• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
Zdravotnické potřeby na 17.listopadu,v Pardubicích. :wink:
21. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Afi palace 1patro speciálka na dětský botičky? :wink:
21. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na kulatém rohu v prodejně s dětským oblečením mají i české dětské botky. Ciciban má krásné boty. Na jaře tam půjdu koupit další polobotky, jsou lehounké.
26. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mílé maminky mohla bych vás požádat o hlasování?děkuji
zde je odkaz http://www.reknitosmilkou.cz/index.php?hash=c569698d866b02e108a3177d798c57a38a852d071228105204
27. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
nevíte o nějakém mateřském centru v okolí Trnová, Polabiny apod?
Vím o Dubínku na Dubině, ale ráda bych docházela pěšky.
Díky
22. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rc je ve školce v prodloužené a v DDM Alfa www.ddmalfa.cz. Ale osobně tam nechodím, nějak na to nedošlo. Vaše malá je na den o dva roky mladší než náš V. :sweat_smile:
28. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji pěkný den holky.Ráda bych se vás zepatala na pár rad.Jsem v očekávání v 26týdnu a ráda bych své mimi zaregistrovala u dětského lékaře,ale nevím kde.Mohla by mi některá z vás nějakého dětského lékaře doporučit?Děkuji
30. bře 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky reddely já mám dr http://www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/mudr+v%C4%9Bra+csuk%C3%A1sov%C3%A1
a jsem s ní opravdu spokojená
30. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vyvecna moc ti děkuji
30. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, neznáte nějakou maminu z pardubic co prodává nové zboží z nextu a umožnuje osobní odběr?
13. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my chodíme k Doležalový na Dubinu, jsem s ní moc spokojená :slight_smile:
17. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji vám za rady holky....Už jsem doktora našla..Budem chodit k p.Jiráskovi na Karlovinu k divadlu...Je příjemný,tak uvidíme..
2. čer 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nejsem přímo z chrudimi ale z okolí, rodila jse v čáslavi nebylo to tak špatný, ale pokoušíme se o druhé mimi a kamarádky mi doporučují bud Pardubice či Chrudim, prosím poradte, vím že je to brzy když se terpve snařžím, ale at už nyní mám názory na nemocnice.
A pak vím, že je to individuální. ale jen takový průzkum kdo má druhé mimčo po sobě s prvním za jak dlouho otěhotněli jste? nebo i ty které vysadili antikoncepci?
Já jsem po porodu (ani po kojení) antikoncepci nebrala a neberu.
13. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem pracovala a pracuji v Pardubicích:slight_smile:
13. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
smisek21 - ahojinky.já tedy čekám první miminko a termín mám za dveřmi.Nemůžu moc posuzovat porodnice.Ale já budu rodit zde v Pardubicích.Absolvovala jsem v nemocnici předporodní kurz a byla jsem velmi spokojená.Jak s přístupem lidí tak i s vybaveností porodních sálů.I personál mi přišel velmi milý a příjemný.Mám z toho prostředí dobrý pocit.A i reference na netu byli velmi příznivé.Více info vám můžu poskytnout až po porodu.A budou čerstvé :grinning: .
4. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reddely23 určitě budeš spokojená, já tam byla nadšená, jak z PS, gyn JIP, nedělek, super personál
5. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 a kdepak děláš, pokud se mohu ptát??? :slight_smile: já tam dělám také :slight_smile: :grinning:
5. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reddely23 tak at se nerodí zdravé miminko :grinning: :grinning: budu na tebe myslet, opatruj se a dík za info:slight_smile:
6. črc 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox Děkuji Ti.Doufám,že budu.Přišli mi tam lidé velmi příjemní.Mohla by si mi prosím ještě poradit.Když mě doktor už posílá do nemocnice (do poradny),tak mám jít normálně tam kde jsou sály nebo kam se tam mám obrátit.... :slight_smile: Děkuji ti
7. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 Nemáš za co a já taky děkuji.Jsem zvědavá kdy se maličké dočkáme.Mám termín v neděli 11.7 a kdyby nic tak se mám ukázat ve čtvrtek v nemocnici. Tak uvidím.pa
7. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reddely23 tak at je to už za tebou a ty už držím v náruči tu malou holčičku, moc ti to přeju :wink:
7. črc 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reddely23 pokud tě odesílá na monitory, či k plánovanování porodu, tak se nahlas dole na příjmu, a oni ti všechno udělají , a pokud budou mít volno na sálech, tak je možné, že tě pošlou na PS, zkrátka dle toho jak mají kde volno a čas, mi se na přízemku domluvily na TP, plánované SC, a pak už jsem šla na PS
7. črc 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox Děkuji Ti za informace...Už začínám mít vítr :grinning: .Snad to půjde rychle... :sweat_smile:
7. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem rodila prvního syna v Pardubicích (vyvolávaně kvůli přenášení), druhého v Čáslavi. Byla jsem spokojená s oběma porodnicemi, ale v Čáslavi jsem se cítila lépe. Prostředí je klidnější, komornější. Oddělení šestinedělí u mě jednoznačně vede čáslavské, hlavně kvůli přístupu ke kojení. V Pcích jsme chodily hned od druhého dne vážit před a po kojení, mimča samozřejmě nic nevypila, tak hned dokrm stříkačkou. V Čáslavi nás nechali ať si klidně kojíme kdy chceme, klidně nonstop. S kontrolním převažováním jsme začali až den před propuštěním. Takže žádné hromadné kojení po 15 minutách z každého prsu, ale v klidu vleže na pokoji :slight_smile:. Jinak personál v obou porodnicích byl super, kdykoliv jsem něco potřebovala, vždycky se mi věnovali na sto procent.
7. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reddely23 neboj, určitě to půjde, užívej si kulatého stavu, pak už je to frčák, zajdětě si na večeři, a tak my si to užívali do konce a su ráda, tak dej vědět jak jsi byla spokojená a pokud by jsi něco chtěla vědět,ráda poradím, jinak s kojením to tam je super, se tam tomu fakt věnují

reakce na dokrmování?lepší jeden dokrm než aby dítě skončilo na infuzích, pár jsme jich tam z Chrudky, Litomky měli
7. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka.pce jo čáslav byla super, jen jsem se ptala na ty Pce a o Chrudimi nic nevíš?
7. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox Jasně, že pár dokrmů je v pohodě, ale nám sestry dávaly hned od prvních pokusů o kojení, jakmile váha nic neukázala. A ve většině případů první dva dny to mlíko ještě není. Pokud mimčo i třetí den nic nevytáhne, tak pak je to samozřejmě v pořádku. Určitě nejsem zastánce kojení za každou cenu a už vůbec ne za cenu ohrožení života miminka!
@smisek21 V Pcích jsem taky byla spokojená. V Chrudimi rodila kamarádka před třemi lety, taky byla spokojená, jen si stěžovala na jednu sestru, ale už nevím proč. Ale celkově si to tam moc chválila.
7. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen ještě doplním při rozhodování kde budu rodit nejvíc hrálo roli to, kterou porodnici mám nejblíž. Když jsme bydleli v Pcích měli jsme ji 10 minut chůze od bytu, no a teď co bydlíme v Čáslavi tak to samé. Kdyby jsme se nepřestěhovali, tak s radostí rodím znovu v Pardubkách.
8. črc 2010 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka.pce téda,to jsi měla fakt na skok, to jste jeli domi v kočárku, nee :slight_smile:
8. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přemýšleli jsme o tom, ale v den kdy nás měli propoustit, začalo sněžit. A to jsem rodila 21. března :slight_smile:
8. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek