• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
vvvecna................jestli na monitory budeš chodit do pard. porodnice,tak Tě předem lituju.:sweat_smile:
Ikdyž se tam objednáš na určitou dobu,tak se dostaneš na řadu i třeba s 2.hodinovým zpožděním. :rolling_eyes: Já se tam objednávala telefinicky,pak jsem šla s těhuprůkazkou na recepci a pak si sednout do čekárny.Po 2. hodinách si mě sestřička zovalola do sesterny,tam jsem si lehla na lehátko,připnula mi pásy a za 20 min.(pokud bylo mimčo akční,.........jinak tam tvrdneš déle)jsem si šla sednout zpátky do čekárny a další hodinu jsem tam čekala na potvrzení monitoru od dr. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To bylo poprvé.Pak už jsem nechodila přes recepci a rovnou jsem vrazila průkazku sestřičce,která tam natáčela monitor.Když tam nikoho neměla,šla jsem hned nebo až se tam uvilnilo místo.Ušetřila jsem si tak ty 2 hodiny nesmyslného čekání. :wink:
Jinak v porodnici mají pro miminka erár.Ale svoje oblečení si na něj můžeš taky donést. :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jj pro mimi oblečení je erární a v pohodě, kdykoli jepotřeba ochotně vymění za čiěté, jen pro mimi určitě potřebuješ plínky, dostaneš cca pro první den a potřebuješ vlhčené ubrousky, jinak kosmetiku pro mimi nepotřebuješ, je tam erární,

pro sebe budeš potřebovat porodnické vložky asi 3 balíky, 20 ks tj asi 1 balík dostaneš, košili mlůžeš mít svou nebo erární, jinak pro sebe v podtatě všechno bereš svoje, pro mimi jen plínky a ubrousky :wink:
10. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
karotko budu chodit do pardubické,protože tady budu i rodit,jinak jsem chtěla chrudim,ale zvolila jsem nakonec pardubky,takže poprvé se nahlásím a když jim to bude trvat dlouho,tak příště prostě vrazím průkajdu rovnou sestře jako ty : )

jinak díky holky za info
10. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
vvvecna................tak pak písní,jak si dopadla.Třeba seto tam za ty 2 roky změnilo k lepšímu. :grinning:
11. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Viem, ze do Pard. nem. nie je potrebna registracia ale je potrebne sa nejako dopredu alespon ozvat, ze tam chcem rodit? Alebo ako je to s tymi monitormi? Posielal Vas tam vas dr. alebo ste sa objednavali sami od seba? Uz tiez zacinam trochu stresovat, aby som potom nedostala vynadano, ze som zanedbala nejake vysetrenie a tak. Diky
17. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

rodila jsem v květnu a tak mám čerstvé info - na monitor mě poslal dr. ale sestřička mi dala jen číslo ajá se objednala. Nečekala jsem téměř vůbec jen chvilenku, aleje pravda že jsem stihla jen jeden monitor :slight_smile: pak už jsem rodila.

Co se týče věcí na prcka tak jsou potřeba plínky a ubrousky ty už od začátku - sestřičky se po nich ptaly hned po porodu. No apro sebe vložky, kojící podprdu, košili, ale já používala ty jejich erární neb jsem byla pořád jak čuně a svojí až tak 5. den (byla jsem tam 8 dní tak proto) a pak už asi jen hygienické potřeby atd.
17. srp 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

omlouvam se ze narusuji vasi diskuzi,ale chtela bych se zeptat, zda tu nektera z Vas nechodi k Mudr. Persinovi: Uvazuju o zmene lekare a tak hledam. na www.znamylekar.cz jsem na nej nasla jak pozitivni tak negativni ohlasy asi jako na kazdeho lekare...
Pokud s nim ma nektera z vas osobni zkusenost jako pacientka, prosim o napsani do IP a podelte se se svymi nazory. Dekuji
17. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
godi1,..................a tady se můžeš mrknout na jeho webovky:
www.gynpce.cz
18. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
panuskodík za info
jinak dnes jdu na monitory,tak vám pak napíšu jak jsem dopadla
19. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,tak monitor v poho,čekala jsem asi jenom 20 min. :slight_smile: a zatím se nic nechystá
19. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
já furt řeším toho dětského dr. a gynekologa a praktického dr. :unamused:
19. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
vvvecna,...............tak to je fajn.Možná tam nebylo tolik lidí,protože jsou na dovolené. :wink:
Uvidíš v září,jestli bude rozdíl nebo ne.Pokud to ovšem do té doby ještě stihneš. :grinning:
gucci,..................Ty se stěhuješ do Pardubek?
19. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
karot: jj, někdy v říjnu nejpozději...jediný co mám je zubař
19. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci gyndu mám peršína-je supr,praktic- mám nováka má ordinaci hned vedle peršína a je taky skvělý a dětsku mám dr Csukásovou,je sice starší,ale supr přístup k dětem jak od ní tak od sestry- se vším 100 % spokojenost,mohu jen doporučit
19. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
pokud bys chtěla můžu ti na ně dát i kontakty
karot jj asi to bylo dovolenou,uvidíme :slight_smile:
tedka už budu chodit každý týden na monitory co
19. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
vvvecna,...............a ten Tvůj praktik přibírá nové pacienty?
Já právě hledám jiného,protože mám 10chutí od toho svého odejít. :rolling_eyes:
19. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci,....................pediatra si vyber taky podle dostupnosti,aby si to pak neměla moc daleko od domova.
Já chodím s Ádou ke Klobučarové na Dubinu a jsem s ní spokojená ve všech směrech. :sunglasses:
19. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ted jsem u něj dlouho nebyla,ale můžu ti dát číslo a zkus mu zavolat
19. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak já musím říct, že s dětskou nejsem spokojená vůbec, pořád z ní musím vše děsně tahat. Malá na začátku nepřibírala a když jsme šli na převážení tak my ani neřekla jestli už jako dobrý nebo co. Pak měla dovču a byly jsme u zastupující dr. a to byl úúúplně jiný přístup. Sice je ve měste ale už na blízkost kašlu, busem tam jsem za 10 minut taky tak co. Jinak tak ke které se budu hlásit je Zavřelová. Na netu má sice míň procent než Válová (ta současná) ale mě teda vyhovuje mnohem víc. Jen čekám až uplynou 3 měsíce od registrace.

Praktického dr. mám Melouna - ten je takový standard a gyndr. Dobrkovského - ten je teda báječenej.
19. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
vvvecna,dík................já jdu v pondělí k Peršínovi(přihlásila jsem k němu kamarádku,která bydlí na Vysočině,tak jí budu dělat doprovod :grinning:),tak bych se tam zastavila a rovnou si to vyřídila. :wink:
Kolik mu je,prosím Tě?
Doufám,že to není důchodový typ. :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky
o té Csusákové jsem už slyšela a je kousek od nás, stěhujem se na Trnovou do těch novostaveb
o Dobrkovském jsem taky slyšela, ale nevím, jestli bere
a s praktikem to bude vůbec nejhorší
19. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
panuska,................tak já to mám k dr. půlhodiny pěšky a MHDčkem 10 min. :wink: Spíš jsem myslela,aby to nebylo přes celé město,když vidím,jaký jsou občas zácpy v provozu. :unamused:
19. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
já nevím kolem 45 + - ale fakt super takže tel je 604 790 380, sestřička je taky hodná a milá a umí brát dobře krev,což já nesnáším,ale od ní to je super :grinning:
ordinaci má jako první on a potom je peršín

gucci tak zkus jako praktika toho mého,je fakt dobrý
19. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
já k dětské to budu mít uplně přes celé město,jsem z dubiny,ale jezdím autem a je mi jedno kam budu dojíždět hlavně že je skvělá,kámoška k ní dojíždí až z nymburku :slight_smile: , ona tady totiž dřív bydlela a jako malá k ní chodila tak k ní i tedka přihlásila dceru
19. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
vvvecna,..................tak to by šlo.Ten náš je spíš sběratel papírů,než doktor.Já jsem k němu chodila jen na prevence,tak to šlo.Ale teď mám nějaké zdrav.problémy a už jsem nevyhovující pacientka. :rolling_eyes: Sestru tam má jenom na parádu a na krev stejně musím do Polyfunkčního domu. :sweat_smile:
Takže je to úplně jedno. :wink:
19. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
zkus mu zavolat a uvidíš :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jj.Zkusím.Číslo jsem si už dala do mobilu. :wink:
19. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tjo ten Peršín má ordinaci skoro v centru
19. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a hned vedle něj sídlí i ten můj obvodák,měla bys je aspon u sebe :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek