Pardubice a okolí II.

Tak..a je to 😎
gucci
19. srp 2009
holky a jak to vůbec funguje u gynekologa, když mám mimi a nemůžu ho dát na hlídání? to tam jdu s mimi?
gucci
19. srp 2009
vvv: a ten obvodák bere normálně nové lidi?
gucci
19. srp 2009
no na toho Nováka moc dobré ohlasy na tom netu nejsou :-N
vvvecna
19. srp 2009
gucci já nevím jestli bere to mu musíš zkusit zavolat,dlouho jsem u něj nebyla
a k těm prckům,občas jsem viděla,že si je maminy berou k sestřičce sebou,tak jestli jim je nachvilu ohlídá nevím
petra.a
19. srp 2009
holky a jak je to s tou porodnici? Je tam potreba alespon zavolat ze tam chci rodit?
vvvecna
19. srp 2009
petro nemusíš se tady v pce registrovat neboj,jen ti nikdo nezaručí,že budou mít volno
petra.a
19. srp 2009
no to ja s tym pocitam, ze aj takato situacia moze nastat
panuska
20. srp 2009
gucci já mám toho dobrkovského a malou jsem vzala normálka s sebou. Mám takovou tu tašku do kočáru tak jsem jí vzala v tom a nechala jí u sestřičky, ona teda krásně spala tak to bylo v pohodě.

Petro nemusíš nikam volat prostě tam jen přijedeš zazvoníš a jdeš rodit 😃 pokud vím, tak na kurzech nám říkali, že neodmítají a vždycky to nějak udělají. 😉
gucci
20. srp 2009
no já potřebuju fakt nějaké super gynekologa, vzhledem k tomu co máme za sebou...nejradši bych zůstala u té mojí pražšké a možná to tak i udělám, do Prahy stejně budu sem tam jezdit a jednou za půl roku na prohlídku mě to nezabije
karotky
20. srp 2009
gucci,..............zavolej si k Peršínovi,dokud přibírá pacientky.Nevím co máš na mysli pod pojmem super,ale Peršín je odborník v pečlivosti,takže nic nezanedbá.Já k němu chodím už 2,5.roku a jsem spokojená. 🙂
vvvecna
21. srp 2009
jj peršín nemá chybu je fakt super,včera jsem u něj byla
a k tomu novákovi - zjistila jsem ,že do 2.9. má dovču
vvvecna
21. srp 2009
chtěla jsem se zeptat váš názor na yal gel nebo klasický klystýr,co je lepší
gucci
21. srp 2009
oka, zeptám se ještě kamarádek z PCE na toho Peršína 😉 a promyslím to
moc díky
nesetrilek
22. srp 2009
Ahoj holky, můžu se přidat?
Já mám teď často dlouhou chvíli. Bolelo mě břicho-tak mi byl doporučen klidový režim a i když už je mi teď dobře, tak ho mám dodržovat stále a tímpádem poprvé po několika letech zažívám nudu 😞 Vím, že za to stojí, aby bylo mimi v pořádku toí, ale už je mi to děsně dlouhý....

vvvecna: yal je rozhodně šetrnější a k vyprázdnění před porodem bohatě stačí

gucci: znám dobrého pediatra v polabinách, poslu Ti kontakt pres IP
panuska
23. srp 2009
nestrilku klidně se přijde, úplně ti rozumím i když já byla doma ze dne na den až od 30. týdne ale i tak to bylo děsně dlouhý. Pár týdnů jsem se zabavila u knížky ale pak už jsem jí nemohla ani vidět. Navíc jsem měla pupek už pěkně těžkej takže nějaké procházky taky nehrozily. No nakonec to dopadlo ještě dobře :-|

gucci klidně k paražskému dr. jezdi ale bacha čím víc budeš těhotná tím častější ty prohlídky budou, pak už chodíš i jednou za 14 dnů, jednou za týden a navíc pak s větším pupíkem mě už dělalo problém i dojet MHD přes půl města. :-|
gucci
24. srp 2009
ahoj holky

nesetrilku: jéé díky za IP a koukám, že máme skoro stejně termín, tak super 😉
panus: jj to je taky fakt...jako tohle těhu už v Praze dochodím
karotky
25. srp 2009
gucci...............tak,co?
Volala si k němu?
Já tam byla včera a když se sestřičky jedna paní ptala,jestli ještě přibírají,tak se na to moc netvářila. :-|
gucci
25. srp 2009
karot: ted myslíš kterého dr.?
mě se líbí gynekolog Peršín a ta pediatrička Madejová
vvvecna
25. srp 2009
persin je super a nabira
karotky
25. srp 2009
gucci,.........myslím Peršína.Doslova sestřička té paní řekla:"Tak možná by to šlo,ale musela by to být Vaše hodně velká známá." :-N
Takže si tam zítra radši zavolej,protože bych řekla,že už mají plný limit.Objednávala jsem se tam na říjen a už jsem si ani nemohla vybrat,na kterou hodinu by se mi to hodilo. :-N
Když začínal u Kostelíčka(převzal to po dr.který šel do důchodu),tak se mu zdálo,že pacošky nechodí a začal přibírat.A jakmile se to rozkřiklo,tak se ty starší ročníky trochu "zbláznily" a nestíhal. 😃
vvvecna
26. srp 2009
ale na netu stále píše,že přibírá,dám vám na něj odkaz,je to přímo na něj
http://www.gynpce.cz/
gucci
26. srp 2009
holky díky, jdu hned volat
karotky
26. srp 2009
vvvecna,.................ty stránky jsou ve zkušebním provozu a moc často je neaktualizujou,pokud nejde o jejich dovolenou a nepřítomnost. 😉
gucci,.................tak jak si dopadla?
gucci
1. zář 2009
hoj hoj hoj
tak s Madejovou (dětskou dr.) jsem domluvená, mám se tam stavit cca 2 měsíce před porodem pro razítko do průkajdy
Peršínovi budu volat dnes odpo, akorát nevím teda kde má tu ordinaci, páč na svých stránách má Rokycanova a na www.znamylekar.cz má Bulharská 114
karotky
1. zář 2009
gucci,.....................Peršín je už od 4.5.09 v Rokycanově ul. 😉
Když se zeptáš setřičky,ochotně Ti vysvětlí cestu.Je teda fakt,že tam ještě není dořešené parkoviště a musí se parkovat u Billy.MHDčkem nedojedeš přímo tam,ale musíš to cca 500m dojít.Taky nechápu,proč si tam nevydupali zastávku MHD,když je tam už tolik doktorů. :-S
gucci
1. zář 2009
tak jsem právě mluvila se sestrou dr. Peršína, byla moc milá, říkala, že berou, že se mám začátkem prosince stavit a že mě zaregistruje a pak bysme se rovnou domluvily na kontrolu po šestinedělí x-)
gucci
1. zář 2009
tak ted ještě nějaký ten praktický a je to, ale to zase tak nespěchá, páč tam skoro vůbec nechodím
e.k.t
1. zář 2009
Ahojky tak jsem právě zjistila že se v pardubické nemocnici od 11 září malují porodní sály a proto se tam nebude rodit, porody budou brát Chrudim, Litgomyšl a Hradec, tak koho se to týká počítejte s tím. Sestřence proto začnou vyvolávat už od zítra a to je 38+0
karotky
1. zář 2009
E.k.t.,..............tak pořád lepší,než aby jí převáželi jinam.Vyřiď Betce,že na ní budu zítra myslet,ať jí to moc nebólí a má to rychle za sebou. 😉
Já se teď na Facebook nedostanu(spíš to nestíhám :-N ),protože mi dítě po O spí jen hoďku a večer dávájí Ordinačku. 😃
karotky
1. zář 2009
gucci,...................tak to je dobře,že Tě vzali. 🙂
Tak z praktiků Ti akorát nedoporučím toho mého.Jako,když od něj nic nepotřebuješ,jsi zdravá až do smrti a chodíš jen na prevence,je moc fajn.Ale nesmí se Ti nic přihodit,..................pak je to s ním o nevy. :-N

Začni psát odpověď...

Odešli