• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
jaul: supéééééééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a změníš dr. nebo ne? Jak s kontrolkou? Povídej, přeháněj... a změň si konečně tu snž :grinning:
5. únor 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul, tak ať Ti prďola roste :wink: .
5. únor 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, super, Šebrlátko je tam :dizzy_face: :dizzy_face: Udělej si první foto pupku, at máme s čím porovnávat :wink:

knuff, co malá? už je jí líp??
5. únor 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, už je to téměř fajn, jen trochu ještě soplíme, ale to jsou jen zbytky... A co vy? Už jste se s tím taky popraly, holky :wink: ? Koukala jsem, že má Anetka i ženicha, jste se Siss pěkné dohazovačky :grinning: .
5. únor 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuff, už je to taky lepší, ještě trochu rýma, ale OK :wink: JJ, Anetka má ženichů, že nevíme co s nima. Budem muset asi vybírat podle výše konta rodičů :grinning: ať se máme na starý kolena dobře :sweat_smile:
5. únor 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaul, perfektní, velká gratulace :wink:
A jakej dojem z doktroky? Koukej jí změnit... :slight_smile:
5. únor 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni, super výběr jmen! :dizzy_face: Líbí se mi obě, co jste vybrali :wink:
5. únor 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :wink: , no možná to bude nakonec Matěj místo Matyáše, ale Emma každopádně zůstane :grinning: Kéž by to byla holčička :sweat_smile:
5. únor 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme měli pro kluka Jakuba nebo Matyáše :wink: Ale Emma je super, hlavně žádnou neznám :wink:
5. únor 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, klučičích jmen se nám až tak moc nelíbí, vlastně jsme s tím měli dost problém, ale holčičích jsme věděli spousty :grinning:
Holky, budu si objednávat nějaké oblečení z Litexu, pokud byste se chtěly přidat, není problém... Měla by tam být 5%sleva, když se to objednává z netu. Pokud mi zítra dopadne kontrola dobře, budu určitě objednávat... :slight_smile:
5. únor 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: tak to my nejsme dobrá partie :sweat_smile:
5. únor 2008 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, ale tygr se nám zase líbí :dizzy_face:
5. únor 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: se musíte rozhodnout mezi láskou a majetkem :sweat_smile:
5. únor 2008 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, co já??!! :grinning: At se rozhodne radši Anetka, zatím volím lásku :wink:
5. únor 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaul: a jinak super..malý Sebrlátko :grinning:
5. únor 2008 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, fajn přístup, ať žije návrat do 19. století, ještě si pořádně prověřte konta rodičů případných ženichů, dejte si s nima pár schůzek, abyste co nejlépe vybrali a je ruka v rukávu, no néééé? :grinning: Dobrá, dobrá, nekamenujte mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jen ještě dotaz, má už taťka připravenou flintu? :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, Ty by ses měla zajímat, jaké věno přece dostane Anetka, ne? :sunglasses:
5. únor 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už nereju, není to vtipný, pardón....
5. únor 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
knuff, brokovnice je připravená, vyčištěná :wink: nápadnící se můžou přiblížit k domu :grinning:
5. únor 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to můžou přijít rovnou v páru, když máte brokovnici :wink: .
5. únor 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knuffel: no Aneták je výhodná partie :sweat_smile:
5. únor 2008 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caues,
az ted jsem se doplazila po celym dni domu.
Rano - jsem se konecne dockala a sla o pul 9 na radu, i kdyz jsem tam byla prvni. Pani mudra byla dneska asi nejak dobre naladena, mila, usmevava. Rekla mi je tam, i jsem tu mazanici videla :grinning: a jeste predtim se me ptala, jestli jsem rada, ale ja byla jak v Jirikovym videni, takze jsem asi moc nadsene a rozneznele nevypadala, jsem ji rekla, ze jsem spis zatim prekvapena, nacez se me zeptala, jestli tehotenstvi nechame.. Blbou jsem ani nemusela hrat, docela me to zaskocilo, tak jsem vykoktala neco ve smyslu, ze jo.. napsala mi na papirek TP (ten uz mam zjistenej z netu) a nastup na materskou. Ptala se, co prace, tak jsem ji rekla, ze kdyz me neprevedou, tak jestli by mi dala kontrolku - bez problemu to odkejvala. Jsem s ni byla dneska celkem spokojena. Jak rikaj tchani, asi si zasu...a, tak ma dobrou naladu!
Prace - uz nemusim svozy, rekla jsem to hlavnimu vychovateli, i kdyz se mi je snazil jeste nanutit, s takovou kosmickou rychlosti u me nepocital. A taky zastupkyni, tak ta mela radost. Ptala se, jestli jsme se snazili dlouho, tak jsem ji rekla ze srandy.. no.... asi 10 dni :grinning: Souhlasila by asi i s tim kanclem, jen to nejdriv musi probrat s ridou, takze uvidime. Ve tride jsem rekla na tvrdo, ze bejt nechci.
Jinak jsme meli do 5h poradu, uz jsem se modlila, aby to skoncilo, pac tam sedet mezi opocenyma lidma za celej den neni fakt nic prijemnyho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Z porady jsme jeli rovnou na pizzu, pekne jsem si napucala nacicka sopakem a kouskem pizzy a pak jsme jeste hodili kamose dom a ted uz se jdu konecne kouknout na tv a pak dadat.. ufff je to vycerpavajici :sunglasses:
5. únor 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: Ja se na ten Litex mrknu, tak pockej, ale dostanu se k tomu az tak zitra odpoledne!
Jinak ja jsem koukala i na tyhle stranky www.bebefield.cz a taky bych si tam neco vybrala.. uvidime :wink:
5. únor 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jeste nam dneska zvedli vyplatu o 2 litry, to je good :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul, jasně, koukni, a zítra dej vědět, stejně budu objednávat nejdřív zítra večer, odpoledne si jdu sednout s Lůcou, tak se konečně taky dozví, že bude tetka :grinning: Jsem si v Litexu vybrala nějaká trička a jedny domácí kaťata, už jsem si je zkoušela v Oáze na Třídě Míru a jsou perfektní. Doma už sedím s rozepatýma kalhotama :slight_smile:
Na ty druhý stránky taky kouknu, o těch jsem ještě neslyšela :wink:
5. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak jsem na bebefield koukala, ty jo, to jsou ceny :sweat_smile: , líběj se mi trika, možná bych si jedno vzala, tak kdybys z toho taky chtěla objednat, tak mi dej vědět, ale ceny jsou pro mě schůdnější přeci jen v tom Litexu... :slight_smile:
5. únor 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni: No, ceny jsou to docela hruzny, ale co... Ja bych tam brala jednu sukni a nejaka ta halenka by se taky hodila. Vcera jsem Lucce davala na vyprani to pob...y prosteradlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaul: takže supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaul:ty brďo samé dobré zprávy se na tebe valí gratuluju parááááááááááááááááááááda :grinning: :grinning: :grinning: Holky já si s litexu objednávala už před vánocema někdy v listopadu a doteď ně to nepřišlo :frowning2: Tak jsem to teď zkusila znovu uvidíme :wink:
jaul:já ti říkala,že mě doženeš ještě pár týdnů a máš mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty: čááuuu :grinning: my zas bojujeme s jídlem :angry:
6. únor 2008 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek