• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
holky a jak to vůbec funguje u gynekologa, když mám mimi a nemůžu ho dát na hlídání? to tam jdu s mimi?
19. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vvv: a ten obvodák bere normálně nové lidi?
19. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na toho Nováka moc dobré ohlasy na tom netu nejsou :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci já nevím jestli bere to mu musíš zkusit zavolat,dlouho jsem u něj nebyla
a k těm prckům,občas jsem viděla,že si je maminy berou k sestřičce sebou,tak jestli jim je nachvilu ohlídá nevím
19. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak je to s tou porodnici? Je tam potreba alespon zavolat ze tam chci rodit?
19. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petro nemusíš se tady v pce registrovat neboj,jen ti nikdo nezaručí,že budou mít volno
19. srp 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja s tym pocitam, ze aj takato situacia moze nastat
19. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci já mám toho dobrkovského a malou jsem vzala normálka s sebou. Mám takovou tu tašku do kočáru tak jsem jí vzala v tom a nechala jí u sestřičky, ona teda krásně spala tak to bylo v pohodě.

Petro nemusíš nikam volat prostě tam jen přijedeš zazvoníš a jdeš rodit :grinning: pokud vím, tak na kurzech nám říkali, že neodmítají a vždycky to nějak udělají. :wink:
20. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já potřebuju fakt nějaké super gynekologa, vzhledem k tomu co máme za sebou...nejradši bych zůstala u té mojí pražšké a možná to tak i udělám, do Prahy stejně budu sem tam jezdit a jednou za půl roku na prohlídku mě to nezabije
20. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci,..............zavolej si k Peršínovi,dokud přibírá pacientky.Nevím co máš na mysli pod pojmem super,ale Peršín je odborník v pečlivosti,takže nic nezanedbá.Já k němu chodím už 2,5.roku a jsem spokojená. :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj peršín nemá chybu je fakt super,včera jsem u něj byla
a k tomu novákovi - zjistila jsem ,že do 2.9. má dovču
21. srp 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem se zeptat váš názor na yal gel nebo klasický klystýr,co je lepší
21. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
oka, zeptám se ještě kamarádek z PCE na toho Peršína :wink: a promyslím to
moc díky
21. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat?
Já mám teď často dlouhou chvíli. Bolelo mě břicho-tak mi byl doporučen klidový režim a i když už je mi teď dobře, tak ho mám dodržovat stále a tímpádem poprvé po několika letech zažívám nudu :frowning2: Vím, že za to stojí, aby bylo mimi v pořádku toí, ale už je mi to děsně dlouhý....

vvvecna: yal je rozhodně šetrnější a k vyprázdnění před porodem bohatě stačí

gucci: znám dobrého pediatra v polabinách, poslu Ti kontakt pres IP
22. srp 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestrilku klidně se přijde, úplně ti rozumím i když já byla doma ze dne na den až od 30. týdne ale i tak to bylo děsně dlouhý. Pár týdnů jsem se zabavila u knížky ale pak už jsem jí nemohla ani vidět. Navíc jsem měla pupek už pěkně těžkej takže nějaké procházky taky nehrozily. No nakonec to dopadlo ještě dobře :unamused:

gucci klidně k paražskému dr. jezdi ale bacha čím víc budeš těhotná tím častější ty prohlídky budou, pak už chodíš i jednou za 14 dnů, jednou za týden a navíc pak s větším pupíkem mě už dělalo problém i dojet MHD přes půl města. :unamused:
23. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

nesetrilku: jéé díky za IP a koukám, že máme skoro stejně termín, tak super :wink:
panus: jj to je taky fakt...jako tohle těhu už v Praze dochodím
24. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci...............tak,co?
Volala si k němu?
Já tam byla včera a když se sestřičky jedna paní ptala,jestli ještě přibírají,tak se na to moc netvářila. :unamused:
25. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot: ted myslíš kterého dr.?
mě se líbí gynekolog Peršín a ta pediatrička Madejová
25. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
persin je super a nabira
25. srp 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci,.........myslím Peršína.Doslova sestřička té paní řekla:"Tak možná by to šlo,ale musela by to být Vaše hodně velká známá." :sweat_smile:
Takže si tam zítra radši zavolej,protože bych řekla,že už mají plný limit.Objednávala jsem se tam na říjen a už jsem si ani nemohla vybrat,na kterou hodinu by se mi to hodilo. :sweat_smile:
Když začínal u Kostelíčka(převzal to po dr.který šel do důchodu),tak se mu zdálo,že pacošky nechodí a začal přibírat.A jakmile se to rozkřiklo,tak se ty starší ročníky trochu "zbláznily" a nestíhal. :grinning:
25. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na netu stále píše,že přibírá,dám vám na něj odkaz,je to přímo na něj
http://www.gynpce.cz/
26. srp 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, jdu hned volat
26. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vvvecna,.................ty stránky jsou ve zkušebním provozu a moc často je neaktualizujou,pokud nejde o jejich dovolenou a nepřítomnost. :wink:
gucci,.................tak jak si dopadla?
26. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hoj hoj
tak s Madejovou (dětskou dr.) jsem domluvená, mám se tam stavit cca 2 měsíce před porodem pro razítko do průkajdy
Peršínovi budu volat dnes odpo, akorát nevím teda kde má tu ordinaci, páč na svých stránách má Rokycanova a na www.znamylekar.cz má Bulharská 114
1. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci,.....................Peršín je už od 4.5.09 v Rokycanově ul. :wink:
Když se zeptáš setřičky,ochotně Ti vysvětlí cestu.Je teda fakt,že tam ještě není dořešené parkoviště a musí se parkovat u Billy.MHDčkem nedojedeš přímo tam,ale musíš to cca 500m dojít.Taky nechápu,proč si tam nevydupali zastávku MHD,když je tam už tolik doktorů. :confounded:
1. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem právě mluvila se sestrou dr. Peršína, byla moc milá, říkala, že berou, že se mám začátkem prosince stavit a že mě zaregistruje a pak bysme se rovnou domluvily na kontrolu po šestinedělí :dizzy_face:
1. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted ještě nějaký ten praktický a je to, ale to zase tak nespěchá, páč tam skoro vůbec nechodím
1. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem právě zjistila že se v pardubické nemocnici od 11 září malují porodní sály a proto se tam nebude rodit, porody budou brát Chrudim, Litgomyšl a Hradec, tak koho se to týká počítejte s tím. Sestřence proto začnou vyvolávat už od zítra a to je 38+0
1. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
E.k.t.,..............tak pořád lepší,než aby jí převáželi jinam.Vyřiď Betce,že na ní budu zítra myslet,ať jí to moc nebólí a má to rychle za sebou. :wink:
Já se teď na Facebook nedostanu(spíš to nestíhám :sweat_smile: ),protože mi dítě po O spí jen hoďku a večer dávájí Ordinačku. :grinning:
1. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci,...................tak to je dobře,že Tě vzali. :slight_smile:
Tak z praktiků Ti akorát nedoporučím toho mého.Jako,když od něj nic nepotřebuješ,jsi zdravá až do smrti a chodíš jen na prevence,je moc fajn.Ale nesmí se Ti nic přihodit,..................pak je to s ním o nevy. :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek