• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
gucci chodím k dr. Válové, ale jestli se stěhujete do trnový tak to bys měla sakra z ruky, je to na druhém konci města. Ale v trnové je myslím taky nějaká dr. a docela si jí chválí, mrkni na znamylekar.cz dej vyhledat pediatr pardubice a tam ti to vyjede. Ty jo a co vás zaválo sem z Prahy? no a silvestrovské miminko by bylo super, jsem zvědavá jestli vám to vyjde :slight_smile: U nás to bylo trošku předčasně, malá se měla narodit 26.6. a nakonec si dost pospíšila, doktor mě strašil předčasným porodem už od 30. týdne, ale nakonec vydržela a narodila se 28.5. a to jsem byla den před tím na kontrole a říkala jsem si že by mohla vydržet aspoň na den dětí a ono prdlajs :grinning: :grinning: :grinning: Ale tak třeba se trefíte :wink:
14. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
panus: aha tak to ne, mě říkala kamarádka o nějaké dr. v Polabinách na poliklinice, prej je starší, ale prej z ní taky moc info nedostane, ani se neptá na pokroky apod.
díky za ten odkaz na webovky, mrknu na to
jinak manža je z Pardubic, já jsem ze Severní Moravy, v Praze ted oba pracujem, ale já tady nechtěla zůstávat, tak jsme nakonec zvolili PCE
15. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tjo tady to žije :slight_smile:
17. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, můžu se vetřít do klubu ??? :wink:
19. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
buba: no určoooo, koukám, že máme podobný termín porodu :wink:
20. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jasnačka jen se přidejte ať nás tu je víc :grinning: já se omlouvám ale s tím mým šídlem moc nestíhám. :grinning: holky těhule docela vám závidím, už mi to přijde neskutečné nemít pupík :grinning:

my pořéd bojujem s kojením, malá už si zvykla na flašku a ode mne už v podstatě nechce pít, tak se teď snažím odsávat a když to vyjde na jednu dávku tak jí to dám z flašky. no dlouhého trvání to asi už mít nebude :confounded: aůe po tom příšerném kolotoči kojení, dokrmování, odsávání jsem ráda, že jsem to vydržela taaaaki dlouhosamochvála sice smrdí ale proč se nepochválit co? :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubamaro teď koukám že Robinkovi je půl roku, můžu se zeptat jestli druhé je plánované nebo náhoda? jak zvládáš těhu s takhle malým prckem? my chcem druhé taky brzy, ale min. odstup chci 2 orky, takže ještě máme chvíli klid a čas a užíváme si zatím Verunku :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panuško nic nevzdávej já šla s flaškou a UM už z porodnice a nakonec jsem odsávala 9 měsíců a od 3tího měsíce byla Joli kojená!!!!

kup si homeopTIKUM RICINUS COMMUNNIS 5CH 5 kuliček ráno a 5 před spaním rozcucat, pij hodně meltu, čj pro kojící a polívky si děqlej hlavně kuřecí a hovězí vývary, odsávala jsem co 2,5 h 30 minut z každýho minimálně a hlavně i v noci, Verču přikládej klíďo po hodině, je to dobrá stimulace. a nejlépe se osdává po přebalení a tak :wink:
pevné nervy stojí to za to :grinning:
21. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a z jaké lahvičky dáváš? nám se nejlépe osvědčila mam s dudlíkem ultivent :wink:
21. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt já už zkoušela snad vše i homeopatika dlabu ale moc velkou změnu nepozoruju, u té mé mršky je problém že je líná ode mne tahat a když jí odendám tak hned začne řvát, kdyby aspoň vydržela hodinu tak jí za hodinu zase přiložím, ale takhle se to nedá. Zatím teda odsávám a dávám jí to z flašky a vycházími to tak na 4-5 dávek ze 6 takže pořád toho je celkem dost, výhodu tomá, že vím kolik jí dávám a nepřepíjí se což při kojení + dokrm nešlo a hrozně mi blindila a pak se z toho vztekala takhle je hrozně spokojená a já vlastně taky. Uvidím kdyby se nějak zázračně rozejelo mlíko tak jí zkusím zase dát k prsu třeba když jí to poteče líp tak bude i sosat. Ale já jsem teď schopná odsát tak max 80 ml a to si má vypít 100 no ale jindy to je třeba jen 50 takže žádný velký zázrak. Ale už se tím nestresuju, buď jak buď nějak to dopadne.

dávám z lahvičky avent
22. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co zkusit medela suplementor? je to taková nádobka na zavěšení na krk a do ní se dá mlíčko a hadička se přiloží k bradavce a jak prtě saje tak bere mlíčko spíš ze suplementoru, ale stimuluje prsa k produkci mlíčka :wink:
22. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt díky, ale po dvou měsících ukrutných bojů už na to fakt nemám chuť takže jsem se rozhodla už to neřešit, dokud něco odstříkám tak to tak nechám až nebude tak prostě nebude. ale dík
22. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, kyž to nejde tak to nejde :wink: jen je to chutnější a levnější varianta, ale neboj i po UM děti prospívají :wink:
22. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt jojo levnější to určitě je, ale ty boje a nervy za to nestojí, ten zlom ve mě nastal ve chvíli kdy po ranním kojení (to bylo jediné které zmákla ode mě z prsu a stačilo) kdy si Verunka jen tak pocucla a za půl hodinky začala zase řvát hlady, já jí dala zase k prsu zase si pocucla a začala brečet, pak jí dokrmila nutrilonem spokojeně usnula a já ještě odstříkala téměř to co jsem jí dokrmila a byla na ní hrozně naštvaná - v tu chvíli jsem si řekla, že to není dobré že se naní nechci kvůli takové "prkotině" zlobit protože jí miluju nadevše na světě takže jsem si řekla dost končíme se společným trápením. Takže asi tak. Možná kdybych víc zabojovala třeba by to šlo, ale jsou to kdyby a já jsem ráda, že jsem to vydržela aspoň ty dva měsíce.

Gucci těhulko jak zvládáš ty vedra? myslím na vás holky , já byla těhotná v zimě a hrozně dobře mi dělal ten studený vzduch a to jsem nezvracela jen jsem měla žaludek na vodě, teď nevím jak bych to zmákla. Chodíš ještě do práce?
23. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko
panus: dnes končím 4 měsíc, takže nevolnosti jsou už za mnou naštěstí, byl to mazec ale, celý den zle, v noci zle, hrůza, ale už je to ok....do práce budu chodit tak do konce září....jinak v práci je příjemně, slunce tady nesvítí a když je krize, tak zapnu klimu, venku je to už horší, ale dneska je parádně
24. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci tak super, že nevolnosti ustoupily, mě to naštěstí v podstatě minulo. A kde děláš jestli semůžu ptát? já nějak zjištuju, ž emi práce teda absolutně nechybí no uvidíme za pár měsíců :grinning:
24. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělám v Praze v advokátní kanceláři, asistentku
já bych pracovala možná i dýl, ale v září se stěhujem do PCE a manža nechce, abych dojížděla, tak už zůstanu doma
24. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dlouho jsem tu nevbyla a stale hledame maminku ci kamaradku Pardubice,budeme radi je nam tu smutno jeste jsme si nezvykly :frowning2:
25. črc 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja mam gynekologa Dobrkovskeho faktttttt suprrrrrrrr,pediart a kardiolog Jirásko u divadla,taky spokojenost a na plavčo nechodíme ale chtěly bychom.papa
25. črc 2009 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vrkocko,

tak teď jsem zjistila, že jsme spolu jely asi autobusem :grinning: :grinning: jestli si vzpomínáš jak jsi jela ke gynekologovi, já jela s malou na kyčle a bavily jsme se spolu o malé :grinning: :grinning: :grinning: To je dobrá náhodička co?

Tak co někdy vyrazit s kočárkem? nevím jestli třeba chodíte ven s malou na to dopravní hřiště nebo někam na písek? já bych se třeba přidala s tou svojí čerticí. Holky si spolu sice nepohrají :grinning: Verunka tomu zatím moc nedá,a le i tak bychom mohly třeba pokecat.
26. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeee ahojda to je náhoda,klído můžem mala ma miminka rada a je k nim hodna,tak pisni a muzem se domluvit :slight_smile:
27. črc 2009 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tramtadadááááá

tak zkoušky hotovy, už jen trocha byrokracie :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky nevíte náhodnou jak to vypadá s plností v pce nemocnici?
3. srp 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já rodila před 2 měsíci a je to tak nějak pořád plné ale neodmítají. Já chytla den kdy nás rodilo málo tak to bylo fajn ale pak byl nátřesk. Vím jen že v téhle situaci pak dávají maminy po porodu dolů na rizikové nebo kam ale co nejdřív je přesunují nahoru na šestinedělí aby mohly mít mimča u sebe Dolů ti je jen vozí na kojení nebo si chodíš ty nahoru. Ale pokud vím, tak i když je plno tak neodmítají.
3. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
jak se máme?
3. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
panuško dolů dávají přednostně ty mamči co mají po císaři a nebo mimi v inkubátoru, je tam jedem 5ti lůžák na to upravený, tuším 14 nebo 15, jinak sestřenka má termín kolem 15. září tak jsem zvědavá. Když budou plné pardubice, tak je poblíž chrudim a nebo taky litomyšl. hradec je plný soustavně, ale je to pro specializaci na nedonošené nebo nezdravé prďolky :wink:
6. srp 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tjo tak na to koukám a jsem ráda, že jsem se zaregistrovala do toho Podolí, všude je plno
6. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chtěla jsem zeptat jak probíhají monitory a co si mám příp. sebou vzít a kam se na ně přesně chodí,já se totiž v nemocnici vůbec nevyznám
9. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem se chtěla zeptat jak je to s oblečením pro mimčo pro mimčo hnedka po poporodu,dají mi něco nebo si taky budu muset nějaké donést?Na odchod vím,že ano,ale co po tu dobu co budem v nemocnici?díky
9. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek