.6. ale jak mě strašili s předčasným porodem tak po poslední kontrole mi dr. řekl že můžu porodit do 24 hodin a nebo takhle chodit ještě 3 týdny to bylo 27.5. a hádejte no jo 28.5. mi ve 4 odtekla voda a ve 14:20 se narodila naše beruška. Měla 2,6 kg a 44 cm a jelikož byla předčasně narozená tak byla den v inkubátoru a až asi 3. den jsem jí měla u sebe. Pak jsme bojovaly s kojením a dodnes moc nekojím tak napůl - nakojím a dokrmuju buď odstříkaným mlíkema ale spíš nutrilonem těžko říct kde se stala chyba - malá je lenoch a já toho mlíka taky moc nemám takže asi tak. Ale jinak je to poklad. No takže teďuž je jí měsíc je to velká slečná a my jsme se konečně daly do kupy - Doma mě chytla děsná poporodní depka -to jsem fakt nečekala byl to nářez, ale díky manželovi jsme to zmákly.

No a tudíž pro Vvvecnou zážitky a zkušenosti - za mě mají pardubice 1s * fakt jsem byla spokojená, všichni milý, příjemný, ochotný - od doktorů přes sestřičky až po uklízečky. Jen bych brala nadstandard, který teda za mě nebyl volný, protože jsem se vůbec nevyspala ajelikož jsem tam strávila 8 dní tak už jsem ke konci byla grogy - když už jsem měla chvilku si chrupnout tak brečeli jiný mimča nebo chodili návštěvy, nebo sestry atd. Ale jinak fakt super. Pro mě teda byl děs, že porod byl branej jako rizikovej a já byla neustále napojená na monitor poslední 4 hodiny jsem měla křížový bolesti od kterých nešlo ulevit, ale zmákla jsem to bez epidurálu a 5 minut po porodu jsem siříkala že to byla pohoda :grinning:

na fotky když tak můžete juknout na http://panusaci.rajce.idnes.cz/

takže hokly které vás to teprv čeká ničeho se nebojte a klíďo do pardubek :wink:
30. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
panuska,...................GRATULUJU k holčicce a jsem ráda,že se to v Pardubkách moc nezměnilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu se mrknout na fotky. :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm,..................Verunka je teda nádherný miminko. :dizzy_face:
A jinak fotky máte taky moc hezký. :sunglasses:
30. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panuško gratulace že jste to tak pěkně zvládli :wink: jé mám radost, ale panáček bude až večer, jsem doma sama, tak musím být řízení schopná kdyby něco :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já sice vstala před sedmou a Joli ještě byla spící, ale musela jsem tu likvidovat bordel po nočních skřítcích všude drobky perníku, kousky piškotů máčených v kakau a sunaru a pokapáno od třešní, zkoušela jsem jam, ale sviňa nehoustne no takže pozametat povytírat pověsit prádlo vyměnit myčku, zachránit Joli, chtěla se mi tele podříznout nožem :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky jsem dala Joli vyprat bačkůrky a dala jí další co má na ven a 14 jsou jí akorát, to není prav da, dá číslo 0,5 cm za měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

jo a na další zkoušku jdu 20.7 a pak ještě na jednu z přepravy nebezpečného zboží fůůůjjjj a pak komplexní prohlídka u drážního dr a od 1.8. budu mít smlouvu, když udělám všechny zkoušky :sweat_smile: :confused:
2. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
pomalu se hlásím do Pardubického klubu, v srpnu se budem do PCE stěhovat :wink:

takže bych ráda udělala menší průzkum:
1. kam chodíte s mimi plavat?
2. k jakému dětskému lékaři chodíte?
3. k jakému gynekologovi chodíte?

díky moc :wink:
14. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gucci - gynekologa doporučuji Dobrkovského -je fakt dobrý, má teda dost pacientek, ale nikdy jsem tam moc dlouho nečekala. Na plavání já začnu chodit od září do Hastrmánku - http://www.hastrmanek.unas.cz/ byla jsem se tam přihlásit a prý teď staví nový bazén někde jinde pro větší děti takže mají dost místa pro malé prcky - ale nekoukala jsem jak máš staré dítko. Pak se ještě nově otevírá tohle ale nevím je to úplně nové Hastrmánek už funguje dlouho http://www.firmy.cz/detail/2403832-plavecke-centrum-u-majaku-pardubice-zelene-predmesti.html

No a co se týče dětského tak neporadím sama se svou doktorkou dost bojuji, nebo spíš z ní nejsou moc nadšená -je taková nekomunikativní, nic nevysvětlí na vše se musímptát a z ní vyloženě tahat. Teď má ale dovču a zástup jí dělá MUDr. Zavřelová a jelikož jsme teď měli trošku problémy tak už jsem tam byla 2x :grinning: a je fajn. Jen se tam musí nechat kočár venku což nic moc, ale já už jsem si pořídila zámek - máme docela drahý tak bych o něj nerada přišla :grinning:

A odkud se stěhujete a kam přesně?
14. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
panus: my mimi teprve čekáme, na silvestra :grinning: , stěhujem se z Prahy na Trnovou do těch novostaveb :wink: ... a k jaké dětské ted chodíš teda?

kamarádka mi říkala, že se plave ještě v hotelu Labe
14. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee tak teďkoukám že jsi teprve těhotná tak to moc gratuluji a přeju hladký průběh a zdravé mimi :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc a já ted koukám, že ten Hastrmánek je v tom Labi :grinning:
14. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vidíš to je trefný :grinning: :grinning: :grinning: to mě ani nenapadlo
14. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
panus: a jak se jmenuje ta dětská, ke které chodíš?
14. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek