• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
fafetka.........Nevím,jestli se Korec přestěhoval na spravedlnost,ale tady máš tel.číslo: 466753212 ,zavolej si tam a přeptej se. :wink:
Jinak přeju Vilíkovi všechno nej k 1.měsíci. :dizzy_face:
3. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
karotky... jsi báječná!!!Dííííky moc!už jdu volat :wink:
3. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak na kyčle je taky suprová dr v pardubičkách
4. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
vvvecna-jo? :confused: a kde přesně?Nemáš na ni kontakt prosím?Ono ve finále je to asi jedno,protože už v porodnici je měl O.K. a tak nosíme látkovku jen jednu preventivně :wink: ale ke Korcovi se zase nějak nemůžu dovolat,tak už jsem přemýšlela že si udělám výlet a objednám Vildu osobně,ale to počasí :confounded: bleee :wink:
4. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
fafetka,.......................http://www.znamylekar.cz/7409/mudr-svabova-hana/ortoped/pardubice-pardubicky
4. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Osobně doporučuji spíš Dr. Korce.
4. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Fafetko já mám zkušenosti s dr. Švábovou a je skvělá. Příjemná a poradila nám i cviky na neotáčení hlavičky a vtáčení nožiček. Když jsem se ptala dětské tak říkala že Korec nenutí široké balení pokud je vše ok, Švábová ho spíš doporučuje do 3 měsíců. My jsme nosili do 3 měsíců a teď už je vše ok. To že bylo v porodnice vše ok, neznamená že musí být i teď, jadýrka se dovyvijí až později. Jo a na kyčle s k ní chodí bez objednání vpondělí a tuším i ve středu, ale to si nejsem jistá. Já šla hned ráno na 8 a byly jsme asi 3. takže za chvilku pryč. :wink:
6. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si na Švábovou taky nemůžu stěžovat.Je pečlivá a na to,že jsme jí tam při 1.prohlídce(jakožto druzí v pořadí)ohodili mundur ádovou řídkou stolící,ustála to v pohodě:"Tak a zítra si na sebe beru už zástěru!" :grinning:
Já široké balení dodržela do 3.měsíců,ikdyž jsme to už od porodnice měli OK.Je lepší to vydržet,dokud se ta mimča moc nehýbou,než to pak řešit v roce a déle. :confounded:
6. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc moc děkuju.Zítra už jsem nachystaná ke Korcovi tak uvidíme...držte palečky :wink:
9. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Držíme,neboj. :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak hlásím že kontrola je za námi a je to vše v pořádku a žádná speciální opatření dělat nemusíme :slight_smile: takže tohle dopadlo dobře.Po návratu domů jsme si ale zažili hodně pernou chvilku,kdy si u svlékání Vilíček ubliknul tak že se toho nadechl a začal se dusit :frowning2: no nepřeju to zažít ani nejhoršímu nepříteli.Ta doba než se zase nadechl byla sice jen pár sekund ale mně to přišlo jak 100let a byl to horor.Hlavně jak se na mně koukal :frowning2: naštěstí jsme to společně taky zmákli.Jo a aby toho jo nebylo málo,tak po 5ti týdnech pohody a hezkého hojení jizvy po nástřihu mi z ničeho nic začala bolet jako čert a objevil se mi i otok,no ani sednout jsem si nemohla :frowning2: dnes je to lepčí,tak snad to bude pokračovat.Zkusím dubovou kůru a když tonepomůže půjdu otravovat Dr.Ten bude mít radost.Má takovej nátřesk lidí,že v pondělí kdy jsem volala abych se objednala na kontrolu po 6ti nedělí mně dali nejbližší možný termín na 4.12.paráda prostě :frowning2:
11. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
fafetka,..................Tak to je fajn.Už nepůjdete na kontrolu?
S tím nenadechnutím jsem si to zažila taky,když byl Adamovi asi měsíc.Když jsem ho po koupání oblíkala,tak byl šílenej vzteky,že není honem jídlo a taky najednou nemohl popadnout dech.Krve by se u mě v tu chvíli nedořezal. :rolling_eyes: Naštěstí mě napadlo ho plácnout do zad a bylo to dobrý,ale spocená jsem byla až kdesi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K jakému dr. to chodíš?
11. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no viď? je zo děsnej pociz a popravdě ani přesně nevím co a jak jsem dělala,ale určitě jsem ho popadla ozočila na bříško nohy nahoru a chdinka zo vyplival.Ono je jeden v takovým šoku že ani neví co dělá a jedná spíš impulzivně.Jinak já chodím ke Kučerovi do Partusu(bývalého)je sice "svůj" ale za ty roky už se dobře snesem
:wink:
11. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
fafetka,...........mě pomohla mast z dubové kůry,ale stejně jsem to měla na kontrole po 6tinedělí tvrdé.Až mě dr. podezříval,že si to ničím nemažu. :sweat_smile:
Trochu jsem měla i hnuto s kostrčí,ale do půlroka se to všechno srovnalo. :wink:
11. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Fafet taky tě uklidním, malá je hodně blinkací do teď a tak jsme zažili spoustu těhle "dusících" akcí. Někdy se nadechla sama po chvilce a jen se rozeřvala, někdy bylo potřeba taky s ní pohnout. Pak už jsem si zvykla. Do té doby jsem monitor dechu nijak neprožívala a občas ho i zapomněla zapnout, ale pak už jsem ho zapínala a zapínám dodnes pokaždé. Teď už se tedy nedusí ale blinká ještě pořád.

K tomu nástřihu, já ničím nemazala taky jsem to měla dlouho citlivé a tvrdé a musím říct, že sexu jsem si začala užívat až tak po 5 měsících, do té doby to byl horor. Ale neboj zlepší se to. Ale jestli ti to otéká tak bych k dr. zašla. :wink:
23. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jste hodné holky :wink: naštěstí "blinkavodusicí akce" byla opravdu pouze tahle jedna,od té doby(ťuky ťuk)je to v pohodě.Ale chůvička k nezaplacení,je naprosto úúúžesná-úplně čistý příjem a hlavně je super,že má zpětnou akci-můžu na Vilíka mluvit i když u něj nejsem :wink: akorát to noční světlo mi přijde malinko mimo mísu-je tak malé a slabé že bych u něj nepřebalila ani omylem.
Jinak potíže s jizvou trvaly přesně týden.Dělala jsem obklady z Dubové kůra a z Řapíku a pomohlo to.Ale sex?No to si teda nedovedu představit :grinning: chudák můj muž.Těhu jsem měla rizikové takže od února nic,pak jednou před porodem na doporučení Dr.takže taky žádný šlágr :grinning: a teď teda už vůbec-zatím se vymlouvám pořád na tu jizvu,ale asi už se budu muset pomalu odhodlat :grinning: ono už je jaksi to 6ti nedělí pryč.No už aby to teda bylo lepší :grinning:
holky ještě dotaz:za jak dlouho bývá menstruace a jak to vypadá?Je stejná jako bývala?Jsem ale telátko co :wink:
23. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
fafetka,................mě se MS dostavila až 7 týdnů po porodu a kojila jsem do 5.týdnů.
Manželské povinnosti jsme obnovili až 3.měsíce po porodu.Pamatuji si,že to bylo první večer,kdy nám Adam prospal celou noc.Do té doby usínal až kolem 22té a to už jsme dávno padali za vlast. :grinning: Ze začátku nic moc,ale do 3.měsíců to už šlo. :wink:
23. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
karotky...já sice kojím pořád,ale MS přišla včera :frowning2: jsem teda doufala,že když plně kojíme tak toho budu ušetřena aspoň nějakou chvilku,ale prd-no co se dá dělat.Na sex se teda ještě nechystám a osobně se mi na něj nechce ale vůůůůbec,ale asi do toho taky půjdem :grinning: si připadám jak "tenkrát poprvé" :grinning:
25. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
fafetka,.................nic si z toho nedělej,protože tak si připadá skoro každá. :grinning:
25. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Fafet při kojení můžeš mít MS je to různé, já už beru normální antikoncepci protože nekojím a je to normoš jako před tím. S tím sexem já teda nepotěším, my jsme to taky prubly někdy kolem 2. měsíce ale ze začátku jsem to vzdali i několikrát. Pak se to postupně lepšilo, ale občas to není žádná hitovka ani teď. Řekla bych že trošku užívat jsem si to začala až po 5 měsících. Ale je to různé, někdo je naprosto v pohodě. TAk držím palce ať to proběhne v rámci možností dobře :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
fafetka,.............máte moc hezké fotky :dizzy_face:
17. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
zdár ženy

kam chodíte s mimoušema plavat? Já se rozhoduju mezi Hastrmánkem nebo U Majáku.
17. pro 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Gucci já chodím do hastrmánku, jelikož když jsem se ptala na místo tak tam mi ho zaručili od 3 měsíců a u majáku mi nebyli schopný říct jestli místo bude. Navíc tam plavou od 4 měsíců a smska od nich s nabídkou kurzů mi přišla když malé bylo 5 měsíců a to už jsme dávno plavali. Já jsem v Labi spokojená, malá teď trošku stávkuje s potápěním,a le zatím nás všichni podporují a zkoušíme to dál, sice od začátku ale je to super. Fakt doporučuju.
17. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Na Vánoce plná bříška,
spoustu dárků od Ježíška,
pohodu a klid,
tak jak to má být.
Po další rok zdraví, štěstí
ať se máte pořád hezky.
Přeje Radka s Adámkem :slight_smile:
24. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. led 2010 v 19:10 • smisek21
ahoj holky
díky moc za přání :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci,............není zač.A ty míry máte teda úctyhodné :sunglasses:
7. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky po šíleně dlouhé době, ale je to mazec, já už ad srpna chodím do práce, takže jsem byla mimo net, ale už mám net na netbooka, tak to bude lepší.

jinak já mám hak jako když jsem kojila azalii a jsem zatím bez ms a velice mi to vyhovuje, já totiž po těch perných začátcích po porodu ztratila příliš mnoho krve a hemoglobinu a musela jsem se děsně ládovat železem, fuj, takže po zastavení krvácení i díky azálce se stav normalizoval, takže spokojenost :wink:
9. led 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar ženy :grinning: koukám že řešíte plavčo :grinning: taky jsem o tom uvažovala,ale do plavečáku se mi nechce-je to tam takový ponurý :frowning2: ten Hastrmánek je v Labi?A když jsou Vilďáskovi 3měsíce pryč není už pozdě?Jsem asi tele že? :grinning:
14. led 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky z Pardubic, poraďte mi prosím, kde kupujete dětské botičky? Jedna speciálka v Lonkovce je prý zrušená. Beru i Chrudim, Přelouč a okolí. :slight_smile: Čekají nás první boty, potřebuju kromě nákupu i kvalifikovanou radu. Díky moc.
20. led 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek