• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
vyve tak to je super že se to hýbe :wink:
5. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vvvecna,....................držím palce,aby Ti to vyšlo podle Tvých představ. :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky,už aby to bylo
6. zář 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vvvecna,................koukám,že už budeš v TP.Co s Tebou Peršín udělá pak,dokud do toho 11.9. neporodíš?
Budeš chodit na ambulanci do nemocnice skrz kontroly,nebo si Tě nechá u sebe do konce?
6. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Bětka s Vwerčou už jsou od včera doma, přesně po 72 hodinách odchod :grinning:
8. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé vvvecna: držím palec :wink:

my jdem dneska na 3D, tak doufám, že bude naše ženská spolupracovat jako dosud
9. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
E.k.t.,.......................tak pořád líp,než kdyby je tam drželi celý týden. :sweat_smile:
Ale malá je fakt k sežrání. :dizzy_face:
Gucci,..............tak jak jste dopadli?
10. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda, taková sladká beruška :wink:
10. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoooj
fotky jsou v albu, jsem ráda, že jsme z ní něco dostali...dr. z ní nemohl...prej tak akční dítě už dlouho neviděl, že si jako užijem :grinning: ...ani UTZ nestíhal zabírat, videa máme povětšinou máznuté :grinning: , strkala si celou ruku do pusy :grinning: , v jednu chvíli měla chodidlo u brady (nechápem jak ho tam dostala), zívala, mávala, otvírala pusu (vypadala jako že s náma kecá) no děěěěsnáá héérečka :grinning:
10. zář 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci tak to musely být super zážitky :grinning: :grinning: :grinning:

Joli se zásadne otáčela zády :sweat_smile:
11. zář 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci,...................s tím chodidlem u brady to není nic zvláštního.Mě když dr. dělal UTZ v 33tt,tak na místě hlavičky našel chodidlo a ještě žertoval s tím,že když kontroloval na sále jednu rodičku,na kolik cm je otevřená,tak místo hlavičky(která byla dole taky)nahmatal nohu. :grinning: Ono si myslíš,že ta mimina tam mají čím dál míň místa,ale ve skutečnosti se tam pěkně melou až do konce. :slight_smile:
Za mě 3D UTZ byl v Hk v Sanusu a při představě,že bych se tam měla trmácet vlakem,mě na něj přešla chuť. A kdyžby se poštěstilo někdy 2.mimčo,tak to taky nechám plavat.Za jedno by mi to bylo líto,že bych to měla jen u jednoho a a za druhé má Peršín hodně kvalitní UTZ a dají se z toho udělat v PC krásné fotečky. :dizzy_face:
Ale je fajn,že jste si to užili. :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkly tak 7.9. se mi narodil Tomášek,váha 2920 g a 49 cm,ve 14.52 porod byl komplikovaný,ale zvládla jsem to,tedka jenom lezim protoze jsem byla hodne potrhana,tak jsem dost zasita,nevite za jak dlouho vypadnou stehy
13. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vvvecna: blahopřeju k miminku... :dizzy_face:
na předporodním kurz nám říkali, že stehy vypadnou do 8 dní - pokud né, má si člověk dojít na gyndu, kde je vytáhnou..
13. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vvvecna,...............gratuluju k Tomáškovi a přeju Vám oběma hódně zdravíčka a Tobě,ať se brzy vzpamatuješ. :wink:
Se stehy neporadím,protože jsem je měla (bohužel jako jedna z posledních :sweat_smile:) nevstřebávající. :confounded:
13. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vvvecna gratuluju k Tomáškovi a ať jste brzy oba v pořádku. Mě se stehy vstřebaly rychle ale některé stejně vypadaly až koncem šestinedělí, ale natrženou prdel občas cítím i teď (pardon za ten výraz) :grinning:
14. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
panuska,...............tak to jí budeš ještě 2,5.měsíce cítit,neboj se. :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
GRATULUJI K TOMÁŠKOVI A PŘEJI RYCHLÉ HOJENÍ :wink:
16. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, Joli spala víceméně v kuse 12 hodin tak pohoda :wink:

a dnes se jedeme podívat na neteřinku, jsou jí přesně 2 týdny tak se moc těším :wink:
18. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vvvecna: velkáááááá gratulace k Tomáškovi, at je zdravý jako řípa :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vvvecna koukla jsem do galerky Tomášek je krásnej klučina moc se vám povedlo. Doufám, že i tobě už je líp a vše vám doma běží jako po drátkách :wink:
23. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdár ženy, něco nového?
29. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
30. zář 2009 ve 13:08 • karotky
Ahojky hlásím se po moc dlouhé a hektické době.

7 mi volali z práce abych si urychleně udělala poznání ve své nové stanici že onemocněl kolega a budu mít směny, tak 7 noční a 9 denní, zkouška způsobilosti a znalosti nové stanice dopadla kladně a včera jsem šla hned na svou denní. tak zatím to vypadá za 10 dní 5 směn, nebo jestli bude ještě nemocný tak za 12 dní 7 směn, do toho péče o rodinu a domácnost je fakt záhul, dnes jsem teda unavená až to hezké není, ale jinak dobrý, za záí jsem dostala dokonce i 300 prtémií za kladný přístup k obsazování směn :grinning: :grinning: :grinning:

No pokusím se stáhnout fotečky ale asi je dám na facebok, páč tam není Joli a mohli by mi to smáznout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Joli to s taťkou a nebo babi s dědou zvládá suprově, takže je to pohoda
11. říj 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdár ženy, tak ve čtvrtek si jedeme pro klíče od bytu a příští týden stěhujem a budu Pardubičanka :sunglasses:
13. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci,..............tak to je fajn,alespoň si stihnete do narození mimča zařídit hnízdečko. :wink:
13. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj ženský :wink: dlooooouho jsem tu nebyla (kdysi dávno jsem se s vámi radila jestli do pardubické porodnice ano nebo ne) a tak se omlouvám že vám sem tak lezu :sweat_smile: jen že jsem nakonec dala na rady a do Pardubic ano a opravdu jsem nelitovala.Bylo to celé SUPER!no tak jako v rámci možností :wink: 3.10.09 se nám narodil syn Vilíček a ze mně se stala nejšťastnější máma na světě :grinning: tak ještě jednou díky za radu :wink:
19. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fafetka.........................gratuluju k Vilíkovi a přeju Vám všem hodně zdravíčka :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám samé nové tváře, dlouho jsem tu nebyla.
fafetka: Gratulace k Vilíkovi.
19. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace k Vilíkovi :wink:
23. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky :slight_smile: mám takový dotaz.Jsem naprosto nezodpovědná a k tomu ještě dementní,ale vůbec jsem si nezapamatovala jméno toho Dr. ke kterému se chodí na kontrolu s kyčličkami :frowning2: vím jen že má ordinaci na té nové poliklinice u policajtů.Nedovedla byste mi některá poradit?Na netu jsem našla jen nějakého Korce.Je to on?
:fearful:
3. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek